Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Meglepett, hogy már nem vihette végig a szezont. Megmondom őszintén nagyon kedveltem Kubiakot. Hiányozni fog, de be kell látni, hogy lezárult egy korszak. Az utóbbi meccseken tényleg a kaotikus jelzőt lehetett a csapatra mondani.

Köszönjük Gary ezeket az éveket. Sok sikert a további pályafutásodhoz.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Várható volt ez a döntés lehet ez a Schaubozás verte ki a biztosítékot McNair-nél. A mostani beszédébe is kijelentette hogy Keenum marad a kezdő QB a szezon hátralévő részében.A többi edzőről és játékosokról majd átértékelve döntenek.
Mondott pár mondatot az új jelöltről:

McNair says he would like someone who has had college and NFL experience in an ideal candidate.
McNair wants a head coach who has had experience as a h.c. in NFL, not just a coordinator.
McNair says qualities he's looking for in a head coach: bright, innovative, ability to adapt, fits into our culture among the qualities.
Lovie Smith már benne van a kalapban.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
már csak egy QB kell, és jövőre egy bitang esélyes SB csapat lesz Houstonban

lábjegyzet:az se fog ártani, ha Cushing végigjátssza a szezont
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Wade Phillips is Texans interim HC.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 3 perc

Gary Kubiak has left the #Texans facility. Source said he has informed others he is no longer the team’s coach.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Gratula Teddyhez, bár szeretném ha nyernétek 1-2 meccset még idén.

Schaub ma ne menjen haza...iktriad
Schaubra ma semmi rosszat nem mondanék. Amikor beállt látszott rajta, hogy nagyon akar bizonyítani és meg kell vallani az offense is elkezdett feljavulni. Nem lenék meglepődve ha köv meccsen már ő kezdene.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula Teddyhez, bár szeretném ha nyernétek 1-2 meccset még idén.

Schaub ma ne menjen haza...
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Nem tudom, ez volt-e már itt, de én csak most bukkantam rá: a Texans történetének első meccse.

 www.houstontexans.com/tv-media/videos/Full-game-Texans-beat-Cowboys-on-opening-night/ce700491-b4c6-4676-ab2d-5b002b4193ec
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Azért remélem nem Manziel lesz az 1/1...
Én egyre inkább úgy vagyok vele, hogy nem szeretném a csapatban látni.Bondi
Ha nem leszünk 1/1 és mindenképpen QB szeretnének draftolni Mariota nem lesz akkor szerintem 3 név jöhet szóba Manziel,Carr,Boyd nagyon nem követem az egyetemi meccseket így nem tudom melyik lenne a legjobb választás személyes kedvencem egyébként Stephen Morris de ahogy olvasom visszaesett a teljesítménye.swatt99
Morris-t sztem ne akard, ha csak nem szeretnél idegösszeomlást kapni 😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komolyan nem adja a meccset este a sport1?? -_-samu09
Nagy kár érte pedig igazi tétmeccs 1/1 Bowl 😊swatt99
firstpick bowl
manziel bowlsamu09
"Tank For Teddy" Bowl.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Jadeweon Clowney? Lehet nfl-ben olb-t fog játszani de simán elférne ilb-ben is
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Carr egy igen érdekes választás lenne 😊 És a legdurvább benne, hogy nem is nagyon lenne ellenére ha a Houston választaná ki a drafton. Ugye amíg a báytó itt játszott addig itt lakott a család és nagyon szereti a várost a szurkolókat és McNair-t is kedveli. De ha nem első kőr és irányító akkor Mettenberg vagy Boyd. Boyd amúgy iszonyat nagy kedvencem.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Azért remélem nem Manziel lesz az 1/1...
Én egyre inkább úgy vagyok vele, hogy nem szeretném a csapatban látni.Bondi
Ha nem leszünk 1/1 és mindenképpen QB szeretnének draftolni Mariota nem lesz akkor szerintem 3 név jöhet szóba Manziel,Carr,Boyd nagyon nem követem az egyetemi meccseket így nem tudom melyik lenne a legjobb választás személyes kedvencem egyébként Stephen Morris de ahogy olvasom visszaesett a teljesítménye.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Azért remélem nem Manziel lesz az 1/1...
Én egyre inkább úgy vagyok vele, hogy nem szeretném a csapatban látni.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Komolyan nem adja a meccset este a sport1?? -_-samu09
Nagy kár érte pedig igazi tétmeccs 1/1 Bowl 😊swatt99
firstpick bowl
manziel bowl
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Komolyan nem adja a meccset este a sport1?? -_-samu09
Nagy kár érte pedig igazi tétmeccs 1/1 Bowl 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Komolyan nem adja a meccset este a sport1?? -_-samu09
Sajnos nem.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Komolyan nem adja a meccset este a sport1?? -_-
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Mariota nem jön ki a draftra. Ennek nem örülök, megmondom őszintén nálam ő előrébb volt a listán, mint Bridgewater. Innentől kezdve ha nem mi leszünk az 1/1 és nem tudjuk elhozni Teddy-t akkor rá kell repülni Jake Matthews-ra.Bondi
vagy bevállalják Manzielt amennyiben kijön.... de én inkább LB-t választanék vagy falembert
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Mariota nem jön ki a draftra. Ennek nem örülök, megmondom őszintén nálam ő előrébb volt a listán, mint Bridgewater. Innentől kezdve ha nem mi leszünk az 1/1 és nem tudjuk elhozni Teddy-t akkor rá kell repülni Jake Matthews-ra.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem menni fog Kubiak Schaubbal együtt. Ha megnézzük, hasonlít a mostani szezon a 2005öshöz azzal a kivétellel hogy akkor az első rájátszásba jutást kellett volna elérni illetve a végén azzal vádolták őket hogy csak Raggie Bush-ért veszítenek akit persze lehet csak azért sem választottak ki. Jó edző Kubiak, de a támadófalat sose tudta rendbe rakni. A legjobban akkor szerepeltek mikor Foster berobbant és ezt a Winston-Briesel-Myers jobb oldalnak köszönhette. Szezon végén el is mentek és senki nem értette miért. Kubiak 6 év alatt ment egy kört 1/1-től 1/1-ig. El kell köszönni tőle és új irányba menni, ennyi.
több mint 10 éve
tex 150
Jó kis meccset játszottunk tegnap.Idén szerintem eddigi legjobb meccsünk volt eredménytől függetlenül.Azért az vicces hogy tavaly amikor egy jó szezont futottak a Pats kétszer simán elvert most meg meccs előtt arról beszéltek hogy mennyi ponttal fognak győzni sikerült egy kiélezett meccset játszani amit bárki megnyerhetett volna.Tegnapi eredmények láttán pedig elfoglaltuk az utolsó helyet ami nem túl jó.swatt99
Azért az látszott a Patsen, főleg az első félidőben, hogy nem veszik ezt a meccset annyira komolyan. És biztos a Denver elleni, előző heti mérkőzés is sokat kivett belőlük. Ettől függetlenül persze le a kalappal a csapat előtt.

Az edző kérdéshez egyenlőre meg annyit tennék hozzá, hogy egy halvány esélyt arra is látok, hogy McNair nem fogja Kubiakot kirúgni és hagyja, hogy szerződésének utolsó évét kitöltse. Azért sok minden volt itt amiről nem tehetett Kubiak: Foster, Cushing, Owen Daniels sérülése, mindkét draftolt fal ember sérülése, a három rookie füvezése és kényszerű kirúgása, Schaub váratlan (bár már tavaly év végén voltak jelek) formahanyatlása (zuhanása)...És eközben, majdnem minden mérkőzésen meccsben voltunk. Szóval nem írnám le ezt az eshetőséget sem.DC
Igen, van rá esély, hogy marad. De azért valljuk be, volt néhány érdekes döntése. Pl. ti értitek, hogy vasárnap FG távolságból 3&12-nél miért nem mentünk a futás+esetleg könnyű FG-re, helyette mindenki hosszú passzt várt, és Interception is lett... Persze utólag könnyű okoskodni, tudom, de ha az megvan, a vége lehet, h más lett volna. Vagy múltkor Schaub visszacserélése... Meg hát szerintem mindegy is, az önbizalom elfogyott, és új edzőben ilyenkor több a potenciál...
Másrészt sérülés mindenhol van, hogy a sérülteket a csapat hogy pótolja, már edzői kérdés... 2 éve ez jól ment, idén nem. Ráadásul Kubiak néha már tanácstalannak tűnik, ami érthető, de nem jó jel. Nem lennék meglepődve, ha ő állna fel.
A jó hír, hogy vannak nagyon jó játékosok, jövőre tiszta lappal, jó helyen jó draftokkal megint ott lehetünk valahol elől. Ráadásul, még idén sem estünk ki... 😀 Majd ezen vagy a jövő hétvégén...
Ha csere lesz, nem lennék meglepődve, ha Shanahan-ék jönnének, nekik is kifelé áll a szénájuk a Redskinsnél...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Az is kemény, hogy az utóbbi 5 meccsen úgy kaptunk ki, hogy nem volt nagyobb a különbség, mint 7 pont.
Úgy gondolom, hogy törvényszerű lesz már lassan, hogy nyerjünk egy meccset. 10 L egymás után, nagyon sok.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Jó kis meccset játszottunk tegnap.Idén szerintem eddigi legjobb meccsünk volt eredménytől függetlenül.Azért az vicces hogy tavaly amikor egy jó szezont futottak a Pats kétszer simán elvert most meg meccs előtt arról beszéltek hogy mennyi ponttal fognak győzni sikerült egy kiélezett meccset játszani amit bárki megnyerhetett volna.Tegnapi eredmények láttán pedig elfoglaltuk az utolsó helyet ami nem túl jó.swatt99
Azért az látszott a Patsen, főleg az első félidőben, hogy nem veszik ezt a meccset annyira komolyan. És biztos a Denver elleni, előző heti mérkőzés is sokat kivett belőlük. Ettől függetlenül persze le a kalappal a csapat előtt.

Az edző kérdéshez egyenlőre meg annyit tennék hozzá, hogy egy halvány esélyt arra is látok, hogy McNair nem fogja Kubiakot kirúgni és hagyja, hogy szerződésének utolsó évét kitöltse. Azért sok minden volt itt amiről nem tehetett Kubiak: Foster, Cushing, Owen Daniels sérülése, mindkét draftolt fal ember sérülése, a három rookie füvezése és kényszerű kirúgása, Schaub váratlan (bár már tavaly év végén voltak jelek) formahanyatlása (zuhanása)...És eközben, majdnem minden mérkőzésen meccsben voltunk. Szóval nem írnám le ezt az eshetőséget sem.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
A Pats futás elleni védelme nem igazán jó idén. Tate 2-t Keenum egy td-t futott viszont a passzjáték is szép volt. De az nem tetszett hogy a kulcsjátékoknál főleg a meccs vége felé rendre átjönnek a védelmen. Úgy láttam Watt fülére mondták a játékokat de utána féltérden nehezen lehet olvasni az ellenfelet és változtatni a taktikát. Kell egy sérülhetetlen LB.