Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239602371891789824

Mikor egy idiótát hagynak a posztján...
Beki
😶😶😶
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239602371891789824

Mikor egy idiótát hagynak a posztján...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bob a kovetkezo ket evi draft felet odaadja LT-ert, a masik felet futokert. 😀
Stez
Szerintem csak nem szeret draft idején bejárni az irodába. Az anti-Belichick.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239600886369959938

Oké...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bob a kovetkezo ket evi draft felet odaadja LT-ert, a masik felet futokert. 😀

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239599141451264000
Beki
Hat nagyon kivancsi leszek a reszletekre. Lehet, hogy BOB mar a 2022-es pickekkel babralt.🤣🤣🤣
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239599141451264000
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
David Johnsont szeretné elhozni BoB is a Cardsból.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1239579106561458176
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Hát Roby szerződése valószínűleg azt jelenti, hogy több CB nem jön FA-ról, pedig reménykedtem egy jobb cornerbe.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
🤔
 bleacherreport.com/articles/2881208-deandre-hopkins-trade-rumors-2-teams-say-to-watch-wr-texans-in-draft-hell
Bence94
BOB-t karóba fogják húzni
Amadeus
Tavaly ugyanez volt a téma. Csak a Giants volt olyan hülye hogy elcserélte a liga egyik legjobb elkapojat. Mellesleg láttuk Tunsil mennyit ért, Hopkins akkor a dupláját. De esélytelen hogy elcseréljék. Nagyon unatkoznak az újságírók.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
🤔
 bleacherreport.com/articles/2881208-deandre-hopkins-trade-rumors-2-teams-say-to-watch-wr-texans-in-draft-hell
Bence94
BOB-t karóba fogják húzni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
🤔
 bleacherreport.com/articles/2881208-deandre-hopkins-trade-rumors-2-teams-say-to-watch-wr-texans-in-draft-hell
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Roby 3 év, 36 millióért marad nálatok
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom hogy mi olyan hatalmas gond BoB GM tevékenységével a keret teljesen rendbe van. Nem vagytok mínuszba amit nem sok PO csapat mondhat el magáról.
TSzabi
Még nincs minuszban, csak most lett GM, semmi köze a mostani caphez. Várjuk meg a nagy szerződéseket.

Ez mellet van egy O ahol nincs 29 feletti kezdő! Center rendbe Tunsil rendbe vagy egy G meg egy OT aki
2. évét kezdi. Van egy ToP és 2 bőven korrekt elkapó, egy sok mindenre képes QB.
A futót ki nem szarja le? Van egy 3.downos a falba futkosni 3 yardért minden UDFA tud. A Tightend megint hasonló poszt.
TSzabi
Tunsil kellett, Martin csak átlagos, Howardnak még nagyon sokat kell fejlődnie, Scharpingnak szintén, Johnson valószínűleg ki lesz vágva.

Watson és az elkapó sor tényleg rendben van, de BoB szörnyen konzervatív rendszerében bőven nincsenek kihasználva.


A DL ba is Watt a legöregebb 31 évesen ő meg Mercilus mellé elég valaki aki középen fogogatja a futást, ilyet diszkont áron kapsz.
A 2 LB is rendbe van. A 2 Safety is
Tavaly cseréltetek egy anno első körös CB ért akiből még lehet is valami de semmit nem buktatok vele egy első körhöz képest.
TSzabi
És azt is láttuk, ha nincs Watt, egy Mercilus nagyon kevés. Readeren sok múlt tavaly, idén már nem lesz. Ha nincs nyomás az irányítón, a secondary sem tud teljesíteni. Az a secondary, ami tavaly sem volt acélos. Egy-egy egyéni teljesítmény megvillant, főleg Reid emelkedett ki, de összességében ez a D nem az a D amit Crennel az első-második évében csinált.

BoB tevékenységével pedig az a hatalmas gond, hogy túl sokat vállal. Az alap feladatát sem tudta megcsinálni, ugyanis az lett volna az első dolga, hogy megoldja az irányító problémát. HoyerMalettHoyerMalettSavageFitzmagicSavageFitzmagicKeenumOsweiler minden csak nem megoldás. Watsont Smith intézte, és nem is kellett odaadnia a fél világot, mint Tunsilért. Teljes ellenőrzést akar, de sajnos nem alkalmas HC-nak. Lehet megoldaná, ha csak HC lenne. Vagy OC, de azt inkább ne.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem tudom hogy mi olyan hatalmas gond BoB GM tevékenységével a keret teljesen rendbe van. Nem vagytok mínuszba amit nem sok PO csapat mondhat el magáról.

Ez mellet van egy O ahol nincs 29 feletti kezdő! Center rendbe Tunsil rendbe vagy egy G meg egy OT aki
2. évét kezdi. Van egy ToP és 2 bőven korrekt elkapó, egy sok mindenre képes QB.
A futót ki nem szarja le? Van egy 3.downos a falba futkosni 3 yardért minden UDFA tud. A Tightend megint hasonló poszt.

A DL ba is Watt a legöregebb 31 évesen ő meg Mercilus mellé elég valaki aki középen fogogatja a futást, ilyet diszkont áron kapsz.
A 2 LB is rendbe van. A 2 Safety is
Tavaly cseréltetek egy anno első körös CB ért akiből még lehet is valami de semmit nem buktatok vele egy első körhöz képest.


Van 60 millátok és egy csávó akit vissza kell(!) hozni. Van 3 értelmes picketet meg 3 mozgolodni.

Kell egy futó, TE
. 3-4 körbe is lehet még jó eséllyel találni. Kéne még egy komoly Corner azt kb annyi, hoztok még valami hústornyot a futás ellen valahol hátul.

Az FA meg behúzhatok egy komoly Cornert és bele fér a RG upgrade is.
Ha Tunsil levesz 20 millát akkor is belefér egy 10 millás Guard meg egy 15 millás Corner. Aztán a depthre is marad zsé.

Sok GM nem jut el eddig egész életében.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon nem látszik BoB koncepciója. Ugyanaz, mint a meccseken. Semmi terv. A secondaryt elengedte, RB-ket nem tudja megtartani, DL is bajban. Egyszerűen rutintalan a játékosokkal való tárgyalásban. Majd az lesz a vége, hogy feltölti a keretet hátső körös játékosokkal meg udfa-kal, és meccsenként 500 yardot fog benyelni a védelem.
samu09
Egy mondatban a BOB es koncepcio szavak hirtelen nagy rohogesre kesztettek. 😀

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
Nagyon nem látszik BoB koncepciója. Ugyanaz, mint a meccseken. Semmi terv. A secondaryt elengedte, RB-ket nem tudja megtartani, DL is bajban. Egyszerűen rutintalan a játékosokkal való tárgyalásban. Majd az lesz a vége, hogy feltölti a keretet hátső körös játékosokkal meg udfa-kal, és meccsenként 500 yardot fog benyelni a védelem.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Az XFL is leállt a vírus miatt, elvileg minden játékos szabadon igazolható az NFLbe. Lehet a Texansnak le kellene csapnia P.J. Walker-re. Mind2 csereQB FA lesz szóval valakit hozni kell.

több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Kb az egész ST-el hosszabbított a csapat. Tyrell Adams, Dylan Cole, Barkevious Mingo és DeAndre Carter. Taiwan Jones is tervben van. Ez jó döntés, mert az egyik legjobb ST volt a Texansé a múlt szezonban.
J Jo, Hyde és Miller viszont nem kap új szerződést. Hyde-ba nem vagyok biztos, de a másik 2 jó döntés szerintem.
Így FA-ról kell egy futó is, mert Johnson és a draftról jövő RB nem lesz elég.
A 3ik körös kompenzációs pick megy a Brownshoz a Johnson trade miatt.
Remélem rámennek Chris Harris Jr-ra vagy valami hasonló CB-re, mert úgy néz ki, hogy Roby-t sem tudjuk megtartani.

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem ezzel kb be is fejeződtek a nagyobb igazolások a draftig. Mathieu után fasza kis komp. pick járt, lehet arra megy BoB hogy Reader után is kap valamit ha nagy pénzért ír alá, de ehhez az is feltétel hogy kevesebb fa igazolás legyen mint ahány játékost elvesztettek. Ha már nincs draft pick legalább így gyűjtenek.
samu09
Oszt akkor 63 misis cap space az bent marad?
Sixo
Tunsil elviszi a felét. A többi meg rollover.
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 438 — LIGHTS OUT!
Szerintem ezzel kb be is fejeződtek a nagyobb igazolások a draftig. Mathieu után fasza kis komp. pick járt, lehet arra megy BoB hogy Reader után is kap valamit ha nagy pénzért ír alá, de ehhez az is feltétel hogy kevesebb fa igazolás legyen mint ahány játékost elvesztettek. Ha már nincs draft pick legalább így gyűjtenek.
samu09
Oszt akkor 63 misis cap space az bent marad?

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem ezzel kb be is fejeződtek a nagyobb igazolások a draftig. Mathieu után fasza kis komp. pick járt, lehet arra megy BoB hogy Reader után is kap valamit ha nagy pénzért ír alá, de ehhez az is feltétel hogy kevesebb fa igazolás legyen mint ahány játékost elvesztettek. Ha már nincs draft pick legalább így gyűjtenek.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 300
Új szerződést kapott Darren Fells (TE) a csapattól. 2 év 7 milla.
Ka'imi Fairbairn is megkapta az újat. 4 év 17 milla, ezzel a 3ik legjobban fizetett rugó lett.
Fellsnek az előző szezon karrier év volt, remélem azt a 2 évet még olyan formában foglya teljesíteni, most 34 éves.

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Én most amúgy zavarban vagyok a pickekkel. Idén van egy második körös és a 2021esekből adta oda az első második kört.
Hülyeségből nem egyezett meg Tunsillal a trade előtt, ráadásul azelőtt szórta el a pickeket mielőtt kijött volna az új cba. A 20as években semmit nem fog előrelépni a csapat.
samu09
Amilyen idióta Watsont is elfogja cseszni jövőre ,bár BOBtól kitelik ad egy hatalmas szerződést aztán semmi hely se lesz főleg a Tunsil szerződéssel.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 924 — I like the Texans, I like who we are
Én most amúgy zavarban vagyok a pickekkel. Idén van egy második körös és a 2021esekből adta oda az első második kört.
Hülyeségből nem egyezett meg Tunsillal a trade előtt, ráadásul azelőtt szórta el a pickeket mielőtt kijött volna az új cba. A 20as években semmit nem fog előrelépni a csapat.