Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt számomra nagyon olyan szaga van az egésznek, hogy BoB megsértődött valamin Hopkinsra, lehet még tavaly szezon közben és akkor ő most megmutatja, hogy ki itt a főnök, hogy vele ne packázzanak. Elküldi arra a helyre, ahol szerinte a legrosszabb lesz neki, tavaly 1/1es, idén 1/8as csapat. Mint amikor a Giants OBJ-t a Brownshoz küldte. Csak nehogy a végén kiderüljön, hogy nagyon jó kis helyre került.
Sixo
Oké. Akkor tradelje el 2 első körért. Na jó, legyen egy első kör, kettőt csak ő szeret adni. A lényeg, hogy haragszomból nem szükséges el is kótyavetyélni a játékost.

Nem számolom ki, de szerintem Hopkinsért nem kapott többet a Texans, mint amennyi Antonio Brownért kapott a Steelers. Ezt leírva látni is WTF.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
En is ezt nem ertem. Ha rossz a viszonyom egy jatekossal, meg nem rossz mindenkinek a viszonya vele. Elkerhetem az arat.
Foleg, ha ezert kapom a fizetesem (jo dontesekkel epitsem a csapatot amit ram biztak).
Azt kerdezem amit Stez: Ki az, aki meg most is vedi BoBot?
ulpianus
Ez még semmi, az igazi tüzijáték csak jövő nyáron érkezik.

Tunsil helyében minimum QB pénzt kérnék, mondjuk 25m/év.
Mégis mit léphetne erre BoB, azon kívül hogy alászignózza?
akdestroyer
Ismerve BoBot, megmutatja ki a fonok, es elengedi. Az ellenertek? Lathassa mindenki, ki a fonok! Ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 276 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, de igaz.
 twitter.com/MikeClayNFL/status/1239628831000059904
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
En is ezt nem ertem. Ha rossz a viszonyom egy jatekossal, meg nem rossz mindenkinek a viszonya vele. Elkerhetem az arat.
Foleg, ha ezert kapom a fizetesem (jo dontesekkel epitsem a csapatot amit ram biztak).
Azt kerdezem amit Stez: Ki az, aki meg most is vedi BoBot?
ulpianus
Ez még semmi, az igazi tüzijáték csak jövő nyáron érkezik.

Tunsil helyében minimum QB pénzt kérnék, mondjuk 25m/év.
Mégis mit léphetne erre BoB, azon kívül hogy alászignózza?

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Megittam 3 sört megborotválkoztam, és ez a döntés még mindig egy nagy kalap sz@r, várom kit hoz Bob Hop helyére.
Merlin85
Senkit. Fullerrel fog hosszbbítani 6 évre 150 millióért és az egész garantált lesz sérülés esetére. Tehát teljesen garantált lesz.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/89816727_212021079866717_5188691260998552991_n.jpg?stp=c195.0.585.585a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=_0TpH3u4zF8Q7kNvgF8iu0p&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDmHbTHH1jnKt9zFmp6b_OVGUNvD5sZlwB5FGrRAej1zg&oe=66505602
NFL MEMES on Instagram: "Toilet paper might be more durable tho 😬"
66K likes, 306 comments - nflmemes_ig on March 16, 2020: "Toilet paper might be more durable tho 😬".


több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Megittam 3 sört megborotválkoztam, és ez a döntés még mindig egy nagy kalap sz@r, várom kit hoz Bob Hop helyére.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
En is ezt nem ertem. Ha rossz a viszonyom egy jatekossal, meg nem rossz mindenkinek a viszonya vele. Elkerhetem az arat.
Foleg, ha ezert kapom a fizetesem (jo dontesekkel epitsem a csapatot amit ram biztak).
Azt kerdezem amit Stez: Ki az, aki meg most is vedi BoBot?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Megromlott a viszonyuk és ezért tradelte el BoB? De könyörgöm, ez nem a love island, nem az a cél, hogy találjunk 53 örök barit. Szimplán csak el kell viselni egymást a siker érdekében, munkakapcsolat. Nem hinném, hogy annyira elviselhetetlen lenne Nuke.
De tegyük fel mégis és el kell tradelni. Ez volt a legtöbb amit kaphatott érte? Hát bazd meg itt kb a Texans adott még pluszba, hogy elmenjen Hopkins. Az a cap amit fog benyelni David Johnson miatt a csapat, majdnem többet ér, mint egy 2. kör. Nem hiszem, hogy ne lett volna olyan csapat aki legalább egy első kört ne adott volna, sőt.
Itt számomra nagyon olyan szaga van az egésznek, hogy BoB megsértődött valamin Hopkinsra, lehet még tavaly szezon közben és akkor ő most megmutatja, hogy ki itt a főnök, hogy vele ne packázzanak. Elküldi arra a helyre, ahol szerinte a legrosszabb lesz neki, tavaly 1/1es, idén 1/8as csapat. Mint amikor a Giants OBJ-t a Brownshoz küldte. Csak nehogy a végén kiderüljön, hogy nagyon jó kis helyre került.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
🤔
 bleacherreport.com/articles/2881208-deandre-hopkins-trade-rumors-2-teams-say-to-watch-wr-texans-in-draft-hell
Bence94
BOB-t karóba fogják húzni
Amadeus
Tavaly ugyanez volt a téma. Csak a Giants volt olyan hülye hogy elcserélte a liga egyik legjobb elkapojat. Mellesleg láttuk Tunsil mennyit ért, Hopkins akkor a dupláját. De esélytelen hogy elcseréljék. Nagyon unatkoznak az újságírók.
samu09
Tökönszúrom magam
samu09
Epic Jinx volt!
Amúgy részvétem. Tényleg.

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 294
Jön a Watson - Goff csere 🥴
ThundersNFL
Inkább WR érkezését mondják hamarosan. Diggs lehet itt köt ki, csak kérdem mibűl?
iktriad
Diggs - Watt + 2021 2. kör 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 276 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön a Watson - Goff csere 🥴
ThundersNFL
Inkább WR érkezését mondják hamarosan. Diggs lehet itt köt ki, csak kérdem mibűl?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tekintve, hogy azokban az években milyenek lettek végül a Seahawks draftjai, szerintem ezt spec nem bánná 😀

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 887 — !SuPeR6BoWL!
Jön a Watson - Goff csere 🥴

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 887 — !SuPeR6BoWL!
A Seahawks sapka hivatalosan is BOB sapkává avanzsálódik 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Eközben BoB agyában:

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Na kíváncsi vagyok kit hoz helyette BoB. Most már olyanokat írnak, hogy nem volt jó Hopkins és BoB viszonya, új szerződést akart stb de bmeg a liga egyik legjobb elkapóját hogy lehet ilyen fos értékért elcserélni...
Merlin85
Első kör lett volna a minimum, de ilyen korban még lehet a 2db első kör is jogos lett volna.


több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Hopkins eltradelve! Mi folyik ott a nagy amerikai alföldön?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Na kíváncsi vagyok kit hoz helyette BoB. Most már olyanokat írnak, hogy nem volt jó Hopkins és BoB viszonya, új szerződést akart stb de bmeg a liga egyik legjobb elkapóját hogy lehet ilyen fos értékért elcserélni...

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Csak nehogy...
 twitter.com/ColinCowherd/status/1239617271711989760?s=20
Bence94
OBJ lesz az sokak szerint.
iktriad
Végülis ki tudjá hány évre előre el lehet tradelni az első körösöket 😀


több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Csak nehogy...
 twitter.com/ColinCowherd/status/1239617271711989760?s=20
Bence94
OBJ lesz az sokak szerint.
iktriad
 twitter.com/stefondiggs/status/1239624004345958400?s=20
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 276 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak nehogy...
 twitter.com/ColinCowherd/status/1239617271711989760?s=20
Bence94
OBJ lesz az sokak szerint.
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Moneyball... Ez a már a Chip Kelly féle magasságokat is üti...
dande
mélységeket
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Moneyball... Ez a már a Chip Kelly féle magasságokat is üti...
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 304
Remélem mikor vége lesz ennek az ámokfutásnak, csinálnak majd egy filmet vagy dokumentumfilmet, hogy mi történt itt pontosan. Várom a nagy igazolást, hátha csoda történik. Lehet, hogy következő szezonban több Arizona meg Denver meccset nézek mint Texanst...