Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ubhlyxawclyh4drfsnw6
Johnny Manziel ranks No. 1 on top 50 NFL prospects list
Texas A&M's Johnny Manziel and South Carolina's Jadeveon Clowney lead the way in Gil Brandt's list of the top 50 NFL prospects.
ez bakker egyre jobb...

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Nem is az, hogy se a rams, sea jax nem húzza be teddy-t, de még a browns is hamarabb választaná manzielt mint őt 😀
 www.nfl.com/draft/2014/mock-drafts/daniel-jeremiah/175601
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Szerintem most szépen minden Top pickről el fogja mondani, hogy ki mennyire jó 😊

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
McNair miért beszélt Clowney-ról? Vajon letradelnének 3-4el hogy behúzzák vagy csak elterelte a figyelmet a QB needről? 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Bortles tényleg olyan mint Tannehill. Szerintem az ő erősségük a gatyájiukban van a nőiket elnézve.😀😀😀 😀😀😀
Crennel meg nem baj ha csak Shrine Game után jön. Hátha talál 1-2 underrated playert, akiket hátsó körökben érdemes kihúzni, esetleg majd UDFA-ként szignózni.Gabriel
Nem is értem mire gondolsz 😉

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Bortles tényleg olyan mint Tannehill. Szerintem az ő erősségük a gatyájiukban van a nőiket elnézve.😀😀😀 😀😀😀
Crennel meg nem baj ha csak Shrine Game után jön. Hátha talál 1-2 underrated playert, akiket hátsó körökben érdemes kihúzni, esetleg majd UDFA-ként szignózni.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Vrabel jó LB edző lesz szvsz. Mikor A Chiefs 3-4re váltott, a kiváló LB edzőnk (Gary Gibbs, őt Reid sem rúgta ki, nem hülye) mellett ő segített legtöbbet az LB sornak, a projekt nagyon jól sikerült, és a srácok folyton dicsérték, milyen jól magyaráz. Ráadásul fejből ismeri a Crennel védelmi rendszert (NE-KC).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Az új D stáb:

DC-Romeo Crennel
DL-Bill Kollar
LB-Mike Vrabel
CB-John Butler
S-Anthony Bidget

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Ha minden igaz akkor hivatalos Crennel érkezése. Az East-West Shrine Game után csatlakozik a csapathoz.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Szóval, ahogy én most látom az 1/1 sorsát:
90% Bridgewater, 9% Clowney, 1% másDC
Ez a megoszlás telitalálatnak tűnik. Hasonlóan tippelnék én is. Bortles erőssége egyébként a benyomásaim alapján elsősorban mentálisak, ami miatt akár felmerülhet ilyen 1/1 pletyka és amiben előrébb lehet elméletileg rangsorolni Bridgewaternél. A papírforma szerint egyikőjüknek sem lesz ideje, hogy olyan nyugodt tanulási folyamattal kezdje NFL pályafutását, mint Rodgers tette a Packersnél, de nem látni olyan red flaget, hiányosságot a játékukban, hogy ne lehessen hozzá hasonlítani őket prospectként.

Már legalább egy hónapja játékképe alapján Luckhoz próbálják hasonlítani Bortlest - bármit is jelentsen.DoM
Hát én Luck óta nem láttam olyan irányítót a drafton akit egyértelműen 1/1-nek mondanék. Most se, egyszerűen nem olyan jó senki mint ő akkor.samu09
Mondjuk azóta nem volt még olyan sok draft 😊

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Szóval, ahogy én most látom az 1/1 sorsát:
90% Bridgewater, 9% Clowney, 1% másDC
Ez a megoszlás telitalálatnak tűnik. Hasonlóan tippelnék én is. Bortles erőssége egyébként a benyomásaim alapján elsősorban mentálisak, ami miatt akár felmerülhet ilyen 1/1 pletyka és amiben előrébb lehet elméletileg rangsorolni Bridgewaternél. A papírforma szerint egyikőjüknek sem lesz ideje, hogy olyan nyugodt tanulási folyamattal kezdje NFL pályafutását, mint Rodgers tette a Packersnél, de nem látni olyan red flaget, hiányosságot a játékukban, hogy ne lehessen hozzá hasonlítani őket prospectként.

Már legalább egy hónapja játékképe alapján Luckhoz próbálják hasonlítani Bortlest - bármit is jelentsen.DoM
Hát én Luck óta nem láttam olyan irányítót a drafton akit egyértelműen 1/1-nek mondanék. Most se, egyszerűen nem olyan jó senki mint ő akkor.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
BoB, Crennel, Vrabel... Szereztetek egy új "segédszurkolót". Nagyon jó lesz ez sztem.

Do your job
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Egyszerűen nem lehet más választás mint megpróbálni 1/1re QB-t húzni.Védelem idén is mindent megpróbált tenni hogy ne legyen nagy zakó, rengeteg meccset 7 vagy kevesebb ponttal bukták el.
Ha nem jön be a QB akkor ott van majd a másik lehetőség hogy hoznak valakit más csapattól de idén nem tudok olyan QB-t aki elérhető lenne akár cserével is és biztosan jobb lenne a mostani draft lehetőségektől.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szóval, ahogy én most látom az 1/1 sorsát:
90% Bridgewater, 9% Clowney, 1% másDC
Ez a megoszlás telitalálatnak tűnik. Hasonlóan tippelnék én is. Bortles erőssége egyébként a benyomásaim alapján elsősorban mentálisak, ami miatt akár felmerülhet ilyen 1/1 pletyka és amiben előrébb lehet elméletileg rangsorolni Bridgewaternél. A papírforma szerint egyikőjüknek sem lesz ideje, hogy olyan nyugodt tanulási folyamattal kezdje NFL pályafutását, mint Rodgers tette a Packersnél, de nem látni olyan red flaget, hiányosságot a játékukban, hogy ne lehessen hozzá hasonlítani őket prospectként.

Már legalább egy hónapja játékképe alapján Luckhoz próbálják hasonlítani Bortlest - bármit is jelentsen.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mégis egy jó ILB, aki pedig a védelem irányítója lesz ugyanúgy befolyásolhatja a meccs alakulását. Sose tudjuk meg hogy mi lett volna tavaly és idén ha Cush végig bírja, és hogy milyen lesz a játéka kétszeres szalagszakadás után.samu09
Nem ismerem mélységében még az idei ILB felhozatalt, de általánosságban nincs akkora különbség tehetségben, rátermettségben ezen a poszton mondjuk az első kör elején elérhető linebackerek és a 2-3. kör elején elérhetők között, hogy annyira korai picket kelljen rááldozni. Laurinaitis is 2/35 volt, Kiko Alonso tavaly 2/45. Egy olyan korszakos LB-re, amilyennek Kuechlyt tartották lehet ellőni mondjuk top10-es picket, de az nagyon ritka.

A másik, hogy Watt miatt és azért a cornerback poszt is elég erős, plusz van még egy veterán Antonio Smith is, plusz a fiatal pass rusherek, nagyon már nincs hova fejleszteni a védelmet. Újabb minőségi elem hozzáadásával már nem fog annyit ugorni a teljesítmény, hogy az akár látható eredményt okozzon. Főleg ha a támadósor ugyanúgy stagnálni fog, mint idén az inkonzisztens irányítójáték miatt és hogy túlságosan kellett a passzjáték hatékonyságában a futójátékra támaszkodni, mert nálatok az utóbbi próbálta megalapozni az előbbit.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
 www.rotoworld.com/articles/cfb/45952/349/2014s-quarterback-conundrum
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Bridgewater, Bortles, Manziel...Bondi
Bizonyára rengeteg hír, cikk és elemzés fog megjeleni ebben a témában, és talán úgy tűnik majd, mintha Bortles vagy Manziel is opció lehet az 1/1-en, de én szinte biztos vagyok benne, hogy nem azok.
Manziel celeb státuszát a legtöbb nfl edző utálni fogja, a játékába is találni rengeteg hibát, és ne felejtsük, hogy a college top LT-je védte, míg Evans (az elkapója) két fejjel magasabb volt egy átlag college cornernél.
Bortles meg...prototípus alkata van, és valamivel erősebb a karja mint a másik kettő irányitónak (bár ez méretéből is adódik), de ő se sok pass rusht látott és spread offenseben játszott. Mi az, ami ebben a srácban, tehetség alapján benne lehet? Flacco, Tannehill...Ponder? Mert kb rájuk emlékeztet. 1/1? Na, ne vicceljünk...
Akkor már 100szor inkább Clowney, aki ha nem is lesz egy HoF (attitűdje miatt), viszont valószínű egy pro bowl szintet el fog érni, főleg ha JJ-vel egy falban játszana, akkor évekig retteghetnének az ellenfél irányítói.
Szóval, ahogy én most látom az 1/1 sorsát:
90% Bridgewater, 9% Clowney, 1% más
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Viszont eddig nem láttam olyan írást ami LB vagy OL húzást mondana elsőre. Need mindkettő és azért tudnak csavarni a dolgokon Houstonban.samu09
Nincs még egy olyan erős figura az NFL sakktábláján, mint az irányító. Egyetlen másik poszt, szerepkör még csak a közelébe sem ér, ha pozíciós értékről van szó. Az irányító jó játéka, képességei önmagában képesek átformálni egy csapat játékát és elmaszkolni más csapatrészek hiányosságait és pozitív hatásai a csapatjáték minden elemében jelentkeznek (elkapók minősége, támadófal passz elleni védelme, kevesebb figyelem a futójátéknak, a pontszerzési esélyek növelésével csökken a nyomás a védelmen).DoM
Teljesen korrekt post volt, szerintem is a legfontosabb az irányító, de nem nagyon láttam top5 LB draftot. Mégis egy jó ILB, aki pedig a védelem irányítója lesz ugyanúgy befolyásolhatja a meccs alakulását. Sose tudjuk meg hogy mi lett volna tavaly és idén ha Cush végig bírja, és hogy milyen lesz a játéka kétszeres szalagszakadás után.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Viszont eddig nem láttam olyan írást ami LB vagy OL húzást mondana elsőre. Need mindkettő és azért tudnak csavarni a dolgokon Houstonban.samu09
Nincs még egy olyan erős figura az NFL sakktábláján, mint az irányító. Egyetlen másik poszt, szerepkör még csak a közelébe sem ér, ha pozíciós értékről van szó. Az irányító jó játéka, képességei önmagában képesek átformálni egy csapat játékát és elmaszkolni más csapatrészek hiányosságait és pozitív hatásai a csapatjáték minden elemében jelentkeznek (elkapók minősége, támadófal passz elleni védelme, kevesebb figyelem a futójátéknak, a pontszerzési esélyek növelésével csökken a nyomás a védelmen).

A Houston nagyon szerencsés helyzetben van. Nem önmagában az 1/1 draftjog birtoklásával, hanem egyrészt azért is mert oda van választék olyan irányítókban, akik nem tucatjátékosnak számítanak egy átlagos draftclass tekintetében. 1/1 miatt már egy ilyen játékos is üdvözítő, de most azért a jó ideje konszenzusos top pick Bridgewater mögé azért kezd felzárkózni Bortles (bár én nem igazán tudok vele egyetérteni, főleg hogy a játéka nem sokban különbözik a Louisville irányítójáétól) és jön a teljesen más stílust képviselő Manziel is.

Másrészt náluk játszik az NFL legdominánsabb védőjátékosa, aki ráadásul sémafüggetlen, mert 43 under tackle-ként és 34-es endként is elit. Prémium szereprkörről van szó, amit Watt betölt, mert egyre inkább az a trend kezd kibontakozni az NFL-ben, hogy a két OT-re helyezett nyomás mellett fontosabb lett a támadófal belső hármasán keresztül támadni az irányítókat, ahol ráadásul papíron egyszerűbb megvalósítani a duplázást is. Bár a premium, külső pass rusher még mindig luxuscikk, de a Texans esetében Watt jelenléte miatt én nem tartanám olyan prioritásnak, amit meg kellene fontolni 1/1-re. Hangsúlyozom abban a helyzetben, amit az idei class irányító felhozatala mutat.

Harmadrészt van a csapatnak egy Duane Brownja, aki az egyik legjobb vakoldali tackle a ligában.

Amiről itt a bevezetőben beszéltem (pozíciós érték) miatt volt "papírforma" a döntés a Mario Williams vs. Reggie Bush kérdésben.

A többi hiányposzt orvoslására azért rendelkezésre fog állni még három választási jog a bő top100-ban. A 2/1 és 3/1 pick esetében még mindig minőségi választási lehetőségekről beszélünk.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Azt írták McNair kedveli Manzielt, ez is döntő lehet de gondolom a GM-nek és BoBnak nagyobb befolyása van ilyenkor. Talán BoBnak van a legtöbb most mert a saját séma beillesztését az irányítóval kell kezdeni és ő tudja kire szeretne számítani most. Viszont eddig nem láttam olyan írást ami LB vagy OL húzást mondana elsőre. Need mindkettő és azért tudnak csavarni a dolgokon Houstonban.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Nem látható tőlük túl nagy, kiemelkedő játék (mint pl Manzieltől) hozzák azt amit elvárnak tőlük.Bondi
baggio
Jó, de arra gondoltam, hogy míg Manzielnél mondjuk bármikor benne van valami váratlan a játékában, addig Bridge és Bortles nem erre alapoznak.Bondi
Ennek így, ebben a formában semmi értelme nincs, nagy és váratlan játékokra amúgy sem "alapozhat" egyetlen QB sem. Maximum annyit lehet elmondani, hogy több rizikót vállal, ezért a highlight tape-je hosszabb, ami meg csak a szurkolóknál faktor, emiatt senki nem lesz NFL irányító.baggio
Látod. Tudod Te, hogy mire gondolok. Bridge és Bortles inkább a zsebben dolgozik, csak akkor "menekül" ha már nincs más választás. Míg Manziel sokkal gyakrabban mozog ki és választja akár a futást. Vagy nem jól látom?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Nem látható tőlük túl nagy, kiemelkedő játék (mint pl Manzieltől) hozzák azt amit elvárnak tőlük.Bondi
baggio
Jó, de arra gondoltam, hogy míg Manzielnél mondjuk bármikor benne van valami váratlan a játékában, addig Bridge és Bortles nem erre alapoznak.Bondi
Ennek így, ebben a formában semmi értelme nincs, nagy és váratlan játékokra amúgy sem "alapozhat" egyetlen QB sem. Maximum annyit lehet elmondani, hogy több rizikót vállal, ezért a highlight tape-je hosszabb, ami meg csak a szurkolóknál faktor, emiatt senki nem lesz NFL irányító.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Nem látható tőlük túl nagy, kiemelkedő játék (mint pl Manzieltől) hozzák azt amit elvárnak tőlük.Bondi
baggio
Jó, de arra gondoltam, hogy míg Manzielnél mondjuk bármikor benne van valami váratlan a játékában, addig Bridge és Bortles nem erre alapoznak.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Nem látható tőlük túl nagy, kiemelkedő játék (mint pl Manzieltől) hozzák azt amit elvárnak tőlük.Bondi






--------





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Draft Insider Tony Pauline writes that UCF QB Blake Bortles is a "clear-cut favorite" to be the Texans' pick at No. 1 overall. samu09
Egy évvel ezelőtt Damontre Moore volt Pauline favoritja az 1/1-es pickre. Nem kell túlzott jelentőséget tulajdonítani neki.