Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
3 "szenzációs" játékos érkezett hozzánk workoutra. Számunkra a legismerősebb a WR Mike Thomas aki a nyáron 4 év után vált szabadügynökké. 3 és fél évig volt a Jaguarsnál, tavaly az év 2. felében a Lions játékosa volt. Nyáron a Cardinalsnál volt, de nem került rosterre. Legjobb szezonjában 2010-ben 820 elkapott yardja és 4 TD-je volt.
Érkezett 2 QB is. Az ismertebb John Skelton. Ő az elmúlt 3 évben 20 meccsen "irányotta" a Cardinalst, ezeken 15 TD passzra 25 INT jutott. Tavaly 7 meccsen 2 TD mellett 9 INT-je volt. Ő a Bengalsnál és a 49ers-nél próbálkozott a nyáron kevés sikerrel. A másik Austin Davis tavaly a Ramsnél PS-ben volt. Nyáron a Dolphinsnál próbálkozott eredmény nélkül.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Keenum nagyot játszott, véleményem szerint bízhatunk benne a továbbiakban is. Amit Empty írt, az nem tudom mi lehetett, de így már érthető hogy miért Jonesszal szerencsétlenkedtünk a goal-linenál, amikor Tate is kiesett (szerintem ott ment el a meccs).adam8
Ha nem csinál semmit ez a 3 jómadár akkor se lett volna több RB már a Rams ellen is 2 RB volt aktív.Így utólag jól jött volna az a +4 pont, de kitudja hogy ha akkor td-t szerzünk teljesen máshogy alakul a meccs.Szerintem már annak is lehet örülni hogy voltak biztató dolgok, aztán meglátjuk Keenum mit tud több meccsen lehozni (remélem ha Schaub felépül nem fogja Kubiak leültetni.)swatt99
2 RB-t nevezni egy meccsre viszont csak fasság 😀 Egyébként kiderült, hogy azért vágtuk ki őket, mert betéptek (az egyik ügynök szerint normális cigit szívtak, ami szintén egy érdekes döntés meccs előtt). Brooks Reed sem érti, hogy miért csinálták. Wood és Jefferson amúgy jól mozgott előszezonban, Montgomery meg mégiscsak harmadik körös volt.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A baj, hogy két hét múlva újra Schaub fog kezdeni, pedig nem kellene. Szerintem már az emberek 90%-a Houstonban letett róla, hogy ő a franchise QB. Keenum pedig pont elég időt kapna, hogy esetleg bizonyítsa, hogy kell e QB draft vagy sem.

több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megnéztem a meccseteket és felb...tam az agyam! Ezt a Chiefs-et simán lehetett volna verni. Azok a megevett külső futások! Pedig isten bizony szorítottam nektek, hogy kapjátok el ezt a nem kicsit túldimenzionált bandát! A sérültjeiteknek pedig jobbulást, meglehetősen nagy érvágás a kiesésük!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
El vagyunk átkozva idén. KC meccsen megsérült:
Foster
Cushing
Tate
Watt
Brown

Utóbbi három bent maradt játszani, de látszott Taten, hogy sérült

Cushing meg...borzasztó, asszem ez ugyanez a térd (javítsatok ki, ha tévedek). Tényleg kérdés, hogy ez a térd lesz e valaha 100-as (vagy akárcsak 80as) és utána meddig bírja.

Ami Keenumot illeti, szerintem fantasztikusan játszott az első meccsén, és továbbra is játszatni kell, nincs mit veszítenie a csapatnak...
Viszont nekem óriási csalódás volt, hogy Kubiakék mennyire nem tudtak semmit kitalálni a KC pass rush ellen. Nemegyszer senki nem blokkolta Halit, szerencsétlen Keenumnak semmi esélye nem volt ilyenkor. És amit írtam pár hete: Newton nem kezdő szintű játékos, sosem értem meg miért nem igazoltuk vissza Winstont az offseasonban, gyakorlatilag semmibe nem került volna
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Keenum nagyot játszott, véleményem szerint bízhatunk benne a továbbiakban is. Amit Empty írt, az nem tudom mi lehetett, de így már érthető hogy miért Jonesszal szerencsétlenkedtünk a goal-linenál, amikor Tate is kiesett (szerintem ott ment el a meccs).adam8
Ha nem csinál semmit ez a 3 jómadár akkor se lett volna több RB már a Rams ellen is 2 RB volt aktív.Így utólag jól jött volna az a +4 pont, de kitudja hogy ha akkor td-t szerzünk teljesen máshogy alakul a meccs.Szerintem már annak is lehet örülni hogy voltak biztató dolgok, aztán meglátjuk Keenum mit tud több meccsen lehozni (remélem ha Schaub felépül nem fogja Kubiak leültetni.)
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Keenum nagyot játszott, véleményem szerint bízhatunk benne a továbbiakban is. Amit Empty írt, az nem tudom mi lehetett, de így már érthető hogy miért Jonesszal szerencsétlenkedtünk a goal-linenál, amikor Tate is kiesett (szerintem ott ment el a meccs).

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Texans waived RB Cierre Wood, DE Sam Montgomery, OLB Willie Jefferson. Sources say they violated team rules at KC hotel. Got sent home.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Azért még ne igyunk medvebőrt. Mivel kb a gyakorlócsapatból jött fel, nem tudtak Keenumra készülni. És ez csak egy meccs volt. Csak akkor maradhat kezdő ha ezt a formát hozza de csak akkor tud jó formát mutatni ha kezdő...Ezzel arra utalok hogy Kubiak valszeg visszarakja Matt Sixet a kezdőbe ahogy felépül akárhány td-t dob Keenum.
Ahhoz képest hogy első éles meccs, nagyon magabiztos volt és jól vitte a csapatot. Schaubbal ellentétben nem vette fel a magzatpózt ahogy valaki le akarta róla rántani a mezt, hanem megpróbált elmenekülni vagy gyorsan dobni, és ilyen helyzetben csak egyszer fenyegetett az a veszél hogy eladja. Tehát jó döntéseket hozott az a jelenet meg nagyon tetszett mikor várt vagy 15 másodpercet a dobással közben úgy kocogott keresztbe a pályán a védőket kerülgetve mint aki láthatatlannak hiszi magát 😀 ja meg a 30+-os dobásai elég szépek voltak és rendszerint találtak is. Reméljük Schaub tanult tegnap valamit tőle.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Nem tudom ki hogy van vele de én a tegnapi meccsen az szezon legjobb qb teljesítményét láttam. Kezdőként az idei évben jó KC védelem ellen szerintem más se tudott volna többet elérni.Magabiztos volt voltak jó rövid és hosszú passzai is.Arról nem tehet hogy olykor érintés nélkül értek oda a védők, illetve hogy a meccs előtt arról volt szó hogy próbálják a futójátékkal levenni a válláról a terhet de pár play után a legjobb futójátékos az oldalvonal mellet az öltözőbe sétál... Végre megszakadt a pick6 sorozat is. A legnagyobb gond viszont hogy megint egy kulcsjátékossal kevesebbek lettünk az idényre.

2 KC td előtt nem tudom Mercilus mit gondolt hogy valaki leveszi Harry Potter köpenyét és elveszi a labdát Smith kezéből vagy miért nem támadta az irányítót?😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Beírtam már ezt a játékok topicba, de basztak válaszolni -_-. Szóval 2 napja vettem laptopot, feltoltam rá a madden 08-at, eddig asztalin játszottam vele, de most kiírta a laptopnál, hogy madden 08 requires 3d hardware-acceleration. direct3d devices not found. Google-be találtam sok hasonló problémával küzdő emberkét de megoldást nem találtam rá. Valaki esetleg tudja mi a teendő? 😕samu09
Én annyit tudok, hogy 2 hete raktam fel az NFL head coach 06-ot, nagyon nagy 😀Bondi
Milyen videó kártya van a gépben?Stev85
Már megoldottam, szedtem le egy friss drivert és megy mint az álom 😀
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Cush elvesztese nagy ervagas 😕
Imadom a jatekat, igazi harcos, leader, es workout megszallott.
Nagyon remelem, hogy vissza tud terni a masodik nagyon komoly serules utan es nem jar ugy mint Merriman 😕

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Beírtam már ezt a játékok topicba, de basztak válaszolni -_-. Szóval 2 napja vettem laptopot, feltoltam rá a madden 08-at, eddig asztalin játszottam vele, de most kiírta a laptopnál, hogy madden 08 requires 3d hardware-acceleration. direct3d devices not found. Google-be találtam sok hasonló problémával küzdő emberkét de megoldást nem találtam rá. Valaki esetleg tudja mi a teendő? 😕samu09
Én annyit tudok, hogy 2 hete raktam fel az NFL head coach 06-ot, nagyon nagy 😀Bondi
Milyen videó kártya van a gépben?Stev85
A gyári van benne... Intel HD Graphics 4000Bondi
Driver frissítés, mert kizárt azzal nem futtatná a Madden 08.. Vagy (ha jól emlékszem) a Madden08 mappában van 3dsetup, azt kell megsasolni..
Op rendszer a gépen?Stev85
Na várj...a Madden nem az én gépemen van 😊Bondi
Ha megvan a válasz Pmet írj nyugodtan, ne offoljuk szét a topicotok 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Beírtam már ezt a játékok topicba, de basztak válaszolni -_-. Szóval 2 napja vettem laptopot, feltoltam rá a madden 08-at, eddig asztalin játszottam vele, de most kiírta a laptopnál, hogy madden 08 requires 3d hardware-acceleration. direct3d devices not found. Google-be találtam sok hasonló problémával küzdő emberkét de megoldást nem találtam rá. Valaki esetleg tudja mi a teendő? 😕samu09
Én annyit tudok, hogy 2 hete raktam fel az NFL head coach 06-ot, nagyon nagy 😀Bondi
Milyen videó kártya van a gépben?Stev85
A gyári van benne... Intel HD Graphics 4000Bondi
Driver frissítés, mert kizárt azzal nem futtatná a Madden 08.. Vagy (ha jól emlékszem) a Madden08 mappában van 3dsetup, azt kell megsasolni..
Op rendszer a gépen?Stev85
Na várj...a Madden nem az én gépemen van 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A vereségnél is jobban fáj Cushing kiesése. A legjobban az aggaszt, hogy egyáltalán milyen állapotban fog tudni visszatérni a pályára...😕

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Beírtam már ezt a játékok topicba, de basztak válaszolni -_-. Szóval 2 napja vettem laptopot, feltoltam rá a madden 08-at, eddig asztalin játszottam vele, de most kiírta a laptopnál, hogy madden 08 requires 3d hardware-acceleration. direct3d devices not found. Google-be találtam sok hasonló problémával küzdő emberkét de megoldást nem találtam rá. Valaki esetleg tudja mi a teendő? 😕samu09
Én annyit tudok, hogy 2 hete raktam fel az NFL head coach 06-ot, nagyon nagy 😀Bondi
Milyen videó kártya van a gépben?Stev85
A gyári van benne... Intel HD Graphics 4000Bondi
Driver frissítés, mert kizárt azzal nem futtatná a Madden 08.. Vagy (ha jól emlékszem) a Madden08 mappában van 3dsetup, azt kell megsasolni..
Op rendszer a gépen?

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Beírtam már ezt a játékok topicba, de basztak válaszolni -_-. Szóval 2 napja vettem laptopot, feltoltam rá a madden 08-at, eddig asztalin játszottam vele, de most kiírta a laptopnál, hogy madden 08 requires 3d hardware-acceleration. direct3d devices not found. Google-be találtam sok hasonló problémával küzdő emberkét de megoldást nem találtam rá. Valaki esetleg tudja mi a teendő? 😕samu09
Én annyit tudok, hogy 2 hete raktam fel az NFL head coach 06-ot, nagyon nagy 😀Bondi
Milyen videó kártya van a gépben?Stev85
A gyári van benne... Intel HD Graphics 4000

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Beírtam már ezt a játékok topicba, de basztak válaszolni -_-. Szóval 2 napja vettem laptopot, feltoltam rá a madden 08-at, eddig asztalin játszottam vele, de most kiírta a laptopnál, hogy madden 08 requires 3d hardware-acceleration. direct3d devices not found. Google-be találtam sok hasonló problémával küzdő emberkét de megoldást nem találtam rá. Valaki esetleg tudja mi a teendő? 😕samu09
Én annyit tudok, hogy 2 hete raktam fel az NFL head coach 06-ot, nagyon nagy 😀Bondi
Milyen videó kártya van a gépben?

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
"Sorry ... On Cushing -- It's a torn LCL and a broken leg. Again, will need surgery." Albert Breer twitter 😕
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000266545/article/brian-cushings-season-believed-to-be-over-for-texansxrace77
Ha csak törés lett volna a PO-ra felépülhetne (ha tovább jutnak) de így....lehet be kell újítani egy lb-t a hátralévő meccsekig
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
"Sorry ... On Cushing -- It's a torn LCL and a broken leg. Again, will need surgery." Albert Breer twitter 😕
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/v5ztmgfb8qsmux8pxvke
Texans' Brian Cushing has broken fibula, torn LCL
Brian Cushing told NFL Media's Albert Breer that tests confirm the linebacker has a broken fibula and torn LCL. If last season is an example, it means more struggles for the Houston Texans.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Beírtam már ezt a játékok topicba, de basztak válaszolni -_-. Szóval 2 napja vettem laptopot, feltoltam rá a madden 08-at, eddig asztalin játszottam vele, de most kiírta a laptopnál, hogy madden 08 requires 3d hardware-acceleration. direct3d devices not found. Google-be találtam sok hasonló problémával küzdő emberkét de megoldást nem találtam rá. Valaki esetleg tudja mi a teendő? 😕samu09
Én annyit tudok, hogy 2 hete raktam fel az NFL head coach 06-ot, nagyon nagy 😀

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Beírtam már ezt a játékok topicba, de basztak válaszolni -_-. Szóval 2 napja vettem laptopot, feltoltam rá a madden 08-at, eddig asztalin játszottam vele, de most kiírta a laptopnál, hogy madden 08 requires 3d hardware-acceleration. direct3d devices not found. Google-be találtam sok hasonló problémával küzdő emberkét de megoldást nem találtam rá. Valaki esetleg tudja mi a teendő? 😕samu09
Irtam PM-et
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
gsn-től:
Vegyen Arian Foster jövedelméhez kapcsolt részvényt! BaltimoreDefense
ez elég izgalmas, nem is írás, hanem hitelfelvétel 😊
avagy hogyan vegyünk fel 10 milliós hitelt komoly törlesztőrészlet/kamat/THM nélkül, nem tudom kell e ragozni, de ha a Houstontól nem kap új jó pénzű szerződést/más csapattól, akkor ennek csúnya vége is lehet; pl. sok pereskedés a részvényesekkel
bár az amerikai kreatív könyvelés és szabályozatlanság csodákra képes

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Beírtam már ezt a játékok topicba, de basztak válaszolni -_-. Szóval 2 napja vettem laptopot, feltoltam rá a madden 08-at, eddig asztalin játszottam vele, de most kiírta a laptopnál, hogy madden 08 requires 3d hardware-acceleration. direct3d devices not found. Google-be találtam sok hasonló problémával küzdő emberkét de megoldást nem találtam rá. Valaki esetleg tudja mi a teendő? 😕
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
gsn-től:
Vegyen Arian Foster jövedelméhez kapcsolt részvényt!