Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ezért is kérdeztem én, hogy hogy lesz itt nem teljes rebuilding. Most nagyon úgy néz ki, hogy az lesz. Persze én személy szerint nem bánom.Bondi
Ha új vezetőedzőt nevez ki egy csapat, azért nem meglepő, hogy kitakarítják az edzőstábot. Az FO marad a helyén. Kulcsjátékosok maradnak. Egyedül a támadósort kell az irányítójáték miatt újrakalibrálni. Crennel ilyen emberanyaggal nem jelenthet visszalépést Phillipshez képest.

Brian Ferentz érdekes, de szerintem remek választás lehet. 2011-ben még olyan hangok is voltak JMD visszahozatala előtt, hogy csendben támadó koordinátort csinál belőle Belichick, mint tette Weis távozás után 2005-ben. Tight end edzőként ő volt Gronkowski és Hernandez első edzője is a profik között.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Állítólag James Franklin Vanderbilt HC is interjúzott a HC posztért. Már nem oszt nem szoroz, csak érdekes, hogy eddig nem is volt róla hír.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Egy kicsit összegezzük akkor kik mentek ma...

Dennison
Philips
Dorrell
Joseph
Herring
Harris
Pariani
Kirksey

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
BoB meghatározó tapasztalata volt a Penn State-en, hogy a régi stáb emberei (érzése szerint) ellene dolgoztak. A takarítónőkig el fog jutni jövő hét keddre.
(Btw az amerikai iskola szerint a változásmenedzselés egyik hatékony módja az előző kultúra képviselőinek eliminálása.)tomi-tomi
Na az mondjuk kissé más szituáció volt, de tény, hogy valószínűleg most ennek a csíráját is el akarja folytatni és csak jó ismerősökkel feltölteni a stábotbaggio
Freud üdvözöl!😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
BoB meghatározó tapasztalata volt a Penn State-en, hogy a régi stáb emberei (érzése szerint) ellene dolgoztak. A takarítónőkig el fog jutni jövő hét keddre.
(Btw az amerikai iskola szerint a változásmenedzselés egyik hatékony módja az előző kultúra képviselőinek eliminálása.)tomi-tomi
Valamelyik fórumban láttam azt a cikket itt tegnap, még el is olvastam.

Szerk: Topicot már nem tudom, de itt a cikk amelyik részletesen ír erről. Megjegyzem még egyszer,hogy én is csak itt találtam a cikket, szóval nem én vagyok az eredeti linkelő:

 www.pennlive.com/sports/index.ssf/2014/01/bill_obrien_the_outsider_arriv.html
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
BoB meghatározó tapasztalata volt a Penn State-en, hogy a régi stáb emberei (érzése szerint) ellene dolgoztak. A takarítónőkig el fog jutni jövő hét keddre.
(Btw az amerikai iskola szerint a változásmenedzselés egyik hatékony módja az előző kultúra képviselőinek eliminálása.)tomi-tomi
Na az mondjuk kissé más szituáció volt, de tény, hogy valószínűleg most ennek a csíráját is el akarja folytatni és csak jó ismerősökkel feltölteni a stábot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
BoB meghatározó tapasztalata volt a Penn State-en, hogy a régi stáb emberei (érzése szerint) ellene dolgoztak. A takarítónőkig el fog jutni jövő hét keddre.
(Btw az amerikai iskola szerint a változásmenedzselés egyik hatékony módja az előző kultúra képviselőinek eliminálása.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
TE coach Brian Pariani has also been fired.

Hétfőn reggel folytatódik a beszélgetés a még maradt stábbal.Bondi
Beszélgetés, mi? Kifogyott az útilapu, gyertek vissza hétfőn.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
TE coach Brian Pariani has also been fired.

Hétfőn reggel folytatódik a beszélgetés a még maradt stábbal.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Csak Cedric Smithet ne küldjék el 😕

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Chick Harris RB coach is lapáton, 2002 óta volt az edzői stáb tagja. Van olyan még aki nem lett elküldve? Ha jól látom nincsen. Egyedül Ligahesky-ről nem volt hír, aki pár hete lett kinevezve ST coachnak.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Ezért is kérdeztem én, hogy hogy lesz itt nem teljes rebuilding. Most nagyon úgy néz ki, hogy az lesz. Persze én személy szerint nem bánom.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Csinálhat ilyet, hogy csak úgy elküld mindenkit? vagy szerződése előtt közölte hogy takarítani fog?samu09
Ő felel mostantól a csapat eredményei miatt neki kell összerakni a stábot.Meg nem is nagyon tudok olyan edzőt mondani aki idén maradandót alkotott volna...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Csinálhat ilyet, hogy csak úgy elküld mindenkit? vagy szerződése előtt közölte hogy takarítani fog?samu09
miért ne, Lovie Tampában ugyanezt lépte meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Csinálhat ilyet, hogy csak úgy elküld mindenkit? vagy szerződése előtt közölte hogy takarítani fog?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Állítólag Bill O’Brien elküldte az összes edzőt. Valószínűleg Crennel lesz a DC.swatt99
Brian Ferentz pedig az OL coach. Az Iowáról érkezik, ahol a fater a főedző (teli lesz a stáb Pats-kötődésűekkel, ez biztos)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Állítólag Bill O’Brien elküldte az összes edzőt. Valószínűleg Crennel lesz a DC.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Nehogy már leadjuk Teddy-t, messze a legjobb QB az idei drafton.LanceVance
Biztos lesz még sok hasonló 'hír', ha esetleg valami örült ajánlatot kapunk (három első körös), akkor még cserélhetünk is, de én szinte biztos vagyok benne, hogy Bridgewater lesz a pick.
Lehetne leheletnyivel erősebb a karja, meg jó lenne, ha erősebb védelmek ellen is játszott volna, és tudnánk, hogy boldogul a keményebb puss rush ellen, de ezen kívül ideális qb prospect. Jó döntéseket hoz, pontos a passzokal, kellően atletikus (de mégse rohangál állandóan, ha nem legtöbbször stabilan áll a pocketban), pro-style offenseből jön, ahol maga változtathatta a playeket és pályán kívül sincsenek zűrjei.
Ha esetleg mégis csere lesz (vagy Clowney), akkor Boyd-ot szívesen látnám az első kör végén, vagy a második elején. Hopkinssal biztos jó duót alkotnának.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Nehogy már leadjuk Teddy-t, messze a legjobb QB az idei drafton.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Könnyen lehet, hogy BoB-nak megfelelne Bortles is. Ha esetleg egy olyan csapat akarna feljönni aki olyan helyen van, ahol még nem veszélyezteti az ő behúzását. Jó és tehetséges QB-nak tartom Bortles-t és lehet, hogy ő lenne az első számú jelöltem, ha nem a miénk lenne az 1/1 és nem lenne a drafton egy Teddy nevezetű srác is.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt itt most nem nagyon érteném. Persze a ha Crennel védelme is működik miért ne de ezt butaságnak tartanám csak mert nem az én emberem......
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
akkor ezek szerint Wade Philips repül? Nagy fogás lesz valakinek.

Schefti szerint áruljátok az 1/1-et, QB mellett védőt is akartok húzni.MarioAna
aha
 nfl.si.com/2013/02/22/chiefs-willing-to-deal-no-1-pick/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
akkor ezek szerint Wade Philips repül? Nagy fogás lesz valakinek.

Schefti szerint áruljátok az 1/1-et, QB mellett védőt is akartok húzni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
John McClain ‏@McClain_on_NFL 30m
Don't be surprised if Texans hire Romeo Crennel as DC. He would be a tremendous hire.