Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Lions oc jövőre Texans hc.
Egyetlen forrásban láttam eddig. Valaki más is olvasott róla?
Nemes samu09
Bazza meg ne tuggya!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Lions oc jövőre Texans hc.
Egyetlen forrásban láttam eddig. Valaki más is olvasott róla?
több mint 1 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Piercere vár egy kis kihagyás. Mi ilyenkor a legjobb lépés? Küldjük el Eno Benjamint...




Merlin85
Csak tudnám, hogy 3 hete minek szereztük meg...értelmetlen döntések sorozata
Nem baj, gyönyörködhetünk Burkhead szenzációs játékában.

több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Piercere vár egy kis kihagyás. Mi ilyenkor a legjobb lépés? Küldjük el Eno Benjamint...




több mint 1 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Pep ma mindent bedobott egyik utolsó esélyénel, de erre futotta...

több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Megint nem játszik Collins és Cooks, Stingley is a 3. meccsét hagyja már ki.

több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mills visszatér a kezdőbe 😄
Szomorú, de Allen még gyengébbnek tűnt.
Bondi
Igazság!
Hajrá Davis! Nem volt túl méltó, hogy két éven át lekötözött kézzel kellett volna nem megfulladnia a mocsárban, erre még rá is öntenek egy vödör szart a fejére, hogy miatta volt szar a csapat.
Nyilván kell a QB 1/1-re, ott a lehetősége egy nagyobb tehetséget húzni, de ebben a támadósorban Mills lehet, hogy benne van a top3-4 játékosban - a gond inkább, hogy nem volt magasan a léc, ezért lehet benne.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Mills visszatér a kezdőbe 😄
Szomorú, de Allen még gyengébbnek tűnt.

több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Mai inaktívak.


több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Kíváncsi vagyok, hogy a houstoni lakosok ma megtöltik-e a stadiont, az elmúlt másfél év félházas meccsei után. Végül Stingley és Cooks nem fog játszani.

több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Még a végén Green sem fog játszani


több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Marad Allen gondolom. Hisz a probléma egyértelműen Davis volt.
alatriste
Persze, magad is láthattad, hogy hasított az offense😂
Bondi
Feel the irony
több mint 1 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Marad Allen gondolom. Hisz a probléma egyértelműen Davis volt.
alatriste
Persze, magad is láthattad, hogy hasított az offense😂

több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Marad Allen gondolom. Hisz a probléma egyértelműen Davis volt.


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Wow micsoda megfigyelés 😀



Stingley megint nem fog játszani, remélem Burkhead sem



Meg van még egy hosszabbítás


több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Remélem Metchie vissza fog még térni a pályára.


több mint 1 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
A vicces, hogy Youngot magasabbnak adják meg a neten mint valójában. Talán a combine-on le tudják majd mérni rendesen... Akkor majd kiderül, hogy tényleg alacsonyabb-e Murraynél ahogy mondják.
Ami engem zavar, hogy az utolsó 2 meccsel szépen elásták Pierce esélyét az OROTY díjra...


Merlin85
A TCU QBról Dugganról nehèz pèldául elhinni, hogy 6'2" lenne. 6'0" nàl nem tűnik többnek. BTW a játèka neki NFL kèszebbnek tűnik mint akár Young akàr Stroudè. Ő pl tuti jön a draftra. Bar 1/1 nek erős lenne. Meglátjuk😊
dande2
ti láttátok Youngot játszani?
az a gyerek HoF lesz, mark my words
remélem behúzza a texans
Adirotor
Vszeg rosszkor láttam, gyengébb meccsèt, èn elfogadom, ha te ezt mondod 😉
dande2
nem kell elfogadni feltétlen, nem azt mondtam hogy tökéletes, de hatalmas clutch az ember
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
A vicces, hogy Youngot magasabbnak adják meg a neten mint valójában. Talán a combine-on le tudják majd mérni rendesen... Akkor majd kiderül, hogy tényleg alacsonyabb-e Murraynél ahogy mondják.
Ami engem zavar, hogy az utolsó 2 meccsel szépen elásták Pierce esélyét az OROTY díjra...


Merlin85
A TCU QBról Dugganról nehèz pèldául elhinni, hogy 6'2" lenne. 6'0" nàl nem tűnik többnek. BTW a játèka neki NFL kèszebbnek tűnik mint akár Young akàr Stroudè. Ő pl tuti jön a draftra. Bar 1/1 nek erős lenne. Meglátjuk😊
dande2
ti láttátok Youngot játszani?
az a gyerek HoF lesz, mark my words
remélem behúzza a texans
Adirotor
Vszeg rosszkor láttam, gyengébb meccsèt, èn elfogadom, ha te ezt mondod 😉
több mint 1 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
A vicces, hogy Youngot magasabbnak adják meg a neten mint valójában. Talán a combine-on le tudják majd mérni rendesen... Akkor majd kiderül, hogy tényleg alacsonyabb-e Murraynél ahogy mondják.
Ami engem zavar, hogy az utolsó 2 meccsel szépen elásták Pierce esélyét az OROTY díjra...


Merlin85
A TCU QBról Dugganról nehèz pèldául elhinni, hogy 6'2" lenne. 6'0" nàl nem tűnik többnek. BTW a játèka neki NFL kèszebbnek tűnik mint akár Young akàr Stroudè. Ő pl tuti jön a draftra. Bar 1/1 nek erős lenne. Meglátjuk😊
dande2
ti láttátok Youngot játszani?
az a gyerek HoF lesz, mark my words
remélem behúzza a texans

Szerkesztette: Adirotor
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
A vicces, hogy Youngot magasabbnak adják meg a neten mint valójában. Talán a combine-on le tudják majd mérni rendesen... Akkor majd kiderül, hogy tényleg alacsonyabb-e Murraynél ahogy mondják.
Ami engem zavar, hogy az utolsó 2 meccsel szépen elásták Pierce esélyét az OROTY díjra...


Merlin85
A TCU QBról Dugganról nehèz pèldául elhinni, hogy 6'2" lenne. 6'0" nàl nem tűnik többnek. BTW a játèka neki NFL kèszebbnek tűnik mint akár Young akàr Stroudè. Ő pl tuti jön a draftra. Bar 1/1 nek erős lenne. Meglátjuk😊
több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
A vicces, hogy Youngot magasabbnak adják meg a neten mint valójában. Talán a combine-on le tudják majd mérni rendesen... Akkor majd kiderül, hogy tényleg alacsonyabb-e Murraynél ahogy mondják.
Ami engem zavar, hogy az utolsó 2 meccsel szépen elásták Pierce esélyét az OROTY díjra...


több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Tegnap néztem az Ohia State meccset, ahova a Texans nem küldött megfigyelőt. Ti hogy vagytok vele kit draftolnátok Youngot vagy Stroudot? Szerintem Young jobb lenne, de mindenhol az alacsonyságáról beszélnek, persze egyből jönnek akik mondják, hogy dehát Wilson, Brees és Murray is alacsony... Vagy adjuk meg Lamarnak a megaszerződést, és hozzuk el FA-ról.
Merlin85
Stroudot én nem szeretném, gyakorlatilag nyomás nélkül jobbnál jobb elkapóknak dobál. Szerintem be kell húzni Youngot. Nem várnék még egy évet, ki tudja mi hogy alakul a 2024es draftra. Young remekül passzol és improvizál ha kell és nem mellesleg nagyon jó leader, ez az ami nagyon sok irányítóban nincsen meg.
És úgy gondolom, hogy Mills leültetésével egyértelművé vált, hogy lépni fogunk mindenképp ezen a poszton az idei offseasonben.
Bondi
Én egyik egyiket se szeretném azok közül akik biztosan kijönnek a draftra. Viszont Caserio nem várhat tovább. Muszáj valami előrelépést mutatni a következő szezonban különben ő is repül.
Az hogy két éve leigazolunk mindenkit is fa-ről egy évre az nem csapatépítés. Valami allandosagnak lenni kell. Vagy egy iranyito aki mellett hosszútávon kiállnak, vagy úgy hogy ráköltik az 1/1et vagy kitomnek egy fa-t. Vagy szereznek egy komolyabb hct. Mindegy, csak látszódjon valami koncepció.
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Hány forduló van még hátra? Ez egyszerűen botrány, nézhetetlen....
Viszont jövő hét, a szezon legfontosabb meccse következik, vért kellene inniuk a srácoknak
Bondi
Lehet, hogy egész szezonban arra a meccsre készülnek, azért ilyen szarok a többin 😀
Azon is szép zakót fogunk kapni... 😀
Merlin85
Nem a Jags a Texans Superbowl-ja? 7-0-val álltok ellenünk 2018 óta. Pl. Millsnek több W-je van a Jags ellen (2) kezdő QB-ként, mint a másik 30 NFL csapat ellen (1) ÖSSZESEN.
iktriad
Szerintem Watsonra gondolnak.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hány forduló van még hátra? Ez egyszerűen botrány, nézhetetlen....
Viszont jövő hét, a szezon legfontosabb meccse következik, vért kellene inniuk a srácoknak
Bondi
Lehet, hogy egész szezonban arra a meccsre készülnek, azért ilyen szarok a többin 😀
Azon is szép zakót fogunk kapni... 😀
Merlin85
Nem a Jags a Texans Superbowl-ja? 7-0-val álltok ellenünk 2018 óta. Pl. Millsnek több W-je van a Jags ellen (2) kezdő QB-ként, mint a másik 30 NFL csapat ellen (1) ÖSSZESEN.
több mint 1 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Hány forduló van még hátra? Ez egyszerűen botrány, nézhetetlen....
Viszont jövő hét, a szezon legfontosabb meccse következik, vért kellene inniuk a srácoknak
Bondi
Lehet, hogy egész szezonban arra a meccsre készülnek, azért ilyen szarok a többin 😀
Azon is szép zakót fogunk kapni... 😀
Merlin85
Altatunk 😂
Na igen, egyszerűen borzalom ami történik. Ha nem lesz gyökeres változtatás akkor ez a franchise meg is érdemli a sorsát.