Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
O Brian (Penn ST) jön interjúzni!dande
Erről van linked?DC
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000304446/article/bill-obrien-houston-texans-agree-to-interviewBeki
Köszi. Talán ő lesz a legkeresettebb HC jelőlt az idei offseasonban, ha tényleg hajlandó elhagyni a Penn State egyetemet
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
O Brian (Penn ST) jön interjúzni!dande
Erről van linked?DC
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qyemn6qqdxdzh6eovkcu
Bill O'Brien, Houston Texans agree to interview
Bill O'Brien might have an eye on the pro ranks. The current Penn State coach is expected to be the second coaching candidate to interview with the Houston Texans, Ian Rapoport reports.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
O Brian (Penn ST) jön interjúzni!dande
Erről van linked?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Én is, az eddig szóba jött emberek közül magasan a lista élén van nálam.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Na rá kíváncsibb lennék, mint Lovie Smithre.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
O Brian (Penn ST) jön interjúzni!
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Csatlakozom, kellemes ünnepeket mindenkinek! 😊

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kellemes ünnepeket mindenkinek!
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Nem tudom ki lesz az utolsó meccsre a kezdő, lehet bedobják még TJ-t, hogy bezáruljon a kör.
Bondi
Wade a mai sajtótájékoztatón nem zárta ki, hogy TJ fog kezdeni 😊Bondi
1 nappal később pedig kijelentette, hogy nem fog kezdeni...fő a határozottság Wade.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Boldog Karácsonyt!
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Boldog karácsonyt mindenkinek.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Boldog Karácsonyt!

(az idei szezon videoja nem lett volna ünnepi 😀 )
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Mondjuk én azt még továbbra sem értem, hogy lehet nem teljes rebuilding-t csinálni HC váltással.Bondi
Pedig lehet. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Mondjuk én azt még továbbra sem értem, hogy lehet nem teljes rebuilding-t csinálni HC váltással.Bondi
Szerintem McNair ezzel arra gondolt, hogy HC és irányítócsere után, jövőre ismét a playoffba jutás a cél, és nem tervezik, hogy a többi poszton óriási átalakítások lesznek.
Jelenleg a legérdekesebb kérdés szerintem, hogy Rick Smithhel, a GM-el mi lesz. Eddig a sorsa teljesen össze volt fonódva Kubiakkal, és bár elég sikeresek voltunk az elmúlt években a drafton és szabadügynökpiacon - leszámítva az óriási Ed Reed blamát - kérdés kinek mekkora befolyása volt ezekben a döntésekben.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól tudom, hogy Jonathan Grimes kezd nálatok RBben az utolsó meccsen. Basszus, ő camp body volt nálunk TCn...iktriad
Nagyon úgy néz ki, sőt találnunk kell gyorsan még valakit backupnak 😊
Előző meccsen volt 5 labdacipelése 23 yardértBondi
Remélem jól teljesít majd. William & Mary alumni, őket meg különösen kedvelem.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Jól tudom, hogy Jonathan Grimes kezd nálatok RBben az utolsó meccsen. Basszus, ő camp body volt nálunk TCn...iktriad
Nagyon úgy néz ki, sőt találnunk kell gyorsan még valakit backupnak 😊
Előző meccsen volt 5 labdacipelése 23 yardért

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól tudom, hogy Jonathan Grimes kezd nálatok RBben az utolsó meccsen. Basszus, ő camp body volt nálunk TCn...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Nem tudom ki lesz az utolsó meccsre a kezdő, lehet bedobják még TJ-t, hogy bezáruljon a kör.
Bondi
Wade a mai sajtótájékoztatón nem zárta ki, hogy TJ fog kezdeni 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Mondjuk én azt még továbbra sem értem, hogy lehet nem teljes rebuilding-t csinálni HC váltással.

több mint 10 éve
tex 149
Amilyen mákos az idei szezon, nyerünk vasárnap, és marad az 1/2. Mondjuk talán az sem olyan rossz...
Kövezzetek meg, de lehet, hogy azért hagyták WP-t, hogy meglegyen az 1/1. Egyébként félek, hogy nagyobb takarítás lesz mint kéne...
Továbbra sem értem, hogy lett ez a tavalyi 11-1 után. És Hopkins is hogy el lett felejtve a nem rossz preseason és győztes TD elkapása után... Ha belegondolok, hogy az első két meccs is épp, hogy meglett, még kiábrándítóbb a kép.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Szokás idei forma.Irányító gyakorlatilag a jövőre nézve nincs. Schaub már itt teljesen reménytelen. Keenumot egy normális OL fal mögött megnézném hogy mit tud kezdeni de így már az utolsó meccsei elég gyengére sikerültek Csere irányítónak jó lehet de akkor drafton első körbe QB-t kell hozni.Védelemre nagyon nem lehet panasz második félidő közepéig próbálták meccsbe tartani a csapatot.Nem tudom tegnap ki hívta az offensive playeket de az már meccs után leadhatta volna a szerelést.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A nap teljesítménye nálam egyébként az volt mikor a félidő vége előtt volt 36 másodperc, puntolnunk kellett, futott le az idő, még volt 20 ms, hogy elindítsuk a play-t, ha ezt megvárjuk akkor lett volna 10-15 másodperc. De mi nem vártuk meg, jöhetett a Denver és természetesen csináltak gyorsan még egy FG-t.Bondi
Én úgy emlékszem állt az óra, incomplete passz után

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Nem akartam most nézni a meccset volt valami említésre méltó?samu09
Semmi.
A teljesítményünket három részre tudnám felbontani. Homály, egy kis magunkhoz térés és Homály.
Schaub iszonyat gyengén játszott. Az utolsó dobása Texans mezben egy INT volt, mi más is lehetett volna, de a Reliant-ben biztosan. Nem tudom ki lesz az utolsó meccsre a kezdő, lehet bedobják még TJ-t, hogy bezáruljon a kör.
A nap teljesítménye nálam egyébként az volt mikor a félidő vége előtt volt 36 másodperc, puntolnunk kellett, futott le az idő, még volt 20 ms, hogy elindítsuk a play-t, ha ezt megvárjuk akkor lett volna 10-15 másodperc. De mi nem vártuk meg, jöhetett a Denver és természetesen csináltak gyorsan még egy FG-t.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Nem akartam most nézni a meccset volt valami említésre méltó?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Lovie Smith szinte biztosan hozná magával a tampa2 sémát. Ő ahhoz ért, abba tud embereket választani abban tudja összerakni a csapatot. Van olyan edző, aki meglévő játékosállományhoz igazítja az elképzeléseit, és van olyan akinek van egy saját sémája, és arra formálja a csapatot. Egyik nem jobb vagy rosszabb mint a másik, ellenben különböző.

Maga a tampa2 nagyon röviden 43 under 1 gap inkább a sebességre mint a méretre/erőre építő rendszer a front7 részéről az MLB-vel coverage-ben, és zónázás a secondarytől. Hogy erre mennyire alkalmas a jelenlegi játékosállomány azt ti tudjátok, de nem annyira az alapfelállás a lényeg, az h hány embernek van lent a keze a földön kevésbé fontos, mint az, h miután útjára indult a labda, mit várnak tőle (főleg miután manapság már a nickelt kéne base felállásnak tekinteni)...

Megjegyzem Lovie Smith pont azon bukott meg Chicagóban, h nem tudta rendezni a QB kérdést és az OL-t, az a 2 dolog amivel itt komoly gondok vannak, cserébe esetleg felforgatná a védelmet, amire nem biztos, h szükség van

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear