Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Mennyivel másabb amikor jó játékkal kap ki a csapat :-/LanceVance
Igen, nagyot küzdött a csapat. Sajnos idén már sokadjára kapunk ki szoros meccsen, ez egy ilyen szezon...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Mennyivel másabb amikor jó játékkal kap ki a csapat :-/

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Justin Rogers CB cut. A PS-ből Alex Kupper G került rosterre. Idei UDFA, a Louisville egyetemről.Gabriel
Akkor 11 napig volt rosteren nálunk, egész fasza...

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Justin Rogers CB cut. A PS-ből Alex Kupper G került rosterre. Idei UDFA, a Louisville egyetemről.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kevin Sumlin biztosan lehúzható a listáról.

 bleacherreport.com/articles/1870774-kevin-sumlin-and-texas-am-agree-to-6-year-deal

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Nekem is van pár jelöltem:
David Shaw
Art Briles
Kevin Sumlin
Mike Zimmer
Jon Gruden( mai rumor hogy látni vélték a Houstoni reptéren de lehet csak átszállt egy másik gépre 😊 )
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én már összeszedtem pár nevet..gondoltam majd később osztom meg, de ha már szóba jött...
Én alapvetően amellett vagyok, hogy Offense érdekeltségű edző érkezzen, mégpedig azért, hogy eldöntse tud e akar e együtt dolgozni Keenum-mal. Ennek a mondatnak a folytatása már a draftot érintené, úgyhogy vissza is kanyarodok az eredeti témához.
Jelenlegi College főedzők közül: David Shaw, Kevin Sumlin és Bill O'Brien.
És az NFL-ből: David Bevell, Aaron Kromer, Greg Roman és Kyle Shanahan.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Valamelyik Harbough-t 😀 de a Denver támadó koordinátora is jó lenne 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Amúgy nem csak a drafton kéne gondolkodni, de edzőn is, ti kit látnátok szívesen az alapvonal mellett?

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Off, de van egy régi használt reebok mezem, amit eladnék. Gondoltam megkérdezem itt, mielött megy a vaterára. 4k.

 kepfeltoltes.hu/view/131126/20131126_183419_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 kepfeltoltes.hu/view/131126/20131126_183445_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Az idei QB class nagyon erős. 4 irányító legalább ki fog menni az első kőrben. De a második körben is lehet olyan irányítókat húzni akik akár egyből bevethetőek lesznek.Bondi
Úgy írtam az előző kommentemet, hogy tényleg nem ismerem az idei classt. Leírnád kik azok akik top5be lehetnek?samu09
Bridgewater, Mariota és Manziel. Akár mind a három kimehet a top5-ben. És melléjük még ott van Mettenberger, Carr és Boyd. Ez utóbbi három közül is ki fog valaki menni az első körben.Bondi
Végignéztem őket. Bridgewater lézerpasszai eszméletlenek. Ha a vezetőség úgy dönt hogy őt akarják harcolni kell azért az 1/1.ért 😀 Bármennyire is szeretnék egy futó QB-t a csapatban látni, Schaub akkor is megsérült ha állt és a houstoni sérülés átok még rosszabb lenne ha Mariota esne ki....bár megint beugrana Keenum 😀 Mattenberger elég magabiztos, bevállalt olyan passzokat is ahol az elkapón cover-3 volt. Bár nem láttam az eredményt és hogy ki volt az ellenfél. Carral meg Boyddal senki nem fog SB-t nyerni. Én még mindig OT-t húznék elsőre de majd kiderül.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Egyelőre nagyon úgy néz ki hogy top5-ben fogunk draftolni. Nagyon jó helyzetben leszünk, hiszen nagyjából két-három olyan posztot tudnék mondani mindössze ahova nem szükséges ember a draftról. Szóval ha lemaradunk Bridgewater-Mariota kettősről akkor akár erősíthetjük a falat vagy a front sevenbe is tudunk húzni kiváló embert.Bondi
Azért várd meg kiket fognak elküldeni vagy ki gondolja úgy hogy menni akar. Annak idején Winston és Briesel mindenkit meglepett. Majd Ryans és Barwin, Mario Williamsnek is lett volna helye.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Egyelőre nagyon úgy néz ki hogy top5-ben fogunk draftolni. Nagyon jó helyzetben leszünk, hiszen nagyjából két-három olyan posztot tudnék mondani mindössze ahova nem szükséges ember a draftról. Szóval ha lemaradunk Bridgewater-Mariota kettősről akkor akár erősíthetjük a falat vagy a front sevenbe is tudunk húzni kiváló embert.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az idei QB class nagyon erős. 4 irányító legalább ki fog menni az első kőrben. De a második körben is lehet olyan irányítókat húzni akik akár egyből bevethetőek lesznek.Bondi
Úgy írtam az előző kommentemet, hogy tényleg nem ismerem az idei classt. Leírnád kik azok akik top5be lehetnek?samu09
Bridgewater, Mariota és Manziel. Akár mind a három kimehet a top5-ben. És melléjük még ott van Mettenberger, Carr és Boyd. Ez utóbbi három közül is ki fog valaki menni az első körben.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Az idei QB class nagyon erős. 4 irányító legalább ki fog menni az első kőrben. De a második körben is lehet olyan irányítókat húzni akik akár egyből bevethetőek lesznek.Bondi
Úgy írtam az előző kommentemet, hogy tényleg nem ismerem az idei classt. Leírnád kik azok akik top5be lehetnek?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az idei QB class nagyon erős. 4 irányító legalább ki fog menni az első kőrben. De a második körben is lehet olyan irányítókat húzni akik akár egyből bevethetőek lesznek.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Nem vagyok biztos benne hogy a mostani egyetemi QB-k közül, akik kijönnek a draftra, egyből kezdő szintűek. Nyilván nem sokat ismerek de pl Newtont Luckot és Térdszalag III.-t már az utolsó előtti évében követtem. Most nem találtam senkit akit érdemes lenne. Jó Manzielt mindenki ismeri meg gálázik a srác meccsről meccsre de még nem Von Miller vagy Watt kergeti. Szerintem Keenum jó lesz. Egy holtszezon alatt kitalálnak rá egy sokpasszos playbookot és jövőre megint jöhet a rájátszás.
több mint 10 éve
tex 150
Keenum erőssége az igazán hosszú passz. Amihez neki idő kell, legalább 7-8 másodperc. Az egyik 3&out során számoltam mennyi ideje van neki. Nem volt 3 másodperc 3 passzjátknál sem. Szinte egyből átjöttek a védők. Nem csak a jobb oldalról hanem mindenhonnan. Szerintem meg kellene tartani Keenumot és FA QB-t iazolni azt az első körös picket pedig a falba ölni.samu09
Valóban nem védtük meg jól Keenumot, de nfl-ben senki nem kap 7-8 másodpercet, átlag 2.5-3 mp közt van idejük eldobni:  www.profootballfocus.com/blog/2012/11/07/signature-stat-snapshot-time-to-throw/
És bár Keenum szimpatikus, és csinált jó dolgokat, de mintha meccsről meccsre rosszabb lenne, Jags ellen kifejezetten gyengén játszott.

Mindenki tisztában van vele, hogy milyen fontos ma az nfl-ben az irányító. Hiába van a csapatnak egy JJ Watt-ja vagy Andre Johnsonja, posztjukból eredendően nem tudnak meccseket eldönteni. Egyedül a QB képes erre, ezért mindent meg kell tenni, azért, hogy jó (ne adj isten elit) karmestere legyen a csapatnak. Szerencsére idén sok kiváló prospect lesz a drafton, mindenképp QBt kell húzni az elsőben, akkor is, ha nem a top 3 - ban leszünk.DC
Szerintem nem csak rajta múlt. Amíg bírtam nézni, addig rengeteg screen vagy rövid passz játékot hívtak és többször a WR-ek sem tudták tisztára játszani magukat... Meg hát gondolom az önbizalmának sem tett jót a múlt heti csere, a többiekéhez süllyedt. Még van 5(?) meccse bizonyítani, még bármi lehet. A régi Schaubot sajnálom, de a tavalyi szezon 2. fele óta (kb. az első foxborogh-i meccsen dobott első INT óta) nem találja magát, és az NFL-ben ennyi hiba javítás nélkül nem fér bele... Pedig múlt héten saját kezében volt a sorsa. Azt egyébként értitek, hogy Hopkinst miért alig keresik labdával? Értem én, hogy AJ miatt, de Hopkins azért ennél ügyesebb (lásd Titans ellen)...
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Keenum erőssége az igazán hosszú passz. Amihez neki idő kell, legalább 7-8 másodperc. Az egyik 3&out során számoltam mennyi ideje van neki. Nem volt 3 másodperc 3 passzjátknál sem. Szinte egyből átjöttek a védők. Nem csak a jobb oldalról hanem mindenhonnan. Szerintem meg kellene tartani Keenumot és FA QB-t iazolni azt az első körös picket pedig a falba ölni.samu09
Valóban nem védtük meg jól Keenumot, de nfl-ben senki nem kap 7-8 másodpercet, átlag 2.5-3 mp közt van idejük eldobni:  www.profootballfocus.com/blog/2012/11/07/signature-stat-snapshot-time-to-throw/
És bár Keenum szimpatikus, és csinált jó dolgokat, de mintha meccsről meccsre rosszabb lenne, Jags ellen kifejezetten gyengén játszott.

Mindenki tisztában van vele, hogy milyen fontos ma az nfl-ben az irányító. Hiába van a csapatnak egy JJ Watt-ja vagy Andre Johnsonja, posztjukból eredendően nem tudnak meccseket eldönteni. Egyedül a QB képes erre, ezért mindent meg kell tenni, azért, hogy jó (ne adj isten elit) karmestere legyen a csapatnak. Szerencsére idén sok kiváló prospect lesz a drafton, mindenképp QBt kell húzni az elsőben, akkor is, ha nem a top 3 - ban leszünk.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Keenum erőssége az igazán hosszú passz. Amihez neki idő kell, legalább 7-8 másodperc. Az egyik 3&out során számoltam mennyi ideje van neki. Nem volt 3 másodperc 3 passzjátknál sem. Szinte egyből átjöttek a védők. Nem csak a jobb oldalról hanem mindenhonnan. Szerintem meg kellene tartani Keenumot és FA QB-t iazolni azt az első körös picket pedig a falba ölni.samu09
Szerintem ha az első pár helyen leszünk drafton ami egyre valószínűbb egyértelmű hogy QB-t kell draftolni. Idén ha kijön mindenki sok jó QB lesz remélem hogy többet nem lesz ilyen gyenge szezon egy pár évig szóval most kell kihasználni a lehetőséget ha már ide jutottak. Keenum nem egy elveszett gyerek csak pont egy ilyen gyenge szezonba mutatkozott be amikor már sok mindent ő se tud tenni ilyen fal mögött,de egy csere irányítónak tökéletesen megfelelne. Egy a lényeg hogy Schaub a jövő évet már ne itt kezdje.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Keenum erőssége az igazán hosszú passz. Amihez neki idő kell, legalább 7-8 másodperc. Az egyik 3&out során számoltam mennyi ideje van neki. Nem volt 3 másodperc 3 passzjátknál sem. Szinte egyből átjöttek a védők. Nem csak a jobb oldalról hanem mindenhonnan. Szerintem meg kellene tartani Keenumot és FA QB-t iazolni azt az első körös picket pedig a falba ölni.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jelenleg 1/2-n vagyunk, ott pedig Mariota jobb húzás lenne. Nem gondoltam volna, hogy a legjobb irányítókból szemezgethetünk 😊
Sajnos Keenum sem igazán hozza azt amit az első 2 meccs alapján vártunk tőle.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Húha, itt már nagyon súlyos dolgokat is előhoztak, csak hogy a vereségszéria megszakadjon. 😀
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24275915/texans-lose-to-jaguars-need-vanilla-ice-to-break-curse


Évek óta az első meccs volt, amit a mutatott játék miatt kikapcsoltam... Egészen pontosan ott, ahol a 3. negyedben egy 2&17-et minden gond nélkül megcsinált a Jags, majd A.Smith personal foul-lal életben tartotta a drive-ot egy egyébként kivédekezett 3&10 után...
A védelem sem volt a helyzet magaslatán, rövid passzokkal szétszedtek minket... Ez már a meccs elején látszott, de nem nagyon tudtak rá a srácok reagálni...
Keenum-ot meg bevitték a "biztonságos" rövid passzokba, nem is tudom volt-e igazi hosszú passz kísérlete. Ahogy Schaub-nak sem nagyon, pedig még egészen élénken emlékszem, hogy tavaly Denverben mekkora passzokkal nyertünk. Tudom, az már jó régen volt, de a csapat is javult elvileg azóta. Úgy tűnik a stábot teljesen kiismerték az ellenfelek, ők meg nem tudnak erre reagálni, ami csak egyet jelenthet...egy normális franchise-nál...😀
Remélem a vezetők elkezdték a háttérben a tárgyalásokat, de marad a mostani stáb év végéig, akkor még az 1/1 is meglehet...
Ha belegondolok, hogy az első 2 meccs is mennyin múlt, hát éppen hogy nem 0-10-el állunk. Egy előzetesen SB esélyesnek tartott csapat... Így kell teljesen szétesni... De hát az NFL erről (és ennek az ellentétéről) szól, és ezért szeretjük, nem?😀tex
Annyit tudok erre mondani, hogy a 11 nap múlva sorra kerülő TNF sok mindenről dönt. Akár az 1/1es pick sorsáról is.

Egyébként szerintem ha Manziel kijön, és nem 1/1esek lesztek, le kéne rá csapnotok.
több mint 10 éve
tex 150
Évek óta az első meccs volt, amit a mutatott játék miatt kikapcsoltam... Egészen pontosan ott, ahol a 3. negyedben egy 2&17-et minden gond nélkül megcsinált a Jags, majd A.Smith personal foul-lal életben tartotta a drive-ot egy egyébként kivédekezett 3&10 után...
A védelem sem volt a helyzet magaslatán, rövid passzokkal szétszedtek minket... Ez már a meccs elején látszott, de nem nagyon tudtak rá a srácok reagálni...
Keenum-ot meg bevitték a "biztonságos" rövid passzokba, nem is tudom volt-e igazi hosszú passz kísérlete. Ahogy Schaub-nak sem nagyon, pedig még egészen élénken emlékszem, hogy tavaly Denverben mekkora passzokkal nyertünk. Tudom, az már jó régen volt, de a csapat is javult elvileg azóta. Úgy tűnik a stábot teljesen kiismerték az ellenfelek, ők meg nem tudnak erre reagálni, ami csak egyet jelenthet...egy normális franchise-nál...😀
Remélem a vezetők elkezdték a háttérben a tárgyalásokat, de marad a mostani stáb év végéig, akkor még az 1/1 is meglehet...
Ha belegondolok, hogy az első 2 meccs is mennyin múlt, hát éppen hogy nem 0-10-el állunk. Egy előzetesen SB esélyesnek tartott csapat... Így kell teljesen szétesni... De hát az NFL erről (és ennek az ellentétéről) szól, és ezért szeretjük, nem?😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Houston WR Andre Johnson: "We suck as an offense."
Őszinte ember.