Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Andre Johnson = AFC Offensive Player of the Week

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Adam Caplan: I'm told Texans OT Duane Brown has been suspended four games, two sources said.

nem hiányzott, de bízom Rashad Butlerbenadam8
Azt lehet tudni miért?DC
Schefter ezt írja: Texans LT Duane Brown has been suspended without pay for four games for violating the NFL policy on performance enhancing substances.adam8
Cushing szekrénye őrizetlen volt, ő meg megette, amit ott talált.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Adam Caplan: I'm told Texans OT Duane Brown has been suspended four games, two sources said.

nem hiányzott, de bízom Rashad Butlerbenadam8
Azt lehet tudni miért?DC
Schefter ezt írja: Texans LT Duane Brown has been suspended without pay for four games for violating the NFL policy on performance enhancing substances.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Adam Caplan: I'm told Texans OT Duane Brown has been suspended four games, two sources said.

nem hiányzott, de bízom Rashad Butlerbenadam8
Azt lehet tudni miért?
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem akartam írni hosszabban a meccsről míg nem láttam az egészet, most sikerült megnéznem a második félidőt és a OT is. Szóval a meccsel kapcsolatos pár észrevételem:
-Ebből a nagy comebackből mindenki kivette a részét: Schaub a majd 500 yardos teljesítményével, AJ a fantasztikus TD elkapásával 4. és 10 nél, úgy, hogy korábban megsérült, Kevin Walter, aki minden passzt elkapott, ami felé ment, Mario a sackakekkel, Pollard a blockolt field goallal, Dressen akinek a szép elkapása hozta FG helyzetbe a Texanst a hosszabításban, Kubiak akinek most minden döntése jól sült el (az is, hogy nem próbáltuk meg berúgni az OT-ben az 53 (ha jól emlékszem ennyi volt) yardos field goalt, hanem puntoltunk helyette. Kubiak itt nagyon nehéz döntést hozott meg és ha a Skins berúgja a sajátját, akkor most sokan a fejét követelnék) stb. stb.
-Kevin Waltert külön meg kell említenem, akinek a szerződését pedzegettem a preseasonban, és megkérdőjeleztem a pénzt, amit fizetett neki a csapat. Hát be kell ismernem, nagyon jó, hogy nem ment el, és JJ a közelébe nincs (főleg, hogy ő, KW val szemben, sok labát dropol, és az egy nagy játékát, egy punt returnt, is visszafújtak holding miatt)
- A rengeteg jó dolog mellett bizony vannak gondok is. A secondary, Kareem Jacksont rendszeresen megverik a mély passzoknál, Quin se egy shut down corner, Pollardnak nem a coverage az erőssége (de egyébként hihetetlen fontos playeket csinál meg), Wilson meg tisztes iparos, de semmi extra. Egyenlőre szétdobálnak minket az ellenfelek pedig szerintem nem rossz a pass rush, mégha ez a sackek számában annyira nem is jelentkezik. Ezt mindenki világosan látja és biztos, hogy az ellenfelek továbbra is megpróbálják ezt majd kihasználni. Javulnunk kell és lehet valamit változtatni kell a sémán is, mert nagyon sok nagy passz playt kapunk be és ezen nem egy meccs mehet majd el
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Adam Caplan: I'm told Texans OT Duane Brown has been suspended four games, two sources said.

nem hiányzott, de bízom Rashad Butlerben

több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Még egy nagyon jó hír. Túl van AJ az MRI-n. Szerencsére csak egy kisebb bokaszalag-húzódás. Nagy valószínűséggel már a Dallas ellen játszhat. Casey sérülése komolyabb egy kicsit, de az ő sérülése sem vészes.

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Johnson-day-to-day-with-ankle-sprain/8edb2f63-a4f4-44a6-a98b-debadc974738kalasnikov
Vsz a liga legjobb WR-e, szeretem a játékát, de nem bántam volna ha csak ellenünk nem játszik 😛
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Még egy nagyon jó hír. Túl van AJ az MRI-n. Szerencsére csak egy kisebb bokaszalag-húzódás. Nagy valószínűséggel már a Dallas ellen játszhat. Casey sérülése komolyabb egy kicsit, de az ő sérülése sem vészes.

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Johnson-day-to-day-with-ankle-sprain/8edb2f63-a4f4-44a6-a98b-debadc974738
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nicsn is azzal semmi baj, mert azért én erősebbnek tartom a houstont mint a skinset. jókis meccs volt azért. örültem h láthattam 😊 azért mert szurkolok nekik nem feltétlenül vagyok elborulva feléjük 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
...még az jutott eszembe. Olyan vagyunk, mint az Aranycsapat: tök mindegy hány pontot v. yardot csinálnak rajtunk, mi ráteszünk még1 lapáttal. 😊kalasnikov
Az aranycsapat elbukta a Super Bowlt. 😛ulpianus
bár már ott tartanánk 😛

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
...még az jutott eszembe. Olyan vagyunk, mint az Aranycsapat: tök mindegy hány pontot v. yardot csinálnak rajtunk, mi ráteszünk még1 lapáttal. 😊kalasnikov
Az aranycsapat elbukta a Super Bowlt. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
azért 2 meccs alatt 600 schaub yard, és 300 foster yard. nem szaroztok 😀 csak így továbba.kacsa
Ebből Schaub 500-at a Washington ellen szerzett 😀

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért 2 meccs alatt 600 schaub yard, és 300 foster yard. nem szaroztok 😀 csak így tovább
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Houston vezeti a csoportját 😛😀

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jó kis meccs lehetett, jár hogy nem tudtam nézni. Grat a csapatnak 😊

több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
...még az jutott eszembe. Olyan vagyunk, mint az Aranycsapat: tök mindegy hány pontot v. yardot csinálnak rajtunk, mi ráteszünk még1 lapáttal. 😊
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Sajnos nem tudtam nezni , mert a egyszerre ment a Chargers meccsel, de biztos hogy be fogom potolni 😀 Statok alapjan a tamadokkal semmi baj nem volt, de megint eleg sok yardot szopott a vedelem passzokbol... Lenyeg a gyozelem 😊barney
Az első félidőben, sőt inkább az első három negyedben teljesen fogalmatlanul szaladgáltak a védőink a pályán. Az egyetlen komoly megmozdulásuk az volt, hogy FG-on tartották őket az INT után. Főleg az volt feltűnő, hogy több nagy játékot engedtünk a Redskinsnek.

A harmadik negyed végi TD sorsfordító volt, szvsz ez nagy lökést adott a védősorunknak. Az utolsó negyedben a védelmünk dominált. Pollard blokkolt FG-ja már csak hab volt a tortán. Mondjuk az is igaz, hogy kb. 3 perccel a vége előtt majdnem kaptunk egy hosszú TD-t, ami nem rajtunk múlott.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Első félidő után mentem aludni, gondoltam simán kikapunk...hát sajnálom nem tudtam végignézni, nagy élmény lett volna, de azért így is örülük 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Sajnos nem tudtam nezni , mert a egyszerre ment a Chargers meccsel, de biztos hogy be fogom potolni 😀 Statok alapjan a tamadokkal semmi baj nem volt, de megint eleg sok yardot szopott a vedelem passzokbol... Lenyeg a gyozelem 😊

több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Megvan a második!!!!!!!!!!!!!

Pokolból a mennybe. Egy borzalmas első félidő után jött egy szenzációs második. A védelem 180 fokos fordulatot csinált. Első OT győzelem a Texans történetében.

Hosszú meccs volt, de megérte éjszakázni. 😀

(nagyon remélem AJ-nak nincs komolyabb baja)
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ma este összecsap mester és tanítványa, dublán is (Shanahan - Kubiak, Kubiak - kis Shani). Remélem mi jövünk ki jól a dologból. Viszont a meccset nem tudom élőbe nézni, holnap korán kell kelnem 😕

Ui: Na, azért lehet bevállalom és majd holnap szidom magam 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Őket néztük meg: OG Donald Thomas (Dolphins), OL Kyle Calloway (Bills), OL Allen Barbre (Packers), OT Herb Taylor (Giants) and OL Chris Marinelli (Colts), Callowayt de az ő sebességével ZBS-ben nem hiszem hogy bármit is tudna mutatni.

Amúgy hogy helyet csináljuk Ogunleyének és Denneynek Tim Jamisont raktuk ki (és Barwint ugye IR-re).

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Ogunleyet leigazoltátok

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ryan Denneyt is megnézzük, látszik hogy a fiatalokra alapozunk :cool:

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel barwinnak ennyi volt, így jön próbajátékra Bobby McCray és Adewale OgunleyeHöri
McCr(a)y hol nem volt már idén probajátékon?....iktriad
Indianapolisban