Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Ezt nem akarom elhinni:

 www.stateofthetexans.com/blog/2014/03/17/report-texans-to-add-mark-sanchez-to-the-quarterback-interest-list/sevarafa
kamu
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ezt nem akarom elhinni:

 www.stateofthetexans.com/blog/2014/03/17/report-texans-to-add-mark-sanchez-to-the-quarterback-interest-list/
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Megvolt Bridgewater pro day-e..vagyis a Louisvillé. Nem annyira voltak elájulva tőle.

 www.battleredblog.com/2014/3/17/5518834/2014-nfl-draft-teddy-bridgewater-average-at-best-in-pro-day
 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/03/teddy-bridgewater-off-target-at-louisvilles-pro-day/Bondi
Én néztem (ma nem dolgoztam 😛 ) , egyáltalán nem volt jó a gyerek. Több dobást is rontott, emellett futás közben szinte mindig csak löbböli a labdát, nem vágja hozzá az elkapóhoz egyszer sem. Ez NFL-ben nagy probléma is lehet. Volt, hogy olyan homályt dobott, hogy kételkedtem benne, hogy a jó közvetítést nézem-e...azt mondtják, hogy ennek ellenére ő a legjobb QB a drafton... ezek után én viszont teljesen elzárkózom a QB draftolástól. Mindegy, akkor ne legyen QB, vagylegyen Keenum, de qb miatt ne mondjunk le Clowney-ról... pláne ne olyan qb-k miatt, akik közül elméletileg egyik sincs kész az NFL-re, csak egy van,aki a legNFLkészebb... az sincs kész.... inkább garoppolo vagy McCarron a 2/1, és adjunk nekik időt tanulni...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megvolt Bridgewater pro day-e..vagyis a Louisvillé. Nem annyira voltak elájulva tőle.

 www.battleredblog.com/2014/3/17/5518834/2014-nfl-draft-teddy-bridgewater-average-at-best-in-pro-day
 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/03/teddy-bridgewater-off-target-at-louisvilles-pro-day/

több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
ilyen szerződést kétlem, hogy bárki átvállal egy leszállóágban lévő qb-értmustaine
Jelenleg jobb megoldás, mint bármelyik FA QB... és nekik még kell költeni pénzt is... ezért pont jó nekik Schaub számai. Ha nem így lenne, akkor tárgyalások sem lennének, egyszerűen várnák, hogy cutolják Schuabot... szerintem
több mint 12 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
ilyen szerződést kétlem, hogy bárki átvállal egy leszállóágban lévő qb-ért

több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Két napja arról írtak, hogy a csapat "komoly egyezkedésben" van az Oakland-del, Schaub ügyében kapcsolatban. Annyira komoly mégsem lehet az egyezkedés, ennyi idő alatt már megegyezhettek volna szerintem, ha annyira komolyan veszik. Szerintem jelen esetben mi konkrétan bármiért odaadnánk Schaub játékjogát. Egy 7-ik körösért is benne lennénk, legalábbis én ezt gondolom. Belenéztem egy amcsi OAK fórumban, ott arról írnak, hogy örülnének MAtt-nek, és nekik jól is jön a 10,5 milliós fizetés, hisz még nagyon sok helyük van...
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Tudom, de a karrierje szempontjából szerintem jobban járt volna, ha marad.adam8
Nem biztos. Lehet megdönti jövőre AP rekordját (lol) amit Foster mellett nem tudna megcsinálni.samu09
Szerintem MVP lesz és 18 TD-t fog futni 😛 😛
több mint 12 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Tudom, de a karrierje szempontjából szerintem jobban járt volna, ha marad.adam8
Nem biztos. Lehet megdönti jövőre AP rekordját (lol) amit Foster mellett nem tudna megcsinálni.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Tudom, de a karrierje szempontjából szerintem jobban járt volna, ha marad.

több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Amúgy annyiért akár maradhatott volna is.adam8
Ő nem akart maradni, mert első számú futó akar lenni. Most megkapja a lehetőséget. Én örülök, hogy elment, folyamatosan csak arról beszélt, hogy ő nem más mögött akar ülni, hanem kezdeni akar stb. Most lesz lehetősége...
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Amúgy annyiért akár maradhatott volna is.

több mint 12 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Fu ez a Ben Tate felbasz. Annyi vedot meg posztot rak ki hogy kb csak róla szól a falam 😀 Nagyon elhiszi hogy sztár lesz de majd rájön hogy nem lesz olyan könnyű dolga mikor az ellenfelek nem Fosterre készülnek hanem csak rá.
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Szerintem is, főleg ha így kiveszik a nyakunkból a fizuját és még idedobják a 6. kör eleji cetlijüket is. Vagy ne legyek ilyen nagyravágyó? Mondjuk voltak már ennél költségesebb és hülyébb üzleteik is. Schaubnak meg lehet jót tenne a környezetváltozás.
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Update: Mégiscsak megkezdődtek az egyeztetések Wade Smith-szel. 1 nappal azután hogy elköszönt. Schaub iránt meg állítólag érdeklődik a Raiders, de azért azt tudni kell Vick és Freeman is képben van náluk és őket szerintem sokkal kevesebbért is meg tudják szerezni.Gabriel
A Raiders-nek költenie kell. Szerintem emiatt kifejezetten jó választás lenne nekik Schaub
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Update: Mégiscsak megkezdődtek az egyeztetések Wade Smith-szel. 1 nappal azután hogy elköszönt. Schaub iránt meg állítólag érdeklődik a Raiders, de azért azt tudni kell Vick és Freeman is képben van náluk és őket szerintem sokkal kevesebbért is meg tudják szerezni.
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Azt olvastam Vonta Leach nekünk udvarol, gyakorlatilag felkínálta magát. Hát nem tudom anno a lóvé kellett, most meg visszajönne miután elhajtották. Nem is tudom BOB használ-e fullbacket? Wade Smith nem áll velünk velünk tárgyalásban. Valószínüleg közölték vele hogy nem számítanak rá, mert egy elég megható üzenetben elköszönt Houston városától. Az alapítványának a székhelye továbbra is a városban marad, Brandon Brooks fog neki segíteni a működtetésében.
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Elékeztünk, vagy elérkezünk lassan a FA második fázisához, ahol már nem csillagászati összegekért visznek el játékosokat. Remélem okosan, olcsó játékosokat fogunk hozni...Az elkövetkezendő 2-3 napban szerintem már fognak jönni emberkék, és már nem is kell izgulni azért, hogy felelőtlenül osztogatunk hatalmas összegeket FA játékosoknak...
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Antonio Ninja Smith aláírt a Raiders-hez két évre.
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
hát nem tudok megszólalni... ez a hatalmas csend kinyír... 0 aktivításunk volt ma is a FA piacon...
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Úgy tűnik, hogy nem olvastok más topicot 😛 😉 Pettigrew marad a Lions-nál.dande
hát az nfl.com free agent trackere a jets-et mondja esélyesnek, de majd meglátjuk...sevarafa
na most már hivatalos a detroit 😀
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Úgy tűnik, hogy nem olvastok más topicot 😛 😉 Pettigrew marad a Lions-nál.dande
hát az nfl.com free agent trackere a jets-et mondja esélyesnek, de majd meglátjuk...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik, hogy nem olvastok más topicot 😛 😉 Pettigrew marad a Lions-nál.
több mint 12 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Most a legújabb amit olvastam, hogy 1 az 1-ben meg kéne próbálni elcserélni a Tampával Glennonra. De ez csak ilyen külföldi fórumos hülyeség. Nekik McCown mellé nem kell még 1 öreg róka. Egyébként A. Smith nem írt még alá sehová és korábban azt mondta maradni szeretne. Nevek meg vannak, csak éppen pletyka szinten. Pettigrew még képben van, és a legendák szerint Edelman, Blount, valamint Spikes is kiköthet nálunk. Ha visszaemlékeztek az elmúlt évekre sosem volt Rick Smith az a kapkodó idegbeteg, és nem rendezett nagy FA runt sosem. Pár éve mikor a secondary nagyon hitvány volt gyorsan lecsapott JoJo-ra és Manningre, de nem szokott a mennyiségre utazni. Egyébként még vannak nagy nevek és lesznek is, de a tavalyi Ed Reed blama után nyílván idén jobban megnézi kit hoz a csapathoz.Gabriel
Az tuti, ebben egyetértünk. Pettigrew elméletileg a Jets-szel fog aláírni. Védelembe kellene inkább ember gyorsan...vagy lassan, de kell minőség...olcsón...hosszútávra...meg schaub trade...meg ilyen jó dolgok 😀
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Most a legújabb amit olvastam, hogy 1 az 1-ben meg kéne próbálni elcserélni a Tampával Glennonra. De ez csak ilyen külföldi fórumos hülyeség. Nekik McCown mellé nem kell még 1 öreg róka. Egyébként A. Smith nem írt még alá sehová és korábban azt mondta maradni szeretne. Nevek meg vannak, csak éppen pletyka szinten. Pettigrew még képben van, és a legendák szerint Edelman, Blount, valamint Spikes is kiköthet nálunk. Ha visszaemlékeztek az elmúlt évekre sosem volt Rick Smith az a kapkodó idegbeteg, és nem rendezett nagy FA runt sosem. Pár éve mikor a secondary nagyon hitvány volt gyorsan lecsapott JoJo-ra és Manningre, de nem szokott a mennyiségre utazni. Egyébként még vannak nagy nevek és lesznek is, de a tavalyi Ed Reed blama után nyílván idén jobban megnézi kit hoz a csapathoz.