Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel barwinnak ennyi volt, így jön próbajátékra Bobby McCray és Adewale OgunleyeHöri
McCr(a)y hol nem volt már idén probajátékon?....iktriad
Indianapolisban

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mivel barwinnak ennyi volt, így jön próbajátékra Bobby McCray és Adewale OgunleyeHöri
McCr(a)y hol nem volt már idén probajátékon?....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel barwinnak ennyi volt, így jön próbajátékra Bobby McCray és Adewale Ogunleye

több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Tényleg nagyon jó volt mindkét falDC
Nálam Leech is megérdemel egy co-MVP címet.

Plusz ne feledjük el, hogy a két szupersztár elkapónk (AJ, OD) egy hang nélkül tette a dolgát a második félidőben. Itt van a liga legjobb WR-e, akinek a második félidőben 30 snap-ből 28* annyi dolga volt, hogy eltakarítsa a CB-jét az útból. És mindezt egy szó nélkül tette. És képes olyanokat nyilatkozni, hogy nem probléma, hogy ha kevesebb labdát kap, csak nyerjen a csapata. Le a kalappal előtte.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat sracok egy ket szakerto a szezon elott Fosterre hivta fel a figyelmet😊 szep jatek jo meccs.Jovo heten talalkozunk Fedex Fielden
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Szevasztok újra

Gratulálok ehhez a győzelemhez. És még hozzá mennyi futott yard 😊

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Köszi. Na basszus, azért ez nagyon gáz mert fontos embere a védelmünknek, és idén állítólag még több szerepet kapott volna. Azért a győzelem nagyon felrántó!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Sziasztok ! Délutános vtam így nem láttam a meccset, de a statokat olvastam. Foster the King. Barwinnal amúgy mi történt? Persze azon kívül amit olvasok h szilánkosra tört a bokája. Mi volt a szituáció?Gabriel
csapattárssal ütközött szeretncsétlenül

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok ! Délutános vtam így nem láttam a meccset, de a statokat olvastam. Foster the King. Barwinnal amúgy mi történt? Persze azon kívül amit olvasok h szilánkosra tört a bokája. Mi volt a szituáció?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
barwin IR szilánkosra tört a bokája 😕

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Lehet készülni a divatdrukkerek feltűnésére. 😊

Amit a támadó-, és védőfalatok nyújtott, az elképesztő volt.DoM
Legalább végre lesz élet a topicban 😊

Szép volt ez a győzelem, különösen úgy, hogy a passz játékra nem is volt szükség, de azért az a 430 passzolt yard még akkor is sok, ha abból 70 a legvégén jött, amikor mindegy volt már.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Lehet készülni a divatdrukkerek feltűnésére. 😊

Amit a támadó-, és védőfalatok nyújtott, az elképesztő volt.DoM
Szeretettel várunk minden drukkert, ránk fér 😊

Tényleg nagyon jó volt mindkét fal, de a d lineból sajna szedett is áldozatokat, Barwin kidőlt a szezonra, A Smithnek is volt valami sérülése
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Lehet készülni a divatdrukkerek feltűnésére. 😊

Amit a támadó-, és védőfalatok nyújtott, az elképesztő volt.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
szerintetek meglehet Arian Foster személyében az idei év egyik nagy meglepetése? igen szép dolgokat produkál eddig. és most vonatkoztassunk el attól, hogy az Indy-nek szar a védelme.

amúgy grat. durva, hogy Schaub-nak ennyire nem kellett szinte semmit se csinálnia. 😊Zsoca
Liga szinten lehet nem volt olyan ismert, de sok helyen fantasy sleeper volt, pl. amikor MJDtől a Jacksonville sztár futójától megkérdezték ki lesz az idei év meglepetése ő Fostert mondta. Azért Rick Dennisonak (új OC) is sokat köszönhetünk, úgy tűnik felélesztette a csapat futójátékát

Foster szerintem továbbra is jó lesz, de mostmár bizonyára jobban készűlnek majd belőle az ellenfelek, és nem is örülnék neki, ha mindig ennyi carryt kapna, nem kell egy év alatt kiégetni

Update: Barwinnak elszállt a bokája, idén már nem játszhat
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mondtam én hogy Fosterrel végre lesz futójáték 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
szerintetek meglehet Arian Foster személyében az idei év egyik nagy meglepetése? igen szép dolgokat produkál eddig. és most vonatkoztassunk el attól, hogy az Indy-nek szar a védelme.

amúgy grat. durva, hogy Schaub-nak ennyire nem kellett szinte semmit se csinálnia. 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Kevesebb mint 30 óra múlva kezdődik a szezonunk...kalasnikov
Hát igen, mindjárt itt az idénnyitó, eléggé két esélyes a meccs, de azért remélem nyerünk 😊 Jó kis idénykezdet lenneDC
És bejött. Grat a Texansnak, kihasználták a rush D sebezhetőségét. Úgy tűnik előjön a régi problémánk. Foster nagy meccse volt ez.
Az egyetlen győzelem helyett (ami ráadásul már számunkra tét nélküli meccsen volt 2006-ban) mostmár 2 van. Osszátok be a következő 15 meccsre. 😛 😛 😛SmAsH
Köszi. Hát Foster megmentett minket, ha ő nincs simán kikaptunk volna, ugyanis se Schaub se AJ nem volt top formában, előbbi ráadásul hatalmas hibát követett el. Nem az a baj, hogy INtet dobott, mert az ilyen előfordul, de amikor biztosan vezetünk, megy a futójáték, akkor erölteteni egy deep passzt double coveragebe óriási hiba, főleg a múlt ismeretében, hogy mindig ilyenek miatt kapunk ki a Coltstól.
Na mind1 ezzel mostmár ne foglalkozzunk. Foster nagy napja, valószínű karrierje meccse ez, azért én még sok ilyet kívánok neki 😊 Akit még nagy dicséret illet az Mario Williams, nagyon odatette ma magát.

Ui: Reméljük Barwinnak nincs komoly baja
több mint 13 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Kevesebb mint 30 óra múlva kezdődik a szezonunk...kalasnikov
Hát igen, mindjárt itt az idénnyitó, eléggé két esélyes a meccs, de azért remélem nyerünk 😊 Jó kis idénykezdet lenneDC
És bejött. Grat a Texansnak, kihasználták a rush D sebezhetőségét. Úgy tűnik előjön a régi problémánk. Foster nagy meccse volt ez.
Az egyetlen győzelem helyett (ami ráadásul már számunkra tét nélküli meccsen volt 2006-ban) mostmár 2 van. Osszátok be a következő 15 meccsre. 😛 😛 😛

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Kevesebb mint 30 óra múlva kezdődik a szezonunk...kalasnikov
Hát igen, mindjárt itt az idénnyitó, eléggé két esélyes a meccs, de azért remélem nyerünk 😊 Jó kis idénykezdet lenne
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Kevesebb mint 30 óra múlva kezdődik a szezonunk...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kareem Jackson, Duane Brown, Slaton probable, és elvileg Mario meg OD is kezdeni fog 😊. Antwaun Molden nem fog játszani bokasérülése miatt.

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Kiegészült a PS: Derrick Townsel Wr került be.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Orlovsky bele ment hogy kb felére csökkentsük a fizuját.

és itt a Colts elleni injury report

Indianapolis

Did not participate: LB Cody Glenn (hamstring), DB Jacob Lacey (head), OT Tony Ugoh (foot)
Limited participation: OT Charlie Johnson (foot)
Full participation: C Jeff Saturday (knee)

Houston

Did not participate: CB Antwaun Molden (ankle)
Limited participation: T Duane Brown (hamstring), TE Owen Daniels (knee), DE Mario Williams (groin)
Full participation: CB Kareem Jackson (eye), RB Steve Slaton (toe)

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hello Texans fanok!

Owen Danielsszel mi a helyzet? Játszhat már a szezonnyitón?
Kockáztattam és őt hoztam fantasy fociban kezdő Te-nek. Remélem nem fázok rá!
A válaszokat előre is köszönöm!Szsziszka
Én úgy tudom játszhat és mivel elég tapasztalt játékos, ezért nem hiszem, hogy nagyon visszaveti a TC kihagyása. Az hogy a sérülése utólag hatással lesz e a játékára, innen nagyon nehéz megmondnai. Mivel elég sok fiatal és tehetséges TEnk van, és valószínű Kubiak nem teszi azonnal teljes terhelés alá, ezért bizonyára kezdetben kevesebb szerepet kap, mint régebben, de persze így is ő az első számú TE-nk. Az se szabad elfelejteni, hogy contract évben van OD, tehát ő biztos minnél többet akar majd játszani és bizonyítani, hogy 100%os.

Röviden: simán lehet akár pro bowl szintű éve is, de sok a bizonytalansági faktor körülötte, "nagy kockázat - nagy jutalom" tipusú választásnak mondanámDC
Első meccsen 20-25 snapet fog kapni
Antoine Caldwell kezd LG-ben, de rotálni fog Brisiellel
És Adibi lesz az SLB amíg Cush távol van.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Hello Texans fanok!

Owen Danielsszel mi a helyzet? Játszhat már a szezonnyitón?
Kockáztattam és őt hoztam fantasy fociban kezdő Te-nek. Remélem nem fázok rá!
A válaszokat előre is köszönöm!Szsziszka
Én úgy tudom játszhat és mivel elég tapasztalt játékos, ezért nem hiszem, hogy nagyon visszaveti a TC kihagyása. Az hogy a sérülése utólag hatással lesz e a játékára, innen nagyon nehéz megmondnai. Mivel elég sok fiatal és tehetséges TEnk van, és valószínű Kubiak nem teszi azonnal teljes terhelés alá, ezért bizonyára kezdetben kevesebb szerepet kap, mint régebben, de persze így is ő az első számú TE-nk. Az se szabad elfelejteni, hogy contract évben van OD, tehát ő biztos minnél többet akar majd játszani és bizonyítani, hogy 100%os.

Röviden: simán lehet akár pro bowl szintű éve is, de sok a bizonytalansági faktor körülötte, "nagy kockázat - nagy jutalom" tipusú választásnak mondanám