Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
PS: Chris Ogbonnaya Rb
Bobby Williams Wr
Cole Pemberton T
Brett Helms C
Malcolm Sheppard Dt
Isaiah Greenhouse Lb
Torri Williams S
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
2 új érkező: David Nixon LB a Raiderstől, róla nem tudok igazán sokat, ill. Jamar Wall CB a Texas Tech-ről. Őt 6. körben a Cowboys húzta, de nem fért fel a rosterre.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
állítólag érdeklődtök Leianrt iránt 😀

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Állítólag Aaron Schobel mérlegeli hogy visszatérjen. Ezek szerint ő se szereti a TC-t 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Brownt mégse rúgtuk ki, az IR-re tettük.kalasnikov
Brown is suffering from plantar fasciitis in his right foot and can’t be waived until they reach a financial settlement. When they do, he will be released and free to sign with another team. forrás: chron.com

Magyarán Brown sérült és meg kell vele egyezni anyagilag, mielőtt kiraknánk, de ő már nem fog nálunk játszani
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Brownt mégse rúgtuk ki, az IR-re tettük.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Peter King says Matt Leinart to Seattle or Houston. Leinart officially released todayadam8
Szerintem semmi esélye, hogy szerződtessükDC
És még értelme se nagyon lenne...barney
na igen...

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Peter King says Matt Leinart to Seattle or Houston. Leinart officially released todayadam8
Szerintem semmi esélye, hogy szerződtessükDC
És még értelme se nagyon lenne...

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Peter King says Matt Leinart to Seattle or Houston. Leinart officially released todayadam8
Szerintem semmi esélye, hogy szerződtessük
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Peter King says Matt Leinart to Seattle or Houston. Leinart officially released today

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
szerk.: Jeremiah Johnsont waived/injured listára tettük, azaz ha átmegy a waiveren, akkor IR-en tölti a szezont, kár érte...adam8
Valószínű, ha átmegy a waiver wireon (és kinek kellene egy sérült, a ligában még nem is játszó RB), akkor újra igazoljuk és a PSre vagy a rosterre tesszük. IRre azért nem lehetett tenni, mert akkor idén már nem játszhatna.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Derrick Ward signs one year deal with Texans.barney
örülök Wardnak, hátha feltámad nálunk

szerk.: Jeremiah Johnsont waived/injured listára tettük, azaz ha átmegy a waiveren, akkor IR-en tölti a szezont, kár érte...

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Bootyt lapátra vettük.kalasnikov
meg őket: RB Chris Henry, CB Jacques Reeves, K Kris Brownadam8
Andre Davis -> IR

Derrick Ward signs one year deal with Texans.

több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Bootyt lapátra vettük.kalasnikov
meg őket: RB Chris Henry, CB Jacques Reeves, K Kris Brownadam8
Ja. Ráadásul Brown volt az utolsó játékosunk 2002-ből.

www.foxnews.com/sports/2010/09/03/houston-texans-releasing-original-player-pk-kris-brown-rackers-wins-job/&wsi=ed694e5271d81028&ei=01-BTPSTKpK6sAba5_29Dw&wsc=bk&whp=3Acontent
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Bootyt lapátra vettük.kalasnikov
meg őket: RB Chris Henry, CB Jacques Reeves, K Kris Brown

több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Bootyt lapátra vettük.
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Kris Brown viszont nem.adam8
= van esély a Colts ellen... 😛

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Kikaptunk a kispadok csatájában a Bucstól 17-24 re, nfl.com on elég hosszú összefoglaló van fent. Ami feltűnő, hogy míg a második számú irányítonk Orlovsky 0 TDt és 2 INTet (egyik pick six) "ért" el, addig a harmadik számú irányítónk, Booty, 2 TDt szerzett INT nélkül, valószínű, mégis Orlovsky fog a rosteren maradni, nagy meglepetés lenne ha nem.

A legtöbb elkapott yardja a két csere TEnek volt: Caseynek (8 elkapás 81 yard) ás Grahamnak (4 elkapás 66 yard), utóbbi mozgásra megszolalásig OD. Ha ehhez hozzá vesszük, hogy OD is felépült és még ott van Dressen is, ezen a poszton bivaly erősek vagyunk. Nem tudom, 4 TE lesz a rosteren?

Utánuk következik Dorick Dickerson 45 elkapott yarddal, az összefoglalóba látható egy csodálatos egy kezes elkapása, szinte biztos, hogy ő marad a rosteren Andre Davis helyett (akinek magas a fizuja, ahhoz képest mennyit játszik és valami sérülése is van)

Ahogy nézem a statokat K. Brown kihagyott egy FG-t, eddig is úgy gondoltam Rackerst kellene megtartani, aki egész preseasonba magabiztosnak tűnt, ezek után pláne
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Daniels és Adibi végre edzeni fog hétfőn, Slaton és Kris Brown viszont nem.

Danny Clark állapota day-to-day.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
A Saints ellen meccsről meg nem akartam irni úgy, hogy nem láttam, ezért megvártam mig le tudtam tölteni, viszont as 6 gigás HD videót nem igazán visszi a laptopom,

DC
szedjél le egy media konvertert, és nyomd át barátibb formátumbabriareos
Leszedtem egyet, de valami másfél órát írt konvertálási időnek és 99% ba lefoglalta az erőforrásokat úgyhogy inkább passzolom most ezt a videót 😊 de azért köszönöm a jó tanácsot

Visszatérve Kareemre és a CBkre, valószínűleg nem ez az egység lesz a csapat erőssége, és várhatóan lesz pár shootout meccsünk, de a kezdő safetyeink szerintem elég jók (Wilson és Pollard) ők sokat segíthetnek. Természetesen sok fog múlni a defensive fronton is, mekkora nyomást tudnak majd helyezni az ellenfél QBjére

Ehhez kapcsolodő hír, hogy az egykor rookieként még remeklő Bennetet (CB) kiraktuk (cut), pár éve még azt lehetett gondolni, hogy ő és Dunta lesz sokáig a megoldás a CB poszto(ko)n, hát az nflben gyorsan változnak a dolgok...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bevallom neked, hogy Kareem Jackson nekem már a Tidenál se tetszett, pedig láttam az előző szezon összes Bama meccsét. Nem is értem, hogy hogy jött be az első körbe, de azért remélem, hogy nálatok szolid CB lesz belőle.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Megnéztem a Cowboys elleni preaseason meccs első 3 negyedét,
ami tetszett:
-Foster szuper volt 18 futás 110 yard, 1 TD, nálam a meccs embere
-Jeremiah Johnson se volt rossz 9 futás 53 yard, mind a két futót UDFA-ként szereztük tavaly, durva
-Jacoby Jones (JJ) több elkapása van, mint Walternek mostanába és sok playt csinál meg
-Schaub-AJ aranyat ér
-Okoyenek hosszú idő óta ez volt a legjobb meccse
-védelem összeségében elég jó volt, szép blitzeket hivtunk
-legjobban Pollard és Diles tetszett a védelemből, előbbi hozta szokásos agressziv és aktiv játékát, utóbbi a legjobb LB volt ma
-jó kis meccs volt (főleg nekünk, Texans fanoknak 😊 ), igazán élveztem

ami nem (annyira) tetszett:
-Kareem Jackson kicsit még elveszettnek tűnt a pályán, pár playt rajta csinált meg a Cowboys, persze nem egyszerű a helyzete, rookiként az ellenfelek első számú elkapóit kell fognia és végülis Roy Williams is csak 40 yardot szerzett, volt egy INT je is, igaz egy tipped passzból
-Kevin Walter új szerződése kérdéses volt a nyáron (21,5 millió 11 garantált 5 évre), talán hagyni kellett volna elmenni (és másra költeni a fizetését). Sokszor fordul elő nála, hogy statikusan várja a lasztit és elütik előle, JJ több playt csinál meg, és ha nem most kapott volna új szerződést, akkor lehet nem sokáig lenne már KW a második számú elkapó
- Slaton elveszetnek tűnik a pályán, nem tudom miért, de nem hajol elég mélyre mostanában és elég nagy ütéseket szedd be, nem tudom lesz e belőle még teljes értékű futó, de őszintén nem hiszem, remélem tévedek
- Cushingnak nem tudom mi baja van, de ezen a meccsen nem sokat csinált és a többi preseason meccsen sem brillirozott, remélem nem az "anyag" hiánya miatt 😊 (ez csak vicc volt, bár annak elég rossz)

Összeségében elégedett vagyok a csapattal, igaz ez is csak egy preseason meccs, és nem szabad túlértékelni, főleg, hogy a Cowboys nem vette ezt annyira komolyan és nem is voltak túl jó formában, ráadásul elég sokszor volt balszerencséjük is, de azért jók voltunk, látszott, hogy nagyon meg akarjuk nyerni ezt a meccset és sikerült is
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kivágtuk London Crawford WR-t, Pannel Egboh DE-t és Fred Bennett CB-t, most vagyunk 77-en.

Kubiak says Slaton has a toe strain not turf toe. He should be ready for Indy.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 872 — StuG Life
A Saints ellen meccsről meg nem akartam irni úgy, hogy nem láttam, ezért megvártam mig le tudtam tölteni, viszont as 6 gigás HD videót nem igazán visszi a laptopom,

DC
szedjél le egy media konvertert, és nyomd át barátibb formátumba

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Én sem felejtkeztem el a második kedvenc csapatomról, bár általában csak olvasni szoktam 😊

Nagyon bíztató volt a tegnapi játék, az offense és a defense egyaránt. Okoye is egész jó teljesítményt nyújtott, volt egy sackje is, idén jó lenne, ha beváltaná a hozzá fűzött reményeket végre. Pollard játéka is tetszett, futás ellen szokás szerint kiváló volt és ha jól láttam Kareem Jackson interceptione előtt ő ütötte el a labdát Witten elöl.


Arról van valami hír, hogy Brown vagy Rackers lesz-e végül a K?