Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Ügyes, rendes fiú Keenum, ezt már tudjuk róla. Ma este azonban el kell kezdenie nyerni. A Raidersnél nincs passrush, nincs secondary / Branch és Hayden nem játszik/, nincs kezdő QB és RB, nincs O-line, elkapók nem is voltak. Nagyon csalódott leszek ha ma nem egy szép győzelem lesz a meccs vége. Sok szerzett és kevés kapott ponttal.Gabriel
ki se álljunk már akkor nem?Amadeus91
3-0 le se kell játszani 😀 😀 😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Ügyes, rendes fiú Keenum, ezt már tudjuk róla. Ma este azonban el kell kezdenie nyerni. A Raidersnél nincs passrush, nincs secondary / Branch és Hayden nem játszik/, nincs kezdő QB és RB, nincs O-line, elkapók nem is voltak. Nagyon csalódott leszek ha ma nem egy szép győzelem lesz a meccs vége. Sok szerzett és kevés kapott ponttal.Gabriel
ki se álljunk már akkor nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kubiak a Press Box-ból fog irányítani. Az offense playeket a QB coach fogja "közölni" a pályán lévőkkel. A prios zászló Wade-nél lesz.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Ügyes, rendes fiú Keenum, ezt már tudjuk róla. Ma este azonban el kell kezdenie nyerni. A Raidersnél nincs passrush, nincs secondary / Branch és Hayden nem játszik/, nincs kezdő QB és RB, nincs O-line, elkapók nem is voltak. Nagyon csalódott leszek ha ma nem egy szép győzelem lesz a meccs vége. Sok szerzett és kevés kapott ponttal.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igen, ez egy igen csúnya ballépés volt. Bár nem láttam játszani azóta, hogy hogy teljesít. Talán Bazzani jobban meg tudná ezt mondani. Nézzük mennyit kapott Quinn Detroitban.
Bondi
Nem teljesít rosszul, bár a secondary továbbra is a csapat gyenge része mondjuk nem miatta. Nem bánom, hogy hozzánk került sokkal jobb mint (témához kapcsolódva) Reed lett volna.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ebből a szempontból szerintem teljesen mindegy ki mennyit keres. Ha a kárára van a csapatnak akkor kikerül a kezdőből. Ahhoz pedig már elég nagy a fizetése, hogy ha a teljesítménye annyira prognosztizálja, hogy az oldalvonal mellől nézze a találkozót akkor az már komoly problémája a csapatnak.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Annyi pozitívum van benne hogy nem akkora a szerződése hogy muszáj legyen játszatni, ellentétben Flaccoval, illetve van megfelelő helyettese ellentétben Rogers-szel, bár ő nem hozott rossz mutatókat de mivel megsérült így az a 10 millió a táppénzes papírjára megy 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Elnézést...tényleg nem akarom újra és újra Schaubot fikázni...de nézzük meg milyen szerződést írt alá.

9/9/2012: Signed a five-year, $66.15 million contract. The deal contains $29.15 million guaranteed -- a $17.5 million signing bonus and Schaub's base salaries in years one and two. 2013: $7.25 million, 2014: $10 million (+ $1 million in per-game roster bonuses), 2015: $12.5 million (+ $1 million in per-game roster bonuses), 2016: $14.5 million (+ $1 million in per-game roster bonuses), 2017: Free Agent

Ahogy néztem, ez a 11. legjobb QB fizetés a ligában. Sajnos a teljesítmény azonban nem arányos a fizetésével.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ed Reed repült.Bazzani
- lefikázta az edzői stábotDC
Pedig őt semmilyen kritika nem érte és biztos vagyok benne (ismerve a stábot) ha az újságírók kikezdték kérdésikkel akkor ők megvédték. ( csak zárójelben jegyzem meg, hogy kint ebből azt szűrték le, hogy aki kimondta az igazságot az repült...aki meg "hallgatott" az maradhatott(Bullock))

Ed Reed repült.Bazzani
Talán eddig ez a legnagyobb ballépése Rick Smithnek: elengedtük a jól játszó, fiatal," saját nevelésű " safetynket (Glover Quint), hogy helyére hozzunk egy kiöregedett free agentet egy rakás pénzért...DC
Igen, ez egy igen csúnya ballépés volt. Bár nem láttam játszani azóta, hogy hogy teljesít. Talán Bazzani jobban meg tudná ezt mondani. Nézzük mennyit kapott Quinn Detroitban.

3/13/2013: Signed a five-year, $23.5 million contract. The deal included a $5.25 million signing bonus. Another $1.5 million is available through incentives. 2013: $1 million, 2014: $3.5 million, 2015: $4 million, 2016: Under Contract (+ $750,000 roster bonus), 2017: Under Contract (+ $1 million roster bonus), 2018: Free Agent

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ed Reed repült.Bazzani
Ezt írtam nyáron Reed szerződtetéséről:
"Nem is tudom, hogy érzek Ed Reed szerződtetésével kapcsolatban. Pontosan még nem lehet ismerni a szerződés részleteit, így nehéz is megítélni azt (amit BaltimoreDefense ír az még nem hivatalos, máshol 2 évet olvastam).
De őszintén, azt hittem, mi már túl vagyunk azon a korszakon, hogy kiöregedett sztár neveket igazolunk. Reed 35 éves lesz a szezon kezdetekor, azért az egy safetynél nagyon sok. Mindenesetre kint sokan örülnek neki és a GM-ünk Rick Smith is sokat bizonyított már, bízok az itélőképességében, mégha én nem is vagyok odáig Reedért."

Annó elég finoman fogalmaztam, mert nem akartam negative nancy lenni, de sajnos Reed minden várakozásomat alulmúlta.
Nézzük mit "tett" Reed a csapatért:
- eltitkolta sérülését szerződtetése előtt
- kihagyta a teljes offseasont
- lenyilatkozta, hogy nem fog játszani az első pár meccsen, mert őt a "playoff"-ra igazolták
- amikor végre játszott, akkor is borzasztó volt
- lefikázta az edzői stábot

Talán eddig ez a legnagyobb ballépése Rick Smithnek: elengedtük a jól játszó, fiatal," saját nevelésű " safetynket (Glover Quint), hogy helyére hozzunk egy kiöregedett free agentet egy rakás pénzért...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ricky Sapp érkezett, akit a Jets Reed miatt tette ki. OLB. A Jets előtt Philly-ben volt.
Mi meg emiatt Ray Graham-et tettük ki.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Volt pár változás a rosteren
S Jawanza Starling LB D.J. Smith rosterre került.
WR Rico Richardson CB Loyce Means Practice rosterre.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem is figyeltem eddig, Raiders topikban láttam, hogy elsők vagyunk Total Defense statokban 😀 És emellett 9. az offense, ennek ellenére 2-7...ez az igazán szép 😊Bondi
Yard-okban igen. És szerintem pick 6-ben is... De az szinte tuti, hogy támadó play-ből TD-t kapni (ha van ilyen kategória, ugye ez valójában bármilyen return TD-t jelent), abban vezetünk sajnos...tex
Holtversenyben, de azért elsők vagytok valóban az engedett nem támadó TD-kben. Nyolc ilyet kaptatok, csak a Giants tudta ezt bemutatni rajtatok kívül.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
tex 150
Nem is figyeltem eddig, Raiders topikban láttam, hogy elsők vagyunk Total Defense statokban 😀 És emellett 9. az offense, ennek ellenére 2-7...ez az igazán szép 😊Bondi
Yard-okban igen. És szerintem pick 6-ben is... De az szinte tuti, hogy támadó play-ből TD-t kapni (ha van ilyen kategória, ugye ez valójában bármilyen return TD-t jelent), abban vezetünk sajnos...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem is figyeltem eddig, Raiders topikban láttam, hogy elsők vagyunk Total Defense statokban 😀 És emellett 9. az offense, ennek ellenére 2-7...ez az igazán szép 😊

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Adam Schefter @AdamSchefter
Texans HC Gary Kubiak is expected to coach Sunday vs. Raiders, per league source. He's building up his hours this week.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hát én személy szerint nem vele kezdtem volna a takarítást...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kemény, azt gondoltam volna, hogy csak a szezon végén lépjük ezt meg. Reed adott valami interjút, ahol kritizálta az edzői stábot....Lehet ez is közrejátszott a szezon közbeni menesztéséhez.

Amúgy..szoktátok olvasni a hivatalos oldal fórumát? Hihetetlenül ostoba emberek vannak odakint.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Ed Reed repült.Bazzani
Nem tudom 35éves friss SB nyertes játékosstól mit vártak, szezonnak már ugyis annyi akkor teszteljék a fiatalokat jogos cut.swatt99
Ráadásul kis figyelmeztetés a többieknek hogy egy ilyen nagy nevet is szó nélkül dobnak, el lehetne már kezdeni nyerni a meccseket.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ed Reed repült.Bazzani
Nem tudom 35éves friss SB nyertes játékosstól mit vártak, szezonnak már ugyis annyi akkor teszteljék a fiatalokat jogos cut.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ed Reed repült.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Még 7 meccs van hátra, addig akár az 1/1 is összejöhet bármennyire is nem akarják. Akkor viszont Kubiak repül nincs mit tenni. Egy SB várományos csapatból sikerült top5ben draftolót csinálni idén. Kellettek hozzá a sérülések meg Matt FCKN Schaub, de NFL leader futókkal elkapókkal és védelemmel ilyet nem lehet csinálni. Jövőre kezdődik az építkezés és megint kel 2 év mire PO-ba jutnak -_-
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hát igen, sokat mondó az a tény, hogy Keo sokkal jobban teljesít Reednél idén, pedig aztán kapott tőlünk rendesen az elmúlt években, igaz viszont az is, hogy sokat fejlődött.

Oakland ellen remélem már össze jön a W, ráadásul Kubiak is lesz, Wekcome back COACH.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Reed pedig totális blama amit eddig hoz. Nem is tudom, hogy egyáltalán játszott tegnap? Szerintem ő a szezon végén távozni fog.
Bondi
Valamennyit játszott( 12 play-t volt a pályán ami 18% a teljes meccs alatt. ) de semmi olyat nem mutatott amivel észre lehetett volna venni, de ez igaz az összes eddigi meccsére. Utólag teljesen felesleges volt idehozni mert semmi pluszt nem hozott magával sőt Rookie és Keo kezd... akkor sok jóra nem lehet számítani. Schaub-ért szerintem se várjunk nagy érdeklődést főleg az idei játéka után. Cutra viszont mindenképp megérett mert sok pénzt kapna amit nem ér meg😊


Kubiak visszatér a Raiders ellen.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A világon senki nem fog Schaub-ért második kört adni, sőt..szerintem csak cut árán fogunk tudni megszabadulni tőle.
Swearinger mellett én Harrist is megemlíteném. Volt egy pár szép játéka. Reed pedig totális blama amit eddig hoz. Nem is tudom, hogy egyáltalán játszott tegnap? Szerintem ő a szezon végén távozni fog.
Arra pedig tenni mernék, hogy Kubiak marad jövőre a HC. Bár én nem bánom, mert csípem őt, annak ellenére, hogy tudom, hogy nem fogunk vele SB-t nyerni.