Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
John McClain ‏@McClain_on_NFL 7 ó

I feel bad for Brian Gardner, who was fired as Texans director of pro scouting. A real good guy. He was fired today with scout Kevin Murphy.

GM Rick Smith will have to hire a new director of pro scouting. Bobby Grier, one of the NFL's best, is heavily involved in pro scouting dept

Közben Jason La Canfora megszellőztette, hogy Rick Smith első számú jelöltje Ken Wisenhunt lett volna. Ha valóban így van, akkor beigazolódik ami számomra eddig is egyértelmű volt, hogy McNair hozta meg ezt a döntést, hogy ki legyen az új HC és Smithnek nem volt beleszólása. Nem csodálkoznék, ha előbb vagy utóbb ő is repülne Houstonból.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Érdekes lenne ha jönne a papa Oline assistant-nek Munchak mellé. Az ő párosuk nagy fogás lenne. Bár Munchak képben van még Clevelandben és interjún volt ma Pittsburgh-ben is. Utóbbi helyen is Oline coach interjún volt.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
És mivan, ha Matthews-t behúzzák RT-nek? Másodjára megfogják McArront, Tate-el hosszabbítanak és jövőre földön nyernek SB-t 😀 Ez is egy lehetőség csak úgy mondom.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Ugyan még nincs meg az OC, de az már kiderült, hogy BoB fogja hívni az playeket.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Andre Johnson nem vállalja a játékos a pro bowl-on. JJ Watt ellenben csapatkapitány lesz.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Egész jó kis statisztikai összefoglaló

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/01/statistical-comparison-of-the-top-10-nfl-qb-prospects/

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Lehet, hogy régimódi vagyok, de olyan QB-t semmiképpen nem akarom, hogy pickeljünk, akinek az erőssége a futás. Az NFL-ben szerintem hosszútávon nincs jövője a futó QB-knak, mert még ha jól is megy a játék filozófiája, minden meccsen félni kell attól, mikor verik úgy telibe, mint Griffint, vagy Vick-et szokták.sevarafa
Mondjuk ez a megjegyzés itt, a Texans topicban különösen vicces, David Carr is olyan szépen elvolt anno a zsebben, nem kellett soha azon izgulni, hogy a pocketen kívül valami rossz dolog történik vele... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Lehet, hogy régimódi vagyok, de olyan QB-t semmiképpen nem akarom, hogy pickeljünk, akinek az erőssége a futás. Az NFL-ben szerintem hosszútávon nincs jövője a futó QB-knak, mert még ha jól is megy a játék filozófiája, minden meccsen félni kell attól, mikor verik úgy telibe, mint Griffint, vagy Vick-et szokták. Egy QB legyen annyira mobilis, hogy néha megtudjon futni egy egy down-t, ha nincs éppen szabad elkapó, és van hely is.
Manziel kicsi, és túl sokat fut. Nem kell. Néger irányítót nem szeretnék ( nem mert rasszista vagyok 😊 statisztika miatt..eddig egy néger kezdő irányító nyert Super Bowl-t a csapatának, nem biztos, hogy ez véletlen). Bortles a megfelelő választás szerintem. Bivaly kar, megfelelő mobilitás, dolgozni kell a pontosságon, de mindenkinek kell dolgozni valamin. Én Bortles-on azt vettem észre, hogy néha nem veszi észre, mikor blitz-elik és mikor nem, de hát ez nálunk Texans-nál már-már visszatérő probléma.sevarafa
Üdv a fórumon.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Lehet, hogy régimódi vagyok, de olyan QB-t semmiképpen nem akarom, hogy pickeljünk, akinek az erőssége a futás. Az NFL-ben szerintem hosszútávon nincs jövője a futó QB-knak, mert még ha jól is megy a játék filozófiája, minden meccsen félni kell attól, mikor verik úgy telibe, mint Griffint, vagy Vick-et szokták. Egy QB legyen annyira mobilis, hogy néha megtudjon futni egy egy down-t, ha nincs éppen szabad elkapó, és van hely is.
Manziel kicsi, és túl sokat fut. Nem kell. Néger irányítót nem szeretnék ( nem mert rasszista vagyok 😊 statisztika miatt..eddig egy néger kezdő irányító nyert Super Bowl-t a csapatának, nem biztos, hogy ez véletlen). Bortles a megfelelő választás szerintem. Bivaly kar, megfelelő mobilitás, dolgozni kell a pontosságon, de mindenkinek kell dolgozni valamin. Én Bortles-on azt vettem észre, hogy néha nem veszi észre, mikor blitz-elik és mikor nem, de hát ez nálunk Texans-nál már-már visszatérő probléma.sevarafa
Téves. Bortles esetében pont a karerősség az, ami talán a leginkább kérdéses faktor, a pontosságával nincs különösebb probléma.vassadi
A jelenlegi QB class-hoz képest azért nincs gyenge karja szerintem. Nem Carr szint, de bőven jósevarafa
Én sem írtam olyat, hogy gyenge lenne a karja, de a "bivaly" is erős túlzás.vassadi
Jogos! 😊 Elnézést.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Lehet, hogy régimódi vagyok, de olyan QB-t semmiképpen nem akarom, hogy pickeljünk, akinek az erőssége a futás. Az NFL-ben szerintem hosszútávon nincs jövője a futó QB-knak, mert még ha jól is megy a játék filozófiája, minden meccsen félni kell attól, mikor verik úgy telibe, mint Griffint, vagy Vick-et szokták. Egy QB legyen annyira mobilis, hogy néha megtudjon futni egy egy down-t, ha nincs éppen szabad elkapó, és van hely is.
Manziel kicsi, és túl sokat fut. Nem kell. Néger irányítót nem szeretnék ( nem mert rasszista vagyok 😊 statisztika miatt..eddig egy néger kezdő irányító nyert Super Bowl-t a csapatának, nem biztos, hogy ez véletlen). Bortles a megfelelő választás szerintem. Bivaly kar, megfelelő mobilitás, dolgozni kell a pontosságon, de mindenkinek kell dolgozni valamin. Én Bortles-on azt vettem észre, hogy néha nem veszi észre, mikor blitz-elik és mikor nem, de hát ez nálunk Texans-nál már-már visszatérő probléma.sevarafa
Téves. Bortles esetében pont a karerősség az, ami talán a leginkább kérdéses faktor, a pontosságával nincs különösebb probléma.vassadi
A jelenlegi QB class-hoz képest azért nincs gyenge karja szerintem. Nem Carr szint, de bőven jósevarafa
Én sem írtam olyat, hogy gyenge lenne a karja, de a "bivaly" is erős túlzás.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Lehet, hogy régimódi vagyok, de olyan QB-t semmiképpen nem akarom, hogy pickeljünk, akinek az erőssége a futás. Az NFL-ben szerintem hosszútávon nincs jövője a futó QB-knak, mert még ha jól is megy a játék filozófiája, minden meccsen félni kell attól, mikor verik úgy telibe, mint Griffint, vagy Vick-et szokták. Egy QB legyen annyira mobilis, hogy néha megtudjon futni egy egy down-t, ha nincs éppen szabad elkapó, és van hely is.
Manziel kicsi, és túl sokat fut. Nem kell. Néger irányítót nem szeretnék ( nem mert rasszista vagyok 😊 statisztika miatt..eddig egy néger kezdő irányító nyert Super Bowl-t a csapatának, nem biztos, hogy ez véletlen). Bortles a megfelelő választás szerintem. Bivaly kar, megfelelő mobilitás, dolgozni kell a pontosságon, de mindenkinek kell dolgozni valamin. Én Bortles-on azt vettem észre, hogy néha nem veszi észre, mikor blitz-elik és mikor nem, de hát ez nálunk Texans-nál már-már visszatérő probléma.sevarafa
Téves. Bortles esetében pont a karerősség az, ami talán a leginkább kérdéses faktor, a pontosságával nincs különösebb probléma.vassadi
A jelenlegi QB class-hoz képest azért nincs gyenge karja szerintem. Nem Carr szint, de bőven jó
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Seferava: ez tök jól hangzik, csak annyi a bibi, hogy az h te ( houston) kit választanál az senkit nem érdekel...a tradelni akaró csapat fogja azt megkeresni akinek a helyére fel akar mozogni. ha egyáltalán lesz ilyen akinek kell az 1/1. Ha a cleveland ìgy döntene és még meg is egyezne a két csapat az árban, mi a garancia h pont nem bortles miatt kellett nekik az első választási lehetőség? 😊peach
Garancia nincs, de nem túl valószínű, hogy Manziel, Bridgewater előtt Bortles-ért feltradelnének. Egy Cleveland mellett lakó ismerősöm, azt mondja, hogy ott folyamatosan Manziel-ről cikkeznek és a csapból is ő folyik...erre alapozok 😊
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Lehet, hogy régimódi vagyok, de olyan QB-t semmiképpen nem akarom, hogy pickeljünk, akinek az erőssége a futás. Az NFL-ben szerintem hosszútávon nincs jövője a futó QB-knak, mert még ha jól is megy a játék filozófiája, minden meccsen félni kell attól, mikor verik úgy telibe, mint Griffint, vagy Vick-et szokták. Egy QB legyen annyira mobilis, hogy néha megtudjon futni egy egy down-t, ha nincs éppen szabad elkapó, és van hely is.
Manziel kicsi, és túl sokat fut. Nem kell. Néger irányítót nem szeretnék ( nem mert rasszista vagyok 😊 statisztika miatt..eddig egy néger kezdő irányító nyert Super Bowl-t a csapatának, nem biztos, hogy ez véletlen). Bortles a megfelelő választás szerintem. Bivaly kar, megfelelő mobilitás, dolgozni kell a pontosságon, de mindenkinek kell dolgozni valamin. Én Bortles-on azt vettem észre, hogy néha nem veszi észre, mikor blitz-elik és mikor nem, de hát ez nálunk Texans-nál már-már visszatérő probléma.sevarafa
Téves. Bortles esetében pont a karerősség az, ami talán a leginkább kérdéses faktor, a pontosságával nincs különösebb probléma.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 255 — a new hope (again)
Seferava: ez tök jól hangzik, csak annyi a bibi, hogy az h te ( houston) kit választanál az senkit nem érdekel...a tradelni akaró csapat fogja azt megkeresni akinek a helyére fel akar mozogni. ha egyáltalán lesz ilyen akinek kell az 1/1. Ha a cleveland ìgy döntene és még meg is egyezne a két csapat az árban, mi a garancia h pont nem bortles miatt kellett nekik az első választási lehetőség? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/NFL-Network-Texans-on-the-clock/2093b0db-92be-414d-9b16-52eeb5b25512LanceVance
Érdekes. Szerinte Clowney-t kellene választani és Keenum maradhatna kezdőnek.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/NFL-Network-Texans-on-the-clock/2093b0db-92be-414d-9b16-52eeb5b25512

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000312939/article/johnny-manziel-ranks-no-1-on-top-50-nfl-prospects-list?campaign=Facebook_writers_brandt ez bakker egyre jobb...LanceVance
én ma néztem vagy hány Bortles videot és interjút. Egyre jobban tetszik a srác. Már jobban el tudnám képzelni 1/1-re mint Manzielt és BoB-ot le is győzte a Penn State ellen.samu09
Ugye, ugye, mondtam én 😊 Lehet, hogy az a letrade nem is annyira false info és tényleg meg akarnánk ezt lépni.Bondi
Cleveland sanszos lehet a pick trade-nél. van két első körös pickjük, most tudnak invesztálni az 1/1. Ha trade, akkor őket választanám, ők azt hoznak el akit akarnak, nekünk megmarad 1/4-be Bortles mindenképpen, plusz kaphatnánk még jó pickeket, attól függ mennyire motiváltak a trade-re. Vélhetően nagyon...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Lehet, hogy régimódi vagyok, de olyan QB-t semmiképpen nem akarom, hogy pickeljünk, akinek az erőssége a futás. Az NFL-ben szerintem hosszútávon nincs jövője a futó QB-knak, mert még ha jól is megy a játék filozófiája, minden meccsen félni kell attól, mikor verik úgy telibe, mint Griffint, vagy Vick-et szokták. Egy QB legyen annyira mobilis, hogy néha megtudjon futni egy egy down-t, ha nincs éppen szabad elkapó, és van hely is.
Manziel kicsi, és túl sokat fut. Nem kell. Néger irányítót nem szeretnék ( nem mert rasszista vagyok 😊 statisztika miatt..eddig egy néger kezdő irányító nyert Super Bowl-t a csapatának, nem biztos, hogy ez véletlen). Bortles a megfelelő választás szerintem. Bivaly kar, megfelelő mobilitás, dolgozni kell a pontosságon, de mindenkinek kell dolgozni valamin. Én Bortles-on azt vettem észre, hogy néha nem veszi észre, mikor blitz-elik és mikor nem, de hát ez nálunk Texans-nál már-már visszatérő probléma.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
Minden héten le fognak adni egy cikket a lehetséges első választásról. Valamiért Pont Teddy-vel kezdték
 www.houstontexans.com/news/article-2/Texans-On-The-Clock-Teddy-Bridgewater/39a0f57c-5e2b-4030-b6f0-755c3c261705
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
nézegettem a régi prospect ismertetőket és elég komoly írást találtam Wattról:
Alapesetben DE, de a fal közepébe is használható 4-3-as felállásoknál, de a következő szintem a legjobban a 3-4-es sémába illik five-technique DE-ként – Semmiben sem kiemelkedő és nem lesz kiemelkedő sack király, de egy igen sokoldalú és figyelemre méltó méretekkel rendelkező játékos.
jóslások meg mindenek 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000312939/article/johnny-manziel-ranks-no-1-on-top-50-nfl-prospects-list?campaign=Facebook_writers_brandt ez bakker egyre jobb...LanceVance
én ma néztem vagy hány Bortles videot és interjút. Egyre jobban tetszik a srác. Már jobban el tudnám képzelni 1/1-re mint Manzielt és BoB-ot le is győzte a Penn State ellen.samu09
Ugye, ugye, mondtam én 😊 Lehet, hogy az a letrade nem is annyira false info és tényleg meg akarnánk ezt lépni.Bondi
Nem hiszem hogy kiadnák a kezükből az első választás jogát. Nem azért lesz valaki 1/1 mert az NFLből kiöregedett "szakértők" annak mondják, hanem mert egy csapat akkor választja ki. És szerintem csak akkor mondanának le az első pickről ha nem lenne rá érdemes játékos a céljaikhoz. Mondjuk szerintem idén Teddy Bortles és Clowney érné meg.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000312939/article/johnny-manziel-ranks-no-1-on-top-50-nfl-prospects-list?campaign=Facebook_writers_brandt ez bakker egyre jobb...LanceVance
én ma néztem vagy hány Bortles videot és interjút. Egyre jobban tetszik a srác. Már jobban el tudnám képzelni 1/1-re mint Manzielt és BoB-ot le is győzte a Penn State ellen.samu09
Ugye, ugye, mondtam én 😊 Lehet, hogy az a letrade nem is annyira false info és tényleg meg akarnánk ezt lépni.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 913 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000312939/article/johnny-manziel-ranks-no-1-on-top-50-nfl-prospects-list?campaign=Facebook_writers_brandt ez bakker egyre jobb...LanceVance
én ma néztem vagy hány Bortles videot és interjút. Egyre jobban tetszik a srác. Már jobban el tudnám képzelni 1/1-re mint Manzielt és BoB-ot le is győzte a Penn State ellen.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Áprilisig sok idő van még, nem lehet 3 naponta ugyan arról a sorrendről írni.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ubhlyxawclyh4drfsnw6
Johnny Manziel ranks No. 1 on top 50 NFL prospects list
Texas A&M's Johnny Manziel and South Carolina's Jadeveon Clowney lead the way in Gil Brandt's list of the top 50 NFL prospects.
ez bakker egyre jobb...