Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mit tudtok Johnsonról? Felépül a meccsig?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Claimeltük a waiverről Jason Allen CB-t, akit a Dolphins tett ki. Nem kell hatalmas secondary-javulástól tartani.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Hát kikaptunk. Foster sajnálom a legjobban, mert ő tényleg kihajtja a belét is, de ez a secondary elképesztően szánalmas, ez megy már idénylezdet óta és nem, nem csak Rivers ekkora király. Ellenünk minden elkapó és QB probowlernek néz ki. De nem is értem ezt a sémát, yardokra állunk a TEktől, WRektől, hát így jóhogy nem tudunk egy passzt se levédekezni. Szánalom...DC
az én szememben az a gáz ezzel a secondary-vel, hogy ezen egy vagy két első körös draft sem javít.
ide értelmes veteránokat kell hozni (meg DB coachot), hogy legyen javulás.
azoknak viszont komoly zsetont kell kicsengetni.Höri
Falconsnál is ezt próbálták meg h idehozták (pont innen) Duntát, eredménye annyi h rövid passzok ellen jobbak lettünk de a deep threatek ellen ugyanolyan vakrepülés megy mint tavaly


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A secondaryn kívül a redzone o is szar volt tegnap. Aki meg Jacksont bemerte húzni első körben áhh...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát kikaptunk. Foster sajnálom a legjobban, mert ő tényleg kihajtja a belét is, de ez a secondary elképesztően szánalmas, ez megy már idénylezdet óta és nem, nem csak Rivers ekkora király. Ellenünk minden elkapó és QB probowlernek néz ki. De nem is értem ezt a sémát, yardokra állunk a TEktől, WRektől, hát így jóhogy nem tudunk egy passzt se levédekezni. Szánalom...DC
De ismerős ez a leirás - jövő héten két hasonló secondary találkozik majd.....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát kikaptunk. Foster sajnálom a legjobban, mert ő tényleg kihajtja a belét is, de ez a secondary elképesztően szánalmas, ez megy már idénylezdet óta és nem, nem csak Rivers ekkora király. Ellenünk minden elkapó és QB probowlernek néz ki. De nem is értem ezt a sémát, yardokra állunk a TEktől, WRektől, hát így jóhogy nem tudunk egy passzt se levédekezni. Szánalom...DC
az én szememben az a gáz ezzel a secondary-vel, hogy ezen egy vagy két első körös draft sem javít.
ide értelmes veteránokat kell hozni (meg DB coachot), hogy legyen javulás.
azoknak viszont komoly zsetont kell kicsengetni.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hát kikaptunk. Foster sajnálom a legjobban, mert ő tényleg kihajtja a belét is, de ez a secondary elképesztően szánalmas, ez megy már idénylezdet óta és nem, nem csak Rivers ekkora király. Ellenünk minden elkapó és QB probowlernek néz ki. De nem is értem ezt a sémát, yardokra állunk a TEktől, WRektől, hát így jóhogy nem tudunk egy passzt se levédekezni. Szánalom...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Did not participate: LB Xavier Adibi (hamstring), TE Owen Daniels (hamstring)
Limited participation: DT Shaun Cody (knee), WR Andre Johnson (ankle), DT Earl Mitchell (ankle), DE Jesse Nading (ankle), DE Mario Williams (hip)
Full participation: LB Kevin Bentley (knee), G Mike Brisiel (knee), TE Garrett Graham (shoulder), LB Stanford Keglar (thigh), CB Karl Paymah (wrist), LB Darryl Sharpton (ankle)

Chargersnél nem edzett továbbra sem Gates, Floyd és Naanee

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Úgy tűnik Antonio Gates kihagyja a meccset ami egy jó hír a D#-ünknek.adam8
Gates kiesése több, mint jó hír, ráadásul otthon játszotok a Chargers ellen. Ellenünk nagyon jó volt, 2 TD-t is szerzett, bár tény, hogy aznap a nagyon csúnya arcát mutatta a Jax. Szerintem, ha Schaub legalább közepesnél jobb formát tud hozni, és nem dob INT-et, akkor A. Johnson-nal önmagában nagyot tud dobni az esélyeiteken, tekintve, hogy a mi WR-jeink is egész jól tudtak teljesíteni San Diego-ban (csakhát 6 TO-t produkált az OFF.). A Chargers ellenünk nagyon megfogta a futást (nekik viszont nagyon ment), kíváncsi leszek Foster mit tud majd produkálni. Az mondjuk már nem annyira jó hír Nektek, hogy a Bolts lehet megint elkezdi(elkezdte) a durva sorozatát, a szokásos pocsék szezonkezdése után.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Úgy tűnik Antonio Gates kihagyja a meccset ami egy jó hír a D#-ünknek.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Tényleg barney, most hétvégén kinek fogsz szurkólni? 😊DC
Azért a Chargers az elsőszámú, de az sem katasztrófa, ha a Texans nyer 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Tényleg barney, most hétvégén kinek fogsz szurkólni? 😊
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nekem ebből a nyilatkozatából is az jön le, hogy túlagyalta ezt. Talán nem ártana leülnie, meginni egy sört és nem gondolnia a focira egy pár percig
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Szerintem megprópáljuk, majd szétfutni őket, hogy Manninget (és a védelmünket) pályán kívül tartsuk..DC
Ezt irtam a meccs előtt. Úgy látszik Kubiak másképp gondolta és kezdetben sorozatba hívta a passz playeket (Dennisonnal együtt), még 3. és 2 nél és 4. ás 2nél is, miközbe Foster úgyanúgy futott a Colts ellen, mint az első meccsen, hát gratu nekik, okos...DC
Gary Kubiak: But it's so simple. All I have to do is divine from what I know of you: Are you the sort of man who presides over a defense that can stop the run? Now, a clever man would run the ball, because it worked so amazingly well in Week One when our teams met, and because he would know that only a great fool would consciously depart from what's already proven to work against your defense. I am not a great fool, so I can clearly not choose to pass. But you must have known I was not a great fool; you would have counted on it, so I can clearly not run the ball.

Az történt, amit peterk2005 mondott.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ogunleye cut, Jamison jön fel PS-ről 😊

championship

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem megprópáljuk, majd szétfutni őket, hogy Manninget (és a védelmünket) pályán kívül tartsuk..DC
Ezt irtam a meccs előtt. Úgy látszik Kubiak másképp gondolta és kezdetben sorozatba hívta a passz playeket (Dennisonnal együtt), még 3. és 2 nél és 4. ás 2nél is, miközbe Foster úgyanúgy futott a Colts ellen, mint az első meccsen, hát gratu nekik, okos...DC
Szerintem annyira nem volt ez hülye taktika, mint aminek utólag látszik, csak rosszul alakultak az események. Az első meccsen passzra készültünk, meglepett minket a "teljesen ismeretlen" futó kiváló teljesítménye. Talán Kubiak 19-re akart lapot húzni azzal, hogy most meg passzjátékkal indít, hisz biztos lehetett abban, hogy az egész Colts D azzal megy fel a pályára, hogy meg kell állítani Fostert. Nem jött be az első drive, utána meg rögtön jött a Colts TD és pick6. Innentől már komoly volt a hátrány, és azért a Colts nem Chiefs, nem lehet abban bízni, hogy majd szép komótosan ledolgozzuk a hátrányt, mert Manning is akármikor szórhat még. Szóval kockáztatni kellett, ami nem jött be. De szvsz alakulhatott volna ez jól is, és akkor mindenki Kubiak eszét dícsérné.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
engem azért lepett meg mert pont most kezdett beindulni a passzolás

amúgy Brown nagyon nem bírt Freeneyvel lett is belüle az utolsó driveban az endzonenál strip sack, illetve Cushing nem mozgott még túl jól MLBként
és Andre Johnson még mindig nagyon sérült a 100+ yard ellenére
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
mondjuk meglepő. hogy az 1. és 3. számú cornereink és két kezdő safety nélkül sem sikerült jól passzolni ellenünkOrk
Schaub teljesítménye elég hullámzó idén, néha fantasztikus (Redskins, KC stb.), néha meg elég átlagos (vagy alatti Dallas, Giants, és Colts ellen), sokszor nagyon rosszkor dob INTet (vagy ami mégrosszabb pick sixet), de én azt mondom ez benne van, nem minden csapatnak lehet P. Manningje és nem is kell. Néhány meccset a defensenek kellene hoznia, nem lehet elvárni, hogy az offense vigye mindig a hátán a csapatot.

Ui: csak ilyen általános "okoskodást" tudok most írni, mivel tényleg nem láttam a meccset és lehet nem is fogom megnézni 😊
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
mondjuk meglepő. hogy az 1. és 3. számú cornereink és két kezdő safety nélkül sem sikerült jól passzolni ellenünk
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szerintem megprópáljuk, majd szétfutni őket, hogy Manninget (és a védelmünket) pályán kívül tartsuk..DC
Ezt irtam a meccs előtt. Úgy látszik Kubiak másképp gondolta és kezdetben sorozatba hívta a passz playeket (Dennisonnal együtt), még 3. és 2 nél és 4. ás 2nél is, miközbe Foster úgyanúgy futott a Colts ellen, mint az első meccsen, hát gratu nekik, okos...
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem láttam a meccset. de eredmény alapján sima vereség, ami nem olyan szégyen idegenben a Colts ellen, de feltünő, hogy megint kaptunk 30 pontot. Ez a csoport bazi erős, és nem hozhat minden meccset az offense, ez természtes, a playoff elérhetetlenek tűnik jelenleg. A védelemnek 180 fokot kellene fordulnia. (Azt láttam statból hogy volt egy pick six, tehát "csak" 23 pontot kapott a védelem, de akkor is..)DC
"HOUSTON'S DEFENSE HAS A PROBLEM

From Elias: The Texans, who lost to the Colts, 30-17, on Monday night, are the first team since the 1989 Cowboys to allow at least 24 points in each of their first seven games of a season. That team finished with a 1-15 record, in what was the first year for Jerry, Jimmy and Troy in Dallas."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem láttam a meccset. de eredmény alapján sima vereség, ami nem olyan szégyen idegenben a Colts ellen, de feltünő, hogy megint kaptunk 30 pontot. Ez a csoport bazi erős, és nem hozhat minden meccset az offense, ez természtes, a playoff elérhetetlenek tűnik jelenleg. A védelemnek 180 fokot kellene fordulnia. (Azt láttam statból hogy volt egy pick six, tehát "csak" 23 pontot kapott a védelem, de akkor is..)
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Annyira kézenfekvő, hogy hatalmas pontzuhatag lesz hétfőn, hogy simán el tudok képzelni egy 15-13-as végeredményt. Persze, ide. 😀kalasnikov
Szerintem megprópáljuk, majd szétfutni őket, hogy Manninget (és a védelmünket) pályán kívül tartsuk. Persze, ha a Colts hamar elhúzna, és gyorsan pontokat kell majd szerezni, akkor a Schaub-AJ-OD triónak (utóbbi egyre inkább önmaga) kell majd meccsben tartania a csapatot, ami vagy összejön (Washington, KC) vagy nem (Giants).

Sok a sérültje a Coltsnak, de nekünk is vannak hiányzó kulcsembereink: Demeco, Barwin, utóbbi talán még jobban is hiányzik, mint elsőre gondoltuk, nagyon gyér nélküle a passz rush. Szerintem egész offseasonba úgykészült a csapat, hogy egyértelmű passzituációkba Barwin lesz RDE, Mario LDE, Smith meg középről támad, és ez az első meccsen elszállt Barwin kiesésével.
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Annyira kézenfekvő, hogy hatalmas pontzuhatag lesz hétfőn, hogy simán el tudok képzelni egy 15-13-as végeredményt. Persze, ide. 😀
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Texans sign Damione Lewis, a d-lineman. Malcolm Sheppard has been activated. Tim Jamison is on practice squad now. Mike Brisiel is back.deny79
-Sheppardra kiváncsi leszek mit tud, középen gyenge a d fal, jó lenne valami UDFA csoda megint (ala Foster).
-Cushing fog MLBt játszani Demeco helyett, ő fogja vezetni a védelmet

szerk: Okam cut