Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
és Marv vihetné Joseph-et is nem ? 😊gabtsi
Tényleg Lewis sorsa mi lesz, marad nálatok HC, szerinted? Sorry, nem nagyon követem a Bengals sorsát csak tudom, hogy ti is csehül álltok és, hogy Palmer gyengén játszik.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
bizony : )

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és Marv vihetné Joseph-et is nem ? 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Én továbbra is Kubiak mellett tenném le a voksomat. Egy évet még megérdemel, hogy bizonyítson, aztán ha az sem sikerül akkor lehetne gondolkozni. Ha esetleg.....Ti kit szeretnétek látni? Milyen felfogású HC-t?Bondi
Én a Kubiak érába ismertem meg a csapatot és szerettem meg, ezért én adnék még neki egy évet, úgy, hogy DCnek egy már bizonyított edzőt vennénk fel mellé (Wade Phillips, Marvin Lewis, előbbi mondjuk a 3-4 defense mestere és probléma, hogy 1 évre senki sem akar szerződni).
DE ugyanakkor azt is megértem, hogyha kirúgják, mert hiába egy offenzív géniusz, ha a védelemhez nem sokat ért, és ezt még tetézi azzal, hogy tapasztalt edzők helyett a barátjának (Smith, DC) vagy egy másik fiának (Gibbs, DB coach) adja ezeket a pocizíciókat. Egy HCnek egyébként is értenie kellene az offensehez és a deffenshez is(mégha persze - attól függően melyik ágról is jött - az egyikben mindig is nagyobb lesz a tudása). Az is óriási hiba volt, hogy elküldtek minden veterán CBt a szezon kezdete előtt. A Cushing draft után azt hitték, hogy a bab (KJ) is hús, és minden rookie azonnal tud kezdeni.

Egyébként azt olvastam, hogy Denverben Kubiakot szeretnék az új HCnek.

Ui: N-Drew köszi az infót, grat a probowlosoknak (AJ, Foster, Leach)
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Mindhárman meg is érdemlik, különösen Leachnek örülök, Foster szokta twitterén mondogatni hogy a világ legjobb fullbackje 😊

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Amennyiben az edzők és a játékosok szavazatai nem kavarnak be (nem tudom hogyan működik a procedúra), akkor 3 játékosotok a "közönségszavazatok" alapján ott lesz a Pro Bowl-on: Foster, Johnson és Leach. Mindegyikük kezdőként.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d1c695/article/pats-brady-eagles-vick-finish-atop-fan-vote-for-2011-pro-bowl?module=HP_headlines

szerk: Közben Höri felhomályosított, hogy a legtöbb voksot kapott játékosok mindenképpen ott lesznek - ha akarják és tudják vállalni a játékot - úgyhogy akkor ez már biztos!

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
olyat aki összehoz valami védelemnek kinéző dolgot...

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én továbbra is Kubiak mellett tenném le a voksomat. Egy évet még megérdemel, hogy bizonyítson, aztán ha az sem sikerül akkor lehetne gondolkozni. Ha esetleg.....Ti kit szeretnétek látni? Milyen felfogású HC-t?

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
"The problem is that his players played at Tennessee as if they want to get him and the coaches fired." - Sajnos a tegnapi meccsről teljesen ez jött le....

Kubiak célja a következő két meccsen a W(természetesen 😊 ) és így 7-9cel zárni. Legyen inkább így, még akkor is ha hátrébb tudunk csak draftolni.Bondi
Nem tudom kitől van az idézet, de én nem hiszem, hogy a játékosok ki akarnák rugatni Kubiakot. Egyszerűen a meccs kezdetén a seondary ismét szerencsétlenkedett, és gyorsan 0-21-es hátrányba kerültünk, és egy ilyen szezon után már persze, hogy nem tudták 110%ba oda tenni magukat, de azért nem mintha 0-ra vertek volna minket vagy ilyesmi.
A kinti fanok többsége szeretné kirugatni Kubiakot, és mostmár ahogy látom a média is ráállt erre a vonalra, és felszálltak a Cowher bandwagonra. Aki még esetleg Kubiakot támogatná az inkább most hallgat.
A tulaj fog úgyis döntetni, majd meglássuk.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
"The problem is that his players played at Tennessee as if they want to get him and the coaches fired." - Sajnos a tegnapi meccsről teljesen ez jött le....

Kubiak célja a következő két meccsen a W(természetesen 😊 ) és így 7-9cel zárni. Legyen inkább így, még akkor is ha hátrébb tudunk csak draftolni.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
A korábban említett okok miatt, nem sajnálom, hogy kikaptunk. De amit a meccs elején a secondary és a csapat csinált az megint komikus (vagy siralmas?) volt: 1. a Titans 4 és 8! nak neki ment, és csináltak belőle egy 39 yardos playt, úgy hogy az elkapó wide open volt 2. Collins előre vágott labdáját, GQ simán lehúzhatta volna INTre, de Troy Nolan elütütte előle, egyenesen a Titans elkapó, Britt kezébe, 50 yardos play 3. Turk 20-30 yardos puntja, a kedvező field pozicióból a Tits megint TD szerzett. Így lett 0-21 és már el is ment a meccs. És most először éreztem a csapaton azt, hogy feladták.
No mindegy így legalább nem lehet elkenegetni a hibákat, szerintem a jövő szempontjából jobb, hogy most előjön minden probléma.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na ezt a meccset gyorsan el kell felejteni, nagyon gyenge teljesítmény mind a két csapatrésztől. Remélem azért az utolsó két meccsen nem feltartott kézzel akarnak kiállni a srácok.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
"But we're very, very close to having the kind of team I think that we can all be proud of, and we just have to keep working hard and push it over the top. I think we're close."
Bondi
Ebből nekem is az jön le, hogy Kubiak marad. Viszont Bushnak mennie kell és ahogy Gabi is írta Gibbsnek is
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A csütörtöki edzés után McNair nyilatkozata Kubiak jövőjét illetően

"I think what it does, it's sort of an affirmation that we're on the right track," McNair said. "Clearly, we have to do better, because what we've done wasn't good enough. But (it affirms) that we're on the right track, and I've felt that way all along.

"We'll review everything at the end of the year, and will we make some changes? I'm sure we will make some -- we'll see some things that need to be improved. But we're very, very close to having the kind of team I think that we can all be proud of, and we just have to keep working hard and push it over the top. I think we're close."

Számomra ebből az jön le hogy Kubiak marad, Bush mehet....

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
A WR Derrick Townsel-t is előhúztuk még a PS-ből. Oda pedig új ember a WR Montez Billings és régi-új a C Brett Helms kerültek be.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
DC-vel teljesen egyetértek abban a sportszerűtlen tárgykörben, miszerint "remélem nem nyerünk több meccset , hogy jobb helyről draftoljunk". És abban is hogy kell 1 új defcoor. A sec-en sokat gondolkodtam. Nyílván kell erősíteni, de: Pollard nemcsak jó név, jó játékos is bár idén sokat hibázik. Wilsonnál már régóta a "csak meg ne sérüljön" kívánság játssza a főszerepet, hát nem sérült meg, de igazán jól sem játszott. Náluk mintha fejben nem lett volna rendben valami. Jackson 1. körös pick volt, de profi séma ide vagy oda, tőle igazi csodát nem várhattunk, bízzunk benne hogy jövőre 1 év tapasztalattal már jobb játékra lesz képes/ emlékezzünk Mario újonc évére/. Quin pedig.... hát nem tudom. Szerintem semmit nem fejlődött, és most felejtsük el hogy Rusty Smith..... Kimondom szerintem nem jobb játékos, mint Jacques Reeves.
Ja, majd elfelejtettem Bush mellett Gibbs és Carter DB edzők is mehetnek, nem sírnék utánuk.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Az érkezők: DE Jarvis Green. Tavaly a Pats-nél kezdő, idén a Broncosnál már a szezon előtt cut, az okát nem tudom.
DT DeMario Pressley. A Saints PS-ből hoztuk, tavaly epizódszereplő a bajnokcsapatban.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
The Houston Texans have placed defensive end Mario Williams, guard Mike Brisiel, and wide receiver David Anderson on season-ending injured reserve, John McClain of the Houston Chronicle reports.

Hát így nem lesz Jax verés 😕

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Mariot IR-re tettük, lemondtunk a playoffról...jogosan. A számomra eddig pozitív csalódást jelentő Mark Anderson veszi át a helyét valószínűleg

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
No hát igen csak azért nem mindegy hogy ilyeneken a playoff amire már mióta áhítózik a Texans megy el vagy nem 5-11 hanem 7-9 a vége...Toca
miért, a Lions mióta is áhitozik Playoffra ? 😉 amúgy meg ez az idei Detroit simán állhatna 5-6 W-vel jelenleg, ez az egyik, a másik meg a pechességről szólt, nem igazán értem, mi köze ennek a mérleghez... 😊Geronimo
5-6 winnel is max előttünk lennének nem playoff helyen. 😀
Pecheséghez semmi csak azt akartam érzékeltetni hogy szarabb érzés ha ilyennek miatt csúszol épphogy a playoffról le, mintha ilyenek miatt nem 2 hanem 4 győzelmed van.Toca
Ezt a végét adom 😊 meg amit előtte írtál azt is 😂 de azért nézd meg a Lions mondjuk elmúlt 10 évét, és te is látni fogod, hogy mire gondoltam 😊

Amúgy meg A Johnson majdnem megnyerte nekem az eheti fantasymet 😊

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
erről azért kérdezzünk meg egy Lions vagy egy Bills drukkert 😉Geronimo
No hát igen csak azért nem mindegy hogy ilyeneken a playoff amire már mióta áhítózik a Texans megy el vagy nem 5-11 hanem 7-9 a vége...Toca
miért, a Lions mióta is áhitozik Playoffra ? 😉 amúgy meg ez az idei Detroit simán állhatna 5-6 W-vel jelenleg, ez az egyik, a másik meg a pechességről szólt, nem igazán értem, mi köze ennek a mérleghez... 😊Geronimo
5-6 winnel is max előttünk lennének nem playoff helyen. 😀
Pecheséghez semmi csak azt akartam érzékeltetni hogy szarabb érzés ha ilyennek miatt csúszol épphogy a playoffról le, mintha ilyenek miatt nem 2 hanem 4 győzelmed van.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Ezt nem hiszem el!
Szerintem ki lehet jelenteni, hogy a Texans a legpechesebb csapat az idén!
Sajnálom ezt a csapatot!rodoc
erről azért kérdezzünk meg egy Lions vagy egy Bills drukkert 😉Geronimo
No hát igen csak azért nem mindegy hogy ilyeneken a playoff amire már mióta áhítózik a Texans megy el vagy nem 5-11 hanem 7-9 a vége...Toca
miért, a Lions mióta is áhitozik Playoffra ? 😉 amúgy meg ez az idei Detroit simán állhatna 5-6 W-vel jelenleg, ez az egyik, a másik meg a pechességről szólt, nem igazán értem, mi köze ennek a mérleghez... 😊

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ezt nem hiszem el!
Szerintem ki lehet jelenteni, hogy a Texans a legpechesebb csapat az idén!
Sajnálom ezt a csapatot!rodoc
erről azért kérdezzünk meg egy Lions vagy egy Bills drukkert 😉Geronimo
sztem a Lions drukkereknek az után, hogy legyőztek minket arany ez a szezon.
amúgy engem ez a hatalmas comeback, majd szopás kísértetiesen emlékeztet a tavalyi WC Cardinals-Packersre.
akkor is az kapott ki akinek szurkoltam...
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én azt nem értem, hogy miért kellett mindenáron ott az End Zone előtt a passzjátékot erőltetni. Meglehetett volna legalább egyszer egy futójátékot.

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
most nézem a meccseteket kurva jól játszottak a rendes játékidő végén!kár hogy tudom a végeredményt...