Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Megnéztem a Cowboys elleni preaseason meccs első 3 negyedét,
ami tetszett:
-Foster szuper volt 18 futás 110 yard, 1 TD, nálam a meccs embere
-Jeremiah Johnson se volt rossz 9 futás 53 yard, mind a két futót UDFA-ként szereztük tavaly, durva
-Jacoby Jones (JJ) több elkapása van, mint Walternek mostanába és sok playt csinál meg
-Schaub-AJ aranyat ér
-Okoyenek hosszú idő óta ez volt a legjobb meccse
-védelem összeségében elég jó volt, szép blitzeket hivtunk
-legjobban Pollard és Diles tetszett a védelemből, előbbi hozta szokásos agressziv és aktiv játékát, utóbbi a legjobb LB volt ma
-jó kis meccs volt (főleg nekünk, Texans fanoknak 😊 ), igazán élveztem

ami nem (annyira) tetszett:
-Kareem Jackson kicsit még elveszettnek tűnt a pályán, pár playt rajta csinált meg a Cowboys, persze nem egyszerű a helyzete, rookiként az ellenfelek első számú elkapóit kell fognia és végülis Roy Williams is csak 40 yardot szerzett, volt egy INT je is, igaz egy tipped passzból
-Kevin Walter új szerződése kérdéses volt a nyáron (21,5 millió 11 garantált 5 évre), talán hagyni kellett volna elmenni (és másra költeni a fizetését). Sokszor fordul elő nála, hogy statikusan várja a lasztit és elütik előle, JJ több playt csinál meg, és ha nem most kapott volna új szerződést, akkor lehet nem sokáig lenne már KW a második számú elkapó
- Slaton elveszetnek tűnik a pályán, nem tudom miért, de nem hajol elég mélyre mostanában és elég nagy ütéseket szedd be, nem tudom lesz e belőle még teljes értékű futó, de őszintén nem hiszem, remélem tévedek
- Cushingnak nem tudom mi baja van, de ezen a meccsen nem sokat csinált és a többi preseason meccsen sem brillirozott, remélem nem az "anyag" hiánya miatt 😊 (ez csak vicc volt, bár annak elég rossz)

Összeségében elégedett vagyok a csapattal, igaz ez is csak egy preseason meccs, és nem szabad túlértékelni, főleg, hogy a Cowboys nem vette ezt annyira komolyan és nem is voltak túl jó formában, ráadásul elég sokszor volt balszerencséjük is, de azért jók voltunk, látszott, hogy nagyon meg akarjuk nyerni ezt a meccset és sikerült is
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kivágtuk London Crawford WR-t, Pannel Egboh DE-t és Fred Bennett CB-t, most vagyunk 77-en.

Kubiak says Slaton has a toe strain not turf toe. He should be ready for Indy.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
A Saints ellen meccsről meg nem akartam irni úgy, hogy nem láttam, ezért megvártam mig le tudtam tölteni, viszont as 6 gigás HD videót nem igazán visszi a laptopom,

DC
szedjél le egy media konvertert, és nyomd át barátibb formátumba

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Én sem felejtkeztem el a második kedvenc csapatomról, bár általában csak olvasni szoktam 😊

Nagyon bíztató volt a tegnapi játék, az offense és a defense egyaránt. Okoye is egész jó teljesítményt nyújtott, volt egy sackje is, idén jó lenne, ha beváltaná a hozzá fűzött reményeket végre. Pollard játéka is tetszett, futás ellen szokás szerint kiváló volt és ha jól láttam Kareem Jackson interceptione előtt ő ütötte el a labdát Witten elöl.


Arról van valami hír, hogy Brown vagy Rackers lesz-e végül a K?

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Már hiányoltalak 😊, egyébként Kubiak azt mondta hogy a következő meccsen Molden játszhat, de Dickerson nem.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hollidayyel szinte a legjobb, ami történhetett az a IR. A Saints ellen egy kick offot és egy puntot is fumbölözött, ráadásul amit elkapott, abból sem hozott sok yardot még a Cardinals ellen sem, úgyhogy vagy cut vagy PS lett volna a sorsa, rosterre kerülésre már nem volt esélye. És ahogy adam8 is irta nálunk nem egy példa van arra, hogy a rookieként IR re került játékosok megkapják újra az esélyt (és láthatóan élnek is vele).

A Saints ellen meccsről meg nem akartam irni úgy, hogy nem láttam, ezért megvártam mig le tudtam tölteni, viszont as 6 gigás HD videót nem igazán visszi a laptopom, úgyhogy csak a statokra és az olvasottakra tudok támaszkodni. Ez alapján (a Cardinals ellen jól szereplő) védelmünket teljesen dominálta a Saints, különösen a defensive linet. Mondjuk ez annyira nem is meglepő liga elit támadó faljuk van nekünk meg középen Shaun Cody és Okoye a kezdőnk. Hát nem egy retteget páros, és hiába jók a DEink (Mario, Smith, Barwin) sokat ront az összképen a fal közepe. Valószinűleg egyebként sok passzra számítottunk és a front hét minnél hamarabb a backfildjükre akart kerülni, ezt kihasználva a Saints szétfutott minket (közel 200 yard), és volt pár igen kreativ playük (pl amikor Okoyet blokkolatlanul hagyva a guard és OT is elment LBt és secondaryt blokkololni, igy Bush egy 10 yardos TDt futhatott lásd). Mondjuk nem mintha a passz ellen brilliroztunk volna, a csereirányitójuk 3 TD szerezett. Összeségében a védelem nagyon gyenge volt és támadoknál mindössze 20 percet volt a laszti (és sajna Foster is fumbölözött). Nem tudom, valahogy egyik falunkat sem érzem igazán combosnak, ahhoz, hogy nagy dolgokról álmodozhassunk: O lineba még keressük ki lesz a kezdő LG, Myers (C) meg sokszor gyengélkedik a nagydarab 3-4es NTk ellen, D linerol meg az előbb irtam. Persze ez csak egy preseason meccs, de ezek a problémák tavaly is megvoltak és nem túl biztató, hogy megint igy vágunk neki a szezonnak.

Ui: Ja és üdv mindenkinek a régi-új fórumon 😊
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Holliday IR, kéz baja van, ki hitte hogy ekkora súllyal nem lehet focizni...

Slaton akarja pótolni KR-ként

Cserébe van jó hír is Owen Daniels MRI-je azt mutatja hogy 100%-os 😊

A néhány napja igazolt James Wyche lett ki téve hogy helyet csináljunk Townselnek.adam8
na az hosszú nfl-es pályafutás volt akkor :/
Daniels viszont (Y)Wyatt
Ne aggódj houstonban mindig kapnak lehetőséget a rookie évükben IR-re kerülő játékosok, mint például a most másodéves Troy Nolan és Jeremiah Johnson.

más: The Texans and Seahawks also put claims in for OT Tyler Polumbus, who was claimed by the Lions today.

még másabb ( 😊 ): Forbes Magazine just valued the Texans at $1.171 Billion. #5 in NFL.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Holliday IR, kéz baja van, ki hitte hogy ekkora súllyal nem lehet focizni...

Slaton akarja pótolni KR-ként

Cserébe van jó hír is Owen Daniels MRI-je azt mutatja hogy 100%-os 😊

A néhány napja igazolt James Wyche lett ki téve hogy helyet csináljunk Townselnek.adam8
na az hosszú nfl-es pályafutás volt akkor :/
Daniels viszont (Y)

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Holliday IR, kéz baja van, ki hitte hogy ekkora súllyal nem lehet focizni...

Slaton akarja pótolni KR-ként

Cserébe van jó hír is Owen Daniels MRI-je azt mutatja hogy 100%-os 😊

A néhány napja igazolt James Wyche lett ki téve hogy helyet csináljunk Townselnek.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Derrick Townsel UDFA WR jött, a Murray State-re járt és korábban megfordult Jacksonville-ben, elvileg returner is.

több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Üdv az új oldalon. Remélem az új domain playoffot hoz nekünk. 😉
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
itt egy cikk a pozíciós harcokról, érdemes elolvasni http://www.fanfeedr.com/nfl/2010/08/23/position-battle-recap-week-two-edition

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Úgy legyen 😊

Amúgy, ahogy olvasom a Walter-Jacoby battleben előbbi vezet, míg a kickereknél Rackers a jobb.

+ Kubiak said LB Danny Clark has a sprained knee and will be questionable Saturday vs. Dallas
Kubiak also said the team worked out former Texans OTs Charles Spencer and Ephraim Salaam this morning
Rookie KR Trindon Holliday will see a doctor again tomorrow about his thumb issue

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-