Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
most nézem a meccseteket kurva jól játszottak a rendes játékidő végén!kár hogy tudom a végeredményt...
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Azt mondom, hogy ilyen meccsen ki lehet kapni. Továbbra sem értem, hogy mi a rákot csinálunk az első félidőkben. De a 3. & 4. negyedben elképesztő dolgokat művelünk. Persze még ott van a szerencse faktor is... de azért nem egyszer saját magunknak köszönhettük, hogy elvéreztünk. Talán csak egy kis önbizalom hiányzik néha.

Most már hivatalosan is készülhetünk az offseasonra. Lehet AJ-t pihentetni, adni egy kis játéklehetőséget a második sornak.

Szerintem marad Kubiak.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én remélem, hogy Kubiak maradhat még egy évet. Brutális volt az idei sorsolás( és magamban ettől féltem hogy egy ilyen schedule-l nem lehet kiharcolni a PO-t) Mondjuk nem tudom mennyivel lehet könnyebbre számítani jövőre.
De játékban remekül helyt áll a csapat, a legjobbakkal is felveszi a versenyt, csak sajnos egy kicsi hiányzik még.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
mindkét hozzászólásoddal egyetértek

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Most hogy gyakorlatilag elszállt a playoff; szerintetek Kubiak marad jövőre- ha lesz szezon-mint HC?iktriad
Ez nehéz megválaszolni, a játékosok egész évben keményen hajtottak, nem adták fel, és küzdöttek Kubiakért, de lehet a tulaj besokal. DC az biztos változni fog. Hmmm, szerintem 60-40, hogy marad Kubiak.

Azonban - mivel a playoff gyak elszált - remélem nem nyerünk több meccset , hogy jobb helyről draftoljunk, mégha ilyet sportszerűtlen is mondani. Ez a csapat egy jobb DCnyire és secondaryra van szerk: egy SBt elérni képes csapattól
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Texans szurkolónak ezért nehéz lenni: általában elég jók ahhoz, hogy reménykedni lehessen, de aztán mégis mindig elbuknak.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
kib@sz0tt jó meccs volt. grat.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Ezt nem hiszem el!
Szerintem ki lehet jelenteni, hogy a Texans a legpechesebb csapat az idén!
Sajnálom ezt a csapatot!rodoc
erről azért kérdezzünk meg egy Lions vagy egy Bills drukkert 😉Geronimo
No hát igen csak azért nem mindegy hogy ilyeneken a playoff amire már mióta áhítózik a Texans megy el vagy nem 5-11 hanem 7-9 a vége...
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Ezt nem hiszem el!
Szerintem ki lehet jelenteni, hogy a Texans a legpechesebb csapat az idén!
Sajnálom ezt a csapatot!rodoc
erről azért kérdezzünk meg egy Lions vagy egy Bills drukkert 😉

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt nem hiszem el!
Szerintem ki lehet jelenteni, hogy a Texans a legpechesebb csapat az idén!
Sajnálom ezt a csapatot!rodoc
Csak az idén? Tavaly is olyan vereségeik voltak; hogy az azokról készült felvételek elegendő anyagot szolgáltattak volna egy szilveszeri bakiparádéra... (Colts elleni L-ek; Jaguars elleni L-ek pl. ) Tényleg gyönyőrű volt ahogy visszajött a Texans és 90+ os TD drivejaik voltak; de szinte boritékolható volt; hogy valami ilyen -számukra drámai- véget fog érni ez a meccs.

Most hogy gyakorlatilag elszállt a playoff; szerintetek Kubiak marad jövőre- ha lesz szezon-mint HC?
több mint 13 éve
rodoc New England Patriots 3
Ezt nem hiszem el!
Szerintem ki lehet jelenteni, hogy a Texans a legpechesebb csapat az idén!
Sajnálom ezt a csapatot!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Quintin Demps-et igazoltátok le, korábban nálunk volt safety.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
Adam felvetésére reagálnék. Első blikkre azt mondanám hogy cb-t/ Peterson v. Amukamara/, de Jackson sem váltotta meg a világot szóval lehet erre a posztra inkább kipróbált harcost kellene hozni. Nem tartok elképzelhetetlennek Safety picket sem. Ezen a poszton az újoncok általában elég hamar fel tudják venni a ritmust/ Ide: Deunta Williams, McDaniel/. Esélyes lehet ugyanakkor DT/Paea, Austin, Casey/ vagy Passrusher/Dareus, Crick, Heyward/ húzás, bár utóbbit tartom a legvalószínűtlenebbnek főleg ha Barwin tökéletesen felépül. Ha offenseben gondolkodom/egyébként nem gondolkodom benne/ akkor interior lineman lehetne/Pouncey vagy Wisniewski/. De- és lehet ezért kígyót,békát fogtok rám dobálni- egy igazán félelmetes CB-ért odaadnám az 1. körös picket. Meglepő húzás lenne Ryans és Cushing mellé- Diles helyett- egy Lb húzás/Bruce Carter/.Gabriel
Petersont a Detroit, Amukamara-t meg mi biztos hogy kivisszük....beltazor
Drafton nincs oylan, hogy biztos. Lásd: 2009es draft Lions Oher helyet viszi Pettigrewt.FViktor93
azóta is fogják a fejüket 😊

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Adam felvetésére reagálnék. Első blikkre azt mondanám hogy cb-t/ Peterson v. Amukamara/, de Jackson sem váltotta meg a világot szóval lehet erre a posztra inkább kipróbált harcost kellene hozni. Nem tartok elképzelhetetlennek Safety picket sem. Ezen a poszton az újoncok általában elég hamar fel tudják venni a ritmust/ Ide: Deunta Williams, McDaniel/. Esélyes lehet ugyanakkor DT/Paea, Austin, Casey/ vagy Passrusher/Dareus, Crick, Heyward/ húzás, bár utóbbit tartom a legvalószínűtlenebbnek főleg ha Barwin tökéletesen felépül. Ha offenseben gondolkodom/egyébként nem gondolkodom benne/ akkor interior lineman lehetne/Pouncey vagy Wisniewski/. De- és lehet ezért kígyót,békát fogtok rám dobálni- egy igazán félelmetes CB-ért odaadnám az 1. körös picket. Meglepő húzás lenne Ryans és Cushing mellé- Diles helyett- egy Lb húzás/Bruce Carter/.Gabriel
Petersont a Detroit, Amukamara-t meg mi biztos hogy kivisszük....beltazor
Drafton nincs oylan, hogy biztos. Lásd: 2009es draft Lions Oher helyet viszi Pettigrewt.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
Adam felvetésére reagálnék. Első blikkre azt mondanám hogy cb-t/ Peterson v. Amukamara/, de Jackson sem váltotta meg a világot szóval lehet erre a posztra inkább kipróbált harcost kellene hozni. Nem tartok elképzelhetetlennek Safety picket sem. Ezen a poszton az újoncok általában elég hamar fel tudják venni a ritmust/ Ide: Deunta Williams, McDaniel/. Esélyes lehet ugyanakkor DT/Paea, Austin, Casey/ vagy Passrusher/Dareus, Crick, Heyward/ húzás, bár utóbbit tartom a legvalószínűtlenebbnek főleg ha Barwin tökéletesen felépül. Ha offenseben gondolkodom/egyébként nem gondolkodom benne/ akkor interior lineman lehetne/Pouncey vagy Wisniewski/. De- és lehet ezért kígyót,békát fogtok rám dobálni- egy igazán félelmetes CB-ért odaadnám az 1. körös picket. Meglepő húzás lenne Ryans és Cushing mellé- Diles helyett- egy Lb húzás/Bruce Carter/.Gabriel
Petersont a Detroit, Amukamara-t meg mi biztos hogy kivisszük....

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Adam felvetésére reagálnék. Első blikkre azt mondanám hogy cb-t/ Peterson v. Amukamara/, de Jackson sem váltotta meg a világot szóval lehet erre a posztra inkább kipróbált harcost kellene hozni. Nem tartok elképzelhetetlennek Safety picket sem. Ezen a poszton az újoncok általában elég hamar fel tudják venni a ritmust/ Ide: Deunta Williams, McDaniel/. Esélyes lehet ugyanakkor DT/Paea, Austin, Casey/ vagy Passrusher/Dareus, Crick, Heyward/ húzás, bár utóbbit tartom a legvalószínűtlenebbnek főleg ha Barwin tökéletesen felépül. Ha offenseben gondolkodom/egyébként nem gondolkodom benne/ akkor interior lineman lehetne/Pouncey vagy Wisniewski/. De- és lehet ezért kígyót,békát fogtok rám dobálni- egy igazán félelmetes CB-ért odaadnám az 1. körös picket. Meglepő húzás lenne Ryans és Cushing mellé- Diles helyett- egy Lb húzás/Bruce Carter/.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The NFL fined Houston Texans safety Bernard Pollard $40,000 for unnecessary roughness, a league source told NFL Network insider Jason La Canfora on Friday.

The fine stems from a hit that Pollard delivered Sunday on Tennessee Titans wide receiver Justin Gage. The league ruled Pollard unnecessarily struck a defenseless player in the head area.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sajnos nekem is marad az esti ismétlés, nem sikerült hajnalban felkelni :rolleyes:
A következő szezonra fel kéne javítani a secondary-t. Én lehet, hogy inkább a szabadügynök piacról nézelődnék.
Sajnos idén nem nagyon tudtam követni az eseményeket. De lehet arról tudni valamit, hogy mi lesz a leosztás Foster és Tate között ha felépül?Bondi
esélyes,hogy nagy mennyiségű carryt elvesznek Fostertől egy ilyen év után,Tate max tehermentesíteni fogja szvsz

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sajnos nekem is marad az esti ismétlés, nem sikerült hajnalban felkelni :rolleyes:
A következő szezonra fel kéne javítani a secondary-t. Én lehet, hogy inkább a szabadügynök piacról nézelődnék.
Sajnos idén nem nagyon tudtam követni az eseményeket. De lehet arról tudni valamit, hogy mi lesz a leosztás Foster és Tate között ha felépül?

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nekem latva a tegnapi meccset, pozitiv csalodas volt a Texans jateka, de legfokepp a vedekezese, nagyon jo volt a nyomas Vick en es meg a sokat bantott secondary is odatette magat, szoval szerintem a vereseg ellenere biztato volt a meccs 😀 szimpatikus csapat vagytok, szurkolok nektek !RaiderNation
Nem tudom, én nem láttam a meccset, de az számomra nem pozitív, hogy megint ~30 pontot bekaptunk, kb. ez megy egész idényben, kivéve a Rusty féle Titans ellen. Nyilván így nem lehet playoffba jutni, hogy egy meccset se képes a defense hozni.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Most nem mi balfaszkodtuk el, egyszerűen csak jobb volt az Eagles....drafton kit vinnétek...?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy másik beharangozó, hátha olvasta valaki az előzőt: http://philly.blog.hu/2010/12/02/week_thirteen
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akit érdekel Eagles szemmel egy beharangozó csütörtökre, csekkolja: http://philly.blog.hu/2010/11/30/week_13_vs_houston
Illetve, ha Texans-szal kapcsolatban valahol tévedtem, akkor szóljattok, kérlek 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én örök optimista vagyok. Igaz, hogy nem egy top10 irányítót nulláztunk le, de a liga egyik legjobb futója is esélytelen volt a védelmünkkel szemben. Idén ilyet még nem nagyon láttunk.

A Philly meccs is hozható kategória, csak vigyázzunk a meccsvégi térdelésnél, nehogy megsérüljön valaki. 😀kalasnikov
Azt azért elmondhatnátok, hogy miért volt esélytelen a futó? Úgy értitek esélytelen volt arra, hogy carryket kapjon? 😀 Merthogy 7 futása volt, szép h abból csak 5 yard, de csak 7 carry.

Eagles meccs meg hozható, de nem a Texansnak 😀
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Én örök optimista vagyok. Igaz, hogy nem egy top10 irányítót nulláztunk le, de a liga egyik legjobb futója is esélytelen volt a védelmünkkel szemben. Idén ilyet még nem nagyon láttunk.

A Philly meccs is hozható kategória, csak vigyázzunk a meccsvégi térdelésnél, nehogy megsérüljön valaki. 😀