Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon jo csaparotok van sracok,nem erdemeltetek vereseget,de ez a sport mar csak ilyen.
Meg nem uszott el semmi,jobban kellene bizni a vedelemben es a futokban.
Remelem meg talalkozunk a szezonban.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Van gond.


Mindig jövőre
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Én követek majdnem minden meccset mióta Schaub Houstonban játszik, és szerintem eddigi karrierjének legnagyobb butaságát követte el.
2 és fél percel a vége előtt, 1 td vezetésnél, úgy eldobni keresztbe a labdát, hogy nem is nézi meg van e ott védő, hát az óriási hiba, pláne ezen a szinten.

Meglátjuk, hogy folytatódik a szezon, ha feláll belőle a csapat, akkor még jól is kijöhetünk belőle, ha nem, akkor lehet el lehet gondolkodni, hogy esetleg egy másik irányítóval folytassa a franchise
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
2 egymást követő meccsen is PickSix. Gyönyörű. Azt hiszem igen nehézkes lesz idén egyáltalán a PO-ba is bejutni.

több mint 10 éve
tex 150
Szerintem Kubiak nem volt a toppon - szokás szerint. A Seahawks TD után kb. 8 perccel a vége előtt figyeltétek, hogy két pass playt hívtak? Utána még mák volt JoJo INT-je, de utána megint pass-t hívni 2:40-nél mikor előtte megint egész jól ment a futás, és egy punt esetén is csak 2 perce maradt volna a Seahawksnak a TD-re kb. talán a saját 10-20 yardról... Schaub is bevállalhatta volna a sack-et, kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a magyarázat...
Kiábrándító. Szerintetek meglesz a PO?
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Classic Schaub. 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ennyire kibaszott gyökér h lehet schaub? Elment rajta a meccs.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Fel a fejjel Srácok! Jövő héten sokkal több szerencsét!
Eszelős volt, mind a két D. Mi ma egy Shermannel jobbak voltunk!
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Ülök a vonaton, tesóm hív félidőben, ezaz mondom, és erre érek vissza a koliba...

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem is az, hogy 20-3ról egyenlítettek ki, mert mi is dolgoztunk le 28-3at...de hogy a 2. félidőben pontot nem szereztünk hazai pályán az szégyen 😕samu09
2:40-nel a vége előtt 7 pontos előnyben pick6-et dobni, nem tudom ki a nagyobb gyökér, aki hívta a játékot, vagy aki végrehajtotta...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Nem is az, hogy 20-3ról egyenlítettek ki, mert mi is dolgoztunk le 28-3at...de hogy a 2. félidőben pontot nem szereztünk hazai pályán az szégyen 😕
több mint 10 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Sziasztok, melyik idősávban lesz a meccs vasárnap? aka mikor kezdődik? 😊
Johnny_X
Ha ráviszed a kurzort, a fejlécben és az alábbi linken mindig megtalálod a meccsek magyar idő szerinti kezdési időpontjait:

 bowl.hu/nfl_eredmenyekjjncaa
Jaaa, látom, köszi szépen! 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Sziasztok, melyik idősávban lesz a meccs vasárnap? aka mikor kezdődik? 😊
Johnny_X
Ha ráviszed a kurzort, a fejlécben és az alábbi linken mindig megtalálod a meccsek magyar idő szerinti kezdési időpontjait:

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL eredmények | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Sziasztok, melyik idősávban lesz a meccs vasárnap? aka mikor kezdődik? 😊
Eddigi szezon broáf, két necces win két nem túl erős csapat ellen, aztán egy égő zakó a ravenstől... kínos. Nekem ettől függetlenül tetszik, a korábbi évek bajnokcsapatai közül sok nem kezdte túl fényesen az évet. Nem szeptemberben kell meccseket nyerni, hanem november-decemberben... 😀

Nem is tudom egyébként, szerintem nincs még egy ilyen csapat a ligában aki előző + idei évben ennyiszer állt volna fel és fordít mint a texans. Ez mindenképp pozitív, még ha más nem is egyelőre... 😀Johnny_X
Lehet hogy a szezon második felében fognak felpörögni, de nem iszem hogy úgy mentek volna ki a titans vagy a chargers ellen hogy ne hajtsunk fiúk az első győzelmek nem számítanak. A ravens ellen 2 td-nél a védelem fent sem volt. Még ha el is kerülik az O nem tudott td-t szerezni. Ez elég nagy baj. Hiába tartja a védelem a lépést ha az offense nem tud pontot szereznisamu09
Én sem ezt mondtam, csak azt, hogy inkább a szezon végére/ rájátszásra legyünk csúcsformában. Ne járjon már úgy a csapat mint az előző szezonban. 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Sziasztok, melyik idősávban lesz a meccs vasárnap? aka mikor kezdődik? 😊
Eddigi szezon broáf, két necces win két nem túl erős csapat ellen, aztán egy égő zakó a ravenstől... kínos. Nekem ettől függetlenül tetszik, a korábbi évek bajnokcsapatai közül sok nem kezdte túl fényesen az évet. Nem szeptemberben kell meccseket nyerni, hanem november-decemberben... 😀

Nem is tudom egyébként, szerintem nincs még egy ilyen csapat a ligában aki előző + idei évben ennyiszer állt volna fel és fordít mint a texans. Ez mindenképp pozitív, még ha más nem is egyelőre... 😀Johnny_X
Lehet hogy a szezon második felében fognak felpörögni, de nem iszem hogy úgy mentek volna ki a titans vagy a chargers ellen hogy ne hajtsunk fiúk az első győzelmek nem számítanak. A ravens ellen 2 td-nél a védelem fent sem volt. Még ha el is kerülik az O nem tudott td-t szerezni. Ez elég nagy baj. Hiába tartja a védelem a lépést ha az offense nem tud pontot szerezni
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sziasztok, melyik idősávban lesz a meccs vasárnap? aka mikor kezdődik? 😊
Eddigi szezon broáf, két necces win két nem túl erős csapat ellen, aztán egy égő zakó a ravenstől... kínos. Nekem ettől függetlenül tetszik, a korábbi évek bajnokcsapatai közül sok nem kezdte túl fényesen az évet. Nem szeptemberben kell meccseket nyerni, hanem november-decemberben... 😀

Nem is tudom egyébként, szerintem nincs még egy ilyen csapat a ligában aki előző + idei évben ennyiszer állt volna fel és fordít mint a texans. Ez mindenképp pozitív, még ha más nem is egyelőre... 😀Johnny_X
19:00

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Sziasztok, melyik idősávban lesz a meccs vasárnap? aka mikor kezdődik? 😊
Eddigi szezon broáf, két necces win két nem túl erős csapat ellen, aztán egy égő zakó a ravenstől... kínos. Nekem ettől függetlenül tetszik, a korábbi évek bajnokcsapatai közül sok nem kezdte túl fényesen az évet. Nem szeptemberben kell meccseket nyerni, hanem november-decemberben... 😀

Nem is tudom egyébként, szerintem nincs még egy ilyen csapat a ligában aki előző + idei évben ennyiszer állt volna fel és fordít mint a texans. Ez mindenképp pozitív, még ha más nem is egyelőre... 😀

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Coll, ... azèrt Te fogsz felelni! 😀Medvepapa
Hátttezvan 😀 én vagyok első keresztelő szent(etlen)Coll a po 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
duane brown játszhat már vasárnap?braxa88
Egyéni edzéseket végez, bíznak benne hogy játszik .
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
duane brown játszhat már vasárnap?
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans OLB Sam Montgomery switching to DE and his number changes from 57 to 95.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem sok jót, bár talán a mi oldalunkra írható, hogy hazai pályán játszunk. A két NFC west meccsből egyet jó lenne megnyerni.Bondi
Erre pedig most a 69ezők ellen van több esély... azért elkalapálhatnátok a vizicsibéket is... nem haragudnék! 😀Collapo
69ezők 😀😀😀 hát eddig tényleg arra hajaznak....a seattle ellen folyamatosan blitzelni kell és elérni hogy Wilsonnak ne legyen ideje rendesen dobnisamu09
Mivel nem vagy Hawks fan,gondolom nem láttad a maeccseket, ami teljesen érthető, szóval annyit segítek,hogy Wilsonnak sosincs ideje "rendesen dobni" 😀
Nagyon gyérül muzsikál a passprot.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
nem sok jót, bár talán a mi oldalunkra írható, hogy hazai pályán játszunk. A két NFC west meccsből egyet jó lenne megnyerni.Bondi
Erre pedig most a 69ezők ellen van több esély... azért elkalapálhatnátok a vizicsibéket is... nem haragudnék! 😀Collapo
69ezők 😀😀😀 hát eddig tényleg arra hajaznak....a seattle ellen folyamatosan blitzelni kell és elérni hogy Wilsonnak ne legyen ideje rendesen dobnisamu09
sokkal inkább a futást kell megállìtanotok, lásd: Panthers, amire kèpesnek is tartom a Texans D-t. Ha menni fog a futás, menni fog a play action is, azt pedig nagyon jól csináljuk, ès akkor nem nagyon lesz ellenszeretek Wilson ellen.

Coll mi az hogy vizicsibe??!! Remèlem a niners fanok nem veszik át, azèrt Te fogsz felelni! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
nem sok jót, bár talán a mi oldalunkra írható, hogy hazai pályán játszunk. A két NFC west meccsből egyet jó lenne megnyerni.Bondi
Erre pedig most a 69ezők ellen van több esély... azért elkalapálhatnátok a vizicsibéket is... nem haragudnék! 😀Collapo
69ezők 😀😀😀 hát eddig tényleg arra hajaznak....a seattle ellen folyamatosan blitzelni kell és elérni hogy Wilsonnak ne legyen ideje rendesen dobni
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem sok jót, bár talán a mi oldalunkra írható, hogy hazai pályán játszunk. A két NFC west meccsből egyet jó lenne megnyerni.Bondi
Erre pedig most a 69ezők ellen van több esély... azért elkalapálhatnátok a vizicsibéket is... nem haragudnék! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!