Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az ismétlésekből is lehetett látni, hogy vigyorgott kifelé meg kacsingatott...Szánalmas ember

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Texans fanok!
Remélem nem tiltják el Johnsont, hiszen a videófelvételekből is látszik, hogy az az aljas Finnegan rángatta meg először az A.J. sisakját, ő ütötte meg először A.J.-t és ő produkálta ki ezt A. Johnsontól. Inkább azt a szemétládát kéne eltiltani a picsába, minden meccsen csak arra hajt, hogy hihozza a WR-t a sodrából. Gratula a győzelmetekhez, és szurkolok a PO-ért.
Üdv: Egy Giants Fan

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintem is elmeszelik,Finnegannel együtt nyilván.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jó kis bunyó volt, szerintem biztos hogy eltiltják

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ez a shutout győzelem valószínű megmenti a védelmet attól, hogy ők legyenek az nfl minden idők legrosszabb védelme (és most nem hülyéskedek, tényleg közel áll(t)unk hozzá, még a meccs kommentátor is bemondta). GQ 3 INTje szép teljesítmény, de mégsem tudok teljes szívvel örülni neki, még erősen él bennem a Jax elleni meccs, és Rusty Smith sem nfl kezdő szintű QB.

Ui: Reméljük AJt nem tiltják, a bunyó egyébként már fent van youtubon
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Texans bench nickel Brice McCain, healthy inactive. Expect Jason Allen.

helyes, helyes....mondjuk hogy 4-5 óra múlva mit fogok mondani erről :/

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Egyébként hogy valami jó is legyen idén, Arian az első RB aki átlépi az 1000 futott yardot idén 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Amikor Quin szóba kerül mindig azzal vígasztalom magam hogy K-Jax25 szarabb 😀, McCain nem, ő csak tacklet csinálni nem képes, a 2008-as 3. körös Molden szintén csodálatos mivel ebben a veretes CB sorban 5.
Jason Allent kéne kipróbálni kezdőként szerintem.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Quinnek van egy kis problémája a jobb kezével,de Kubiak azt mondta,hogy játszani fog....a Texans fanok nagy bánatára 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Texans have signed DE Chris McCoy to their practice squad. He's a rookie from Middle Tennessee State- Dolphins drafted him in 7th rd
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szeretném megkérdezni a Texans drukkerektől, hogy látnak-e még esélyt a történelmi tettre - a PO-ra? Én hiszek bennetek, mert úgy érzem, hogy ezek a vereségek felrázzák a csapatot, és csak azért is megmutatják mire képesek (de én csak egy laikus szurkoló vagyok 😊 ).Kamaj
Ha 11 hét alatt (bye weekkel együtt) nem sikerült rendbe tenni a secondaryt, akkor nem hiszem, hogy ezután sikerülni fog. Az elkövetkező 6 meccsből pedig max. 1et veszíthetünk, hogy legyen sanszunk. Persze amíg van esély, addig nem szabad feladni, valahol erről is szól ez a sport. A játékosok nem is adták fel, küzdenek, ezért sem került eddig szóba a HC váltás nálunk (persze a fórumokon igen, de ott sem egyöntetűen akarja mindenki Kubiak menesztését), pedig csak 1 meccsel nyertünk többet, mint a Vikes vagy a Cowboys.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szeretném megkérdezni a Texans drukkerektől, hogy látnak-e még esélyt a történelmi tettre - a PO-ra? Én hiszek bennetek, mert úgy érzem, hogy ezek a vereségek felrázzák a csapatot, és csak azért is megmutatják mire képesek (de én csak egy laikus szurkoló vagyok 😊 ).Kamaj
én nem igazán :/

több mint 13 éve
Kamaj New York Jets 66
Szeretném megkérdezni a Texans drukkerektől, hogy látnak-e még esélyt a történelmi tettre - a PO-ra? Én hiszek bennetek, mert úgy érzem, hogy ezek a vereségek felrázzák a csapatot, és csak azért is megmutatják mire képesek (de én csak egy laikus szurkoló vagyok 😊 ).

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sajna a csapatot teljesen tönkreteszi a secondary (ami statisztikailag is minden idők egyik legrosszabbikja). Hiába hajt Foster, Mario vagy akárki, ha minden csapat simán végigpasszol rajtunk, amikor csak akar. Mondjuk Frank Busht se értem, mindenki tudja milyen szar a secunk erre megint prevent defensbe megyunk at a végén, én tuti meg az utolsó másodpercben is blitzet hívtam volna. Brice McCain kölünösen gyenge volt ma, én nem engedném egy ideig pályára, erre bárki képes. Sajnálom mert a def front 7 megtette amit tudott, de ez van.

Kubiak év elején többször is említette, hogy ők döntöttek úgy, hogy a veterán CBket elengedik és a rookie valamint a másodéves CBk fognak kezdeni, mostanába ezt már nem emlegeti, remélem nem felejtette ezt el, könnyen lehet erre megy rá az állása

Bushnak (DC), Gibbsnak (sec coach) viszont mindenképp mennie kell, 10 meccs után is egy rom a sec

Kamaj, köszi a vigasztaló szavakat, rendes tőled
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
A múlt heti vereséget még lehetett a szerencsétlenség számlájára írni, de a Jets elleni csak a mi töketlenségünknek köszönhető. 58mp alatt TO nélkül TD csinálni egész pályáról??? Szélre hosszú passzt engedni ilyen szituban??? Mi a frászt csinálunk a meccsek első három negyedében???

Pedig pont azon gondolkodtam, hogy összeszedte magát a védelmünk. Labdát szereztek, FG-okon tartották az ellenfelet, pedig a támadójátékunk nem volt sehol.

Hihetetlen, hogy két ilyen vereséget szedtünk be. Lassan már csak a csoda segít. De feladni nem szabad (ld. tavalyi szezon).
több mint 13 éve
Kamaj New York Jets 66
A szezon egyik legpechesebb csapata, és nagyon sajnálom, hogy így kaptatok ki. Szimpatizálok Veletek, és nagyon szurkolok, hogy valahogy legyen rájátszásba a Texans, de félek, hogy ezek a meccsek teljesen padlóra küldtek Titeket! Veletek vagyok, és szurkolok Nektek, hogy jöjjetek ki ebből a lehető legpozitívabban!

GO Texans!!!

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
áááááááááááááááááááááááááááááááááá

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Az eheti yahoos winners/losers, egy hosszabb Texans kitekintéssel kezd : link . Elég jól leírja a csapat helyzetét.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Egyébként 1-2 ilyen meccs még és után szerintem AJ nyugodtan leülhet fölösleges a térdét szét**** ilyen szerencsétlenek miatt, majd talán jövöre egy értelmes DC-vel és védelemmelDC
Jövőre (jan 2. 😊 ) lesz még ennek a meccsnek visszavágója is!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Most néztem meg ezt a HM-et, hát ne haragudjatok, de sírva röhögtem - bocs, tényleg
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Egyébként 1-2 ilyen meccs még és után szerintem AJ nyugodtan leülhet fölösleges a térdét szét**** ilyen szerencsétlenek miatt, majd talán jövöre egy értelmes DC-vel és védelemmel
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Azt hiszem mindent elmond a secondarynkról, hogy 3 másodperc alatt képesek 60 yardról egy TD bekapni...és még valami, GQ te hülye *****
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
The #Texans placed CB Karl Paymah (wrist) on injured reserve yesterday. They signed practice squad S Torri Williams, a rookie from Purdue

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Mit tudtok Johnsonról? Felépül a meccsig?Laki
Nem 100%os, de játszani fog
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Claimeltük a waiverről Jason Allen CB-t, akit a Dolphins tett ki. Nem kell hatalmas secondary-javulástól tartani.adam8
Nem rossz játékos de sokat hibázott az utóbbi időben. Nekünk most jött Al Harris a posztjára majd meglátjuk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.