Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Texans sign Damione Lewis, a d-lineman. Malcolm Sheppard has been activated. Tim Jamison is on practice squad now. Mike Brisiel is back.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
DT-ket néztünk meg ma, konkrétan őket: DT Louis Leonard, DT Damione Lewis, NT Tank Tyler.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
ez nagyon rossz hír, nem hiszem hogy DeMeco nélkül bármit is elérhetünk idén

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans HC Gary Kubiak announced that LB DeMeco Ryans tore his Achilles and is out for the season. iktriad
Ez viszont brutál hír az eddig sem acélos védelünk (és most nagyon nagyon finom voltam) elveszti a vezérét, ránézve a szezon hátralévő meccseire, hát nem sok jóra számíthatunkDC
Kuharsky ezt irta:

"We’re going to find out a lot about the leadership of other big names on defense like Brian Cushing, Mario Williams and Bernard Pollard. His would be a hard loss to swallow, and his primary backup, Kevin Bentley, is recovering from recent knee surgery..."
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Texans HC Gary Kubiak announced that LB DeMeco Ryans tore his Achilles and is out for the season. iktriad
Ez viszont brutál hír az eddig sem acélos védelünk (és most nagyon nagyon finom voltam) elveszti a vezérét, ránézve a szezon hátralévő meccseire, hát nem sok jóra számíthatunk
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Megint a meccs végére tartogattuk a legjobb formánkat. Az NFL egyik legjobbja vagyunk a 4. negyedben. Nagyon kellett ez a W.

Ryans :rolleyes: 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans HC Gary Kubiak announced that LB DeMeco Ryans tore his Achilles and is out for the season.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Jó meccset játszott a két csapat. Sztem mindkét gárda megérdemelte volna a győzelmet. Én így gondolom. Leírtam a Chiefs topicba, hogy a szomorú az csak, hogy egy ilyen jó meccset a bírók döntenek el a végén.

De a játékosok erről nem tehetnek! Kiváló volt Andre Johnson végig, és a végén is nagyot játszott. Nagy játékos.ulpianus
Én közbe meg irtam a ti topikotokba erről 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jó meccset játszott a két csapat. Sztem mindkét gárda megérdemelte volna a győzelmet. Én így gondolom. Leírtam a Chiefs topicba, hogy a szomorú az csak, hogy egy ilyen jó meccset a bírók döntenek el a végén.

De a játékosok erről nem tehetnek! Kiváló volt Andre Johnson végig, és a végén is nagyot játszott. Nagy játékos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
pedig én beletörődtem a L-be amikor nem hívtunk onside-ot 3:30-nál, de megcsináltuk! Mondjuk a defense annyira szar, mint amennyire az O jó, főleg DeMeco nélkül, az az öt Chiefs drive ahol nem volt fent Ryans, TD, TD, FG, TD, puntadam8
Hát ebbe egyetérünk, én nem is tudom hány 3rd down oldott meg a Chief passzal, de úgy tűnt megint, hogy akkor csinálják meg amikor akarják, a CBink vagy sehol nincsenek, vagy az ember mögött állnak, ahol esélyük nincs levédekezni a passzt. Végére meg teljesen kész volt a védelem és a futásokat is sorra nyeltük be.

A chief egyébként egész meccsen ultra agressziv volt (neki mentek a 4. downoknak), mi meg nagyon konzervativak, amikor a félidő előtt lesackelték Schaubot (volt még vagy 2 perc), és 2 és 20 nál két futást hivtunk abban bizva, hogy lepereg az idő, és majd mi kezdjük a második félidőt, arra gondoltam, hogy ezt az nflbe nem lehet megcsinálni, ez meg fogja bosszulni magát és be is kaptuk a TD a félidő előtt.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
pedig én beletörődtem a L-be amikor nem hívtunk onside-ot 3:30-nál, de megcsináltuk! Mondjuk a defense annyira szar, mint amennyire az O jó, főleg DeMeco nélkül, az az öt Chiefs drive ahol nem volt fent Ryans, TD, TD, FG, TD, punt

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Micsoda győzelem atyaisten, arra készültem, hogy földbe tiporjam a csapat védelmét, de most nem érdekel áááá nagyon nagy volt a vége
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Hát ilyen secondaryval nem is megy... nem is bírtam végig nézni ezt a szenvedést :/ ma az eddig megbízhatóan teljesítő Fosternek se ment sajnos, jobb volt a Giants.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hát elég nehéz ezután a meccs után mit mondani...Idén eddig 2 szer simán kikaptunk, Washingtonban épphogy nyertünk hosszabbításban, meg volt 1 szoros (Colts) meg egy viszonylag sima győzelmünk az Oklands ellen. Jövő héten itthon KC, de utána már csak nehéz meccseink lesznek, simán elképzelhetőnek tartom, hogy nem lesz meg a playoff, de még a pozitiv szezon se.

Óriási hiba volt a front office részéről, hogy elküldtek minden veterán CB-t és csak a rookiek meg másod évesek maradtak (arról nem is szólva Kubiak mennyiszer elmondta, hogy ez az ő döntésük volt, mintha ez egy pozitiv dolog lenne). Az embernek totál az az érzése a meccseinken, hogy akkor dob az ellenfél, amikor csak akar. Ez megy már az idénykezdet óta, de semmi változás, séma is ugyanaz a ... a CBk nagyon messze állnak az emberektől és rengeteg a lyuk. Azt is észre vettem már, hogy ha az ellenfél márcsak pár yardra van a red zoneunktól, akkor mindig TD-t ér el.

Andreból is kicsit elég volt, hogy ilyen meg olyan nagy elkapó, ma nagyon gyengén játszott és a Cowboys ellen is (Oakland ellen meg pályán se volt), ha sérült akkor pihenje ki, ne a pályán vergődjön. Schaub is...na mind1 sorolhatnám az egész csapatot és edzői stábot.

Giantset viszon dicséret illeti, tökéletesen felkészültek belölünk és szinte mindenre volt válaszuk. Iskolapéldát mutattak, hogy kell ZBS ellen védekezni
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
JJones doubtful. AJohnson, Ward, MWilliams questionable. Barber, Daniels, Nading, Pollard, Sharpton, Wilson probable.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Végre sikerült megnéznem a teljes Raiders elleni meccset (jobb későn, mint soha 😊 ), pár rövid megjegyzés:
- Schaub szinte tökéletesen játszot
- Ward elég jól tolta és persze Foster is, utóbbi egyébként évvégén FA lesz, ha jól tudom, ezt az évet még olcsón megkapjuk, de jövőre fizetnünk kell majd rendesen, ha meg akarjuk tartani
- Dressen játszott kezdő TEként, OD csak egy-egy playre állt be, szerintem évvégén elengedjük Danielst, és nem adunk neki nagy szerződést, főleg, hogy lesznek más fontos FAink (Foster, Pollard)
- Jacoby továbbra sem az igazi
- defense jó volt (különösen a front 7), bár volt pár sack, amit nem szereztünk volna meg egy jobb fal ellen és a végén átmentünk kicsit vanillába
- védelemből meccs embere Antonio Smith, kimerem jelenteni, hogy most jobb volt Marional, 2 sack és igen aktiv játék (4 solo tackle, 1 forced fumble és több pressure a QBn)
- Pollard kegyetlenül megbüntette Gradkowskit, amikor 2szer scrambölözött, remélem Vince Young ellen is így megy majd

Nem lenne egyébként olyan rossz ez a Raiders, ami szerintem hiányzik nekik (offensből) egy jobb fal és egy igazi 1. számú elkapó
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Anderson aláírt! Nagyon remélem hogy nálunk feltámad és úgy fogja osztani a zsákokat a qb-knak h csak néz majd mindenki, mint a moziban!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Isiah Greenhouse udfa FB/LB jött fel az aktív rosterre a 6. körös rookie G Shelley Smith ment a PS-be. És jönni fog Mark Anderson, a Chicagoból minap kivágott pass rusher akinek nagyon zsír rookie idénye volt, de aztán vissza esett, bízok benne 😊. Egyelőre nem tudni hogy kit teszünk ki hogy helyet csináljunk neki, Denneyre vagy Nixonra tippelek.

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
A meccs még mindig nincs fent a TYTn, ezért nem birtam megállni, hogy ne nézzem meg a (rövid) összefoglalót, ez és az olvasottak alapján Troy Nolan (S) elég jó volt, az első INTje gyönyörű volt, Wilson ennél sokkal könnyebbeket nem tudott elkapni. Futójátékunk remekelt, Ward és Foster is szépen termelt, mindkettejüknek volt 1-1 szép TD futása is.

Egyébként a Texans történetében ez a legjobb kezdés (3-1) 4 meccs után
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sajna meccset nem lathattam, mert koran kellett kellnem (sajnos mostanaban ilyenkor mindig kesobb jatszunk), de azert persze orulok a gyozelemnek, bovebben ha megneztem a meccset...😊
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Megvan az újabb W. Az első másfél negyedben nem játszott Foster (talán valami fegyelmezés van a háttérben?). Elég közepes teljesítményt hoztunk, persze AJ & Foster nélkül nem csoda.

A második félidőben Foster hozta az eddigi formáját, egy elképesztő futó TD-vel + néhány elkapást is hozzá tett (közte egy másik TD-vel). Amikor már túl simán alakult volna a meccs, akkor kicsit visszaesett a védelmünk.

Pedig előtte nagyon jó volt a pass-rush + a cornerek is össze szedték magukat. Pollard pedig igazi vezér volt.

A lényeg, hogy végül meglett az újabb győzelem, közben az Indy kikapott a Jax-től + Titans vereség, így elég jól állunk a csoportban. A neheze persze csak most jön, brutál nehéz sorsolással.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Raiders beharangozó:
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Five-things-to-watch-Texans-at-Raiders/c129bb33-bcd3-47fc-9d0e-a7ca1321eee1

AJ játéka kétséges. Edzéseken "csak" szaladgál, vigyáznak a bokájára.kalasnikov
Az elmúlt 3 Raiders elleni meccsen 5 elkapása volt 93 yardért az egészséges AJ-nek szoval Aso ellen ígyse-úgyse megy neki.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Raiders beharangozó:
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Five-things-to-watch-Texans-at-Raiders/c129bb33-bcd3-47fc-9d0e-a7ca1321eee1

AJ játéka kétséges. Edzéseken "csak" szaladgál, vigyáznak a bokájára.kalasnikov
Lehet hogy ellenünk nem is kell, hogy játsszon, így is, úgy is nyertek szerintem!
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Raiders beharangozó:
http://www.houstontexans.com/news/article-3/Five-things-to-watch-Texans-at-Raiders/c129bb33-bcd3-47fc-9d0e-a7ca1321eee1

AJ játéka kétséges. Edzéseken "csak" szaladgál, vigyáznak a bokájára.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Schobel és Afalava! Őket akarom A csapatba! A pass rushnak nagyon erősnek kéne lennie ehhez a halvány sechez, 5 zsáknál jár a csapat ebből 4 Marioé! Smith és Nading osztoznak az ötödiken... Schobel nagyon intelligens, ha rendben van fizikailag, a playbookot gyorsan bevágja! Afalava meg 1 hentes, nem lenne ő sem rossz,sztem kéne hátra 1 verőember elrettentésnek! Pollard egyedül kevés.Gabriel
Támogatom, egyébként én szívesen látnám Chevis Jacksont is, sokkal inkább mint Paymaht mondjuk.adam8
Macho Harris sem rossz játékos, ebbe a védelem én őt simán upgrade-nek találom.

Értsd: nagyon jó lesz nektek Paymah, az agilis youngsterek ne igazoljanak a riválishoz 😛