Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 www.csnhouston.com/football-houston-texans/talk/keenum-knows-his-futures-air
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
A jelenlegi cap helyzetünk mellett kizárt, hogy valami nevesebb érkezönk lenne. Főleg, hogy JJnek szép kis összeget Kell majd adnunk.Bondi
Most van kb 35 millió cap space. Akik FA-k lesznek azokból felszabadul valamennyi, viszon ha Schaubot cutolják szép kis dead money lesz. Nyilván fognak átcsoportosításokat végezni hogy 3-4 milliót felszabadítsanak, de ennyiből Watton kívül 2-3 nagy név simán befér.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A jelenlegi cap helyzetünk mellett kizárt, hogy valami nevesebb érkezönk lenne. Főleg, hogy JJnek szép kis összeget Kell majd adnunk.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hát drafttal kapcsolatban azt kell szem előtt tartani, hogy Mcnair nem új csapatot akar építeni, hanem a jelenlegiből akarja kihozatni a maximumot, éppen ezért nem tartom valószínűnek, hogy második vagy későbbi körben draftolnánk QB-t, mert rajta még sokat kell dolgozni. Ha Qb jön, akkor szerintem 1/1-es QB lesz. Mettenberger-es opciót én kizárom. Márpedig ha ebből a keretből kell kihozni a maxot, akkor azt a QB-t kell választani, akin a legkevesebbet kell dolgozni. ez pedig szerintem Teddy.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.Bondi
Vigyék!!! Megnéztem a SB-t tegnap este tesómmal, hát bakker az a védelem az valami félelmetes. Viszont a meccsen mondták hogy a Broncosban elég sok free agent lesz, nem tudnánk valakit onnan elhozni vagy inkább ők a nagy pénzért mennek máshova? Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Decker más irányítóval mire lesz képes.LanceVance
Azt mondták Moreno és Decker is első számú elkapónak járó fizetést akar szóval nem maradnak ott, és egyiküket simán el tudnám képzelni Houstonban.
Höri: Számomra is egyértelmű, hogy Decker meg fogja kapni a #1WR fizetést, és nem feltétlen lesz az rossz bolt, csupán a kijelentés azon részére reagáltam, hogy meglepne ha mindez Indy-ben történne. Cserébe nem bánnám.samu09
Azért Moreno-tól érdekes lenne, ha elkapófizetést szeretne.Amadeus91
Ráértetted.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.Bondi
Vigyék!!! Megnéztem a SB-t tegnap este tesómmal, hát bakker az a védelem az valami félelmetes. Viszont a meccsen mondták hogy a Broncosban elég sok free agent lesz, nem tudnánk valakit onnan elhozni vagy inkább ők a nagy pénzért mennek máshova? Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Decker más irányítóval mire lesz képes.LanceVance
Azt mondták Moreno és Decker is első számú elkapónak járó fizetést akar szóval nem maradnak ott, és egyiküket simán el tudnám képzelni Houstonban.
Höri: Számomra is egyértelmű, hogy Decker meg fogja kapni a #1WR fizetést, és nem feltétlen lesz az rossz bolt, csupán a kijelentés azon részére reagáltam, hogy meglepne ha mindez Indy-ben történne. Cserébe nem bánnám.samu09
Azért Moreno-tól érdekes lenne, ha elkapófizetést szeretne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.Bondi
Vigyék!!! Megnéztem a SB-t tegnap este tesómmal, hát bakker az a védelem az valami félelmetes. Viszont a meccsen mondták hogy a Broncosban elég sok free agent lesz, nem tudnánk valakit onnan elhozni vagy inkább ők a nagy pénzért mennek máshova? Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Decker más irányítóval mire lesz képes.LanceVance
Azt mondták Moreno és Decker is első számú elkapónak járó fizetést akar szóval nem maradnak ott, és egyiküket simán el tudnám képzelni Houstonban.
Höri: Számomra is egyértelmű, hogy Decker meg fogja kapni a #1WR fizetést, és nem feltétlen lesz az rossz bolt, csupán a kijelentés azon részére reagáltam, hogy meglepne ha mindez Indy-ben történne. Cserébe nem bánnám.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.Bondi
Vigyék!!! Megnéztem a SB-t tegnap este tesómmal, hát bakker az a védelem az valami félelmetes. Viszont a meccsen mondták hogy a Broncosban elég sok free agent lesz, nem tudnánk valakit onnan elhozni vagy inkább ők a nagy pénzért mennek máshova? Arra azért kíváncsi leszek hogy pl Decker más irányítóval mire lesz képes.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Elkezdték pletykálni, hogy az Oakland lehet, hogy érdeklődne Schaub után, persze csak miután cutoltuk.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Igen, azt hozzá kell tenni, hogy a Seattle kegyetlenül jól draftolt az elmúlt években és nem csak a korai körös pickekkel szereztek jó játékost. Ehhez nagyon jó szakemberekre van szükség. Meglátjuk, eddig sem igazán lehet okunk panaszra, mert ugyan volt pár mellé nyúlás, de azért Rick Smith javuló tendenciát mutatott a draftokon.
Valóban Bortles a személyes kedvencem az irányítók közül, ugyan nem tudom teljességgel megindokolni, hogy pontosan miért is, mert elismerem, hogy jelenleg Tedddy jobb prospect, mint Bortles.
A lényeg az én oldalamról, hogy egyértelműen irányítót szeretnék az első körben, de ha a stáb úgy gondolja, hogy 1. kör Clowney + 2. kör Mettenberger akkor ettől a picktől sem lennék elszomorodva.Bondi
Nekem is Bortles a szimpatikusabb, talán mert elég nyugodt természet és egy kicsit hasonlít Luck-ra 😀 Viszont ha nem a highlight videoit nézem, hanem a meccsekről összerakott összefoglalókat, hát elég sok rossz döntést hoz, nem nagyon akarja kidobni a labdát ha nincs célpont, hanem behajítja 3 védő közé és hajrá. Ettől függetlenül még mindig inkább ő mint Teddy.samu09
Igen, kellene dolgozni egy kicsit még, ezért is írtam korábban, hogy ha Bortles-t akarjuk és 1/1-re húznánk be, biztosan sokan megkérdőjeleznék. A legideálisabb nyilván az lenne ha lejjebb tudnánk tradelni, de ez nem valami manager játék 😊Bondi
Viszont ha Schaub vagy Keenum marad kezdőnek, nem érdemes irányítózni az első körben. Nem érdemes csak a draftra támaszkodni, lehet lesz valaki a szabadügynök piacon akit érdemesnek találnak irányítónak. Messze van még május addig sok minden el fog dőlni.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Igen, azt hozzá kell tenni, hogy a Seattle kegyetlenül jól draftolt az elmúlt években és nem csak a korai körös pickekkel szereztek jó játékost. Ehhez nagyon jó szakemberekre van szükség. Meglátjuk, eddig sem igazán lehet okunk panaszra, mert ugyan volt pár mellé nyúlás, de azért Rick Smith javuló tendenciát mutatott a draftokon.
Valóban Bortles a személyes kedvencem az irányítók közül, ugyan nem tudom teljességgel megindokolni, hogy pontosan miért is, mert elismerem, hogy jelenleg Tedddy jobb prospect, mint Bortles.
A lényeg az én oldalamról, hogy egyértelműen irányítót szeretnék az első körben, de ha a stáb úgy gondolja, hogy 1. kör Clowney + 2. kör Mettenberger akkor ettől a picktől sem lennék elszomorodva.Bondi
Nekem is Bortles a szimpatikusabb, talán mert elég nyugodt természet és egy kicsit hasonlít Luck-ra 😀 Viszont ha nem a highlight videoit nézem, hanem a meccsekről összerakott összefoglalókat, hát elég sok rossz döntést hoz, nem nagyon akarja kidobni a labdát ha nincs célpont, hanem behajítja 3 védő közé és hajrá. Ettől függetlenül még mindig inkább ő mint Teddy.samu09
Igen, kellene dolgozni egy kicsit még, ezért is írtam korábban, hogy ha Bortles-t akarjuk és 1/1-re húznánk be, biztosan sokan megkérdőjeleznék. A legideálisabb nyilván az lenne ha lejjebb tudnánk tradelni, de ez nem valami manager játék 😊

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Igen, azt hozzá kell tenni, hogy a Seattle kegyetlenül jól draftolt az elmúlt években és nem csak a korai körös pickekkel szereztek jó játékost. Ehhez nagyon jó szakemberekre van szükség. Meglátjuk, eddig sem igazán lehet okunk panaszra, mert ugyan volt pár mellé nyúlás, de azért Rick Smith javuló tendenciát mutatott a draftokon.
Valóban Bortles a személyes kedvencem az irányítók közül, ugyan nem tudom teljességgel megindokolni, hogy pontosan miért is, mert elismerem, hogy jelenleg Tedddy jobb prospect, mint Bortles.
A lényeg az én oldalamról, hogy egyértelműen irányítót szeretnék az első körben, de ha a stáb úgy gondolja, hogy 1. kör Clowney + 2. kör Mettenberger akkor ettől a picktől sem lennék elszomorodva.Bondi
Nekem is Bortles a szimpatikusabb, talán mert elég nyugodt természet és egy kicsit hasonlít Luck-ra 😀 Viszont ha nem a highlight videoit nézem, hanem a meccsekről összerakott összefoglalókat, hát elég sok rossz döntést hoz, nem nagyon akarja kidobni a labdát ha nincs célpont, hanem behajítja 3 védő közé és hajrá. Ettől függetlenül még mindig inkább ő mint Teddy.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Igen, azt hozzá kell tenni, hogy a Seattle kegyetlenül jól draftolt az elmúlt években és nem csak a korai körös pickekkel szereztek jó játékost. Ehhez nagyon jó szakemberekre van szükség. Meglátjuk, eddig sem igazán lehet okunk panaszra, mert ugyan volt pár mellé nyúlás, de azért Rick Smith javuló tendenciát mutatott a draftokon.
Valóban Bortles a személyes kedvencem az irányítók közül, ugyan nem tudom teljességgel megindokolni, hogy pontosan miért is, mert elismerem, hogy jelenleg Tedddy jobb prospect, mint Bortles.
A lényeg az én oldalamról, hogy egyértelműen irányítót szeretnék az első körben, de ha a stáb úgy gondolja, hogy 1. kör Clowney + 2. kör Mettenberger akkor ettől a picktől sem lennék elszomorodva.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Most már aztán végképp magunk mögött tudhatjuk a 2013-as szezont, teljes gőzzel készülhetünk/nézelődhetünk az új szezonra. A tegnapi Seattle-i teljesítmény kapcsán lehet, hogy átgondolandó lenne, hogy esetleg Clowney-t húzzuk be a drafton. Az a defense valami borzasztó kemény, szerintem ilyen kőkemény alakulatot nem láttam még játszani. Defense wins championship. 2-3 év biztosan kelleni fog, hogy esetleg újra ott legyünk a PO-ba vagy esélyesek legyünk. Ezalatt mondjuk egy második körben behúzott Mettenberger eleget tudna fejlődni, hogy hozzá tegye a szükségest a meccsekhez.Bondi
Pedig eddig a Bortles for no.1 kampányt toltad agresszíven. A védelem így is elég jó, nem annyira mint a hawks-é (eszméletlen milyen munkát végeztek velük). De hogy a bajnokságot megnyerje a D előbb elég meccset kell nyernie a támadósornak amihez kell egy jó QB. Crennel kemény védelmet fog összerakni 1/1 védő nélkül is. Inkább azt kell elérni hogy jövőre újra PO-ban legyenek hogy szokják a légkört.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Most már aztán végképp magunk mögött tudhatjuk a 2013-as szezont, teljes gőzzel készülhetünk/nézelődhetünk az új szezonra. A tegnapi Seattle-i teljesítmény kapcsán lehet, hogy átgondolandó lenne, hogy esetleg Clowney-t húzzuk be a drafton. Az a defense valami borzasztó kemény, szerintem ilyen kőkemény alakulatot nem láttam még játszani. Defense wins championship. 2-3 év biztosan kelleni fog, hogy esetleg újra ott legyünk a PO-ba vagy esélyesek legyünk. Ezalatt mondjuk egy második körben behúzott Mettenberger eleget tudna fejlődni, hogy hozzá tegye a szükségest a meccsekhez.Bondi
Szerintem nem feltétlen Clowney-re van szüksége a csapatnak.Felhoztad a Seahawks Defensét a fele játékos benne 5-6 körös választás volt Kam Chancellor, Richard Sherman 5kör Byron Maxwell 6kör MVP Malcolm Smith 7kör.... + még talán van pár Undrafted játékosuk is ezt pontosan nem tudom. Szóval itt nem feltétlenül egy elsőkörös választás tud nagyot dobni egy csapaton hanem hogy jól legyenek összeválogatva.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most már aztán végképp magunk mögött tudhatjuk a 2013-as szezont, teljes gőzzel készülhetünk/nézelődhetünk az új szezonra. A tegnapi Seattle-i teljesítmény kapcsán lehet, hogy átgondolandó lenne, hogy esetleg Clowney-t húzzuk be a drafton. Az a defense valami borzasztó kemény, szerintem ilyen kőkemény alakulatot nem láttam még játszani. Defense wins championship. 2-3 év biztosan kelleni fog, hogy esetleg újra ott legyünk a PO-ba vagy esélyesek legyünk. Ezalatt mondjuk egy második körben behúzott Mettenberger eleget tudna fejlődni, hogy hozzá tegye a szükségest a meccsekhez.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jó hogy esélyesnek tartottuk JJ-t a legjobb védőnek erre 6.-ik 😀 Tényleg sokat számít hogy a csapat hogy szerepel.samu09
Szerintem azért kapta meg Kuechly Robert Mathis előtt, mert sokan egy franchise LB-t akarnak sztárolni belőle. fiatal, tehesége játékos, akinek a mezeit még kb 10 évig el lehet adni jó áron. Robert Mathis (aki szerintem megérdemelte volna), 30 feletti játékos, akiből a liga már nem sok pénzt tud kiszedni reklámok és mezeladások után... Luke jó volt, jó játékos, de messze nem érdemelte meg szerintem. a két Robert sokkal jobb volt nálasevarafa
Mathis már nyert régebben. Olyat ne mondj hogy franchise LB-t akarnak belőle csinálni, mert egyrészt már az, másrészt olyan vezér lesz a védelmükben mint Cushing. A sérülések is elkerülik, és folyamatosan magas teljesítményt nyújt. Tehát megérdemelte.samu09
Az hogy mi lesz, majd meglátjuk, most nem tudhatjuk. Ebben idényben nem volt annyira meghatáozó játékos a védelmükben, mint Mathis vagy Quinn a sajátjában. A számok önmagukért beszélnek...

Ja és persze: MAthis még nem nyert ilyet sosem...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 www.facebook.com/blake.bortles
Nem is sportolói oldala van hanem egy sima civil profil...ha kiválasztja a Texans megbököm 😀😀😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Jó hogy esélyesnek tartottuk JJ-t a legjobb védőnek erre 6.-ik 😀 Tényleg sokat számít hogy a csapat hogy szerepel.samu09
Szerintem azért kapta meg Kuechly Robert Mathis előtt, mert sokan egy franchise LB-t akarnak sztárolni belőle. fiatal, tehesége játékos, akinek a mezeit még kb 10 évig el lehet adni jó áron. Robert Mathis (aki szerintem megérdemelte volna), 30 feletti játékos, akiből a liga már nem sok pénzt tud kiszedni reklámok és mezeladások után... Luke jó volt, jó játékos, de messze nem érdemelte meg szerintem. a két Robert sokkal jobb volt nálasevarafa
Mathis már nyert régebben. Olyat ne mondj hogy franchise LB-t akarnak belőle csinálni, mert egyrészt már az, másrészt olyan vezér lesz a védelmükben mint Cushing. A sérülések is elkerülik, és folyamatosan magas teljesítményt nyújt. Tehát megérdemelte.samu09
Mostmár Cushingot is elkerülhetnék 😥

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Jó hogy esélyesnek tartottuk JJ-t a legjobb védőnek erre 6.-ik 😀 Tényleg sokat számít hogy a csapat hogy szerepel.samu09
Szerintem azért kapta meg Kuechly Robert Mathis előtt, mert sokan egy franchise LB-t akarnak sztárolni belőle. fiatal, tehesége játékos, akinek a mezeit még kb 10 évig el lehet adni jó áron. Robert Mathis (aki szerintem megérdemelte volna), 30 feletti játékos, akiből a liga már nem sok pénzt tud kiszedni reklámok és mezeladások után... Luke jó volt, jó játékos, de messze nem érdemelte meg szerintem. a két Robert sokkal jobb volt nálasevarafa
Mathis már nyert régebben. Olyat ne mondj hogy franchise LB-t akarnak belőle csinálni, mert egyrészt már az, másrészt olyan vezér lesz a védelmükben mint Cushing. A sérülések is elkerülik, és folyamatosan magas teljesítményt nyújt. Tehát megérdemelte.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jó hogy esélyesnek tartottuk JJ-t a legjobb védőnek erre 6.-ik 😀 Tényleg sokat számít hogy a csapat hogy szerepel.samu09
Szerintem azért kapta meg Kuechly Robert Mathis előtt, mert sokan egy franchise LB-t akarnak sztárolni belőle. fiatal, tehesége játékos, akinek a mezeit még kb 10 évig el lehet adni jó áron. Robert Mathis (aki szerintem megérdemelte volna), 30 feletti játékos, akiből a liga már nem sok pénzt tud kiszedni reklámok és mezeladások után... Luke jó volt, jó játékos, de messze nem érdemelte meg szerintem. a két Robert sokkal jobb volt nála
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Jó hogy esélyesnek tartottuk JJ-t a legjobb védőnek erre 6.-ik 😀 Tényleg sokat számít hogy a csapat hogy szerepel.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Pepper Johnson DL coach lett Buffaloban. Ennyit arról, hogy hozzánk jön.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Várom már a combine-t, hogy tovább lehessen analizálni a játékosokat. Nálam Bortles egyértelműen 1/1, ha mindenképpen irányítót húzunk. Márpedig John Mcclain szerint azt fogunk...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/NFL-Network-Blake-Bortles/cd96a300-8d5d-4777-b831-29df1f528c32
a végén kis reklám a microsoftnak 😀😀😀
Szerintetek combine-on fog dobni? Mert hát nem akkora prospect mint Luck vagy Griffin volt hogy megengedhetik maguknak hogy kihagyják.samu09
Szerintem fog, meg amúgy egy tök normális arcnak tűnik így elsőre.