Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Lovie Smith át is esett az interjún a hét elején, semmi konkrétumot nem találtam róla...Bondi
semmit nem tudok róla, a houston játékosai illenek a játékfelfogásába? vagy valami komoly tulajdonsága hogy ő az első a listán?samu09
Annyit tudok biztosan, hogy 4-3-as "felfogású". Bár megmondom őszintén olyan nagyon nagy problémát nem érzek, ha át kéne állnunk. Ha marad a 3-4, akkor is kell egy ILB és OLB is, de ha átállnánk akkor első sorban egy DT kéne és ha nagyon muszáj lenne itt meg is állhatnánk. Így nézhetne ki a dolog
Watt-Draft-Mitchell-Smith
Mercilus-Cushing-ReedBondi
De gondolom HC-ként nem fogja megmondani Phillipsnek vagy ha lesz más DC akkor neki, hogy 4-3-ba játszanak. Kubiak se akadályozta meg hogy 3-4 legyen mikor jött Phillipssamu09
Azért más a szitu, mert Kubiaknak nem sok köze van a D-hez.
Persze McNair elmondta, hogy nem lesz teljes rebuilding...ergo Philips marad? Az is egy igen jó kérdés. Vagy mit jelent ez Mcnairnél? Mert igen érdekes lenne HC poszton Smith és DC-ként Philips.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Lovie Smith át is esett az interjún a hét elején, semmi konkrétumot nem találtam róla...Bondi
semmit nem tudok róla, a houston játékosai illenek a játékfelfogásába? vagy valami komoly tulajdonsága hogy ő az első a listán?samu09
Annyit tudok biztosan, hogy 4-3-as "felfogású". Bár megmondom őszintén olyan nagyon nagy problémát nem érzek, ha át kéne állnunk. Ha marad a 3-4, akkor is kell egy ILB és OLB is, de ha átállnánk akkor első sorban egy DT kéne és ha nagyon muszáj lenne itt meg is állhatnánk. Így nézhetne ki a dolog
Watt-Draft-Mitchell-Smith
Mercilus-Cushing-ReedBondi
De gondolom HC-ként nem fogja megmondani Phillipsnek vagy ha lesz más DC akkor neki, hogy 4-3-ba játszanak. Kubiak se akadályozta meg hogy 3-4 legyen mikor jött Phillips
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Lovie Smith át is esett az interjún a hét elején, semmi konkrétumot nem találtam róla...Bondi
semmit nem tudok róla, a houston játékosai illenek a játékfelfogásába? vagy valami komoly tulajdonsága hogy ő az első a listán?samu09
Annyit tudok biztosan, hogy 4-3-as "felfogású". Bár megmondom őszintén olyan nagyon nagy problémát nem érzek, ha át kéne állnunk. Ha marad a 3-4, akkor is kell egy ILB és OLB is, de ha átállnánk akkor első sorban egy DT kéne és ha nagyon muszáj lenne itt meg is állhatnánk. Így nézhetne ki a dolog
Watt-Draft-Mitchell-Smith
Mercilus-Cushing-Reed

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Lovie Smith át is esett az interjún a hét elején, semmi konkrétumot nem találtam róla...Bondi
semmit nem tudok róla, a houston játékosai illenek a játékfelfogásába? vagy valami komoly tulajdonsága hogy ő az első a listán?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Lovie Smith át is esett az interjún a hét elején, semmi konkrétumot nem találtam róla...

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
az elején az összes nagydobása előtt 3-4 védőt került ki és menekült előlük. 3 másodperc alatt nem lehet beleállni egy 40 yardosba pedig a fal ennyit ad neki általában. ezért persze hogy a rövid passzt választja nem hiányzik neki hogy 2 gorilla feküdjön rá. nem is mondta itt senki hogy ő a tuti megoldás 10 évre csak ha megvédenék és hozná a nagy játékokat kapna egy kis stabilitást a támadósor. és úgy vette át a csapatot hogy tesó mi amúgy megnyernénk az egészet ha nem gond úgyhogy rájátszásba kéne juttatni minket de semmi komoly...na így azért nehéz teljesíteni. nem azt írtam tegnap hogy mindenképpen adni kell neki még egy esélyt hanem hogy ha már kell akkor inkább ő mint Schaub aki már sokszor megmutatta hogy nem ide való. csak jobban fog teljesíteni ha fél évig úgy készül hogy akkor kezdő lesz, több ideje is lesz felkészülni és csak nyer egy meccset valamikor 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
2 régi játékos visszatért. Phillip Supernaw TE a PS-be, Jonathan Grimes RB pedig Tate helyett az Active rosterre.
Egyébként lehet meg fogtok kövezni, de úgy érzem kicsit többet gondoltok Keenumról mint ami valójában. Egy fiatal, szerény és roppant szimpatikus helyi srác ő, aki a helyi egyetemen számos rekordot tart. Mikor megkapta a lehetőséget gyakorlitalag a kutya nem ismerte és mert szorult azért bele némi tehetség, ezt rögtön ki is tudta használni. Ez igazából tartott 2 meccs erejéig, amiből tény hogy egyet sem tudott megnyerni. És azóta sem. Viszont azóta kiismerték a játékát, kapott pár olyan ütést mint előtte védőtől soha, elbizonytalanodott, már neki sincs TD passza, csak INT-jei. Már nincsenek hosszú mélységi passzok, csak biztos 5 yardosak a TE-hez, minden más passznál meg nézi hol van AJ. Hopkins gyakorlatilag el lett felejtve. 1 biztos: miközben néztem vasárnap a töketlenkedését, azon gondolkodtam hogyha Kubiakot kirúgták azért mert lecserélte, akkor most meneszteni kellett volna Dennisont amiért nem cserélték le. Mondom mindezt úgy, hogy nem Schaub mellett kardoskodom. Yates ugyanez volt anno. 2-3 meccs alatt király lett, azóta bizonyította hogy ez nem az ő szintje, és jövőre már nem is lesz NFL QB. Ja és ha a fal jobb oldalát jövőre is Brooks és Newton alkotja, akkor azt a szezont is elfelejthetjük.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Ben Tate IR-re került, szerintem Schaub lesz a RB az uccsó 2 meccsensamu09
Nem Schaub az irányító lesz.😊swatt99
csak nem tán 😀samu09
Akartam írni, hogy vigyázzunk vele, mert Keenumnak is van egy kisebb sérülése. Nekem kicsit rejtélyes. Bár meg kell valljam, hogy kíváncsi vagyok Schaub, hogy fog teljesíteni. Még talán azt sem bánnám ha az utolsó meccsre is maradna. Hiszen ha Bridgewater nem jön ki a draftra akkor igen komoly bajban lehetnénk az 1/1-el, hogy most akkor mihez is kezdjünk, mert az egyértelmű, hogy se Manzielnek se Carrnak nem örülnék ott. Mondjuk máshol sem annyira, de ez már részletkérdés. Tehát ha nem jön Teddy akkor lehet, hogy Schaubnak lehetne adni még egy szezont.....(BUUUUU)Bondi
Akkor már inkább Keenum kapjon egy szezont. Schaub eleget bizonyíthatott már, nincs vele semmi bajom, ezt a szezont leszámítva, sokat tett a csapatért de lejárt az ideje. A Ramsnek a Billsnek a Jaxnek és sok más csapatnak is irányító kell és talán máshol beválik.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Ben Tate IR-re került, szerintem Schaub lesz a RB az uccsó 2 meccsensamu09
Nem Schaub az irányító lesz.😊swatt99
csak nem tán 😀samu09
Akartam írni, hogy vigyázzunk vele, mert Keenumnak is van egy kisebb sérülése. Nekem kicsit rejtélyes. Bár meg kell valljam, hogy kíváncsi vagyok Schaub, hogy fog teljesíteni. Még talán azt sem bánnám ha az utolsó meccsre is maradna. Hiszen ha Bridgewater nem jön ki a draftra akkor igen komoly bajban lehetnénk az 1/1-el, hogy most akkor mihez is kezdjünk, mert az egyértelmű, hogy se Manzielnek se Carrnak nem örülnék ott. Mondjuk máshol sem annyira, de ez már részletkérdés. Tehát ha nem jön Teddy akkor lehet, hogy Schaubnak lehetne adni még egy szezont.....(BUUUUU)

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Ben Tate IR-re került, szerintem Schaub lesz a RB az uccsó 2 meccsensamu09
Nem Schaub az irányító lesz.😊swatt99
csak nem tán 😀
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ben Tate IR-re került, szerintem Schaub lesz a RB az uccsó 2 meccsensamu09
Nem Schaub az irányító lesz.😊
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Ben Tate IR-re került, szerintem Schaub lesz a RB az uccsó 2 meccsen
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Az csak pletyka szinten merült fel. A többiekről lehet tudni, hogy a célkeresztben vannak. Túl sokat nem kell várnunk a szezon után, hiszen egyedül Whisenhunt kérdéses a PO szempontjából. A többi jelöltnek nem lesz ilyen jellegű elfoglaltsága...hacsak nem lesz még valaki akiről nem írtak.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Shanahan már nem téma?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Hogy néz most ki az edzői lista? Úgy tűnik, hogy Sumlin után Shaw is marad az egyetemen. Jelenlegi négy kandidáló, Whisenhunt, Smith, O'Brien és Philips. Négyük közül O'Brien nagyon nagy fogás lenne.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Schaubért jó lenne egy harmadik kört kapni, de nem lepődnék meg ha egy árva kört sem kapnánk érte. Pedig lenne pár csapat ahova nyugodtan beférhetne és talán lesz olyan GM aki úgy gondolja, hogy rááldoz egy 2-3 évet, annyi még lehet benne elfogadható szinten. Keenum? Hát, nem tudom, nem nagyon nyűgöz le sajnos...pedig mennyivel könnyebb lenne ha ő lenne a megoldás. Drukkolok neki, de nem az igazi egyelőre és már csak két forduló van. Az utóbbi négy fordulóban csak 1 TD-t passzolt.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem nem kockáztatja mostmár a Texans egy véletlen győzelemmel az 1/1-et 😀 A Denver ellen nem is jöhetne szóba viszont a Titans lehet rájuk ijeszt hogy majdnem kikap.
Úgyhogy most már lehet beszélni a jövőről.
A támadófalat Brown-on kívúl úgy ahogy van elküldeném. Myers se hozza már a régi formáját. Jöhetne egy értelmes NT is meg ILB és akkor már Safety is 😀 Ha az új edző Keenum mellett dönt egy jó RT-t vagy NT-t be lehethúzni vagy elcserélik az 1/1-et az se lenne rossz megoldás. Plána ha Schaubért kapnak egy 3. kört akkor sokszor választhatnak az első körökben.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Csak félig meddig néztem a meccset, túl sok mindenre nem is emlékszem, de ha végig néztem volna se lehetne sokat mondani róla.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
0+field goal mást nem nagyon tudok erről a meccsről írni😊 Jó lenne már ha ennek a szezonnak vége lenne mert ez már csak szenvedés.Ráfér a csapatra a tavaszi nagytakarítás...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Akkor pedig jön Manziel. Biztos nem marad 4. évére a nyári balhéja után és ha Teddy marad ő jobb helyzetbe kerül. Biztos nem szaladgálna annyit AJ és Hopkins miatt. Ha jó edző jön és őt választják egy Wilson 2.0-át ki lehet hozni belőle.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Elérkeztünk a szezon hajrájához, számunkra legalábbis az, sajnos. De azt nem mondhatjuk, hogy ne maradtak volna nyitott kérdések. Wade mostantól irányítja hivatalosan a csapatot. Mivel ő is a lehetséges HC-k között van, így úgy gondolom, hogy előnyben lehet a többi jelöltettel szemben, ha esetleg valami javulást hozna az eredményekben. Megmondom őszintén kíváncsi lennék Vance Joseph-re, mint DC. Érdekes lesz a helyzet, ha mondjuk nem Philips lesz a HC akkor, hogy fog folyni az interjúztatás, csak olyan edző jöhet szóba aki hajlandó elfogadni azt a helyzetet, hogy Wade marad a DC? Mert ugye nem lesz teljes rebuilding.
És akkor még ott van esélye, hogy nem mi leszünk az 1/1. Végig futottam a lehetőségeken, ha mi nyerünk egy meccset is és a Wahington nem nyer (amire meg van az esély, nem túl rózsás a helyzet ott sem) akkor már csak az 1/2-n vagyunk. Ez még nem is lenne akkora baj, ha a Washington pickje nem a Rams-é lenne. Ők szerintem köszönnék szépen és behúznák Teddy-t. Apropó Teddy. Voltak bennem kételyek vele kapcsolatban, de "elfogadtam" a helyzetet, hogy ha miénk az 1/1 akkor behúzzuk őt. Erre mit lehetett olvasni az elmúlt napokban? Lehet, hogy marad az egyetemen és, hogy fejben még nem biztos, hogy készen áll arra, hogy profinak álljon.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
D játékost el tudnék képzelni párat...

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Amennyi QB needes csapat van lesz helye...Janek
Jets 😀😀😀 de az Eagles az utóbbi időben szívesen fogadja a houstoniakat
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Amennyi QB needes csapat van lesz helye...

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Ha jól olvastam az LB coach és WP fogják a hétvégén hívni a D playeket a támadásokat pedig az offensive coordinator.samu09
Én tegnap még Vance Joseph CB coach-ot olvastam. Tehetséges a srác, érdekes lenne ha esetleg Philips-et véglegesítenék akkor kineveznék e DC-nek. Herringet beelőzte a rangsorban az biztos.Bondi
ja bocs tényleg a cb coach lesz az