Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Schobel és Afalava! Őket akarom A csapatba! A pass rushnak nagyon erősnek kéne lennie ehhez a halvány sechez, 5 zsáknál jár a csapat ebből 4 Marioé! Smith és Nading osztoznak az ötödiken... Schobel nagyon intelligens, ha rendben van fizikailag, a playbookot gyorsan bevágja! Afalava meg 1 hentes, nem lenne ő sem rossz,sztem kéne hátra 1 verőember elrettentésnek! Pollard egyedül kevés.Gabriel
Támogatom, egyébként én szívesen látnám Chevis Jacksont is, sokkal inkább mint Paymaht mondjuk.

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Schobel és Afalava! Őket akarom A csapatba! A pass rushnak nagyon erősnek kéne lennie ehhez a halvány sechez, 5 zsáknál jár a csapat ebből 4 Marioé! Smith és Nading osztoznak az ötödiken... Schobel nagyon intelligens, ha rendben van fizikailag, a playbookot gyorsan bevágja! Afalava meg 1 hentes, nem lenne ő sem rossz,sztem kéne hátra 1 verőember elrettentésnek! Pollard egyedül kevés.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Wilson helyett Barber kezd majd a FS poszton, reméljük ez segít majd a secondaryn. Rontani nem nagyon tud, hisz tök utolsók vagyunk passz védekezésben a ligában...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
jött Karl Paymah, ment Jamar Wall, Wall szerintem visszatér ps-be, kipróbáltuk még: Al Afalava, Antonio Baker, Quintin Demps, Scott Starks, Victor Harris, Chevis Jackson, Aaron Schobel

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ezt a meccset el kell felejteni, nem is érdemes róla beszélni

több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Nagy betli volt ez a meccs, az tuti. A legaggasztóbb az, hogy sem AJ, sem pedig OD nem tűnik teljesen egészségesnek. Ez hosszútávon nem túl jó jel. Bár a kiegészítő embereink (pl. Foster, Jones) jól tejesítenek magukhoz képest. Ez fontos lehet később.

Nagyon bízom benne, hogy Cushing visszatérése sokat lendít majd a védelmünkön. Már csak két meccs...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Először is gratulálok a Dallasnak, mert ma a játék minden tekintetében jobbak voltak, mint mi.

Ma egy elit defense (valószínű liga első) és elit offense (Top 3) találkozásából, az előbbi jött ki győztesen, van ilyen.

A secondarynk kritikán aluli, csak eddig a két győzelem miatt senki nem beszélt róla. Kareem sokszor nevetséges, nem is tudom volt e ma egyáltalán levédett passza, mély routokon ma is jól megverték, volt pár (meg nem adott) szabálytalansága is, meg zónába is elváltotta magát néha. Wilson akárcsak múlt héten sima intet nem tudott megcsinálni (ez gyakorlatilag az ölébe esett), McCainből annyira emlékszem, hogy egy emberfogásnál RW csúnyán megverte, aminek TD lett a vége, talán még Quin volt az, akire azt lehetett mondani elmegy a teljesítménye, de ő se mutatott semmi kiemelkedőt. Pollard is sokat hibázott ma egy kiritkus 3rd downnál egy misstackleje miatt folytathatta a Dallas, abból a driveból TD is lett.

Az Offensive falunkat is dominálták, amit mi sem mutat jobban, hogy 1 yardról és fél yardról sem tudtunk TD t csinálni 6 play alatt, ott 8 pontot hagytunk.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hatalmas kép 😀 😀
több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan

😊
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
tegyétek meg azt a szivességet az NFC East-nek, hogy 0-3-mal "kezdetitek" a Dallas-t 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Texans worked out David Veikune this week

DE lenne nálunk, tavaly második körös volt, a 3-4 nem feküdt neki

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 853 — Cowboys fan
New Sheriff in Town 😀



http://sports.espn.go.com/espn/commentary/news/story?id=5606987undisputedly
a képre amúgy menne a pluszegy, de majd vasárnap meglátjuk, tényleg ez-e a helyzet
annyi biztos, hogy így előre azért mindenképpen merészség leírni a tehenészeket

úgy fogalmaznék, hogy mindig sikerült alkalmazkodni az ellenfél színvonalához (akár lefelé, akár felfelé), legalább izgalmas meccseket lát az ember 😊
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Adam Caplan: I'm told Texans OT Duane Brown has been suspended four games, two sources said.

nem hiányzott, de bízom Rashad Butlerbenadam8
Azt lehet tudni miért?DC
A szokásos "a-supplementre-nem-írták-rá-hogy-tiltott-vízhajtó-van-benne-jajj-jajj" történet, lásd Williams&Williams, lásd korábban Deuce McAllister és tsai.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
New Sheriff in Town 😀



http://sports.espn.go.com/espn/commentary/news/story?id=5606987
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Andre Johnson = AFC Offensive Player of the Week

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Adam Caplan: I'm told Texans OT Duane Brown has been suspended four games, two sources said.

nem hiányzott, de bízom Rashad Butlerbenadam8
Azt lehet tudni miért?DC
Schefter ezt írja: Texans LT Duane Brown has been suspended without pay for four games for violating the NFL policy on performance enhancing substances.adam8
Cushing szekrénye őrizetlen volt, ő meg megette, amit ott talált.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Adam Caplan: I'm told Texans OT Duane Brown has been suspended four games, two sources said.

nem hiányzott, de bízom Rashad Butlerbenadam8
Azt lehet tudni miért?DC
Schefter ezt írja: Texans LT Duane Brown has been suspended without pay for four games for violating the NFL policy on performance enhancing substances.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Adam Caplan: I'm told Texans OT Duane Brown has been suspended four games, two sources said.

nem hiányzott, de bízom Rashad Butlerbenadam8
Azt lehet tudni miért?
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem akartam írni hosszabban a meccsről míg nem láttam az egészet, most sikerült megnéznem a második félidőt és a OT is. Szóval a meccsel kapcsolatos pár észrevételem:
-Ebből a nagy comebackből mindenki kivette a részét: Schaub a majd 500 yardos teljesítményével, AJ a fantasztikus TD elkapásával 4. és 10 nél, úgy, hogy korábban megsérült, Kevin Walter, aki minden passzt elkapott, ami felé ment, Mario a sackakekkel, Pollard a blockolt field goallal, Dressen akinek a szép elkapása hozta FG helyzetbe a Texanst a hosszabításban, Kubiak akinek most minden döntése jól sült el (az is, hogy nem próbáltuk meg berúgni az OT-ben az 53 (ha jól emlékszem ennyi volt) yardos field goalt, hanem puntoltunk helyette. Kubiak itt nagyon nehéz döntést hozott meg és ha a Skins berúgja a sajátját, akkor most sokan a fejét követelnék) stb. stb.
-Kevin Waltert külön meg kell említenem, akinek a szerződését pedzegettem a preseasonban, és megkérdőjeleztem a pénzt, amit fizetett neki a csapat. Hát be kell ismernem, nagyon jó, hogy nem ment el, és JJ a közelébe nincs (főleg, hogy ő, KW val szemben, sok labát dropol, és az egy nagy játékát, egy punt returnt, is visszafújtak holding miatt)
- A rengeteg jó dolog mellett bizony vannak gondok is. A secondary, Kareem Jacksont rendszeresen megverik a mély passzoknál, Quin se egy shut down corner, Pollardnak nem a coverage az erőssége (de egyébként hihetetlen fontos playeket csinál meg), Wilson meg tisztes iparos, de semmi extra. Egyenlőre szétdobálnak minket az ellenfelek pedig szerintem nem rossz a pass rush, mégha ez a sackek számában annyira nem is jelentkezik. Ezt mindenki világosan látja és biztos, hogy az ellenfelek továbbra is megpróbálják ezt majd kihasználni. Javulnunk kell és lehet valamit változtatni kell a sémán is, mert nagyon sok nagy passz playt kapunk be és ezen nem egy meccs mehet majd el
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Adam Caplan: I'm told Texans OT Duane Brown has been suspended four games, two sources said.

nem hiányzott, de bízom Rashad Butlerben

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Még egy nagyon jó hír. Túl van AJ az MRI-n. Szerencsére csak egy kisebb bokaszalag-húzódás. Nagy valószínűséggel már a Dallas ellen játszhat. Casey sérülése komolyabb egy kicsit, de az ő sérülése sem vészes.

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Johnson-day-to-day-with-ankle-sprain/8edb2f63-a4f4-44a6-a98b-debadc974738kalasnikov
Vsz a liga legjobb WR-e, szeretem a játékát, de nem bántam volna ha csak ellenünk nem játszik 😛
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Még egy nagyon jó hír. Túl van AJ az MRI-n. Szerencsére csak egy kisebb bokaszalag-húzódás. Nagy valószínűséggel már a Dallas ellen játszhat. Casey sérülése komolyabb egy kicsit, de az ő sérülése sem vészes.

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Johnson-day-to-day-with-ankle-sprain/8edb2f63-a4f4-44a6-a98b-debadc974738
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nicsn is azzal semmi baj, mert azért én erősebbnek tartom a houstont mint a skinset. jókis meccs volt azért. örültem h láthattam 😊 azért mert szurkolok nekik nem feltétlenül vagyok elborulva feléjük 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
...még az jutott eszembe. Olyan vagyunk, mint az Aranycsapat: tök mindegy hány pontot v. yardot csinálnak rajtunk, mi ráteszünk még1 lapáttal. 😊kalasnikov
Az aranycsapat elbukta a Super Bowlt. 😛ulpianus
bár már ott tartanánk 😛

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
...még az jutott eszembe. Olyan vagyunk, mint az Aranycsapat: tök mindegy hány pontot v. yardot csinálnak rajtunk, mi ráteszünk még1 lapáttal. 😊kalasnikov
Az aranycsapat elbukta a Super Bowlt. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...