Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
A legtöbb elemzés tele van az ilyenekkel. Valószínüleg úgy fordítják egy külföldi oldalról és olyankor nem veszik észre az ilyeneket. Én ma már csak az összegzés utolsó mondatát szoktam olvasni, hogy alkalmas e NFL-be vagy sem, kezdő vagy csere de még ott is lehet tévedni (lsd Wilson vagy Watt), persze ez már nem az írókon múlik.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha a negatívumokból csak 1-2 dolgot javítani tudott az elmúlt pár évben már minden rendben van vele... sőt... Balhéjáról én nem hallottam amióta Pats-nél van...a többit gyakorlatban tudhatjuk meg. De Brady-től csak eltanult 1-2 dolgot...sevarafa
Már maga az elemzés sem mentes az ellenmondásoktól:

Erőssége, hogy kiválóan lát a pályán - jó érzékkel szabadul meg a labdától, ha nyakán vannak a védők és kifinomult mechanika, szépen engedi el a labdáit, viszont gyengeség, hogy már a legkisebb nyomás is megzavarja - lábmunkája, technikája és pontossága is kiszámíthatatlan.

Amit a Patsnél edzőtáborban, premeccseken látott/hallott az ember, az inkább azt mutatja, hogy gondolkodása lassú, borzasztó pontatlan a pálya széltében, hosszában. Jelenleg ott tartunk, hogy nagyot tud dobni. Semmi értelme nem volt eddig kidobni, mert legalább ebben a rendszerben töltött már x évet ás hátha fejlődik még valahova.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Az sosem tesz rosszat egy irányítónak ha van egy kis ideje felvenni az NFL ritmusát, és nem kerül egyből a mély vízbe legyen bármennyire is tehetséges. Ez az idei classra is igaz lehet, még Bridgewaterre is, az más tészta, hogy bárhová is fog kerülni valószínűleg első pertől kezdő lesz. Eléggé nagy trend volt manapság, hogy az első top10-15-ben választott irányítót rögtön kezdőbe tenni, aztán látjuk, hogy mennyi válik be és mennyi nem.
Csak ha 2007-től számolom az első körben draftolt irányítók száma 18 volt és hát az 50%-ot nem éri el a bevállásuk aránya.

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Rodgers 1/25 volt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
ha még mindig igaz róla hogy teljesen immobilis és tényleg szerződtetik, nem ártana rendbe szedni az O-falat. (de még mindig úgy gondolom hogy Keenumnak legalább még egy esélyt kellene adni, még ha 1/1-re irányító jön is. Nem törvényszerű még QB-nál sem hogy első körös egyből kezd, sőt.samu09
Ha 1/1-be irányítót hozunk, akkor teljesen kizárt, hogy Keenum kezdjen. Megérdemli, vagy nem... nem ez a dolgok menete egy 1/1-es választottnál... Ha 2/1 a QB akkor talán...sevarafa
általában a pre season előtt hirdeti ki az edző hogy ki a kezdő qb. Most sem lesz másképp, mert pl ha jön Bortles és másnap kirakják rá a kezdő táblát, utánna meg a mini camp és a pre season alapján Keenum lenyomja és BoB meggondolja magát az elég rosszul esne Bortlesnak. Tehát csak arra utalok hogy meg kell nézni ki illik bele jobban a sémába, ki teljesít jobban és az fog kezdeni.samu09
Ebben igazad van, de ha 1/1-be hozunk QB-t, akkor vélhetően azért, mert BOB őt akarja kezdetni. 1/1-nél, nem hiszem, hogy lejátszódna a Wilson eset, amikor a backup lenyomja az első számút. De igazad van, a preseasonig nem hiszem én sem, hogy lenne egy kirakat QB-nk, akit kineveznek kezdőnek... 😊sevarafa
igen az az utóbbi évek trendje, hogy az első körös, de legalább top5ben draftolt QB egyből kezdő. Most lehet rosszat mondok de Rogers úgy emlékszem első körös volt, mégis éveket ült Favre mögött, (meg is lett az eredménye) és nálunk nincs is meg az az irányító aki akár egy 1/1nek is role model lenne évekig. A Houston esetében azért lesz szükség a versenyeztetésre amennyiben QB jön, mert egyrészt érezze az 1/1es hogy nincs bérelt helye, másrészt látni kell a játékosoknál hogy amikor a legtöbbet beleadják akkor mire képesek.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
ha még mindig igaz róla hogy teljesen immobilis és tényleg szerződtetik, nem ártana rendbe szedni az O-falat. (de még mindig úgy gondolom hogy Keenumnak legalább még egy esélyt kellene adni, még ha 1/1-re irányító jön is. Nem törvényszerű még QB-nál sem hogy első körös egyből kezd, sőt.samu09
Ha 1/1-be irányítót hozunk, akkor teljesen kizárt, hogy Keenum kezdjen. Megérdemli, vagy nem... nem ez a dolgok menete egy 1/1-es választottnál... Ha 2/1 a QB akkor talán...sevarafa
általában a pre season előtt hirdeti ki az edző hogy ki a kezdő qb. Most sem lesz másképp, mert pl ha jön Bortles és másnap kirakják rá a kezdő táblát, utánna meg a mini camp és a pre season alapján Keenum lenyomja és BoB meggondolja magát az elég rosszul esne Bortlesnak. Tehát csak arra utalok hogy meg kell nézni ki illik bele jobban a sémába, ki teljesít jobban és az fog kezdeni.samu09
Ebben igazad van, de ha 1/1-be hozunk QB-t, akkor vélhetően azért, mert BOB őt akarja kezdetni. 1/1-nél, nem hiszem, hogy lejátszódna a Wilson eset, amikor a backup lenyomja az első számút. De igazad van, a preseasonig nem hiszem én sem, hogy lenne egy kirakat QB-nk, akit kineveznek kezdőnek... 😊
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
ha még mindig igaz róla hogy teljesen immobilis és tényleg szerződtetik, nem ártana rendbe szedni az O-falat. (de még mindig úgy gondolom hogy Keenumnak legalább még egy esélyt kellene adni, még ha 1/1-re irányító jön is. Nem törvényszerű még QB-nál sem hogy első körös egyből kezd, sőt.samu09
Ha 1/1-be irányítót hozunk, akkor teljesen kizárt, hogy Keenum kezdjen. Megérdemli, vagy nem... nem ez a dolgok menete egy 1/1-es választottnál... Ha 2/1 a QB akkor talán...sevarafa
általában a pre season előtt hirdeti ki az edző hogy ki a kezdő qb. Most sem lesz másképp, mert pl ha jön Bortles és másnap kirakják rá a kezdő táblát, utánna meg a mini camp és a pre season alapján Keenum lenyomja és BoB meggondolja magát az elég rosszul esne Bortlesnak. Tehát csak arra utalok hogy meg kell nézni ki illik bele jobban a sémába, ki teljesít jobban és az fog kezdeni.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
ha még mindig igaz róla hogy teljesen immobilis és tényleg szerződtetik, nem ártana rendbe szedni az O-falat. (de még mindig úgy gondolom hogy Keenumnak legalább még egy esélyt kellene adni, még ha 1/1-re irányító jön is. Nem törvényszerű még QB-nál sem hogy első körös egyből kezd, sőt.samu09
Ha 1/1-be irányítót hozunk, akkor teljesen kizárt, hogy Keenum kezdjen. Megérdemli, vagy nem... nem ez a dolgok menete egy 1/1-es választottnál... Ha 2/1 a QB akkor talán...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
ha még mindig igaz róla hogy teljesen immobilis és tényleg szerződtetik, nem ártana rendbe szedni az O-falat. (de még mindig úgy gondolom hogy Keenumnak legalább még egy esélyt kellene adni, még ha 1/1-re irányító jön is. Nem törvényszerű még QB-nál sem hogy első körös egyből kezd, sőt.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem is olyan hülyeség. Dolgozott vele a Patsnél, jól ismerik egymást és a sémát is. Próbát megérne.
Ryan Mallett
Poszt: QB
Egyetem: Arkansas
Szül: 1988. június 5. (Batesville, Arkansas)
Előrejelzés: 2-3. kör
Magasság: 6'7 (201 cm)
Súly: 253 lb (115 kg)

Erősségei:
felépítése, magassága, tömege alapján igazi fenomén - rendkívül erős karja van, és ezt ki is használja - kifinomult mechanika, szépen engedi el a labdáit - olyan apró területekre is be tudja dobni a labdát, ahová a legtöbb irányító nem - nagyon pontosan passzol, ha hagynak neki elég időt - hosszú passzai is veszélyesek, sok nagy játékra vállalkozik - kiválóan lát a pályán - jó érzékkel szabadul meg a labdától, ha nyakán vannak a védők - fizikálisan szívós, nem jön zavarba, ha párszor megütik - Bobby Petrino profi stílusú offensében volt eredményes

Gyengeségek:
már a legkisebb nyomás is megzavarja - lábmunkája, technikája és pontossága is kiszámíthatatlan - a mobilitás teljes hiánya, lényegében ő egy szobor - hajlamos egy célpontra fókuszálni, a többit pedig figyelmen kívül hagyni - néha nemtörődöm módon dob felesleges interception-öket - túl sokáig tartogatja a labdát - a nagy meccsek végjátékában rendre visszaesik a játéka - kérdéses az érettsége, és a vezetői képességei - kissé sérülékeny - a pályán kívül is voltak ügyei, személyiségbeli problémák lehetnek vele

Megjegyzések:
két évig kezdett a Razorbacks-ben - 2009-ben és 2010-ben is all-SEC második csapatba választották - rendkívül nagyra értékelt középiskolás volt Texas-ban, és a Michigan csapatában kezdte egyetemi karrierjét, ahol újoncként 11 meccsen kapott szerepet, főként a jelenlegi Dolphins QB, Chad Henne cseréjeként, de háromszor a kezdőbe is bekerült - miután Lloyd Carr mester visszavonult, elhagyta az iskolát mert nem kért Rich Rodriguez spread offenséből - Arkansas-ba távozott, ahol az NCAA transzfer szabályai miatt a 2008-as idényt ki kellett hagynia - összesen 43 rekordot döntött meg vagy állított be Arkansas-ban, például a passzolt yardok vagy a passzolt touchdownok tekintetében - számos sérüléssel bajlódott az évek folyamán, többször volt baj a vállával, kificamodott az ujja a dobó kezén, eltört a lába és agyrázkódása is volt - 2009 márciusában letartóztatták mert nyilvános helyen randalírozott alkoholos befolyásoltság alatt, és a pletykák szerint kábítószert is találtak nála - állandósítani kell a jó formáját, de így is első körös tehetség lenne ha csak a meccseit nézzük, viszont mivel fejben gondok vanna vele, így sokat csúszhat a drafton - a prototípus zsebirányító, aki képességei alapján lehet akár az új Drew Bledsoe is, de az is előfordulhat, hogy Derek Anderson szintjén végzi - klasszikus boom or bust tehetségsamu09
Ha a negatívumokból csak 1-2 dolgot javítani tudott az elmúlt pár évben már minden rendben van vele... sőt... Balhéjáról én nem hallottam amióta Pats-nél van...a többit gyakorlatban tudhatjuk meg. De Brady-től csak eltanult 1-2 dolgot...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Nem is olyan hülyeség. Dolgozott vele a Patsnél, jól ismerik egymást és a sémát is. Próbát megérne.
Ryan Mallett
Poszt: QB
Egyetem: Arkansas
Szül: 1988. június 5. (Batesville, Arkansas)
Előrejelzés: 2-3. kör
Magasság: 6'7 (201 cm)
Súly: 253 lb (115 kg)

Erősségei:
felépítése, magassága, tömege alapján igazi fenomén - rendkívül erős karja van, és ezt ki is használja - kifinomult mechanika, szépen engedi el a labdáit - olyan apró területekre is be tudja dobni a labdát, ahová a legtöbb irányító nem - nagyon pontosan passzol, ha hagynak neki elég időt - hosszú passzai is veszélyesek, sok nagy játékra vállalkozik - kiválóan lát a pályán - jó érzékkel szabadul meg a labdától, ha nyakán vannak a védők - fizikálisan szívós, nem jön zavarba, ha párszor megütik - Bobby Petrino profi stílusú offensében volt eredményes

Gyengeségek:
már a legkisebb nyomás is megzavarja - lábmunkája, technikája és pontossága is kiszámíthatatlan - a mobilitás teljes hiánya, lényegében ő egy szobor - hajlamos egy célpontra fókuszálni, a többit pedig figyelmen kívül hagyni - néha nemtörődöm módon dob felesleges interception-öket - túl sokáig tartogatja a labdát - a nagy meccsek végjátékában rendre visszaesik a játéka - kérdéses az érettsége, és a vezetői képességei - kissé sérülékeny - a pályán kívül is voltak ügyei, személyiségbeli problémák lehetnek vele

Megjegyzések:
két évig kezdett a Razorbacks-ben - 2009-ben és 2010-ben is all-SEC második csapatba választották - rendkívül nagyra értékelt középiskolás volt Texas-ban, és a Michigan csapatában kezdte egyetemi karrierjét, ahol újoncként 11 meccsen kapott szerepet, főként a jelenlegi Dolphins QB, Chad Henne cseréjeként, de háromszor a kezdőbe is bekerült - miután Lloyd Carr mester visszavonult, elhagyta az iskolát mert nem kért Rich Rodriguez spread offenséből - Arkansas-ba távozott, ahol az NCAA transzfer szabályai miatt a 2008-as idényt ki kellett hagynia - összesen 43 rekordot döntött meg vagy állított be Arkansas-ban, például a passzolt yardok vagy a passzolt touchdownok tekintetében - számos sérüléssel bajlódott az évek folyamán, többször volt baj a vállával, kificamodott az ujja a dobó kezén, eltört a lába és agyrázkódása is volt - 2009 márciusában letartóztatták mert nyilvános helyen randalírozott alkoholos befolyásoltság alatt, és a pletykák szerint kábítószert is találtak nála - állandósítani kell a jó formáját, de így is első körös tehetség lenne ha csak a meccseit nézzük, viszont mivel fejben gondok vanna vele, így sokat csúszhat a drafton - a prototípus zsebirányító, aki képességei alapján lehet akár az új Drew Bledsoe is, de az is előfordulhat, hogy Derek Anderson szintjén végzi - klasszikus boom or bust tehetség
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
... Ebbe annyi a problem szerintem, hogy ha sokat tanult, és jó játékos, akkor a Pats hülye lenne elengedni... (lehet ő Rodgers 2, aki a nagy elődtől tanult éveken keresztül, majd berobban) ... )sevarafa
Mallett szerződésének utolsó évébe lép. Érdekes lesz, hogy vajon ő hogy gondolja a további pályafutását. Brady 37 éves lesz most augusztusban, nem tudom, hogy hány szezon van még benne, de 2-3 tutira. Ha csak kettővel számolok akkor Mallett leghamarabb a 6. szezonjában válhat kezdővé a Patsben. Érdekes lesz, annyi biztos bárhogy is lesz, az utolsó pillanatban fog fény derülni az esetleges tradere.Bondi
Szerintem ha őt kérdezik, biztosan menne. Brady még évekig marad, ha nem sérül le, Mallett pályára sem fog lépni. Hogy Tate szavaival éljek: "Nem az volt az álmom, hogy valaki más backup-ja legyek"... Szerintem a legtöbb játékos ezen filozófia alapján nézi a dolgokat és ha kap más csapatnál esélyt, ő elmenne... Bár az is igaz, hogy ha akar menni, talán BOB-hoz engedik a legszívesebben... bár ez is csak biznisz 😊
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
... Ebbe annyi a problem szerintem, hogy ha sokat tanult, és jó játékos, akkor a Pats hülye lenne elengedni... (lehet ő Rodgers 2, aki a nagy elődtől tanult éveken keresztül, majd berobban) ... )sevarafa
Mallett szerződésének utolsó évébe lép. Érdekes lesz, hogy vajon ő hogy gondolja a további pályafutását. Brady 37 éves lesz most augusztusban, nem tudom, hogy hány szezon van még benne, de 2-3 tutira. Ha csak kettővel számolok akkor Mallett leghamarabb a 6. szezonjában válhat kezdővé a Patsben. Érdekes lesz, annyi biztos bárhogy is lesz, az utolsó pillanatban fog fény derülni az esetleges tradere.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Gondolom olyan hülye senki nincs akinek kéne Schaub xDLanceVance
Lehet Kubiak behúzza backupnak. Remek asszisztens lenne Flacconak. Amúgy néztem egy interjút Keenummal. Azt mondta, beszélt BoBal és nagyon várja a közös munkát. Ez nem arra utal hogy bárhogyan is távozna, legalábbis ezekszerint BoB nem mondta neki. Ha Schaub megy és Keenum marad, valamint nem QB-t húznak elsőre az azt fogja jelenteni hogy Keenum lesz a kezdő. Bár ha jön Teddy Manziel vagy Bortles, ájulásig kell dolgozniuk ha le akarják versenyezni majd Keenumot, neki ugyanis van egy év előnye az NFL-ben és a csapattal is jobban össze van szokva. Szóval a kardomba dőlnék ha Schaub maradna kezdőnek, viszont arra kíváncsi vagyok hogyan teljesít Keenum ha már a szezon elején ő a kezdő...samu09
Szerintem ha első körben jön QB, akkor nincs kérdés, hogy ki a kezdő.
Második körös esetén lehetne szó versenyeztetésről és egy kis tanuló időről.
Keenumtól hülyeség lenne megválni. Egyfelől nem jár le a szerződése és nem keres sokat, másfelől backupnak tökéletes megoldás lenne.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Gondolom olyan hülye senki nincs akinek kéne Schaub xDLanceVance
Lehet Kubiak behúzza backupnak. Remek asszisztens lenne Flacconak. Amúgy néztem egy interjút Keenummal. Azt mondta, beszélt BoBal és nagyon várja a közös munkát. Ez nem arra utal hogy bárhogyan is távozna, legalábbis ezekszerint BoB nem mondta neki. Ha Schaub megy és Keenum marad, valamint nem QB-t húznak elsőre az azt fogja jelenteni hogy Keenum lesz a kezdő. Bár ha jön Teddy Manziel vagy Bortles, ájulásig kell dolgozniuk ha le akarják versenyezni majd Keenumot, neki ugyanis van egy év előnye az NFL-ben és a csapattal is jobban össze van szokva. Szóval a kardomba dőlnék ha Schaub maradna kezdőnek, viszont arra kíváncsi vagyok hogyan teljesít Keenum ha már a szezon elején ő a kezdő...samu09
Hát ha abból indulunk ki, hogy BOB a nagyobb QB-kat szereti akkor Keenum már ki is esett.. . Lehet Keenum-mal számol backupként, és draftolunk QB-t az 1/1-el... Bár én elég jókat olvasok Mallett-ről... korábban jó játékosnak tartották, akiben nagy potenciál van. Ha sokat tanult Brady-től, akkor jó lehet a srác... Ebbe annyi a problem szerintem, hogy ha sokat tanult, és jó játékos, akkor a Pats hülye lenne elengedni... (lehet ő Rodgers 2, aki a nagy elődtől tanult éveken keresztül, majd berobban) ... )
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Gondolom olyan hülye senki nincs akinek kéne Schaub xDLanceVance
Lehet Kubiak behúzza backupnak. Remek asszisztens lenne Flacconak. Amúgy néztem egy interjút Keenummal. Azt mondta, beszélt BoBal és nagyon várja a közös munkát. Ez nem arra utal hogy bárhogyan is távozna, legalábbis ezekszerint BoB nem mondta neki. Ha Schaub megy és Keenum marad, valamint nem QB-t húznak elsőre az azt fogja jelenteni hogy Keenum lesz a kezdő. Bár ha jön Teddy Manziel vagy Bortles, ájulásig kell dolgozniuk ha le akarják versenyezni majd Keenumot, neki ugyanis van egy év előnye az NFL-ben és a csapattal is jobban össze van szokva. Szóval a kardomba dőlnék ha Schaub maradna kezdőnek, viszont arra kíváncsi vagyok hogyan teljesít Keenum ha már a szezon elején ő a kezdő...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Gondolom olyan hülye senki nincs akinek kéne Schaub xD

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
BoB a nagyobb QB-kat szereti. Ezért is mondogatják, hogy lehet, hogy Bortles lesz az első körben és nem Bridgewater. De az is lehet, hogy második körben lecsapunk Mettenbergre. Ez sem lenne rossz...sőt, ez is kiváló választás lehetne, de őt tuti nem kellene egyből mély vízbe dobni. És esetleg ott lehet egy trade, valamely irányítóért. Ez esetben mondjuk kb csak Mallett jöhetne szóba. Nem tudom ez mennyire lehet reális, de nekem ez is tetszene, hiszen Mallett első körös tehetségnek indult, de ha jól emlékszem balhéi miatt csúszott lejjebb. Tehát a tehetség megvan és 3 éve pallérozódik a liga egyik legjobb QB-ja mellett, ő már túl van a "betanulási" időszakon.Bondi
Igen, ez is érdekesen hangzik. Ebben az esetben lehetne hozni Clowney-t, 2/1-ben Zach-et... Talán BOB miatt könnyebben lehet tárgyalni Mallett-ről is a Pats-szel...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
BoB a nagyobb QB-kat szereti. Ezért is mondogatják, hogy lehet, hogy Bortles lesz az első körben és nem Bridgewater. De az is lehet, hogy második körben lecsapunk Mettenbergre. Ez sem lenne rossz...sőt, ez is kiváló választás lehetne, de őt tuti nem kellene egyből mély vízbe dobni. És esetleg ott lehet egy trade, valamely irányítóért. Ez esetben mondjuk kb csak Mallett jöhetne szóba. Nem tudom ez mennyire lehet reális, de nekem ez is tetszene, hiszen Mallett első körös tehetségnek indult, de ha jól emlékszem balhéi miatt csúszott lejjebb. Tehát a tehetség megvan és 3 éve pallérozódik a liga egyik legjobb QB-ja mellett, ő már túl van a "betanulási" időszakon.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Marshall Faulk szerint a Texans legjobb esélye az azonnali győzelmekhez nem más, mint Matt Schaub...
Ő nem draftolna QB-t a Texans helyében... Ti mit gondoltok, van erre esély? Én személy szerint még nem hallottam semmit BOB-tól a QB kérdésben, amiből következtethetnék, hogy ha muszáj választania QB-t, akkor kit hozna... Schaub-nak hatalmas a szerződése, ha elküldjük, így vagy úgy, de fizetni kell neki. Nem érdemes akkor inkább adni neki még egy évet, és utána drafton gondolkodni a QB kérdésben? Én nem ismerem a 2015-ös draft mezőnyét túlságosan... Ott mélyebb a QB mezőny?sevarafa
BoB beszélt a top qb-król Teddy-t pl nem is látta játszani. A Faulkos interjút meg láttam és hát elég nagy hülyeség. Akkor már inkább Keenum maradjon neki úgyis fekszik a sok rövidpasszos játék és elég sokat kereste a TE-eket tavaly. Akkor húzzák be Clowneyt és Wattal majd szörfölnek az irányítókon jövőre 😀samu09
Én is ezt tenném, egyértelmű... Csak nem tetszik, hogy a Cap-ből mennyi elmegy Schaub miatt 😊 Azt tudom, hogy beszélt róluk BoB, csak nem éreztem egyiknél sem, hogy oda lenne értük. Talán Bortles-ról van a legtöbb benyomása, erre jutottam. Keenum-ban lehet valami, nem volt rossz amikor játszott, csak hát nem nyert meccset...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Marshall Faulk szerint a Texans legjobb esélye az azonnali győzelmekhez nem más, mint Matt Schaub...
Ő nem draftolna QB-t a Texans helyében... Ti mit gondoltok, van erre esély? Én személy szerint még nem hallottam semmit BOB-tól a QB kérdésben, amiből következtethetnék, hogy ha muszáj választania QB-t, akkor kit hozna... Schaub-nak hatalmas a szerződése, ha elküldjük, így vagy úgy, de fizetni kell neki. Nem érdemes akkor inkább adni neki még egy évet, és utána drafton gondolkodni a QB kérdésben? Én nem ismerem a 2015-ös draft mezőnyét túlságosan... Ott mélyebb a QB mezőny?sevarafa
BoB beszélt a top qb-król Teddy-t pl nem is látta játszani. A Faulkos interjút meg láttam és hát elég nagy hülyeség. Akkor már inkább Keenum maradjon neki úgyis fekszik a sok rövidpasszos játék és elég sokat kereste a TE-eket tavaly. Akkor húzzák be Clowneyt és Wattal majd szörfölnek az irányítókon jövőre 😀
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Marshall Faulk szerint a Texans legjobb esélye az azonnali győzelmekhez nem más, mint Matt Schaub...
Ő nem draftolna QB-t a Texans helyében... Ti mit gondoltok, van erre esély? Én személy szerint még nem hallottam semmit BOB-tól a QB kérdésben, amiből következtethetnék, hogy ha muszáj választania QB-t, akkor kit hozna... Schaub-nak hatalmas a szerződése, ha elküldjük, így vagy úgy, de fizetni kell neki. Nem érdemes akkor inkább adni neki még egy évet, és utána drafton gondolkodni a QB kérdésben? Én nem ismerem a 2015-ös draft mezőnyét túlságosan... Ott mélyebb a QB mezőny?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Remélem nem lesz egy Carr 2.0 projekt. Én sem nagyon örülök ennek a kinevezésnek.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Hát az O falunk idén kb top 3 legszarabb volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
jézusom, szerencsétlen teddy v akárki aki lesz....peach
Ennyire gáz a fickó???