Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
D.J. Swearinger hogy szerepel, mi a véleményetek róla?GhostLead
Vegyes teljesítmény vannak jó meccsei vannak gyengébbek legutóbb a 80yardos tdnél lepattant a RB-ről de van benne potenciál. Ez a szezon pedig neki fog segíteni mert így végigjátszhat szinte minden meccset ami egy Rookie játékosnak csak jót tehet.
több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
D.J. Swearinger hogy szerepel, mi a véleményetek róla?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
 twitter.com/johngranato/statuses/402510612699545600#EasyGhost
Épp most volt egy chat John Mcclain-nel, ő cáfolta, hogy lett volna ilyen meeting....Bondi
Szerintem Rick jól végzi a dolgát, Cushinggal, Wattal és Hopkinsszal egyáltalán nem fogott mellé emellett olyan FA-k jöttek a csapathoz mint Foster vagy Keenum. Tehát ő jó munkát végez Kubiak hozott mostanában hülye döntéseket.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 twitter.com/johngranato/statuses/402510612699545600#EasyGhost
Épp most volt egy chat John Mcclain-nel, ő cáfolta, hogy lett volna ilyen meeting....

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 twitter.com/johngranato/statuses/402510612699545600#
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
Keenum fog kezdeni a Jaguárok ellen.Bondi
Addig nincs is gond, csak aztán kérdés hogy meddig játszik.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Keenum fog kezdeni a Jaguárok ellen.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
jaja, én is olvastam ilyet. végülis majdnem bejött.... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Jóvan, látom itt is az van mint nálunk 😊 egy a szezon előtt sb contendernek hitt csapat esik szét atomjaira...sajnálon, együtt tudok érezni 😊peach
Még az előszezonban olvastam egy "szakértő" cikkjét amiben leírta, hogy houston-atlanta döntő lesz és a falcons fog győzni. Kb annyit érnek ott is a szakértők mint nálunk 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Jóvan, látom itt is az van mint nálunk 😊 egy a szezon előtt sb contendernek hitt csapat esik szét atomjaira...sajnálon, együtt tudok érezni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A Texans 11 pontos favorit most vasárnapra ellenünk. Gondoltam hátha ez enyhít valamit a szenvedéseteken.iktriad
Lehet most a Jax lesz a favorit. Bár ha jövő héten se nyernek Kubiakat a Mexikói öbölbe dobják.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Texans 11 pontos favorit most vasárnapra ellenünk. Gondoltam hátha ez enyhít valamit a szenvedéseteken.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Sikerült a tegnapi meccsen teljesen romba dönteni a csapatot.Valahogy amióta Keenum kezdett lehetett érezni mintha a edzői stáb arra várna hogy Keenum fogjon ki egy rosszabb napot és a szeretett Schaubot vissza tudják tenni.Tegnap ezt sikerült is elérni csak az a kérdés hogy értelme volt e. Utólag kiderült nem sok győzelem így se lett meg sőt még Keenum önbizalmát is elvették hogy ha egy kicsit gyengébb napot fog ki akkor már le is ültetik...(OL fal botrányos volt tegnap is hibák és szabálytalanságok sokasága átjáróház volt az egész) így nehéz maradandót alkotni ha néha felnézni sincs ideje.A másik dolog hogy az edzői stáb mit gondol a szezonnal kapcsolatba. Schaub-nak már rég nem kéne itt lennie de még mindig vele képzelik el a csapatot ami nagy hiba miért nem tesztelik inkább a fiatal irányítókat hogy kiderüljön jövőre kivel számoljanak.Edzői kérdés a tegnapi meccsen pedig eldőlt egyszerűen szüksége van ennek a csapatnak a frissítésre.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Már vége volt a meccsnek, illetve annyi volt, hogy az Oakland kitérdelje azt az 1 percet. De olyan volt, mintha az utolsó playre fel sem akart volna menni a pályára.

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Johnson "sértődésből" ment be az öltözőbe, vagy már akkor vége volt a meccsnek? Láttam, hogy szépen ordibált Schaubbal (mintha én 3.negyedet láttam volna a jelenetnél)...
Kubiaknak mennie kell, ez már biztos.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/LIVE_TexansRaiders_postgame/224fbd8a-9057-495b-bb92-78092cdc28ac

Ha valakit érdekelnének a nyilatkozatok

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem értem Kubiak mit akart a QB cserével.Ő is egyre rosszabb döntéseket hoz. Talán itt az ideje a HC cserének.samu09
Kubiak said he went with Schaub cause Keenum had trouble picking up what Raiders were doing.deyell
Azt nem értem mi a picsát vártak Keenumtól, amikor minden snapnél legalább 1 védő rohanhatott rá szabadon, de volt, hogy 2-3 ? És néha még így is megoldotta.

Igen, Schaubnak nem volt ezzel ennyi gondja, de csak azért mert a Raiders visszaállt soft-zone-ra a beállása után. Amikor őt is blitzelték, ő se tudod semmit csinálni, max.intentional groundot, meg pár pontatlan paszt.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem értem Kubiak mit akart a QB cserével.Ő is egyre rosszabb döntéseket hoz. Talán itt az ideje a HC cserének.samu09
Kubiak said he went with Schaub cause Keenum had trouble picking up what Raiders were doing.deyell
Kurva jó, hogy van egy kátékos aki nem játszik szarul, van benne potenciál, de ez nem számít. Valamiért, nem értem miért Kubiak kicseszett megszállotja Schaubnak. Schaub egész szezonban szarul játszik mégis ő a favorit. Nevetséges az egész. Innentől kezdve feladom...nem lehet tovább Kubiak mellett érvelni. Ma egész Houston elvesztette a hitét benne....hatalmas a felháborodás a külföldi oldalakon és twitteren.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Nem értem Kubiak mit akart a QB cserével.Ő is egyre rosszabb döntéseket hoz. Talán itt az ideje a HC cserének.samu09
Kubiak said he went with Schaub cause Keenum had trouble picking up what Raiders were doing.

choose life
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azt hiszem ez a meccs megpecsételte Kubiak és Schaub sorsát. Volt egy olyan érzésem, hogy vissza fog kerülni Schaub a kezdőbe...hihetetlen. És innentől kezdve nézhetjük Matty szerencsétlenkedését. Mire volt ez jó? Lehetett volna egy új franchise irányítónk de sikerült elbaszni a lehetőséget...

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Kubiak és co., ahelyett, hogy kitalálták volna,hogy védjék meg végre Keenumot, beállították Schaubot. Azt hiszem ezzel a döntéssel Kubiak megpecsételte a sorsát
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Nem értem Kubiak mit akart a QB cserével.Ő is egyre rosszabb döntéseket hoz. Talán itt az ideje a HC cserének.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szerintem csapat így még nem tankolt...

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
It's time to clean the houseDC
Hogy lehetett ennyire elbaszni a tavalyi csapatot???

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
It's time to clean the house