Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Amúgy a Bearsről jut eszembe, hogy van 1 érdekes szabadügynök safety a piacon és Bears topicban sem értik igazán h miért cutolták Chicagoból: Al Afalava. Láttam párszor játszani, sztem jókemény a gyerek. Wilson sérülékenysége miatt szívesen elfogadnám backupnak, bár maciéknál strong safetyt játszott.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Superbowlba vezette a csapatát és ott is csak azért szenvedett vereséget mert " a védelem nyeri meg a bajnokságot" és akkoriban a mackóknak sajna csapnivaló védelmük volt 😀 😂
De hagyjuk Rexyt békén, nálunk nagy károkat okozni nem volt lehetősége, a többi meg már Shannyék gondja. Remélem Leinart kb annyi lehetőséghez jut idén, mint ő tavaly.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Én személy szerint nem vagyok odáig meg vissza Leinart leigazolásától, de láthatóan backup Qb szerepbe szeretünk ilyen lecsúszott, mindenki által szétsavazott játékosokat szerződtetni. Lásd: tavaly Grossman.Gabriel
Ilyen durván leszólni egy QB-t, aki superbowlba vezette csapatát. 😀kalasnikov
Én úgy látom a Gabinál nincs kecmec, ami a szívén az a száján 😊 (de nekem ez bejön)
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hello Texans fanok!

Owen Danielsszel mi a helyzet? Játszhat már a szezonnyitón?
Kockáztattam és őt hoztam fantasy fociban kezdő Te-nek. Remélem nem fázok rá!
A válaszokat előre is köszönöm!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én személy szerint nem vagyok odáig meg vissza Leinart leigazolásától, de láthatóan backup Qb szerepbe szeretünk ilyen lecsúszott, mindenki által szétsavazott játékosokat szerződtetni. Lásd: tavaly Grossman.Gabriel
Ilyen durván leszólni egy QB-t, aki superbowlba vezette csapatát. 😀kalasnikov
Mondjuk annyi köze volt hozzá mint Trent Dilfernek a 2000-es Ravens SB-hez....
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Én személy szerint nem vagyok odáig meg vissza Leinart leigazolásától, de láthatóan backup Qb szerepbe szeretünk ilyen lecsúszott, mindenki által szétsavazott játékosokat szerződtetni. Lásd: tavaly Grossman.Gabriel
Ilyen durván leszólni egy QB-t, aki superbowlba vezette csapatát. 😀
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én személy szerint nem vagyok odáig meg vissza Leinart leigazolásától, de láthatóan backup Qb szerepbe szeretünk ilyen lecsúszott, mindenki által szétsavazott játékosokat szerződtetni. Lásd: tavaly Grossman.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de nem tudom hiányzik e az öltözőbe egy ilyen személyiség...DC
új gyereknek kuss a neve 😊
ráadásul kurvára nincs mire nagyképűsködnie, épp most baszta ki a csapata 😀
nem hiszem én, hogy bármi káros hatást generálna ő.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Én korábban azt irtam kizártnak tartom, hogy leigazoljuk Leinartot, mégpedig a karakter problémái miatt. Nem olyan értelemben, hogy nőket erőszakol vagy részegen száguldozik, hanem a hozzállása a játékhoz, és a munkához. Nálam továbbra is fejvakargatós a dolog, és ahogy látom ezzel nem vagyok egyedül. Amit viszont tisztán mutat, hogy Kubiak egyaltalán nem bízik Dan O-ban, és a Tampa ellen mutatott rossz játéka alapján, ez jogos is. Mindenesetre a Cardinals elleni preseason meccsen láthatta Kubiak játszani Leinartot, és lehet lát benne fantáziát. Sokat végülis nem kockáztatunk, de nem tudom hiányzik e az öltözőbe egy ilyen személyiség...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Leinartnak lehet hogy jót tesz a reboot, mert azért Schaub nem betonból van, Orlovsky meg nem egy All Pro QB.
Matt meg nem hülyegyerek 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Leinart 3. QB lesz, a csere továbbra is Orlovsky lesz

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Mellesleg most azt sem értem mi a pöcsnek nekünk Leinart?Gabriel
mert Schaub a tavalyi szezon előtt egyet sem tudott végigjátszani
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mellesleg most azt sem értem mi a pöcsnek nekünk Leinart?Gabriel
Schaub nem az a Brett Favre/P Manning tipus (Elpusztíthatalanok); nem baj; ha van mögötte némi tartalék.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Mellesleg most azt sem értem mi a pöcsnek nekünk Leinart?
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
állítólag érdeklődtök Leianrt iránt 😀Höri
Chris Mortensen of ESPN is reporting that Leinart, the free agent quarterback released by the Cardinals this weekend, has agreed to terms with the Texans on a one-year deal.

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Ja! Cut lett Danny Clark, és PUP listán kezdi a szezont Anthony Hill. Mellesleg nem is értettem mi a pöcsnek nekünk 5 tight end?
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
PS: Chris Ogbonnaya Rb
Bobby Williams Wr
Cole Pemberton T
Brett Helms C
Malcolm Sheppard Dt
Isaiah Greenhouse Lb
Torri Williams S
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
2 új érkező: David Nixon LB a Raiderstől, róla nem tudok igazán sokat, ill. Jamar Wall CB a Texas Tech-ről. Őt 6. körben a Cowboys húzta, de nem fért fel a rosterre.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
állítólag érdeklődtök Leianrt iránt 😀

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Állítólag Aaron Schobel mérlegeli hogy visszatérjen. Ezek szerint ő se szereti a TC-t 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Brownt mégse rúgtuk ki, az IR-re tettük.kalasnikov
Brown is suffering from plantar fasciitis in his right foot and can’t be waived until they reach a financial settlement. When they do, he will be released and free to sign with another team. forrás: chron.com

Magyarán Brown sérült és meg kell vele egyezni anyagilag, mielőtt kiraknánk, de ő már nem fog nálunk játszani
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Brownt mégse rúgtuk ki, az IR-re tettük.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Peter King says Matt Leinart to Seattle or Houston. Leinart officially released todayadam8
Szerintem semmi esélye, hogy szerződtessükDC
És még értelme se nagyon lenne...barney
na igen...

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Peter King says Matt Leinart to Seattle or Houston. Leinart officially released todayadam8
Szerintem semmi esélye, hogy szerződtessükDC
És még értelme se nagyon lenne...

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Peter King says Matt Leinart to Seattle or Houston. Leinart officially released todayadam8
Szerintem semmi esélye, hogy szerződtessük