Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Cushingban egyetértek, szép big hitjei voltak 😊 és CJ karrierje legrosszabb teljesítményét nyújtotta (5 yard 7 futásból), nyílván ebben közrejátszott a sérülése is, de úgy látom hogy CUshing átvette -mégha csak ideiglenesen is - a karmesteri pálcát DeMecotól 😊adam8
LOL ez az avatar 😊

Szerk.: Az a hír járja, hogy se AJt se Finnegant nem fogják felfüggeszteni, 25k lesz a büntetésükDC
Nagyon helyes.

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Reports-Johnson-will-not-be-suspended/10cb79b9-9045-4d9f-852c-dede0a3827dd
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, már lehozták az NFL facebookján is.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Cushingban egyetértek, szép big hitjei voltak 😊 és CJ karrierje legrosszabb teljesítményét nyújtotta (5 yard 7 futásból), nyílván ebben közrejátszott a sérülése is, de úgy látom hogy CUshing átvette -mégha csak ideiglenesen is - a karmesteri pálcát DeMecotól 😊adam8
LOL ez az avatar 😊

Szerk.: Az a hír járja, hogy se AJt se Finnegant nem fogják felfüggeszteni, 25k lesz a büntetésük
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Cushingban egyetértek, szép big hitjei voltak 😊 és CJ karrierje legrosszabb teljesítményét nyújtotta (5 yard 7 futásból), nyílván ebben közrejátszott a sérülése is, de úgy látom hogy CUshing átvette -mégha csak ideiglenesen is - a karmesteri pálcát DeMecotól 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
olyan nagy bunyó azért nem volt, mint amekkora a visszhangja.

sisak nélkül André egyett baszott rá Cortland fejére aztán már szét is szedték.
a civakodás rácshúzással meg gyakori esemény minden fordulóban.Höri
Maga bunyó lehet nem tűnik így utólag durvának, de ez csak a tetőpont, volt előzménye (már előtte is cibálták egymást) meg elég hosszú útóélete (mindenki berohant a pályára és más, kisebb összecsapások is történtek). Fishertől szimpatikus volt, hogy ő maga ment be a pályára és nyugtatta le pár játékosát (Kubiak az oldalvonalnál maradt).

Visszatérve a meccsre, GQ 3 INTje nyilván sokat számított, de aki nagyon tetszett az Cushing volt, talán most először tudott a tavalyihoz hasonló szinvonalon játszani, kicsivel még jobb is volt, tavaly CJ megszivatta, de most teljesen leszedte őt a pályáról (nem egyszer mínusz yardon szerelte) és ezen kívűl is volt pár nagyon jó megmozdulása. Amivel nem voltam viszont elégedett az a pass rush, sok időt kapott Rusty Smith, szerencsénk, hogy nem tudott vele élni.
Eagles ellen viszont mindenkinek 100%kot kell adnia, hogy legyen esélyünk, reméljük a secondary is szerzett most egy kis önbizalmat...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Cortland ráadásul kb minden meccsen elveszti a sisakját 😀
meg mostmár van olyan hír hogy az eset előtt kiszólt a texans padra hogy "Watch this."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
olyan nagy bunyó azért nem volt, mint amekkora a visszhangja.

sisak nélkül André egyett baszott rá Cortland fejére aztán már szét is szedték.
a civakodás rácshúzással meg gyakori esemény minden fordulóban.

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 488
The fight 😀 :
http://www.youtube.com/watch?v=llfxS1a4gD8
http://scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=301128034bcsarli
Tetszik, a kisköcsög megérdemelte. 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a szép W-hez! 20-0; és CJ gyakorlatilag le volt radirozva ahogy a statisztiukákból láttam. Max respect!
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 433 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
The fight 😀 :
http://www.youtube.com/watch?v=llfxS1a4gD8
http://scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=301128034

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Az ismétlésekből is lehetett látni, hogy vigyorgott kifelé meg kacsingatott...Szánalmas emberBondi
Az a szánalmas benne, hogy egy ilyen remek sportolóból is ki tudja hozni a mérget! Sajnálom A.Johnsont azért, mert nem bírta cérnával, pedig egyáltalán nem ilyennek tűnik, és szerintem nem is ilyen ember!

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az ismétlésekből is lehetett látni, hogy vigyorgott kifelé meg kacsingatott...Szánalmas ember

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Texans fanok!
Remélem nem tiltják el Johnsont, hiszen a videófelvételekből is látszik, hogy az az aljas Finnegan rángatta meg először az A.J. sisakját, ő ütötte meg először A.J.-t és ő produkálta ki ezt A. Johnsontól. Inkább azt a szemétládát kéne eltiltani a picsába, minden meccsen csak arra hajt, hogy hihozza a WR-t a sodrából. Gratula a győzelmetekhez, és szurkolok a PO-ért.
Üdv: Egy Giants Fan

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintem is elmeszelik,Finnegannel együtt nyilván.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
jó kis bunyó volt, szerintem biztos hogy eltiltják

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ez a shutout győzelem valószínű megmenti a védelmet attól, hogy ők legyenek az nfl minden idők legrosszabb védelme (és most nem hülyéskedek, tényleg közel áll(t)unk hozzá, még a meccs kommentátor is bemondta). GQ 3 INTje szép teljesítmény, de mégsem tudok teljes szívvel örülni neki, még erősen él bennem a Jax elleni meccs, és Rusty Smith sem nfl kezdő szintű QB.

Ui: Reméljük AJt nem tiltják, a bunyó egyébként már fent van youtubon
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Texans bench nickel Brice McCain, healthy inactive. Expect Jason Allen.

helyes, helyes....mondjuk hogy 4-5 óra múlva mit fogok mondani erről :/

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Egyébként hogy valami jó is legyen idén, Arian az első RB aki átlépi az 1000 futott yardot idén 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amikor Quin szóba kerül mindig azzal vígasztalom magam hogy K-Jax25 szarabb 😀, McCain nem, ő csak tacklet csinálni nem képes, a 2008-as 3. körös Molden szintén csodálatos mivel ebben a veretes CB sorban 5.
Jason Allent kéne kipróbálni kezdőként szerintem.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Quinnek van egy kis problémája a jobb kezével,de Kubiak azt mondta,hogy játszani fog....a Texans fanok nagy bánatára 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Texans have signed DE Chris McCoy to their practice squad. He's a rookie from Middle Tennessee State- Dolphins drafted him in 7th rd
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szeretném megkérdezni a Texans drukkerektől, hogy látnak-e még esélyt a történelmi tettre - a PO-ra? Én hiszek bennetek, mert úgy érzem, hogy ezek a vereségek felrázzák a csapatot, és csak azért is megmutatják mire képesek (de én csak egy laikus szurkoló vagyok 😊 ).Kamaj
Ha 11 hét alatt (bye weekkel együtt) nem sikerült rendbe tenni a secondaryt, akkor nem hiszem, hogy ezután sikerülni fog. Az elkövetkező 6 meccsből pedig max. 1et veszíthetünk, hogy legyen sanszunk. Persze amíg van esély, addig nem szabad feladni, valahol erről is szól ez a sport. A játékosok nem is adták fel, küzdenek, ezért sem került eddig szóba a HC váltás nálunk (persze a fórumokon igen, de ott sem egyöntetűen akarja mindenki Kubiak menesztését), pedig csak 1 meccsel nyertünk többet, mint a Vikes vagy a Cowboys.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szeretném megkérdezni a Texans drukkerektől, hogy látnak-e még esélyt a történelmi tettre - a PO-ra? Én hiszek bennetek, mert úgy érzem, hogy ezek a vereségek felrázzák a csapatot, és csak azért is megmutatják mire képesek (de én csak egy laikus szurkoló vagyok 😊 ).Kamaj
én nem igazán :/

több mint 13 éve
Kamaj New York Jets 66
Szeretném megkérdezni a Texans drukkerektől, hogy látnak-e még esélyt a történelmi tettre - a PO-ra? Én hiszek bennetek, mert úgy érzem, hogy ezek a vereségek felrázzák a csapatot, és csak azért is megmutatják mire képesek (de én csak egy laikus szurkoló vagyok 😊 ).

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sajna a csapatot teljesen tönkreteszi a secondary (ami statisztikailag is minden idők egyik legrosszabbikja). Hiába hajt Foster, Mario vagy akárki, ha minden csapat simán végigpasszol rajtunk, amikor csak akar. Mondjuk Frank Busht se értem, mindenki tudja milyen szar a secunk erre megint prevent defensbe megyunk at a végén, én tuti meg az utolsó másodpercben is blitzet hívtam volna. Brice McCain kölünösen gyenge volt ma, én nem engedném egy ideig pályára, erre bárki képes. Sajnálom mert a def front 7 megtette amit tudott, de ez van.

Kubiak év elején többször is említette, hogy ők döntöttek úgy, hogy a veterán CBket elengedik és a rookie valamint a másodéves CBk fognak kezdeni, mostanába ezt már nem emlegeti, remélem nem felejtette ezt el, könnyen lehet erre megy rá az állása

Bushnak (DC), Gibbsnak (sec coach) viszont mindenképp mennie kell, 10 meccs után is egy rom a sec

Kamaj, köszi a vigasztaló szavakat, rendes tőled