Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ogunleye cut, Jamison jön fel PS-ről 😊

championship

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 608 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem megprópáljuk, majd szétfutni őket, hogy Manninget (és a védelmünket) pályán kívül tartsuk..DC
Ezt irtam a meccs előtt. Úgy látszik Kubiak másképp gondolta és kezdetben sorozatba hívta a passz playeket (Dennisonnal együtt), még 3. és 2 nél és 4. ás 2nél is, miközbe Foster úgyanúgy futott a Colts ellen, mint az első meccsen, hát gratu nekik, okos...DC
Szerintem annyira nem volt ez hülye taktika, mint aminek utólag látszik, csak rosszul alakultak az események. Az első meccsen passzra készültünk, meglepett minket a "teljesen ismeretlen" futó kiváló teljesítménye. Talán Kubiak 19-re akart lapot húzni azzal, hogy most meg passzjátékkal indít, hisz biztos lehetett abban, hogy az egész Colts D azzal megy fel a pályára, hogy meg kell állítani Fostert. Nem jött be az első drive, utána meg rögtön jött a Colts TD és pick6. Innentől már komoly volt a hátrány, és azért a Colts nem Chiefs, nem lehet abban bízni, hogy majd szép komótosan ledolgozzuk a hátrányt, mert Manning is akármikor szórhat még. Szóval kockáztatni kellett, ami nem jött be. De szvsz alakulhatott volna ez jól is, és akkor mindenki Kubiak eszét dícsérné.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
engem azért lepett meg mert pont most kezdett beindulni a passzolás

amúgy Brown nagyon nem bírt Freeneyvel lett is belüle az utolsó driveban az endzonenál strip sack, illetve Cushing nem mozgott még túl jól MLBként
és Andre Johnson még mindig nagyon sérült a 100+ yard ellenére
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
mondjuk meglepő. hogy az 1. és 3. számú cornereink és két kezdő safety nélkül sem sikerült jól passzolni ellenünkOrk
Schaub teljesítménye elég hullámzó idén, néha fantasztikus (Redskins, KC stb.), néha meg elég átlagos (vagy alatti Dallas, Giants, és Colts ellen), sokszor nagyon rosszkor dob INTet (vagy ami mégrosszabb pick sixet), de én azt mondom ez benne van, nem minden csapatnak lehet P. Manningje és nem is kell. Néhány meccset a defensenek kellene hoznia, nem lehet elvárni, hogy az offense vigye mindig a hátán a csapatot.

Ui: csak ilyen általános "okoskodást" tudok most írni, mivel tényleg nem láttam a meccset és lehet nem is fogom megnézni 😊
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mondjuk meglepő. hogy az 1. és 3. számú cornereink és két kezdő safety nélkül sem sikerült jól passzolni ellenünk
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szerintem megprópáljuk, majd szétfutni őket, hogy Manninget (és a védelmünket) pályán kívül tartsuk..DC
Ezt irtam a meccs előtt. Úgy látszik Kubiak másképp gondolta és kezdetben sorozatba hívta a passz playeket (Dennisonnal együtt), még 3. és 2 nél és 4. ás 2nél is, miközbe Foster úgyanúgy futott a Colts ellen, mint az első meccsen, hát gratu nekik, okos...
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem láttam a meccset. de eredmény alapján sima vereség, ami nem olyan szégyen idegenben a Colts ellen, de feltünő, hogy megint kaptunk 30 pontot. Ez a csoport bazi erős, és nem hozhat minden meccset az offense, ez természtes, a playoff elérhetetlenek tűnik jelenleg. A védelemnek 180 fokot kellene fordulnia. (Azt láttam statból hogy volt egy pick six, tehát "csak" 23 pontot kapott a védelem, de akkor is..)DC
"HOUSTON'S DEFENSE HAS A PROBLEM

From Elias: The Texans, who lost to the Colts, 30-17, on Monday night, are the first team since the 1989 Cowboys to allow at least 24 points in each of their first seven games of a season. That team finished with a 1-15 record, in what was the first year for Jerry, Jimmy and Troy in Dallas."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem láttam a meccset. de eredmény alapján sima vereség, ami nem olyan szégyen idegenben a Colts ellen, de feltünő, hogy megint kaptunk 30 pontot. Ez a csoport bazi erős, és nem hozhat minden meccset az offense, ez természtes, a playoff elérhetetlenek tűnik jelenleg. A védelemnek 180 fokot kellene fordulnia. (Azt láttam statból hogy volt egy pick six, tehát "csak" 23 pontot kapott a védelem, de akkor is..)
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Annyira kézenfekvő, hogy hatalmas pontzuhatag lesz hétfőn, hogy simán el tudok képzelni egy 15-13-as végeredményt. Persze, ide. 😀kalasnikov
Szerintem megprópáljuk, majd szétfutni őket, hogy Manninget (és a védelmünket) pályán kívül tartsuk. Persze, ha a Colts hamar elhúzna, és gyorsan pontokat kell majd szerezni, akkor a Schaub-AJ-OD triónak (utóbbi egyre inkább önmaga) kell majd meccsben tartania a csapatot, ami vagy összejön (Washington, KC) vagy nem (Giants).

Sok a sérültje a Coltsnak, de nekünk is vannak hiányzó kulcsembereink: Demeco, Barwin, utóbbi talán még jobban is hiányzik, mint elsőre gondoltuk, nagyon gyér nélküle a passz rush. Szerintem egész offseasonba úgykészült a csapat, hogy egyértelmű passzituációkba Barwin lesz RDE, Mario LDE, Smith meg középről támad, és ez az első meccsen elszállt Barwin kiesésével.
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Annyira kézenfekvő, hogy hatalmas pontzuhatag lesz hétfőn, hogy simán el tudok képzelni egy 15-13-as végeredményt. Persze, ide. 😀
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Texans sign Damione Lewis, a d-lineman. Malcolm Sheppard has been activated. Tim Jamison is on practice squad now. Mike Brisiel is back.deny79
-Sheppardra kiváncsi leszek mit tud, középen gyenge a d fal, jó lenne valami UDFA csoda megint (ala Foster).
-Cushing fog MLBt játszani Demeco helyett, ő fogja vezetni a védelmet

szerk: Okam cut
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Texans sign Damione Lewis, a d-lineman. Malcolm Sheppard has been activated. Tim Jamison is on practice squad now. Mike Brisiel is back.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
DT-ket néztünk meg ma, konkrétan őket: DT Louis Leonard, DT Damione Lewis, NT Tank Tyler.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
ez nagyon rossz hír, nem hiszem hogy DeMeco nélkül bármit is elérhetünk idén

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans HC Gary Kubiak announced that LB DeMeco Ryans tore his Achilles and is out for the season. iktriad
Ez viszont brutál hír az eddig sem acélos védelünk (és most nagyon nagyon finom voltam) elveszti a vezérét, ránézve a szezon hátralévő meccseire, hát nem sok jóra számíthatunkDC
Kuharsky ezt irta:

"We’re going to find out a lot about the leadership of other big names on defense like Brian Cushing, Mario Williams and Bernard Pollard. His would be a hard loss to swallow, and his primary backup, Kevin Bentley, is recovering from recent knee surgery..."
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Texans HC Gary Kubiak announced that LB DeMeco Ryans tore his Achilles and is out for the season. iktriad
Ez viszont brutál hír az eddig sem acélos védelünk (és most nagyon nagyon finom voltam) elveszti a vezérét, ránézve a szezon hátralévő meccseire, hát nem sok jóra számíthatunk
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Megint a meccs végére tartogattuk a legjobb formánkat. Az NFL egyik legjobbja vagyunk a 4. negyedben. Nagyon kellett ez a W.

Ryans :rolleyes: 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans HC Gary Kubiak announced that LB DeMeco Ryans tore his Achilles and is out for the season.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Jó meccset játszott a két csapat. Sztem mindkét gárda megérdemelte volna a győzelmet. Én így gondolom. Leírtam a Chiefs topicba, hogy a szomorú az csak, hogy egy ilyen jó meccset a bírók döntenek el a végén.

De a játékosok erről nem tehetnek! Kiváló volt Andre Johnson végig, és a végén is nagyot játszott. Nagy játékos.ulpianus
Én közbe meg irtam a ti topikotokba erről 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Jó meccset játszott a két csapat. Sztem mindkét gárda megérdemelte volna a győzelmet. Én így gondolom. Leírtam a Chiefs topicba, hogy a szomorú az csak, hogy egy ilyen jó meccset a bírók döntenek el a végén.

De a játékosok erről nem tehetnek! Kiváló volt Andre Johnson végig, és a végén is nagyot játszott. Nagy játékos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
pedig én beletörődtem a L-be amikor nem hívtunk onside-ot 3:30-nál, de megcsináltuk! Mondjuk a defense annyira szar, mint amennyire az O jó, főleg DeMeco nélkül, az az öt Chiefs drive ahol nem volt fent Ryans, TD, TD, FG, TD, puntadam8
Hát ebbe egyetérünk, én nem is tudom hány 3rd down oldott meg a Chief passzal, de úgy tűnt megint, hogy akkor csinálják meg amikor akarják, a CBink vagy sehol nincsenek, vagy az ember mögött állnak, ahol esélyük nincs levédekezni a passzt. Végére meg teljesen kész volt a védelem és a futásokat is sorra nyeltük be.

A chief egyébként egész meccsen ultra agressziv volt (neki mentek a 4. downoknak), mi meg nagyon konzervativak, amikor a félidő előtt lesackelték Schaubot (volt még vagy 2 perc), és 2 és 20 nál két futást hivtunk abban bizva, hogy lepereg az idő, és majd mi kezdjük a második félidőt, arra gondoltam, hogy ezt az nflbe nem lehet megcsinálni, ez meg fogja bosszulni magát és be is kaptuk a TD a félidő előtt.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
pedig én beletörődtem a L-be amikor nem hívtunk onside-ot 3:30-nál, de megcsináltuk! Mondjuk a defense annyira szar, mint amennyire az O jó, főleg DeMeco nélkül, az az öt Chiefs drive ahol nem volt fent Ryans, TD, TD, FG, TD, punt

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Micsoda győzelem atyaisten, arra készültem, hogy földbe tiporjam a csapat védelmét, de most nem érdekel áááá nagyon nagy volt a vége
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hát ilyen secondaryval nem is megy... nem is bírtam végig nézni ezt a szenvedést :/ ma az eddig megbízhatóan teljesítő Fosternek se ment sajnos, jobb volt a Giants.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hát elég nehéz ezután a meccs után mit mondani...Idén eddig 2 szer simán kikaptunk, Washingtonban épphogy nyertünk hosszabbításban, meg volt 1 szoros (Colts) meg egy viszonylag sima győzelmünk az Oklands ellen. Jövő héten itthon KC, de utána már csak nehéz meccseink lesznek, simán elképzelhetőnek tartom, hogy nem lesz meg a playoff, de még a pozitiv szezon se.

Óriási hiba volt a front office részéről, hogy elküldtek minden veterán CB-t és csak a rookiek meg másod évesek maradtak (arról nem is szólva Kubiak mennyiszer elmondta, hogy ez az ő döntésük volt, mintha ez egy pozitiv dolog lenne). Az embernek totál az az érzése a meccseinken, hogy akkor dob az ellenfél, amikor csak akar. Ez megy már az idénykezdet óta, de semmi változás, séma is ugyanaz a ... a CBk nagyon messze állnak az emberektől és rengeteg a lyuk. Azt is észre vettem már, hogy ha az ellenfél márcsak pár yardra van a red zoneunktól, akkor mindig TD-t ér el.

Andreból is kicsit elég volt, hogy ilyen meg olyan nagy elkapó, ma nagyon gyengén játszott és a Cowboys ellen is (Oakland ellen meg pályán se volt), ha sérült akkor pihenje ki, ne a pályán vergődjön. Schaub is...na mind1 sorolhatnám az egész csapatot és edzői stábot.

Giantset viszon dicséret illeti, tökéletesen felkészültek belölünk és szinte mindenre volt válaszuk. Iskolapéldát mutattak, hogy kell ZBS ellen védekezni