Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Owen Daniels szárkapocscsont törés 4-6 hét pihenő. Hétvégén Ryan Griffin bemutatkozhat.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha Schaubot el is küldenék jövőre, nem látom értelmét újabb tapasztalatlan játékos hozásának, akkor irányítson Yates vagy Keenum.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Én nem draftolnék irányítót. Már leírtamkorábban, hogy Cousins-t el tudnám képzelni Houstonban ráadásul nem is kell már szoknia azNFL-t. Pont láttam azt a meccset mikor RG3 megsérült az alapszakaszban és először kellett éles meccsen játszania de megdobta a 400+-t.
Ha megoldanák a cseréjét, leversenyezné Yates-et és Keenum-ot. A másik dolog meg hogy annak idején Newtonra, RG3--ra, Wilsonra és Keapernick-re ilyen félig college félig NFL playbookot írtak, amihez az egész támadósornak alkalmazkodnia kellett. Viszont ha egy olyan irányítót szereznek az NFL-ből aki már megmutatta hogy mit tud és a korábbi csapatánál is zsebirányítóként használták, akkor neki kéne alkalmazkodnia a playbookhoz és a támadósorhoz, ami sokkal könyebb.
Az már más kérdés hogy se a QB draft, se másik irányító szerződtetése nem fog megvalósulni, mert Schaub jövőre és azután is kap egy "utolsó" esélyt a ragyogásra. Csak addigra már ki fog öregedni egy Andre Johnson, egy Owen Daniels, kevesebbek leszünt egy Tate-tel, Myers-nek sincs már sok hátra....Ha most vagy jövőre nem jutszak SB-be, akkor, hiába kiváló a védelem megint éveket kell várni amíg felépítik a támadósort 😕
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az a baj esélyt se adott erre a tegnapi meccsen mert rögtön minuszba zuhant a csapat.
A másik meg hogy ha fel is állunk a padlóról akkor a jövővel mi lesz mert látjuk kb mire képes.
Jövőre van sok qb aki jónak tűnik a drafton,valakinek van kedvence akit szívesen látna a csapatba?swatt99
Aaron Murray-t figyelem hetek óta, szerintem ő nagyon passzolna a mi rendszerünkbe.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Srácok...szerintem itt még a rájátszás is komoly veszélyben van. Érdekes, hogy amúgy nem játszik rosszul a csapat, de valami nagyon nem stimmel. Én egyedül a D-t hagynám ki, szerintem rájuk nem igazán panaszkodhatunk. Érdekes belegondolni, hogy egyébként könnyen 0-5-tel is állhatnánk és mióta Ed Reed játszik azóta csak a vereségek jönnek, nem mintha ő lenne ennek a forrása, csak mint egy érdekességként jegyeztem meg😊

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Az a baj esélyt se adott erre a tegnapi meccsen mert rögtön minuszba zuhant a csapat.
A másik meg hogy ha fel is állunk a padlóról akkor a jövővel mi lesz mert látjuk kb mire képes.
Jövőre van sok qb aki jónak tűnik a drafton,valakinek van kedvence akit szívesen látna a csapatba?
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ha úgy fejezik be a szezon, hogy nem jutnak AFC döntőbe, szerintem nagy változások lesznek. A védelemnél nem is de a támadó és speciális egység koordinátorai félhetnek. Ha meg nem jön össze a rájátszás Kubiak repül Schaubbal együtt 😕samu09
AFC döntő? Lassan örülhetünk, ha playoffig eljutunk.

Schaub mélyrepülésben van és vele együtt a csapat is. Kb. tavalyi év közepe óta nem játszunk jól, de Schaub most nagyon megrogyant, és az ellenfél védői vérszagot fogtak...

Érdekes lesz figyelni, hogy fel tud e állni. Sajnos az esélyek nem mellette szólnak...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Ha úgy fejezik be a szezon, hogy nem jutnak AFC döntőbe, szerintem nagy változások lesznek. A védelemnél nem is de a támadó és speciális egység koordinátorai félhetnek. Ha meg nem jön össze a rájátszás Kubiak repül Schaubbal együtt 😕
több mint 10 éve
tex 150
Én 5 perc után gondoltam, hogy kikapcsolom, de a félidőt még sajnos megvártam. Lehet szídni Schaubot, de szerintem valami alapvetően elromlott. Tavaly 11-1-ig, a Patriots elleni INT-ig ha jól emlékszem Schaub az egyik legmegbízhatóbb QB volt, az egyik legkevesebb INT-tel (de a statisztikákat most nem volt kedvem visszanézni). Emlékszem, tavaly 3 headed monster-ként volt beharangozva a csapat utalva a Foster-Andre Johnson-Schaub tiróra. Viszont azóta valami nem megy. Már az idei első meccseken is érződött, hogy valami nem stimmel, a Chargers és a Titans ellen is csak az utolsó pillanatban sikerült nyerni, pedig egyiküktől sem vártak sokat a szakértők a szezon előtt. Igen, most már látszik, hogy jobbak, mint gondolták, de a Texans a Seahawks elleni első félidőtől eltekintve szerintem nem azt mutatja, amit tud, vagy inkább tudhatna. Nem tudom, hogy mi a baj, de az van. A védelem is kérdéses, mert igaz, hogy kevés yardot enged, de labdaszerzés szinte minimális van - tavaly, amikor jól ment a csapatnak (amíg Cushing meg nem sérült, vagyis az első 5 meccsen) elég sok labdát sikerült szerezni, azóta ez elvétve van. A 49ers is 284 yarddal 34 pontot csinált. Igen, a labdaeladások miatt rövid drive elég volt nekik, de épp ezért kellenének a labdaszerzések.
A meccsen nagyon jó példa volt, hogy a pick 6 utáni drive-nál a red zone-ba jutottunk, de úgy, hogy Oven Danielsre holdingot dobtak, majd a következő playnél ugyanő false start-olt, amivel sikerült annyira hátra menni, hogy Bullcok el is rontotta a 40+os field goalt. Akkor mondták a kommentátorok, hogy minden csapategység hozzáteszi a magáét a gyenge szerepléshez...
Schaub meg kezd olyan lenni mint Rivers vagy Eli Manning. Lehet, hogy egy új edző új playbook-ja hatására csodákat művelne... Na jó, ebben nem hiszek, de javulhatna, azért az első két meccsen a hibái után csak győztes drive-okat vezetett... Nem hiszem, hogy elfelejtett játszani, talán csak jobban felkészült belőle és a várható playekből az ellenfél... A pick 6 egyébként kísértetiesen hasonlított a Seahawks ellenire... Ja, és a 2. interception-nél AJ egy második pick 6-et akadályozott meg az utolsó pillanatban...
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ez egy élmény lehetett.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Elaludtam reggel, van értelme letölteni vagy csak felidegesíteném magam? Schaub tényleg olyan rossz volt? A védelem hogy teljesített?samu09
Ezt a meccse csak annak szabad végignézni aki szereti a csapatot.Azt hittem Schaub az előző meccs miatt összeszedve magát megmutatja mire képes egy jó csapat ellen.Nem ez történt első passzából pick6 utána jött egy kis fellendülés a támadójátékba megint int. Egy a lényeg Kubiak még mindig hisz Schaub képességeibe reméljük a hátralévő 11 meccsen sikerül is ezt megmutatnia.😊
több mint 10 éve
Pethy 6
Elaludtam reggel, van értelme letölteni vagy csak felidegesíteném magam? Schaub tényleg olyan rossz volt? A védelem hogy teljesített?samu09
Én letöltöttem, a 2 órás videót, 10 perc alatt végig tekertem, és még így is felidegesített...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Elaludtam reggel, van értelme letölteni vagy csak felidegesíteném magam? Schaub tényleg olyan rossz volt? A védelem hogy teljesített?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Következő fordulóban le sem ülök, ha nem Yates kezd. Schaub botrány. 4 meccsen zsinórban picksix-t dobni....Könyörgöm cutoljuk!!!Bondi
Túl nagy a fizuja sztem :/LanceVance
Ha minden igaz 10,5M mínuszt jelentene a cutolása a cap spaceből.Beki
+10,5 (meg az idei), jövőre kell hagyni a vágást - ez ijen Sanchezi magasság...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Következő fordulóban le sem ülök, ha nem Yates kezd. Schaub botrány. 4 meccsen zsinórban picksix-t dobni....Könyörgöm cutoljuk!!!Bondi
Túl nagy a fizuja sztem :/LanceVance
Ha minden igaz 10,5M mínuszt jelentene a cutolása a cap spaceből.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Következő fordulóban le sem ülök, ha nem Yates kezd. Schaub botrány. 4 meccsen zsinórban picksix-t dobni....Könyörgöm cutoljuk!!!Bondi
Túl nagy a fizuja sztem :/

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Következő fordulóban le sem ülök, ha nem Yates kezd. Schaub botrány. 4 meccsen zsinórban picksix-t dobni....Könyörgöm cutoljuk!!!

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
DeAndre Hopkins named September’s top offensive rookieswatt99
hát pedig a seattle ellen nem volt elkapása
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Helyes, megérdemli 😊

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
DeAndre Hopkins named September’s top offensive rookie
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Szerintem még nem kell temetni Schaubot. Szerintem is Sanchezi mélységekben jár a játéka, de még a szezon elején vannak. Tavaly kapott szerződést '17ig, így nyilván cutolni nem fogják, másik irányítót pedig nem bír el a salary. Az új szerződése miatt biztos el fognak vele beszélgetni, mert ennyi pénzt a top10es draftcédula nem ér. Ha nem javul a formája, Kubiak lehet kipróbálja Keenumot már csak azért is hogy megtudja, milyen éles helyzetben.
Ha eljátszunk a gondolattal, hogy másik QB kell, akkor én Cousins-t szerezném meg a Skins-től. Nem lenne drága, még fiatal és simán megoldja a game manager helyzetét. (Vagy feladják a szezont, vállalják a cap hitet és cutolják Schaubot, a drafton meg elhozzák Manzielt 😀 )samu09
Bridgewater-t inkább 😀

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000254707/Sound-FX-Best-of-Brian-Cushing

Cushing soundFX.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem még nem kell temetni Schaubot. Szerintem is Sanchezi mélységekben jár a játéka, de még a szezon elején vannak. Tavaly kapott szerződést '17ig, így nyilván cutolni nem fogják, másik irányítót pedig nem bír el a salary. Az új szerződése miatt biztos el fognak vele beszélgetni, mert ennyi pénzt a top10es draftcédula nem ér. Ha nem javul a formája, Kubiak lehet kipróbálja Keenumot már csak azért is hogy megtudja, milyen éles helyzetben.
Ha eljátszunk a gondolattal, hogy másik QB kell, akkor én Cousins-t szerezném meg a Skins-től. Nem lenne drága, még fiatal és simán megoldja a game manager helyzetét. (Vagy feladják a szezont, vállalják a cap hitet és cutolják Schaubot, a drafton meg elhozzák Manzielt 😀 )
több mint 10 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Kapja be Schaub, meg Kubiak is. 😀 😀
A legnagyobb tragédiája ennek a csapatnak, hogy nincs olyan szezonja, amikor a D és az O is végig tudja hozni a jó teljesítményt. Miért mindig csak az egyik csapat egység tud teljesíteni? 😮

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Nagyon jó ez a csapat, csak az offense inkompetens, ha van már egy pici nyomás is, ez egyértelműen Schaub sara, nem SB irányító ő, amíg nem cserélik le, nem fognak nyerni (bár ugye ott volt a Bears szexi-rexivel, de ők sem 😀 ).

A másik meg az, hogy félelmetes, hogy Cushing mennyit számít a csapatnak. Ahogy le kellett mennie, meccsbe jött a Seahawks a totál 0-ról.