Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
jézusom, szerencsétlen teddy v akárki aki lesz....peach
Ennyire gáz a fickó???

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
jézusom, szerencsétlen teddy v akárki aki lesz....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Megvan az OL coach....a Falconstól érkezik Paul Dunn személyében.

 blog.chron.com/ultimatetexans/2014/01/texans-hire-falcons-assistant-dunn-as-offensive-line-coach/

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Én csak annyit mondok hogy sok sikert!

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Kubiak lett a Ravens új OC-ja. Sok sikert neki.Bondi
most olvasom. hátha az oc poszt jobban bejön nekisamu09
Egy olyan közegben, Harbaugh kezei alatt...Flacco ismét a 2012-es számait hozhatja majd.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Kubiak lett a Ravens új OC-ja. Sok sikert neki.Bondi
most olvasom. hátha az oc poszt jobban bejön neki, ráadásul harbough alatt dolgozni nem semmi. virágozni fog baltimoreban a play action 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Kubiak lett a Ravens új OC-ja. Sok sikert neki.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Watt új ünneplést mutatott be Hawaiion.iktriad
Nagyon nagy forma remélem alapszakaszra is megőrzi ezt a figurát 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Watt új ünneplést mutatott be Hawaiion.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Az 5 legnagyobb needünk, mondjuk én az RB helyett az ILB posztot mondanám.

 www.csnhouston.com/football-houston-texans/talk/top-five-texans-needs-offseason

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Korai! források szerint BoBnak két favoritja van QB posztra. Első körben Bortles vagy a másodikban Mettenberger.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Offense
Ott kezdődik a történet, hogy szerintem Schaubnak megköszönjük az elmúlt évek kemény és eredményes munkáját. És ezt nem cinikusan írtam hanem így gondolom. 1/1-re pedig 1 frissen kinevezett O-Guru főedző húzzon irányítót! Az 5! RB közül egyet sem tartunk meg nálam, főleg nem Tate-et. A pofáját nagyon tudja jártatni, hogy ő kezdő szintű, csak épp 1szer sem bizonyította. Talán 1 jó meccse volt idén, amikor a 3 TD-t szerezte. Greg Jones olyan pozícióban van amit lehet jövőre használni sem fogunk, ha 2 TE lesz pályán. Graham könnyen pótolható játékos, a TE pozíció így működik. Amilyen jól pótolta Danielst, őt olyan jól pótolta Griffin. Nem lennék meglepődve ha nem tartanák meg. Ne feledjük anno Joel Dreessen milyen jól pótolta Danielst, aztán év végén ment, mert nem kellett. Lestar Jean mehet, ezer ilyen képességű játékos rohangál szerződés nélkül. Harris és Gardner mehet. Jön vissza Williams és Quessenberry, így ők pótolva vannak. Viszont megmondom őszintén Wade Smith-t én nehéz szívvel fogom útnak engedni ha nem kap szerződést nálunk. Ugyanis a Brown, Smith, Myers trió nagyon jó. Az a Brooks, Newton kettős szúrja nagyon az én szemem. Inkább ott kéne robbantani a falat és azt a jobb oldalt renoválni. Egyébként O-Line emberkék között sok jó nevű kezdő lesz FA, nagyrészük még fiatal is.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Köszi hogy megosztottátok a véleményeteket! Akkor az én gondolataim a témában.
Defense
Clowney nekem elég rendszeridegen. Ha el lehet képzelni 3-4ben akkor inkább OLB szerintem. Innentől kezdve A. Smithre szerintem nincs befolyással. Ha olcsón aláír maradjon. Viszont meg kell jegyezni ezen a ponton, hogy FA lesz Tyson Jackson aki Crennelnél eléggé jó teljesítményt nyújtott KC-ben. A 2 NT közül talán Mitchellnek van esélye maradásra, hisz mégiscsak kezdő volt, de nagy lovét nálunk ő sem remélhet. Ha nagydarab NT kell Crennelnek, FA piacról Soliai, T. Cody, vagy Cam Thomas jöhet szóba 1. ránézésre. Braman valóban nagyon szimpatikus harcos, de csak specteamer semmi több. Mack felejtő. A 2 ILB pedig közepes képességű játékos, akik Cushing mellett képesek jó játékra, de egymás mellett szürkék voltak, semmi nagy játékot nem láthattunk tőlük. És a linebackereknél meg kell jegyezni, hogy Braman dolgát nehezíti Trevardo Williams visszatérése, aki az előszezonban 3,5 sacket osztott ki. ILB pozícióba meg szerintem Vrabel kéri majd 1 rookie draftolását. Ezenfelül a safety pozíciót muszály megerősíteni. T.J. Ward, Jairus Byrd, Kendrick Lewis, Antoine Bethea, James Ihedigbo, Malcolm Jenkins, Donte Whitner vagy régi ismerőseink Bernard Pollard és Quintin Demps szerződése is lejárt.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Teljesítmény alapján senkit..de nyilván ez nem így működik. Tate maximum akkor maradna ha Fostert cuttolnák amire kicsi az esély.Grimes az utolsó meccsen jól mozgott egy 3.számú RB-nek megfelel. Graham átlagos TE ha nincs nagy igénye jó lehet. O fal emberekről kár beszélni idei teljesítményük miatt ritka volt az a meccs mikor nem kergették meg az irányítót.(Valaki tud esetleg a tavalyi draftolt falemberekről valamit B.Williams, Quessenberry -ről hogy állnak a sérülésükkel vagy hogy érdemes-e rájuk várni?) Defensbe ha nem akarnak védőjátékost draftolni első körbe akkor A.Smith mindenképpen kell. LB poszt nagyon vékony de lehet érdemesebb körülnézni FA piacon kit lehetne elhozni először.swatt99
Williams-ről azt olvastam nyáron hogy előszezonban jól mozgott. Sérülésből már felépült de küzdenie kell majd a rosterért. Ha irányítót húznak elsőre akkor se fontos megtartani Smith-t. 2.-3. körben is lehet elég jó DE-t találni.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Teljesítmény alapján senkit..de nyilván ez nem így működik. Tate maximum akkor maradna ha Fostert cuttolnák amire kicsi az esély.Grimes az utolsó meccsen jól mozgott egy 3.számú RB-nek megfelel. Graham átlagos TE ha nincs nagy igénye jó lehet. O fal emberekről kár beszélni idei teljesítményük miatt ritka volt az a meccs mikor nem kergették meg az irányítót.(Valaki tud esetleg a tavalyi draftolt falemberekről valamit B.Williams, Quessenberry -ről hogy állnak a sérülésükkel vagy hogy érdemes-e rájuk várni?) Defensbe ha nem akarnak védőjátékost draftolni első körbe akkor A.Smith mindenképpen kell. LB poszt nagyon vékony de lehet érdemesebb körülnézni FA piacon kit lehetne elhozni először.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én Grahamet, Tate-et, és Mitchellt tartom a legfontosabbaknak, Bramant én is bírom 😊

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Ben Tate-t kifejeltettem az előbb. Ő kerek perec megmondta, hogy nem akar maradni. Ne is maradjon, egy igazi primadonna.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Az idei szabadügynökeink:

Offense:

Greg Jones FB
Garrett Graham TE

Defense:

Antonio Smith DE
Earl Mitchell NT
Terrell McClain NT /RFA/
Joe Mays ILB
Darryl Sharpton ILB
Bryan Braman OLB /RFA/


Ti kit vagy kiket tartanátok meg?Gabriel
Offense:
Greg Jones, jól teljesített, bár ez egy könnyen orvosolható poszt, de azért nehezen szerezhető top játékos. Kérdés BoB a rendszerében mekkora hangsúlyt fektet az FB pozícióra.

Garrett Graham. A legfontosabb szabadügynök. Őt nem szabad elengedni. És ha valóban sok dupla TE felállást fogunk játszani, akkor fontos eleme lesz a csapatnak. Ellenben itt meg kell említeni, hogy az az érzésem, hogy lesz egy Owen Daniels cut. Graham+Griffin és a draftról egy újonc.

Defense:
Itt több ember is szóba jöhet, de egyik sem hatalmas prioritás. Smith, elmúlt már 32. Nem nagyon kapkodnának érte a piacon, ha jó pénzért hajlandó aláírni akkor azért még hasznára válhatna a csapatnak. Persze kérdés, hogy akarják e Clowney-t vagy nem.
NT pozíció, ha jól vettem észre Crennel teljesen ellentétes nézeteket vall ezen a poszton, mint Philips. Egyikőjük fog csak maradni, szerintem Mitchell lesz az.
ILB, ezen a poszton amúgy is vékonyak vagyunk. Kettejük közül egyiket meg kellene tartani. Mays jobbnak tűnt a szezon során.
Bramant is jó lenne megtartani. Kiváló ST játékos és mindent bevállal, nem érdekli, hogy mondjuk nincs sisak a fején, nagyon oda teszi magát a pályán.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Greg Jones, Garrett Graham, Lestar Jean, Earl Mitchell. Tate-et nem lesz könnyű maradásra bírni, és lehet azért lobbizik annyira Clowney mert Smith FA lesz. Lesz mit Foltozni BoB-nak tavasszal 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Az idei szabadügynökeink:

Offense:

Ben Tate RB
Brent Grimes RB
Deji Karim RB
Ray Graham RB
Chad Spann RB
Greg Jones FB
Garrett Graham TE
Lestar Jean WR /RFA/
Ryan Harris OT
Andrew Gardner OT
Wade Smith OG

Defense:

Antonio Smith DE
Earl Mitchell NT
Terrell McClain NT /RFA/
Joe Mays ILB
Darryl Sharpton ILB
Bryan Braman OLB /RFA/
Elbert Mack CB

Ti kit vagy kiket tartanátok meg?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Szerződtettük Doug Colman-t, korábbis Giants, Titans, Browns LB. Special Team assistant coach lesz. Visszavonulását 3 egyetemen is dolgozott, mint LB és ST coach.

Karl Dorrell lett a Vanderbilt OC-ja. Sok sikert neki.

Herring (Bears) és Joseph (Bengals) után ő a harmadik korábbi coach aki kapott már munkát.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Egy kis nosztalgia a 2012-es szezonról

 www.houstontexans.com/tv-media/videos/NFL_Films_Steps_to_Greatness/875f6a54-0985-4acf-95e8-f9443450d72a

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Én azért remélem hogy QB-t húzunk elsőre.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
“I want to be No. 1.”
Jadeveon Clowney has been lobbying to be the first-overall pick in the NFL Draft.
😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 www.houstontexans.com/news/article-2/Texans-On-The-Clock-Jadeveon-Clowney/8b33f848-8902-49e6-b5a5-4b2e4b134392