Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
John McClain ‏@McClain_on_NFL

Kubiak: "Matt will not play this week. Case Keenum will start."deyell
Ez a beszéd végre egy jó húzás Kubiaktól. Elsülhet bárhogy, de legalább megtudjuk hogy van-e a keretbe használható QB.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
John McClain ‏@McClain_on_NFL

Kubiak: "Matt will not play this week. Case Keenum will start."

choose life
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Danieal Manning szárkapocscsont repedés 6-8 hét pihenő. Valószínűleg Keo veszi át a helyét.swatt99
IR, vége a szezonjának.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ma Yates és Keenum edzett az első csapattal. Schaub játéka kérdéses. A kezdő pozíció pedig nyitott. Bár kötve hiszem, hogy ne Yates lenne a kezdő, ha Schaub nem épülne fel.Bondi
Éppen szerettem volna kérdezni ebben a topicban, hogy egyik nagy NCAA-kedvencem, Keenum esélyes lehet-e arra, hogy esetleg kezdjen; és hogy mennyire van elmaradva Yates-től (egyáltalán elé kerülhet-e a DC-n bármikor is - Schaub felépülésével természetesen a kérdésem okafogyott 😀 )?könyvkötő úr
Állítólag Yates nem volt túl meggyőző nyáron és épp, hogy csak beelőzte Keenumot. Gondolom a tapasztalat döntött mellette. Ettől függetlenül én nem hiszem, hogy Keenum kezdene most, max akkor fog beállni, ha Yates olyan rosszul fog játszani. Persze ez mind kérdés, csak vasárnap fogjuk megtudni hogy Schaub milyen állapotban lesz.

több mint 10 éve
könyvkötő úr 16
Ma Yates és Keenum edzett az első csapattal. Schaub játéka kérdéses. A kezdő pozíció pedig nyitott. Bár kötve hiszem, hogy ne Yates lenne a kezdő, ha Schaub nem épülne fel.Bondi
Éppen szerettem volna kérdezni ebben a topicban, hogy egyik nagy NCAA-kedvencem, Keenum esélyes lehet-e arra, hogy esetleg kezdjen; és hogy mennyire van elmaradva Yates-től (egyáltalán elé kerülhet-e a DC-n bármikor is - Schaub felépülésével természetesen a kérdésem okafogyott 😀 )?
több mint 10 éve
tex 150
Mi van a csapattal, srácok?Nem tudtam még végignézni egy meccset sem teljes egészében,csak az összefoglalókat.Számomra (gondolom nem csak nekem) megdöbbentő ez a teljesítmény.A szezon előtt titkos favoritnak gondoltam a csapatot,a D# már tavaly is karcolt + még ugye érkeztek új emberek is,erre jönnek a 30+ pontok...Tudom, benne vannak a pick6-ek is,de én azért többet vártam volna.Szerintem az offense is egyben van,The Natural mellé jött még egy tehetséges újonc + megmaradt a Tate-Foster tandem + Big O.Persze Schaub teljesítménye ezt mind nagyon befolyásolja,de mitől esett vissza ennyire tavalyhoz képest?Azért az előző szezonban viszonylag korrekt mutatókat tudott felmutatni és a csapat is elég jól szerepelt..Remélem azért hamar kijöttök ebből a gödörből.JoeyPorter
???
Ezek szerint ti sem értitek,hogy mi a gond?JoeyPorter
Egy jó nagy mély gödör amiből kiakarnak gondolom én törni de mindig visszazuhannak egy egy momentum miatt.Gondolok itt Pick6-ek hosszú drive utáni fumble gyenge red zone teljesítmény. Defense is 5 meccsig próbálta meccsben tartani a csapatot, de a Rams ellen nagyon gyenge napot fogtak ki. Schaubot szidtuk de Yates is az előző meccsen megmutatta hogy ő is képes eldönteni hamar egy meccset... Ezek után már csak egy dolog maradt az edzői stábban szétnézni és nem-e ott van hiba (ST ről lehet tudni hogy az régóta rossz).Én így látom a helyzetet.swatt99
Szerintem csak annyi, hogy mindenki hozzátesz valamit, hogy ne sikerüljelnek a meccsek. Vagy büntetés van, vagy (sokszor hosszú drive-ok után) labda eladás könnyíti meg az ellenfelek dolgát. A turnoverek nélkül az utóbbi 4 meccsen szerintem simán 17 pont alatt maradt volna az ellenfél, mind a 4 meccsen gyakorlatilag 1-1 TD drive-ot engedett a D. Eddig a védelem 7 TD-nél pályán sem volt a statisztikák szerint (egy szezonban 12 eddig a csúcs). Még 1 ehhez kapcsolódó statisztika, vagyis a számok nyelvén ugyanez: Houston D: 252,8 yard/meccs (ezzel első, 2. Seattle 290,2 yard/meccs...5. Kansas City 306,3 yard/meccs...), ugyanakkor 29,5 pont/meccs (ezzel 28., 1. Kansas City 10,8 pont/meccs...), és O: 395,7 yard/meccs (ezzel 7.), de 17,7 pont/meccs (26.).

Szerintem kb. ennyi a baj. A D pedig alig tud eddig labdát szerezni. Nagyobb fegyelmezettség kellene, kérdés, hogy a jelenlegi lejtőn a jelenlegi edzői stáb képes-e rendet tenni a fejekben. Ha igen, még bármi lehet. Vasárnap egy egész jó D ellen lehet(ne) bizonyítani... Gondolom Fosterre (és leginkább a futásaira és eddigi viszonylag megbízható labda tartására) bízzák a dolgot még akkor is, ha mindenki erre számít...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ma Yates és Keenum edzett az első csapattal. Schaub játéka kérdéses. A kezdő pozíció pedig nyitott. Bár kötve hiszem, hogy ne Yates lenne a kezdő, ha Schaub nem épülne fel.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mi van a csapattal, srácok?Nem tudtam még végignézni egy meccset sem teljes egészében,csak az összefoglalókat.Számomra (gondolom nem csak nekem) megdöbbentő ez a teljesítmény.A szezon előtt titkos favoritnak gondoltam a csapatot,a D# már tavaly is karcolt + még ugye érkeztek új emberek is,erre jönnek a 30+ pontok...Tudom, benne vannak a pick6-ek is,de én azért többet vártam volna.Szerintem az offense is egyben van,The Natural mellé jött még egy tehetséges újonc + megmaradt a Tate-Foster tandem + Big O.Persze Schaub teljesítménye ezt mind nagyon befolyásolja,de mitől esett vissza ennyire tavalyhoz képest?Azért az előző szezonban viszonylag korrekt mutatókat tudott felmutatni és a csapat is elég jól szerepelt..Remélem azért hamar kijöttök ebből a gödörből.JoeyPorter
???
Ezek szerint ti sem értitek,hogy mi a gond?JoeyPorter
Egy jó nagy mély gödör amiből kiakarnak gondolom én törni de mindig visszazuhannak egy egy momentum miatt.Gondolok itt Pick6-ek hosszú drive utáni fumble gyenge red zone teljesítmény. Defense is 5 meccsig próbálta meccsben tartani a csapatot, de a Rams ellen nagyon gyenge napot fogtak ki. Schaubot szidtuk de Yates is az előző meccsen megmutatta hogy ő is képes eldönteni hamar egy meccset... Ezek után már csak egy dolog maradt az edzői stábban szétnézni és nem-e ott van hiba (ST ről lehet tudni hogy az régóta rossz).Én így látom a helyzetet.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Mi van a csapattal, srácok?Nem tudtam még végignézni egy meccset sem teljes egészében,csak az összefoglalókat.Számomra (gondolom nem csak nekem) megdöbbentő ez a teljesítmény.A szezon előtt titkos favoritnak gondoltam a csapatot,a D# már tavaly is karcolt + még ugye érkeztek új emberek is,erre jönnek a 30+ pontok...Tudom, benne vannak a pick6-ek is,de én azért többet vártam volna.Szerintem az offense is egyben van,The Natural mellé jött még egy tehetséges újonc + megmaradt a Tate-Foster tandem + Big O.Persze Schaub teljesítménye ezt mind nagyon befolyásolja,de mitől esett vissza ennyire tavalyhoz képest?Azért az előző szezonban viszonylag korrekt mutatókat tudott felmutatni és a csapat is elég jól szerepelt..Remélem azért hamar kijöttök ebből a gödörből.JoeyPorter
???
Ezek szerint ti sem értitek,hogy mi a gond?

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Legalább mostmár nem kell félni, hogy megsérül visszahordás közben...

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Danieal Manning szárkapocscsont repedés 6-8 hét pihenő. Valószínűleg Keo veszi át a helyét.
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Mi van a csapattal, srácok?Nem tudtam még végignézni egy meccset sem teljes egészében,csak az összefoglalókat.Számomra (gondolom nem csak nekem) megdöbbentő ez a teljesítmény.A szezon előtt titkos favoritnak gondoltam a csapatot,a D# már tavaly is karcolt + még ugye érkeztek új emberek is,erre jönnek a 30+ pontok...Tudom, benne vannak a pick6-ek is,de én azért többet vártam volna.Szerintem az offense is egyben van,The Natural mellé jött még egy tehetséges újonc + megmaradt a Tate-Foster tandem + Big O.Persze Schaub teljesítménye ezt mind nagyon befolyásolja,de mitől esett vissza ennyire tavalyhoz képest?Azért az előző szezonban viszonylag korrekt mutatókat tudott felmutatni és a csapat is elég jól szerepelt..Remélem azért hamar kijöttök ebből a gödörből.

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kihagytam valamit? Érdemes megnézni?LanceVance
volt egy 99 yardos pick-six, ilyet nem minden nap lát az ember 😊DC
Bizony, egy linebackertől ráadásul. 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Vége a szezonnak....kíváncsi vagyok mi lesz a következmény...Bondi
Gondolom ezt inkább a játék képe alapján mondod, mert 2-4-ről még fel lehetne állni.

Igazából az a fura, hogy ma Schaubbal semmi gond nem volt, a csapat többi része volt irtó gyenge: védelem, büntetések és eladott labdák.DC
2-4-ről fel lehetne állni, bár ha egy csapat így kezd az nem sok jót jelent. Egy jó csapat, amelyik komolyan gondolja a PO szereplést az nem így áll 6 mérkőzés után. Ha belegondolunk a 2 győzelmünk is csak hajszál híján múlott.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Igen érdekes, az elért yardok alapján az ember biztos, hogy valami fordított eredményre gondolna. Az biztos, hogy itt a fejekben vannak komoly gondok. Valamit kéne tenni, de nem tudom, hogy lesz e belőle kiút.

több mint 10 éve
tex 150
A D az engedett yardokat tekintve megint nem volt rossz. Azért az vicces, hogy a total net yards 420-216 volt ide... Hasonlóan a múlt hetihez...
Fejben nagy bajok vannak.
Ja, volt kick-off return fumble is, amit szintén TD-re vitt vissza a Rams.
több mint 10 éve
tex 150
Kihagytam valamit? Érdemes megnézni?LanceVance
volt egy 99 yardos pick-six, ilyet nem minden nap lát az ember 😊DC
Amit nem Schaub dobott ezt azért hozzá kell tenni😊swatt99
Következő drive-ban Yates INT a Rams end zone-ban...
több mint 10 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Mazochistáknak kötelező... 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kihagytam valamit? Érdemes megnézni?LanceVance
volt egy 99 yardos pick-six, ilyet nem minden nap lát az ember 😊DC
Amit nem Schaub dobott ezt azért hozzá kell tenni😊
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Kihagytam valamit? Érdemes megnézni?LanceVance
volt egy 99 yardos pick-six, ilyet nem minden nap lát az ember 😊
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
Kihagytam valamit? Érdemes megnézni?

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Egyre gyengébb ez a csapat...Mai meccsen a defense is egy nagy semmi volt. Úgy tűnik hogy Yates se jobb ,de legalább hagyomány őrző. Ezek után meg kellene próbálni Keenum-ot mert lehet a legjobb qb-nk keretbe se került eddig😊 A mai meccs után én már bravúrként fognám fel ha meglenne legalább a 8-8as mérleg.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Vége a szezonnak....kíváncsi vagyok mi lesz a következmény...Bondi
Gondolom ezt inkább a játék képe alapján mondod, mert 2-4-ről még fel lehetne állni.

Igazából az a fura, hogy ma Schaubbal semmi gond nem volt, a csapat többi része volt irtó gyenge: védelem, büntetések és eladott labdák.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Vége a szezonnak....kíváncsi vagyok mi lesz a következmény...

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Eközben Vince Young felajánlkozott twitteren a Texansnak..."Let them know VY is in shape and ready to go! I always loved my birth place and everyone who lives in it IM READY"😊FearTomi
birthplace az egy szó, no de sebaj