Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
A múlt heti vereséget még lehetett a szerencsétlenség számlájára írni, de a Jets elleni csak a mi töketlenségünknek köszönhető. 58mp alatt TO nélkül TD csinálni egész pályáról??? Szélre hosszú passzt engedni ilyen szituban??? Mi a frászt csinálunk a meccsek első három negyedében???

Pedig pont azon gondolkodtam, hogy összeszedte magát a védelmünk. Labdát szereztek, FG-okon tartották az ellenfelet, pedig a támadójátékunk nem volt sehol.

Hihetetlen, hogy két ilyen vereséget szedtünk be. Lassan már csak a csoda segít. De feladni nem szabad (ld. tavalyi szezon).
több mint 13 éve
Kamaj New York Jets 66
A szezon egyik legpechesebb csapata, és nagyon sajnálom, hogy így kaptatok ki. Szimpatizálok Veletek, és nagyon szurkolok, hogy valahogy legyen rájátszásba a Texans, de félek, hogy ezek a meccsek teljesen padlóra küldtek Titeket! Veletek vagyok, és szurkolok Nektek, hogy jöjjetek ki ebből a lehető legpozitívabban!

GO Texans!!!

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
áááááááááááááááááááááááááááááááááá

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Az eheti yahoos winners/losers, egy hosszabb Texans kitekintéssel kezd : link . Elég jól leírja a csapat helyzetét.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Egyébként 1-2 ilyen meccs még és után szerintem AJ nyugodtan leülhet fölösleges a térdét szét**** ilyen szerencsétlenek miatt, majd talán jövöre egy értelmes DC-vel és védelemmelDC
Jövőre (jan 2. 😊 ) lesz még ennek a meccsnek visszavágója is!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Most néztem meg ezt a HM-et, hát ne haragudjatok, de sírva röhögtem - bocs, tényleg
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Egyébként 1-2 ilyen meccs még és után szerintem AJ nyugodtan leülhet fölösleges a térdét szét**** ilyen szerencsétlenek miatt, majd talán jövöre egy értelmes DC-vel és védelemmel
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Azt hiszem mindent elmond a secondarynkról, hogy 3 másodperc alatt képesek 60 yardról egy TD bekapni...és még valami, GQ te hülye *****
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
The #Texans placed CB Karl Paymah (wrist) on injured reserve yesterday. They signed practice squad S Torri Williams, a rookie from Purdue

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Mit tudtok Johnsonról? Felépül a meccsig?Laki
Nem 100%os, de játszani fog
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Claimeltük a waiverről Jason Allen CB-t, akit a Dolphins tett ki. Nem kell hatalmas secondary-javulástól tartani.adam8
Nem rossz játékos de sokat hibázott az utóbbi időben. Nekünk most jött Al Harris a posztjára majd meglátjuk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mit tudtok Johnsonról? Felépül a meccsig?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Claimeltük a waiverről Jason Allen CB-t, akit a Dolphins tett ki. Nem kell hatalmas secondary-javulástól tartani.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 862 — Scream and scout
Hát kikaptunk. Foster sajnálom a legjobban, mert ő tényleg kihajtja a belét is, de ez a secondary elképesztően szánalmas, ez megy már idénylezdet óta és nem, nem csak Rivers ekkora király. Ellenünk minden elkapó és QB probowlernek néz ki. De nem is értem ezt a sémát, yardokra állunk a TEktől, WRektől, hát így jóhogy nem tudunk egy passzt se levédekezni. Szánalom...DC
az én szememben az a gáz ezzel a secondary-vel, hogy ezen egy vagy két első körös draft sem javít.
ide értelmes veteránokat kell hozni (meg DB coachot), hogy legyen javulás.
azoknak viszont komoly zsetont kell kicsengetni.Höri
Falconsnál is ezt próbálták meg h idehozták (pont innen) Duntát, eredménye annyi h rövid passzok ellen jobbak lettünk de a deep threatek ellen ugyanolyan vakrepülés megy mint tavaly


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A secondaryn kívül a redzone o is szar volt tegnap. Aki meg Jacksont bemerte húzni első körben áhh...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát kikaptunk. Foster sajnálom a legjobban, mert ő tényleg kihajtja a belét is, de ez a secondary elképesztően szánalmas, ez megy már idénylezdet óta és nem, nem csak Rivers ekkora király. Ellenünk minden elkapó és QB probowlernek néz ki. De nem is értem ezt a sémát, yardokra állunk a TEktől, WRektől, hát így jóhogy nem tudunk egy passzt se levédekezni. Szánalom...DC
De ismerős ez a leirás - jövő héten két hasonló secondary találkozik majd.....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát kikaptunk. Foster sajnálom a legjobban, mert ő tényleg kihajtja a belét is, de ez a secondary elképesztően szánalmas, ez megy már idénylezdet óta és nem, nem csak Rivers ekkora király. Ellenünk minden elkapó és QB probowlernek néz ki. De nem is értem ezt a sémát, yardokra állunk a TEktől, WRektől, hát így jóhogy nem tudunk egy passzt se levédekezni. Szánalom...DC
az én szememben az a gáz ezzel a secondary-vel, hogy ezen egy vagy két első körös draft sem javít.
ide értelmes veteránokat kell hozni (meg DB coachot), hogy legyen javulás.
azoknak viszont komoly zsetont kell kicsengetni.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hát kikaptunk. Foster sajnálom a legjobban, mert ő tényleg kihajtja a belét is, de ez a secondary elképesztően szánalmas, ez megy már idénylezdet óta és nem, nem csak Rivers ekkora király. Ellenünk minden elkapó és QB probowlernek néz ki. De nem is értem ezt a sémát, yardokra állunk a TEktől, WRektől, hát így jóhogy nem tudunk egy passzt se levédekezni. Szánalom...
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Did not participate: LB Xavier Adibi (hamstring), TE Owen Daniels (hamstring)
Limited participation: DT Shaun Cody (knee), WR Andre Johnson (ankle), DT Earl Mitchell (ankle), DE Jesse Nading (ankle), DE Mario Williams (hip)
Full participation: LB Kevin Bentley (knee), G Mike Brisiel (knee), TE Garrett Graham (shoulder), LB Stanford Keglar (thigh), CB Karl Paymah (wrist), LB Darryl Sharpton (ankle)

Chargersnél nem edzett továbbra sem Gates, Floyd és Naanee

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Úgy tűnik Antonio Gates kihagyja a meccset ami egy jó hír a D#-ünknek.adam8
Gates kiesése több, mint jó hír, ráadásul otthon játszotok a Chargers ellen. Ellenünk nagyon jó volt, 2 TD-t is szerzett, bár tény, hogy aznap a nagyon csúnya arcát mutatta a Jax. Szerintem, ha Schaub legalább közepesnél jobb formát tud hozni, és nem dob INT-et, akkor A. Johnson-nal önmagában nagyot tud dobni az esélyeiteken, tekintve, hogy a mi WR-jeink is egész jól tudtak teljesíteni San Diego-ban (csakhát 6 TO-t produkált az OFF.). A Chargers ellenünk nagyon megfogta a futást (nekik viszont nagyon ment), kíváncsi leszek Foster mit tud majd produkálni. Az mondjuk már nem annyira jó hír Nektek, hogy a Bolts lehet megint elkezdi(elkezdte) a durva sorozatát, a szokásos pocsék szezonkezdése után.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Úgy tűnik Antonio Gates kihagyja a meccset ami egy jó hír a D#-ünknek.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Tényleg barney, most hétvégén kinek fogsz szurkólni? 😊DC
Azért a Chargers az elsőszámú, de az sem katasztrófa, ha a Texans nyer 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Tényleg barney, most hétvégén kinek fogsz szurkólni? 😊
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nekem ebből a nyilatkozatából is az jön le, hogy túlagyalta ezt. Talán nem ártana leülnie, meginni egy sört és nem gondolnia a focira egy pár percig
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Szerintem megprópáljuk, majd szétfutni őket, hogy Manninget (és a védelmünket) pályán kívül tartsuk..DC
Ezt irtam a meccs előtt. Úgy látszik Kubiak másképp gondolta és kezdetben sorozatba hívta a passz playeket (Dennisonnal együtt), még 3. és 2 nél és 4. ás 2nél is, miközbe Foster úgyanúgy futott a Colts ellen, mint az első meccsen, hát gratu nekik, okos...DC
Gary Kubiak: But it's so simple. All I have to do is divine from what I know of you: Are you the sort of man who presides over a defense that can stop the run? Now, a clever man would run the ball, because it worked so amazingly well in Week One when our teams met, and because he would know that only a great fool would consciously depart from what's already proven to work against your defense. I am not a great fool, so I can clearly not choose to pass. But you must have known I was not a great fool; you would have counted on it, so I can clearly not run the ball.

Az történt, amit peterk2005 mondott.