Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Ligasheskey azt rettenet nagy ugràssutianap
Fejtsétek ki, mit várhatunk tőle?Bondi
Tomlin egyik szerzeménye, aki hamar orra esett, benyomás alapján az volt az az időszak, amikor nagy nyögvenyelősen sikerült az O-nak pontot felraknia, azt egyből jött valami borzalom a return-ből. Teljes totális rettegés volt a kikoff meg a pánt is, ott szoktam rá, hogy pontszerzés után ötpercet inkább mászkálok, nehogy infarktust kapjak, szóval ijen élmény 😉
 steelcurtainrising.blogspot.hu/2009/11/bob-ligashesky-did-not-begin-steelers.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tex 150
Sajnálom Kubiakot, de már kicsúszott a kezei közül az irányítás. Tegnap pl. nem értem, hogy Swearinger-t hogy küldhette vissza a taunting büntetés utáni playbe... Persze, hogy azonnal újra büntetést csinált. De mindegy is, én azon sem lepődtem volna meg, ha ő áll fel, mondván már nem bírja tovább. Azért a játékosai jól kicsesztek vele, ennyit hibázni az egész szezon során... Ő meg valahogy már nem tudott rendet tenni a fejekben, ami szintén érthető. Sok sikert neki egy kis pihenő után máshol!
Ha valamennyire fontos a folytonosság, Shanahan a fiával (aki ugye itt már volt OC, és nem is csinált rossz dolgokat) esélyes, ő is hasonló helyzetben van, mint Kubiak volt itt - jó edző, de abban a környezetben már nem megy.
Én a D teljesítményétől nem vagyok elájulva, szerintem fontosabb lenne labdákat szerezni, mint sokszor kevés yardot engedni, máskor meg átengedni az ellenfelet az egész pályán... Úgyhogy remélem nem Wade Philips lesz a végső megoldás...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
 en.wikipedia.org/wiki/Lovie_Smith
Nagyjából ugyan azt kapnánk, mint Kubiak esetében. Nagyon nagy D szaki. Kellene hozzá egy remek O coordinator.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 909 — I like the Texans, I like who we are
Ki az a Lovie Smith? Én sejtettem hogy ha nem nyernek a Jax ellen lesz valami drasztikus lépés de nem számítottam arra hogy Kubiaket rúgják ki. Jó edz meg minden de sokszor írtuk már le itt hogy nem biztos hogy ő tudná a Texanst SB győzelemre vezetni.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 407
az ESPN szerint a lehetséges jelöltek.


choose life
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnálom, hogy Kubiaknak így kellett mennie legalább az év végét megvárhatták volna vele szvsz tett ő annyit ezért a csapatért. WP DC-nek tökéletes, de sztem nem lennétek előrébb vele mint HC. Hagyni kéne őt ebben a keretben dolgozni és neki is be kéne látnia, hogy ő ebben tökéletes csak hát nyilván többre vágyik amit ah nem itt kap meg akkor máshol: Talán tanul a dallasi hibákból és akkor járhattok jól vele. Egyébként mást kéne hozni.

Kubiak pedig kicsit pihen és összehozhat vhol egy jó offens-t.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Ligasheskey azt rettenet nagy ugràssutianap
Fejtsétek ki, mit várhatunk tőle?

több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Wade a Dallasnál mennyire volt hibás, amikor kitették?
Mármint tudjuk hogy Jerry Jones nem igazán ad szabad kezet egy HC-nek sem, talán jobban járnátok ha Wade lenne a HC jövőre is végig?
Lovie nagyon gyengének tűnt már utolsó éveiben, nem tudott egy olyan megújulást mutatni mint Marvin a Bengalsnál.MarioAna
Túl nagy falat volt neki a HC szerep, ráadásul az ő nyugodt, csendben szemlélődő karaktere nem igazán nyerő egy olyan franchise-nál, mint a mienk. Bár ez máshol lehet előny is, de szerintem ő DC-nek tökéletes.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Azt nem tudom mennyire volt hibás, de én jobban örülnék ha csak DC maradna.

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Wade a Dallasnál mennyire volt hibás, amikor kitették?
Mármint tudjuk hogy Jerry Jones nem igazán ad szabad kezet egy HC-nek sem, talán jobban járnátok ha Wade lenne a HC jövőre is végig?
Lovie nagyon gyengének tűnt már utolsó éveiben, nem tudott egy olyan megújulást mutatni mint Marvin a Bengalsnál.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Ligasheskey azt rettenet nagy ugràs


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
The Texans fired special teams coordinator Joe Marciano. ezt a döntést már régen meg kellet volna lépni...

Bob Ligashesky váltjaswatt99
Ezt már évekkel ezelőtt meg lehetett volna hozni. Szerintem egy kezünkön meg lehetne számolni, hány momentuma volt az ST-nek.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
The Texans fired special teams coordinator Joe Marciano. ezt a döntést már régen meg kellet volna lépni...

Bob Ligashesky váltja
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Schaub már nem fog visszakerülni a kezdőbe, már csak idő kérdése, hogy mikor kerül lapátra. Tisztázták a kérdést, hogy Keenum lesz a szezon hátra lévő részére a csapat kezdő irányítója. Meg kell nézni mit tud illetve az új edző lát e benne potenciált, hogy az első körös pickre ne QB-t húzzunk.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Keenum elég gyengének néz ki eddig (csak Weeden rosszabb nála, és Geno-val egy szinten van passz hatékonyság %-ban; ez azért elmond valamit, persze negatívban), Yates kijátszotta magát a csapatból a Rams meccsen mutatott produkciója után, Schaub meg még vissza kell rázódnia. De szerintem ha Keenum dobálja az INT-ket, be fog jönni Schaub és visszajátssza magát a kezdőbe.

Lehetséges az első két körben egy QB drat jövőre?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Akkor ami biztos. Wade is meg lesz interjúztatva valamint Lovie Smith. Úgy érzem, hogy McNair nagyon őt szeretné. Nekem nagyon hasonló karakternek tűnik, mint Kubiak.
Keenum marad a kezdő a szezon hátra lévő részére.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Várható volt ez a döntés lehet ez a Schaubozás verte ki a biztosítékot McNair-nél. A mostani beszédébe is kijelentette hogy Keenum marad a kezdő QB a szezon hátralévő részében.A többi edzőről és játékosokról majd átértékelve döntenek.
Mondott pár mondatot az új jelöltről:

McNair says he would like someone who has had college and NFL experience in an ideal candidate.
McNair wants a head coach who has had experience as a h.c. in NFL, not just a coordinator.
McNair says qualities he's looking for in a head coach: bright, innovative, ability to adapt, fits into our culture among the qualities.
Lovie Smith már benne van a kalapban.swatt99
Nekem is egyből az ő neve ugrott be, meg amúgy nekem is eszembe jutott. Bár én jobban örülnék egy "friss" arcnak.Bondi
Ja, az innovative és az ability to adapt kapcsán nekem is egyből Lovie Smith jutna eszembe... 😊

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocsi, hogy ilyen későn kérdezem (és biztos lentebb be is van írva), de amúgy Schaub miért lett kivágva a kezdő QB posztról?danyly
Igazából akkor került ki mikor megsérült, de már előtte is gyenge formában játszott, aztán azóta nem igen keveredett vissza oda.Bondi
Köszi. Én is valami ilyesmire gondoltam, de nem voltam benne 100 %-an biztos benne.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Várható volt ez a döntés lehet ez a Schaubozás verte ki a biztosítékot McNair-nél. A mostani beszédébe is kijelentette hogy Keenum marad a kezdő QB a szezon hátralévő részében.A többi edzőről és játékosokról majd átértékelve döntenek.
Mondott pár mondatot az új jelöltről:

McNair says he would like someone who has had college and NFL experience in an ideal candidate.
McNair wants a head coach who has had experience as a h.c. in NFL, not just a coordinator.
McNair says qualities he's looking for in a head coach: bright, innovative, ability to adapt, fits into our culture among the qualities.
Lovie Smith már benne van a kalapban.swatt99
Nekem is egyből az ő neve ugrott be, meg amúgy nekem is eszembe jutott. Bár én jobban örülnék egy "friss" arcnak.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Bocsi, hogy ilyen későn kérdezem (és biztos lentebb be is van írva), de amúgy Schaub miért lett kivágva a kezdő QB posztról?danyly
Igazából akkor került ki mikor megsérült, de már előtte is gyenge formában játszott, aztán azóta nem igen keveredett vissza oda.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocsi, hogy ilyen későn kérdezem (és biztos lentebb be is van írva), de amúgy Schaub miért lett kivágva a kezdő QB posztról?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Meglepett, hogy már nem vihette végig a szezont. Megmondom őszintén nagyon kedveltem Kubiakot. Hiányozni fog, de be kell látni, hogy lezárult egy korszak. Az utóbbi meccseken tényleg a kaotikus jelzőt lehetett a csapatra mondani.

Köszönjük Gary ezeket az éveket. Sok sikert a további pályafutásodhoz.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Várható volt ez a döntés lehet ez a Schaubozás verte ki a biztosítékot McNair-nél. A mostani beszédébe is kijelentette hogy Keenum marad a kezdő QB a szezon hátralévő részében.A többi edzőről és játékosokról majd átértékelve döntenek.
Mondott pár mondatot az új jelöltről:

McNair says he would like someone who has had college and NFL experience in an ideal candidate.
McNair wants a head coach who has had experience as a h.c. in NFL, not just a coordinator.
McNair says qualities he's looking for in a head coach: bright, innovative, ability to adapt, fits into our culture among the qualities.
Lovie Smith már benne van a kalapban.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
már csak egy QB kell, és jövőre egy bitang esélyes SB csapat lesz Houstonban

lábjegyzet:az se fog ártani, ha Cushing végigjátssza a szezont
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Wade Phillips is Texans interim HC.