Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Kapjátok össze magatokat lécci 11 nap múlvára a TNFre.. Nem szeretném, ha beelőznénk titeket az 1/1es pickért folytatott harcban.

A defensetek remek, de valamit csináljatok a támaodókkal lécci, lécci! Köszi.iktriad
Nem számítottál rá mi, hogy ennyire gyengék vagyunk? Most kicsit betojtattok, hogy elveszíthetitek Teddyt 😊

Tisztára kezdem úgy érezni az egész szitut, mint a Sout Park - Crew epizódjában: most már mindenki szopni szeretne 😊DC
Kár hogy Randy nem verekszik a szurkolók közt 😀 ha ez az a rész amelyikre gondolok.adam8
Az az, igazi klasszikus 😀
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kapjátok össze magatokat lécci 11 nap múlvára a TNFre.. Nem szeretném, ha beelőznénk titeket az 1/1es pickért folytatott harcban.

A defensetek remek, de valamit csináljatok a támaodókkal lécci, lécci! Köszi.iktriad
Nem számítottál rá mi, hogy ennyire gyengék vagyunk? Most kicsit betojtattok, hogy elveszíthetitek Teddyt 😊

Tisztára kezdem úgy érezni az egész szitut, mint a Sout Park - Crew epizódjában: most már mindenki szopni szeretne 😊DC
Kár hogy Randy nem verekszik a szurkolók közt 😀 ha ez az a rész amelyikre gondolok.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kapjátok össze magatokat lécci 11 nap múlvára a TNFre.. Nem szeretném, ha beelőznénk titeket az 1/1es pickért folytatott harcban.

A defensetek remek, de valamit csináljatok a támaodókkal lécci, lécci! Köszi.iktriad
Nem számítottál rá mi, hogy ennyire gyengék vagyunk? Most kicsit betojtattok, hogy elveszíthetitek Teddyt 😊

Tisztára kezdem úgy érezni az egész szitut, mint a Sout Park - Crew epizódjában: most már mindenki szopni szeretne 😊DC
Én azt látom a csapatunkon az elmúlt 3 meccsen, hogy ők nem akarnak kikapni. 😀 Nálatok ezt nem sokakon látni Wattot és 2-3 embert leszámítva.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Kapjátok össze magatokat lécci 11 nap múlvára a TNFre.. Nem szeretném, ha beelőznénk titeket az 1/1es pickért folytatott harcban.

A defensetek remek, de valamit csináljatok a támaodókkal lécci, lécci! Köszi.iktriad
Nem számítottál rá mi, hogy ennyire gyengék vagyunk? Most kicsit betojtattok, hogy elveszíthetitek Teddyt 😊

Tisztára kezdem úgy érezni az egész szitut, mint a Sout Park - Crew epizódjában: most már mindenki szopni szeretne 😊
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én már igen, a Watt draftja előtti szezonban 😊 Na summa-summárum kurva szarok vagyunk.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Meccsről meccsre egyre reménytelenebb a csapat. Ennyire érdektelenül még sohasem néztem Houston meccset.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom már mit lehet írni erről a szezonról.Nekem úgy tűnt hogy már nem nagyon akarnak nyerni a srácok, vagy tényleg ennyire összeesett a csapat.Meccsről kb semmi pozitívumot nem tudok mondani talán a defense még mindig küzd de az offense az 0. Nagy harc lesz ezért a draft első helyért szerintem😊swatt99
Legalább lesz igazi tétje a TNFnek.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Nem tudom már mit lehet írni erről a szezonról.Nekem úgy tűnt hogy már nem nagyon akarnak nyerni a srácok, vagy tényleg ennyire összeesett a csapat.Meccsről kb semmi pozitívumot nem tudok mondani talán a defense még mindig küzd de az offense az 0. Nagy harc lesz ezért a draft első helyért szerintem😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kapjátok össze magatokat lécci 11 nap múlvára a TNFre.. Nem szeretném, ha beelőznénk titeket az 1/1es pickért folytatott harcban.

A defensetek remek, de valamit csináljatok a támaodókkal lécci, lécci! Köszi.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Watt képregényhős lett 😊

Megawattswatt99
Igazán írhattak volna még 1 egyest a Jags QB mezére. Gabbert és Watt végül is IRL is jó cimborák. 😀😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Mivel a szezon elment, egyre több embert cserélünk ki a keretben. Próbálkozunk na. A hátralévő meccsekre ez maradt nekünk. Az active rosterből elküldtük D.J. Smith ILB-t, a helyét Justin Rogers volt Bills CB vette át. A PS-ben a TE Nathan Overbay helyett pedig ex-Chargers RB Edwin Baker került be. Ő a Michigan State-en Keshawn Martin csapattársa volt. Rogers a Richmondról került a ligába, mindketten a 7. körösek voltak anno.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Watt képregényhős lett 😊

Megawattswatt99
ez nagyon aranyos!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Watt képregényhős lett 😊

Megawatt
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
D.J. Swearinger hogy szerepel, mi a véleményetek róla?GhostLead
Vegyes teljesítmény vannak jó meccsei vannak gyengébbek legutóbb a 80yardos tdnél lepattant a RB-ről de van benne potenciál. Ez a szezon pedig neki fog segíteni mert így végigjátszhat szinte minden meccset ami egy Rookie játékosnak csak jót tehet.
több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
D.J. Swearinger hogy szerepel, mi a véleményetek róla?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 twitter.com/johngranato/statuses/402510612699545600#EasyGhost
Épp most volt egy chat John Mcclain-nel, ő cáfolta, hogy lett volna ilyen meeting....Bondi
Szerintem Rick jól végzi a dolgát, Cushinggal, Wattal és Hopkinsszal egyáltalán nem fogott mellé emellett olyan FA-k jöttek a csapathoz mint Foster vagy Keenum. Tehát ő jó munkát végez Kubiak hozott mostanában hülye döntéseket.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 twitter.com/johngranato/statuses/402510612699545600#EasyGhost
Épp most volt egy chat John Mcclain-nel, ő cáfolta, hogy lett volna ilyen meeting....

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 twitter.com/johngranato/statuses/402510612699545600#
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Keenum fog kezdeni a Jaguárok ellen.Bondi
Addig nincs is gond, csak aztán kérdés hogy meddig játszik.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Keenum fog kezdeni a Jaguárok ellen.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
jaja, én is olvastam ilyet. végülis majdnem bejött.... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Jóvan, látom itt is az van mint nálunk 😊 egy a szezon előtt sb contendernek hitt csapat esik szét atomjaira...sajnálon, együtt tudok érezni 😊peach
Még az előszezonban olvastam egy "szakértő" cikkjét amiben leírta, hogy houston-atlanta döntő lesz és a falcons fog győzni. Kb annyit érnek ott is a szakértők mint nálunk 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Jóvan, látom itt is az van mint nálunk 😊 egy a szezon előtt sb contendernek hitt csapat esik szét atomjaira...sajnálon, együtt tudok érezni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
A Texans 11 pontos favorit most vasárnapra ellenünk. Gondoltam hátha ez enyhít valamit a szenvedéseteken.iktriad
Lehet most a Jax lesz a favorit. Bár ha jövő héten se nyernek Kubiakat a Mexikói öbölbe dobják.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Texans 11 pontos favorit most vasárnapra ellenünk. Gondoltam hátha ez enyhít valamit a szenvedéseteken.