Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
De azt nem értem miért húzzák le, évek óta a legjobb harmadában van a QB-knak Schaub.adam8
Talán nem is Schaubbal van igazából a baj, hanem hogy soha ennyi elit vagy ahhoz közeli QB egyszerre nem volt még a ligában (igaz én csak 5-6 éve követem az nflt) . Ott van a 2 football isten Manning és Brady (Brees csak félistenke 😊 ), a jelenlegi legjobb Rodgers, őket követia hihetetlen számú minőségi fiatal Wilson, Kapernick, Luck, RG3, Stafford, Dalton, Tebow (ok ez utóbbi csak vicc volt 😊 ). Továbbá a kiváló QB-k akik talán nem elitek, de nagyon jók és már SB-t nyertek: kis Manning, Roethlisberger, Flacco. Akik szintén nagyon jók, de még az SB-be jutás nem jött össze: Matt Ryan, Cutler, Romo, Rivers. Talán ebbe az utolsó csoportba tartozik Schaub is, de nem csoda, hogy ennyi remek irányító közt nincs igazán elismerve.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
T.J. Yates named Texans backup quarterback.
Én Keenum-ba a preseason alatt több fantáziát láttam, de valószínűleg Yates még a több tapasztalat miatt maradt a helyén.swatt99
Valószínüleg itt a rutin döntött. Keenumnak még egy éles meccse nem volt, Yates viszont nyert már PO meccset is az NFL leghosszabb drive-jával (ha az még az alapszakaszban volt akkor bocs de nem emlékszem pontosan 😀 )
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
T.J. Yates named Texans backup quarterback.
Én Keenum-ba a preseason alatt több fantáziát láttam, de valószínűleg Yates még a több tapasztalat miatt maradt a helyén.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Kíváncsi vagyok idén az elit védelmeken kívül (Seattle, 49ers, Ravens) ki fogja megoldani azt, hogy egyszerre fogják Johnsont, Hopkinst és Fostert, miközben Schaub-ra is menni kell valakinek. Még ha az előbbi 3 közül Hopkinst nem is duplázzák, akkor se fogják tudni rendesen elosztani a védelmet. Ha csak feleannyira sikerülne betanulniuk a no-huddle-offense-t mint a new england, egy san diego pl hatalmas pofonba szaladna bele.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Az lehet, de ilyen védelem és Foster mellé, nem is igazán kell az a "plusz", nekem elég az hogy évek óta 4000 yard fölött passzol egy egyre inkább futásorientált csapatnál (a sérülése évében is meglett volna neki úgy érzem).

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
NFL.com-on olvastam egy cikket, már nem fogom megtalálni, de azt írta benne a szakértő, hogy ő januárban atlanta-houston döntőt vár. És akkor felsorolta a kulcsjátékosokat, hogy kinek mi az erőssége, és a 2 irányítót kb egy szintre rakta, de szerinte az atlanta nyerne mert Ryan meg tudja hozni azt a pluszt ami kell az ilyen fontos meccseken. Nem húzta le Schaub-ot, azt mondta idén fog az elit irányítók közé lépni, de SB-t akkor nyerünk ha a védelem és Foster "átlagon felülit" hoz.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Sajnos nem tudja megadni azt a pluszt amit kéne

Cushing szerződése meg nagyon jó hír és szerintem pénzben sem egy horror amit kap.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
De azt nem értem miért húzzák le, évek óta a legjobb harmadában van a QB-knak Schaub.

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Texans promising G David Quessenberry suffered a broken foot in practice and is expected to be placed on IR. He was drafted N the 6th round.swatt99
Hát ez sajnálatos, de szerencsére csak depth ember volt (bár a fejlődését biztos visszaveti)
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Cushing új, 6 éves szerződést írt alá.
$55.6 milla, amiből $21 milla garantált.
Plusz André pénzét is átstrukturálták.Stez
Cushing új, 6 éves szerződést írt alá.
$55.6 milla, amiből $21 milla garantált.
Plusz André pénzét is átstrukturálták.Stez
Ez egy szuper hír. Lehet JJ a védelem legjobb játékosa, de Cushing a szíve az egységnek. Egyedül az lehet aggasztó, hogy ACL sérülésből tér vissza, úgyhogy felvállalt a csapat egy kis kockázatot. Remélhetőleg meg lesz hálálva a bizalom.DC
Így van, meg lehetett nézni a védelmet tavaly a sérülése előtt és után, ő képes meghalni (najó csak sisak nélkül szerelni) a csapatért. Innentől tényleg csak imádkozni kell h ne legyen sérülés.
Más: érdekes hogy amiket nézegettem power rankingokat, elég sok helyen lehúztak minket, ennek mi lehet az oka?LanceVance
Nem bíznak Schaubban
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans promising G David Quessenberry suffered a broken foot in practice and is expected to be placed on IR. He was drafted N the 6th round.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Cushing új, 6 éves szerződést írt alá.
$55.6 milla, amiből $21 milla garantált.
Plusz André pénzét is átstrukturálták.Stez
Cushing új, 6 éves szerződést írt alá.
$55.6 milla, amiből $21 milla garantált.
Plusz André pénzét is átstrukturálták.Stez
Ez egy szuper hír. Lehet JJ a védelem legjobb játékosa, de Cushing a szíve az egységnek. Egyedül az lehet aggasztó, hogy ACL sérülésből tér vissza, úgyhogy felvállalt a csapat egy kis kockázatot. Remélhetőleg meg lesz hálálva a bizalom.DC
Így van, meg lehetett nézni a védelmet tavaly a sérülése előtt és után, ő képes meghalni (najó csak sisak nélkül szerelni) a csapatért. Innentől tényleg csak imádkozni kell h ne legyen sérülés.
Más: érdekes hogy amiket nézegettem power rankingokat, elég sok helyen lehúztak minket, ennek mi lehet az oka?

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Cushing új, 6 éves szerződést írt alá.
$55.6 milla, amiből $21 milla garantált.
Plusz André pénzét is átstrukturálták.Stez
Cushing új, 6 éves szerződést írt alá.
$55.6 milla, amiből $21 milla garantált.
Plusz André pénzét is átstrukturálták.Stez
Ez egy szuper hír. Lehet JJ a védelem legjobb játékosa, de Cushing a szíve az egységnek. Egyedül az lehet aggasztó, hogy ACL sérülésből tér vissza, úgyhogy felvállalt a csapat egy kis kockázatot. Remélhetőleg meg lesz hálálva a bizalom.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cushing új, 6 éves szerződést írt alá.
$55.6 milla, amiből $21 milla garantált.
Plusz André pénzét is átstrukturálták.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jók ezek a statisztikák. 😊

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Érdekes számok:

26- Az Active rosterből ennyi játékost draftolt Rick Smith
Brown, Cushing, McCain, Jackson, Tate, Mitchell, Sharpton, Graham, Newton, Yates, Keo, Harris, Reed, Watt, Mercilus, Posey, Brooks, Jones, Martin, Crick, Bullock, Hopkins, Swearinger, Montgomery, Quessenberry, Griffin.

22- Ennyi elkapást jegyeznek a WR-eink az NFL-ben ha nem számítjuk bele Andre Johnsont
10-et Martin 6-6-ot Jean és Posey.

15- Ennyi játékosunk van contract évben
Defense: Cushing, A. Smith, Mitchell, Sharpton, Braman, Mays, Dobbins, McClain.
Offense: W. Smith, Tate, Gardner, G. Jones, Jean, R. Harris, Graham.

14- Új arc az Active rosterben tavalyhoz képest
Keenum, Wood, G. Jones, Griffin, Hopkins, Quessenberry, Montgomery, Jefferson, Tuggle, Bouye, Swearinger, E. Reed, Bullock, Lechler.

13- Pro Bowler játékosunk van
Cushing, A. Smith, W. Smith, Joseph, Schaub, Daniels, Myers, Watt, Brown, Foster, Johnson, E. Reed, Lechler.

12- UDFA játékos a keretben
Foster, White, Braman, Jamison, Jean, Jefferson, Keenum, Pleasant, Tuggle, Weeks, Wood, Bouye.

9- Rookie a keretben
Swearinger, Tuggle, Bouye, Montgomery, Quessenberry, Jefferson, Hopkins, Griffin, Wood.
9- FA igazolás akiket Rick Smith szerződtetett
E. Reed, Lechler, Manning, Joseph, McClain, A. Smith, W. Smith, R. Harris, G. Jones.
9- WR van a keretben valamilyen státuszban
Johnson, Hopkins, Martin, Posey, Jean, Cruse, Nwachukwu, Bonner, Lemon.

6- First- Team All-Pro játékosunk van
Johnson, Foster, Brown, Watt, E. Reed, Lechler.

4- UDFA játékos az Active rosteren ami rekord a franchise történetében
Wood, Jefferson, Tuggle, Bouye.

2- Olyan játékos aki már volt az NFL-ben az Év Védőjátékosa
Watt 2012-ben és E. Reed 2004-ben.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Egy kis érdekesség:

Azon játékosok névsora akik nálunk voltak nyáron és most más csapatban kapnak lehetőséget:
Active roster
Dennis Johnson RB Cleveland Browns
Chris Jones DE Tampa Bay Buccaneers
Tyler Clutts FB Miami Dolphins
Practice squad
Ja'Gared Davis ILB New England Patriots
Jake Byrne TE San Diego Chargers
Johnny Adams CB Buffalo Bills
Adam Schiltz TE Tennessee Titans
Jawanza Starling S New York Giants
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Texans PS: CB Roc Carmichael, C Alex Kupper, DE Keith Browner, LB Mike Mohamed, FB Zach Boren, RB Ray Graham, WR Andy Cruse, WR E Nwachukwuswatt99
Csodálkoztam, hogy Roc Carmichael-t egyáltalán kiraktuk. Azon még inkább, hogy senki nem vitte el waiverről. Azért mégiscsak egy alig 2 éve draftolt 4. körös CB. Az ilyenekre kapni szoktak a kevésbé acélos rosterrel rendelkezők, vagy ahol sérülés miatt kell a minőségi backup (esetleg még potenciával is rendelkező játékos). Mindenesetre az nem túl jó jel a karrierjére nézve, hogy egy UDFA kiverte a rosterről és utána sem kellett senkinek.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans PS: CB Roc Carmichael, C Alex Kupper, DE Keith Browner, LB Mike Mohamed, FB Zach Boren, RB Ray Graham, WR Andy Cruse, WR E Nwachukwu
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nem tudjátok véletlenül ki csinálja ezt a honlapot?
 texans.hu/samu09
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Houston Texans - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudjátok véletlenül ki csinálja ezt a honlapot?
 texans.hu/
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
A 4 UDFA-ról:

Wood: Egyértelmű volt számomra hogy 3. RB posztra UDFA játékos kerül, főleg azután, hogy a draft éjjelén 4-et elhoztunk. Nincs mit magyarázni ezen, nem kell sok lóvét fizetni neki. Ő nyerte a versenyt ezért a roster helyért.
Jefferson: Ez a hely Trevardo Williamsé lett volna, de ő IR-re került. Specteamerként kerülhet pályára.
Tuggle: A legnagyobb meglepetés. Azt olvastam róla hogy sokoldalúságának és munkamoráljának a jutalma ez. OLB-ként is bevethető szükség esetén, de pre-seasonben ILB-ként használtuk. Specialteamer. Az ő rosterhelyét meglep hogy nem DeLano Johnson vagy Chris Jones kapta.
Bouye: Egész előszezonban ódákat zengtek róla. Joseph is agyondícsérte ami nagy szó. Itt a végjátékban kiszorította Carmichaelt és Macket. Mondjuk kevesebbet is keres majd náluk.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Ez azt jelenti hogy ha Antonio Smith-t visszarakják a keretbe el kell küldeni valakit?
Legalább most már Bullock a kicker. Már tavaly jobbnak gondoltam Grahamnél csak hát elromlott a térde...samu09
Igen. Ha Smith jön valaki megy. Szerintem Tuggle visszakerül majd PS-be ahova emiatt most csak 7 játékost jelölünk majd. Azért rá gondolok, mert 5. számú ILB a rosteren. Szerintem ez elég indok.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Érdekes, hogy 4 draftolatlan szabadügynök is befért a keretbe. RB Cierre Wood, CB A.J. Bouye, LB Justin Tuggle, és LB Willie Jefferson. Tuggleről nem is hallottam eddig semmit, és Bouyéről se sokat. Mondjuk Antonio Smith büntetésének lejárta után, az első alapszakasz meccset követően valaki még ki lesz rakva, nem csodálkoznék ha Tuggle lenne az (Bouye nem hiszem, mert csak 5 cornerback van most a rosteren).
Kíváncsi lennék, az, hogy ennyi UDFA került be a véletlen műve, vagy tudatos stratégia. Mindenesetre ez garantálja, hogy a jövőben is minőségi szabadügynökök fognak hozzánk kerülni, hisz elég sokuknak sikerült "megcsinálni" a csapatot, és persze ott van Foster is mintapéldának, a maga 40+ millás szerződésével.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Szerintetek Yates vagy Keenum nyújtott jobb teljesítményt a felkészülés során? Más, Reed mikor lesz bevethető?LanceVance
Szerintem ha olyan meccs lesz az alapszakaszban az utolsó negyed felé (48-0), akkor mindkettőjüket pályára küldi, de a rájátszásban Yates-nek több tapasztalata van ezért őt gondolom. Reed elvileg a 4. héten játszhat, volt olyan oldal ami azt írta már a máodik héten nem tudom.