Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Quintin Demps-et igazoltátok le, korábban nálunk volt safety.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Adam felvetésére reagálnék. Első blikkre azt mondanám hogy cb-t/ Peterson v. Amukamara/, de Jackson sem váltotta meg a világot szóval lehet erre a posztra inkább kipróbált harcost kellene hozni. Nem tartok elképzelhetetlennek Safety picket sem. Ezen a poszton az újoncok általában elég hamar fel tudják venni a ritmust/ Ide: Deunta Williams, McDaniel/. Esélyes lehet ugyanakkor DT/Paea, Austin, Casey/ vagy Passrusher/Dareus, Crick, Heyward/ húzás, bár utóbbit tartom a legvalószínűtlenebbnek főleg ha Barwin tökéletesen felépül. Ha offenseben gondolkodom/egyébként nem gondolkodom benne/ akkor interior lineman lehetne/Pouncey vagy Wisniewski/. De- és lehet ezért kígyót,békát fogtok rám dobálni- egy igazán félelmetes CB-ért odaadnám az 1. körös picket. Meglepő húzás lenne Ryans és Cushing mellé- Diles helyett- egy Lb húzás/Bruce Carter/.Gabriel
Petersont a Detroit, Amukamara-t meg mi biztos hogy kivisszük....beltazor
Drafton nincs oylan, hogy biztos. Lásd: 2009es draft Lions Oher helyet viszi Pettigrewt.FViktor93
azóta is fogják a fejüket 😊

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Adam felvetésére reagálnék. Első blikkre azt mondanám hogy cb-t/ Peterson v. Amukamara/, de Jackson sem váltotta meg a világot szóval lehet erre a posztra inkább kipróbált harcost kellene hozni. Nem tartok elképzelhetetlennek Safety picket sem. Ezen a poszton az újoncok általában elég hamar fel tudják venni a ritmust/ Ide: Deunta Williams, McDaniel/. Esélyes lehet ugyanakkor DT/Paea, Austin, Casey/ vagy Passrusher/Dareus, Crick, Heyward/ húzás, bár utóbbit tartom a legvalószínűtlenebbnek főleg ha Barwin tökéletesen felépül. Ha offenseben gondolkodom/egyébként nem gondolkodom benne/ akkor interior lineman lehetne/Pouncey vagy Wisniewski/. De- és lehet ezért kígyót,békát fogtok rám dobálni- egy igazán félelmetes CB-ért odaadnám az 1. körös picket. Meglepő húzás lenne Ryans és Cushing mellé- Diles helyett- egy Lb húzás/Bruce Carter/.Gabriel
Petersont a Detroit, Amukamara-t meg mi biztos hogy kivisszük....beltazor
Drafton nincs oylan, hogy biztos. Lásd: 2009es draft Lions Oher helyet viszi Pettigrewt.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Adam felvetésére reagálnék. Első blikkre azt mondanám hogy cb-t/ Peterson v. Amukamara/, de Jackson sem váltotta meg a világot szóval lehet erre a posztra inkább kipróbált harcost kellene hozni. Nem tartok elképzelhetetlennek Safety picket sem. Ezen a poszton az újoncok általában elég hamar fel tudják venni a ritmust/ Ide: Deunta Williams, McDaniel/. Esélyes lehet ugyanakkor DT/Paea, Austin, Casey/ vagy Passrusher/Dareus, Crick, Heyward/ húzás, bár utóbbit tartom a legvalószínűtlenebbnek főleg ha Barwin tökéletesen felépül. Ha offenseben gondolkodom/egyébként nem gondolkodom benne/ akkor interior lineman lehetne/Pouncey vagy Wisniewski/. De- és lehet ezért kígyót,békát fogtok rám dobálni- egy igazán félelmetes CB-ért odaadnám az 1. körös picket. Meglepő húzás lenne Ryans és Cushing mellé- Diles helyett- egy Lb húzás/Bruce Carter/.Gabriel
Petersont a Detroit, Amukamara-t meg mi biztos hogy kivisszük....

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Adam felvetésére reagálnék. Első blikkre azt mondanám hogy cb-t/ Peterson v. Amukamara/, de Jackson sem váltotta meg a világot szóval lehet erre a posztra inkább kipróbált harcost kellene hozni. Nem tartok elképzelhetetlennek Safety picket sem. Ezen a poszton az újoncok általában elég hamar fel tudják venni a ritmust/ Ide: Deunta Williams, McDaniel/. Esélyes lehet ugyanakkor DT/Paea, Austin, Casey/ vagy Passrusher/Dareus, Crick, Heyward/ húzás, bár utóbbit tartom a legvalószínűtlenebbnek főleg ha Barwin tökéletesen felépül. Ha offenseben gondolkodom/egyébként nem gondolkodom benne/ akkor interior lineman lehetne/Pouncey vagy Wisniewski/. De- és lehet ezért kígyót,békát fogtok rám dobálni- egy igazán félelmetes CB-ért odaadnám az 1. körös picket. Meglepő húzás lenne Ryans és Cushing mellé- Diles helyett- egy Lb húzás/Bruce Carter/.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The NFL fined Houston Texans safety Bernard Pollard $40,000 for unnecessary roughness, a league source told NFL Network insider Jason La Canfora on Friday.

The fine stems from a hit that Pollard delivered Sunday on Tennessee Titans wide receiver Justin Gage. The league ruled Pollard unnecessarily struck a defenseless player in the head area.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sajnos nekem is marad az esti ismétlés, nem sikerült hajnalban felkelni :rolleyes:
A következő szezonra fel kéne javítani a secondary-t. Én lehet, hogy inkább a szabadügynök piacról nézelődnék.
Sajnos idén nem nagyon tudtam követni az eseményeket. De lehet arról tudni valamit, hogy mi lesz a leosztás Foster és Tate között ha felépül?Bondi
esélyes,hogy nagy mennyiségű carryt elvesznek Fostertől egy ilyen év után,Tate max tehermentesíteni fogja szvsz

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sajnos nekem is marad az esti ismétlés, nem sikerült hajnalban felkelni :rolleyes:
A következő szezonra fel kéne javítani a secondary-t. Én lehet, hogy inkább a szabadügynök piacról nézelődnék.
Sajnos idén nem nagyon tudtam követni az eseményeket. De lehet arról tudni valamit, hogy mi lesz a leosztás Foster és Tate között ha felépül?

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nekem latva a tegnapi meccset, pozitiv csalodas volt a Texans jateka, de legfokepp a vedekezese, nagyon jo volt a nyomas Vick en es meg a sokat bantott secondary is odatette magat, szoval szerintem a vereseg ellenere biztato volt a meccs 😀 szimpatikus csapat vagytok, szurkolok nektek !RaiderNation
Nem tudom, én nem láttam a meccset, de az számomra nem pozitív, hogy megint ~30 pontot bekaptunk, kb. ez megy egész idényben, kivéve a Rusty féle Titans ellen. Nyilván így nem lehet playoffba jutni, hogy egy meccset se képes a defense hozni.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Most nem mi balfaszkodtuk el, egyszerűen csak jobb volt az Eagles....drafton kit vinnétek...?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy másik beharangozó, hátha olvasta valaki az előzőt: http://philly.blog.hu/2010/12/02/week_thirteen
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akit érdekel Eagles szemmel egy beharangozó csütörtökre, csekkolja: http://philly.blog.hu/2010/11/30/week_13_vs_houston
Illetve, ha Texans-szal kapcsolatban valahol tévedtem, akkor szóljattok, kérlek 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én örök optimista vagyok. Igaz, hogy nem egy top10 irányítót nulláztunk le, de a liga egyik legjobb futója is esélytelen volt a védelmünkkel szemben. Idén ilyet még nem nagyon láttunk.

A Philly meccs is hozható kategória, csak vigyázzunk a meccsvégi térdelésnél, nehogy megsérüljön valaki. 😀kalasnikov
Azt azért elmondhatnátok, hogy miért volt esélytelen a futó? Úgy értitek esélytelen volt arra, hogy carryket kapjon? 😀 Merthogy 7 futása volt, szép h abból csak 5 yard, de csak 7 carry.

Eagles meccs meg hozható, de nem a Texansnak 😀
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Én örök optimista vagyok. Igaz, hogy nem egy top10 irányítót nulláztunk le, de a liga egyik legjobb futója is esélytelen volt a védelmünkkel szemben. Idén ilyet még nem nagyon láttunk.

A Philly meccs is hozható kategória, csak vigyázzunk a meccsvégi térdelésnél, nehogy megsérüljön valaki. 😀
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Cushingban egyetértek, szép big hitjei voltak 😊 és CJ karrierje legrosszabb teljesítményét nyújtotta (5 yard 7 futásból), nyílván ebben közrejátszott a sérülése is, de úgy látom hogy CUshing átvette -mégha csak ideiglenesen is - a karmesteri pálcát DeMecotól 😊adam8
LOL ez az avatar 😊

Szerk.: Az a hír járja, hogy se AJt se Finnegant nem fogják felfüggeszteni, 25k lesz a büntetésükDC
Nagyon helyes.

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Reports-Johnson-will-not-be-suspended/10cb79b9-9045-4d9f-852c-dede0a3827dd
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, már lehozták az NFL facebookján is.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Cushingban egyetértek, szép big hitjei voltak 😊 és CJ karrierje legrosszabb teljesítményét nyújtotta (5 yard 7 futásból), nyílván ebben közrejátszott a sérülése is, de úgy látom hogy CUshing átvette -mégha csak ideiglenesen is - a karmesteri pálcát DeMecotól 😊adam8
LOL ez az avatar 😊

Szerk.: Az a hír járja, hogy se AJt se Finnegant nem fogják felfüggeszteni, 25k lesz a büntetésük
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Cushingban egyetértek, szép big hitjei voltak 😊 és CJ karrierje legrosszabb teljesítményét nyújtotta (5 yard 7 futásból), nyílván ebben közrejátszott a sérülése is, de úgy látom hogy CUshing átvette -mégha csak ideiglenesen is - a karmesteri pálcát DeMecotól 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
olyan nagy bunyó azért nem volt, mint amekkora a visszhangja.

sisak nélkül André egyett baszott rá Cortland fejére aztán már szét is szedték.
a civakodás rácshúzással meg gyakori esemény minden fordulóban.Höri
Maga bunyó lehet nem tűnik így utólag durvának, de ez csak a tetőpont, volt előzménye (már előtte is cibálták egymást) meg elég hosszú útóélete (mindenki berohant a pályára és más, kisebb összecsapások is történtek). Fishertől szimpatikus volt, hogy ő maga ment be a pályára és nyugtatta le pár játékosát (Kubiak az oldalvonalnál maradt).

Visszatérve a meccsre, GQ 3 INTje nyilván sokat számított, de aki nagyon tetszett az Cushing volt, talán most először tudott a tavalyihoz hasonló szinvonalon játszani, kicsivel még jobb is volt, tavaly CJ megszivatta, de most teljesen leszedte őt a pályáról (nem egyszer mínusz yardon szerelte) és ezen kívűl is volt pár nagyon jó megmozdulása. Amivel nem voltam viszont elégedett az a pass rush, sok időt kapott Rusty Smith, szerencsénk, hogy nem tudott vele élni.
Eagles ellen viszont mindenkinek 100%kot kell adnia, hogy legyen esélyünk, reméljük a secondary is szerzett most egy kis önbizalmat...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Cortland ráadásul kb minden meccsen elveszti a sisakját 😀
meg mostmár van olyan hír hogy az eset előtt kiszólt a texans padra hogy "Watch this."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
olyan nagy bunyó azért nem volt, mint amekkora a visszhangja.

sisak nélkül André egyett baszott rá Cortland fejére aztán már szét is szedték.
a civakodás rácshúzással meg gyakori esemény minden fordulóban.

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
The fight 😀 :
http://www.youtube.com/watch?v=llfxS1a4gD8
http://scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=301128034bcsarli
Tetszik, a kisköcsög megérdemelte. 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a szép W-hez! 20-0; és CJ gyakorlatilag le volt radirozva ahogy a statisztiukákból láttam. Max respect!
több mint 13 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
The fight 😀 :
http://www.youtube.com/watch?v=llfxS1a4gD8
http://scores.espn.go.com/nfl/recap?gameId=301128034

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Az ismétlésekből is lehetett látni, hogy vigyorgott kifelé meg kacsingatott...Szánalmas emberBondi
Az a szánalmas benne, hogy egy ilyen remek sportolóból is ki tudja hozni a mérget! Sajnálom A.Johnsont azért, mert nem bírta cérnával, pedig egyáltalán nem ilyennek tűnik, és szerintem nem is ilyen ember!