Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
van néhány nagy cap helyet foglaló öreg akiktől meg lehetne már válni. amióta ed reed játszik csak veszít a csapat, sokat nem tesz hozzá a játékhoz. manningben már nem látom a potenciált ráadásul sérült is, joseph-en a colts ellen basztam fel magam mert az egyik td-t megakadályozhatta volna ha ráugrik a wr-re, igaz egy yardról jöhettek volna de akkor se td. schaub szerintem nem éri meg a draftot, egy 2/1-ért simán el lehet cserélni és gy tampa vagy jax igen jól járna vele 😀 és szerintem találgathatjuk az új edzőket is mert egy ilyen mérleggel biztos nem marad kubiak houstonban. phillips talán maradhat vagy megteszik hc-nak és összerakhat egy stábot magának.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Megint a szokásos forgatókönyv...Kevés pontos vereség, ST hiba, harmat gyenge O fal, játékos sérülések..Nagyon nem akar összejönni a győzelem már kezdem Keenumot sajnálni mert megint jól játszott de a win nem jön össze. Swearinger egész jól játszott tegnap.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az O fal hihetetlenül gyenge volt, Keenumnak 2-3 ms-e lehetetett nagyjából minden playnél, így aztán igen nehéz olyat alakítani. Nálam drafton ide menne az első kör.
Egyébként a második félidő elején szörnyűek voltak a playhívások.

több mint 10 éve
tex 150
Sajna, megint kikaptunk egy szoros meccsen, úgy, hogy vezettünk az első félidőben. Oline-on ment el, nem tudták tartani (az egyébként remek) cardinals puss rusht a 2. félidőben. Keenum viszont ismét jó volt.DC
Azért az első támadó play sem sokat segített, és a blockolt field goal sem... Csak egy meccs lenne, amikor nem hibázik sem az O sem az ST! Ja, az már megvolt múlt héten... Fura ez a D is, most végre voltak labdaszerzések, de a 2. félidőben sokat elnéztek. Ja, és megint van néhány sérült. A védelemben a D line-on kívül van még valaki a kezdőből? JoJo is úgy tűnt, hogy megsérül, de szerencsére bírta. Bár már ő sem a régi, sokat hibázik.
Swearingernek voltak pillanatai, és Watt is kezdi a tavalyi formáját hozni. Keenum-ban jó volt, hogy sok célpontja volt az első félidőben, de egyelőre úgy tűnik, hogy nem győztes típus, eddig mindhárom meccsén megvolt a lehetősége, hogy a végén fordítson, de egyszer sem jött be - ráadásul most tűnt a legreménytelenebbnek, de lehet, hogy csak a play hívás miatt.
Ezzel a maradék kis esély is elment a PO-ra, ahhoz minden hátralévő meccset meg kéne nyerni és még sok esetben szerencsés eredmények kellenének. Viszont versenybe szálltunk az 1/1-ért... Az Atlantával együtt... Azért ezt nem gondoltam volna a szezon előtt.
Kiváncsi vagyok milyen takarítás lesz a szezon végén...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sajna, megint kikaptunk egy szoros meccsen, úgy, hogy vezettünk az első félidőben. Oline-on ment el, nem tudták tartani (az egyébként remek) cardinals puss rusht a 2. félidőben. Keenum viszont ismét jó volt.DC
mendenhall meg arians béna playhívásai nélkül azért simább lett volna, de minden elismerésem, a defense fal még mindig brutál, Dre 2 TD-je meg elképesztő volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sajna, megint kikaptunk egy szoros meccsen, úgy, hogy vezettünk az első félidőben. Oline-on ment el, nem tudták tartani (az egyébként remek) cardinals puss rusht a 2. félidőben. Keenum viszont ismét jó volt.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerencsére RB poszton azért van depth Foster mögött.

Tate nagyon oda fogja tenni magát a következő meccseken hogy valahol kapjon egy zsíros szerződést a szezon után.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
"Foster is out for the rest of the season. He needs back surgery..."FearTomi
Egyre jobb hírek de idén már lassan teljesen mindegy, itt már csodákra lenne szükség.De azért remélem megtesznek mindent a győzelmekért mondjuk kezdjék el ma este Keenum szokja a győzelmeket😊
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Foster is out for the rest of the season. He needs back surgery..."

több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Szerintem itt az ideje nyerni másfél hónap után. Keenum egyre magabiztosabb és Kubiakért biztos be akarják darálni a verebeket. A következő meccsek nem tűnnek vészesnek, csak maguknak nehezíthetik meg ahogy szokták 😀 de a Pats-nek biztos tartogatnak egy-két tarkórúgást a tavalyi verés miatt.samu09
Halasszátok 1 héttel a győzelmet. 😊
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Tavares Gooden máris lapáton van.Hoztuk helyette Pittsburghből Josh Victorian CB.

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szerintem itt az ideje nyerni másfél hónap után. Keenum egyre magabiztosabb és Kubiakért biztos be akarják darálni a verebeket. A következő meccsek nem tűnnek vészesnek, csak maguknak nehezíthetik meg ahogy szokták 😀 de a Pats-nek biztos tartogatnak egy-két tarkórúgást a tavalyi verés miatt.samu09
Nem fogtok 😊
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem itt az ideje nyerni másfél hónap után. Keenum egyre magabiztosabb és Kubiakért biztos be akarják darálni a verebeket. A következő meccsek nem tűnnek vészesnek, csak maguknak nehezíthetik meg ahogy szokták 😀 de a Pats-nek biztos tartogatnak egy-két tarkórúgást a tavalyi verés miatt.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kubiak máris lelátogatott a mai edzésre. Ez jó hír.
Most olvastam, hogy mi is volt pontosan..bizonyos TIA, átmeneti iszkémiás zavar, agyi működészavar. Ahogy olvasom biztos sok vizsgálat és megfigyelés várhat rá a következő évben, de az biztos, hogy jó orvosi kezekben lesz.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Bullock egyelőre még maradhat. Remélem ez ad neki annyi önbizalmat, hogy pontosabban végezze el a mezőnygólokat.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Ma végre sikerült megnéznem a meccset -_- Az első félidő vagány volt, a másodikon bealudtam 😀 Az Arizona elleni meccset talán már behúzzuk a Jaxet meg kötelező. Keenumból nem néztem ki hogy 30+ yardokat dobál úgy hogy nem is lép neki 😀 Ha Schaub bénázásai után nem Yates állt volna be hanem ő, akkor lehet hamarabb kezdőbe kerül és lehet megfordított volna néhány meccset.
több mint 10 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv srácok! Jobbulást Kubiaknak! 😉 Amikor olvastam, hogy a kórházba került, mert a félidőben rosszul lett, na mondom ez biztos befolyásolni fogja a végeredmény a meccsen. Utána megnéztem, láttam, hogy a félidőben "sima" volt, aztán érthető módon megfordult a meccs, bár nem láttam csak a statokat. Még egyszer mielőbbi visszatérést a "kócsnak" 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
John McClain @McClain_on_NFL
Gary Kubiak has been cleared to leave hospital and return home. He's expected 2 miss Arizona game and return next week.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kubiaknak az NFL.com szerint "mini-stroke"-ja volt. Nem tudom mit takar a "mini-stroke", mert a stroke sajnos nem játék. 😕

Kívánom, hogy következmények nélkül épüljön fel, és éljen hosszú életet még sokáig! Ez a legfontosabb, a többi mellékes. Az ottani orvosi ellátás - főleg az ő anyagi szintjén - a legjobb amit megkaphat egy ember, szóval jó kezekben van legalább. Még azon se lepődnék meg, ha 1-2 hét múlva újra a pálya mellett lenne, de az élet fontosabb, mint a foci, úgyhogy csak akkor, ha nincs veszély.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
- Bullock, ha nem a Texansról lenne szó már az utcán lenne. Ennyi 40 yardos kísérletet nem hagyhat ki egy nfl rugó, ráadásul volt amit tök mellé rúgott, az 55 yardos kísérlete is szánalmas volt
DC
Úgy néz ki a vezetőségnek se tetszik teljesítmény 3 rúgót hoztak próbára...

John McClain @McClain_on_NFL
Texans are bringing in 3 kickers 4 tryouts Tuesday: Shayne Graham, Neil Rackers and Justin Medlock. Rackers and Graham kicked for Texans.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Nagyon remélem hogy ezt az szezont végigjátszhatja annyi idő alatt meg úgyis eldől hogy mi lesz a sorsa.
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Megnéztem most a meccset és ami lejött:
- Örüljünk Keenum teljesítményének, tényleg jól játszott ismét, de azért ne kiabáljuk el a dolgot. Kicsit olyan érzésem volt, hogy sokszor mindegy minden alapon előre vágta a labdát, és ezekből rendre jól jött ki, legalábbis az első félidőben. Főleg, hogy Vernon Davis sokszor az intre hajtott, ahelyett hogy Andre Johnsont próbálta volna zavarni. Jó lenne majd egy kicsit több tudatos drive-ot látni Keenumtól, de azért sokszor tényleg parádésan nyert időt az elkapóknak, és összeségében tényleg remek volt.
- Bullock, ha nem a Texansról lenne szó már az utcán lenne. Ennyi 40 yardos kísérletet nem hagyhat ki egy nfl rugó, ráadásul volt amit tök mellé rúgott, az 55 yardos kísérlete is szánalmas volt
- Bullock mellett ezt a vereséget a védelem és Wade Phillips hozta össze, az első Colts TD-nél Philips mindenkit blitzre küldött, és az egyetlen Colts playmakerre (T.Y. Hilton) Brice McCaint állította, hát gratulálok...Luck le se vette róla a szemét, az egész stadion láthatta hova fog menni a laszti és még is simán megcsinálták, akárcsak a 60 yardos TD-nél. Ekkor Joseph aludt el. El kell gondolkodni meg ér e ő nekünk évi 10 milliót, nem is tudom mikor volt utoljára igazán jó meccse. Lehet ebből a pénzből inkább valami épkézlább OLB rushert kellene hozni, mert pl: Brooks Reed mintha a pályán se lenne. Ed Reed pedig, ha továbbra is így játszik, akkor mehet ő is a lecsóba, arra volt csak jó ma, hogy egy unnecessary roughnessel életbe tartson egy Colts drive-ot, amiből aztán TD is lett, Keoval harcol a játékidőért....

- Kubiakot meg nagyon sajnálom, először azt mondták nem szívroham, de most ahogy olvasom csak valami olyasmi volt ez. Azt hiszem most láthattuk mennyit is ér ő a csapatnak. Reméljük hamar felépül.DC
Pár pontosítást ha megengedsz:
- Vontae Davis (Vernon a tesója) De ez lényegtelen 😊
-Kubiak: Nem szívinfarktusa volt, hanem "mini-stroke" azaz agyvérzést megelőző "mini-agyvérzés".
Elzáródott egy artéria egy nagyon rövid időre, az okozhatta ezt, de kezelhető.

Jobbulást neki!!

több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Én is azt mondom, hogy várjunk még egy kicsit. Természetesen én is örülök a teljesítményének, nem hittem volna, hogy valaha is kezdő lesz. Én még emlékszek arra a bizonyos 9 TD meccsre 😀, nem semmi volt!

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Megnéztem most a meccset és ami lejött:
- Örüljünk Keenum teljesítményének, tényleg jól játszott ismét, de azért ne kiabáljuk el a dolgot. Kicsit olyan érzésem volt, hogy sokszor mindegy minden alapon előre vágta a labdát, és ezekből rendre jól jött ki, legalábbis az első félidőben. Főleg, hogy Vernon Davis sokszor az intre hajtott, ahelyett hogy Andre Johnsont próbálta volna zavarni. Jó lenne majd egy kicsit több tudatos drive-ot látni Keenumtól, de azért sokszor tényleg parádésan nyert időt az elkapóknak, és összeségében tényleg remek volt.
- Bullock, ha nem a Texansról lenne szó már az utcán lenne. Ennyi 40 yardos kísérletet nem hagyhat ki egy nfl rugó, ráadásul volt amit tök mellé rúgott, az 55 yardos kísérlete is szánalmas volt
- Bullock mellett ezt a vereséget a védelem és Wade Phillips hozta össze, az első Colts TD-nél Philips mindenkit blitzre küldött, és az egyetlen Colts playmakerre (T.Y. Hilton) Brice McCaint állította, hát gratulálok...Luck le se vette róla a szemét, az egész stadion láthatta hova fog menni a laszti és még is simán megcsinálták, akárcsak a 60 yardos TD-nél. Ekkor Joseph aludt el. El kell gondolkodni meg ér e ő nekünk évi 10 milliót, nem is tudom mikor volt utoljára igazán jó meccse. Lehet ebből a pénzből inkább valami épkézlább OLB rushert kellene hozni, mert pl: Brooks Reed mintha a pályán se lenne. Ed Reed pedig, ha továbbra is így játszik, akkor mehet ő is a lecsóba, arra volt csak jó ma, hogy egy unnecessary roughnessel életbe tartson egy Colts drive-ot, amiből aztán TD is lett, Keoval harcol a játékidőért....

- Kubiakot meg nagyon sajnálom, először azt mondták nem szívroham, de most ahogy olvasom csak valami olyasmi volt ez. Azt hiszem most láthattuk mennyit is ér ő a csapatnak. Reméljük hamar felépül.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Schaub kemény volt tegnap. Feltűnt másnak is? Egész meccsen sisakkal a fején, mint aki csak arra vár, hogy mikor áll már be. Szegénynek fel kellene fognia, hogy már nem ő a kezdő QB.