Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Miután bejelentették, hogy BoB fogja hívni a playeket most bejelentették, hogy elképzelhető, hogy az OC poszt betöltetlen marad. WTF...Volt ilyen valaha?Bondi
Arra esetleg nem lehet számítani hogy QB draft miatt próbálnak majd attól a csapattól igazolni offensive jellegű edzőt aki ismeri az irányítót?swatt99
Szerintem egy rookie QB-nak sokat segítene egy olyan QB edző aki évek óta az NFL-ben nyomja.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Bondi
Ha lesz QB edző (!), akkor simán benne van, hogy ő veszi át hétközben az OC egyes feladatköreit, hogy BoB ellássa a vezetőedző teendőket, aztán következő évben már megkapja a koordintári tisztséget hivatalosan is. A Patsnél volt olyan idény az elmúlt évben, hogy papíron sem védekező, sem támadó koordinátora nem volt a csapatnak.

Mindenesetre szokatlan és picit aggodalomra is okot ad, hogy HC-ként ennyire magára vállalja a támadójátékot, nehogy csapatszinten ezt megszenvedje a Texans, még úgyis hogy Crennel személyében nagyon tapasztalt védő koordinátorjuk lett.

A wiki lapja szerint még tight end, OL edző sincsen az QB edző és koordinátor mellett. Ahhoz képest, hogy már mikor kinevezték, elég lassan áll össze a stáb a támadók oldalán.DoM
Ugye George Godsey-ról lehetett olvasni, azt gondoltam, hogy most, hogy kiesett a NE majd beindulnak a dolgok, de semmi előrelépés nem mutatkozott. Kubiak is igen nagy szerepet vállalt az Offense irányításában. Remélem nem lesz gond BoB-nál, hogy ennyire erre a csapategységre fog koncentrálni, bár vélhetőleg Crennel-re nagyon számít. Az biztos, hogy nagyon pontos képe van arról, hogy mit és hogyan akar csinálni.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Miután bejelentették, hogy BoB fogja hívni a playeket most bejelentették, hogy elképzelhető, hogy az OC poszt betöltetlen marad. WTF...Volt ilyen valaha?Bondi
Arra esetleg nem lehet számítani hogy QB draft miatt próbálnak majd attól a csapattól igazolni offensive jellegű edzőt aki ismeri az irányítót?
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Miután bejelentették, hogy BoB fogja hívni a playeket most bejelentették, hogy elképzelhető, hogy az OC poszt betöltetlen marad. WTF...Volt ilyen valaha?Bondi
Ha lesz QB edző (!), akkor simán benne van, hogy ő veszi át hétközben az OC egyes feladatköreit, hogy BoB ellássa a vezetőedző teendőket, aztán következő évben már megkapja a koordintári tisztséget hivatalosan is. A Patsnél volt olyan idény az elmúlt évben, hogy papíron sem védekező, sem támadó koordinátora nem volt a csapatnak.

Mindenesetre szokatlan és picit aggodalomra is okot ad, hogy HC-ként ennyire magára vállalja a támadójátékot, nehogy csapatszinten ezt megszenvedje a Texans, még úgyis hogy Crennel személyében nagyon tapasztalt védő koordinátorjuk lett.

A wiki lapja szerint még tight end, OL edző sincsen az QB edző és koordinátor mellett. Ahhoz képest, hogy már mikor kinevezték, elég lassan áll össze a stáb a támadók oldalán.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Miután bejelentették, hogy BoB fogja hívni a playeket most bejelentették, hogy elképzelhető, hogy az OC poszt betöltetlen marad. WTF...Volt ilyen valaha?

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ki volt az az állat aki ezt mondta? Schaub? Inkább hagyjuk is ezt. Derek Carr later round project? Nagyon egyedi elképzelése van a játékosok erősorrendjéről. És ha már középső körös projekt játékos...akkor már inkább adjunk egy 3. kört Mallett-ért.Bondi
Vvalamelyik nfl-es szakértő mondta 😀 de ha így lenne akkor már inkább Zach
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Ki volt az az állat aki ezt mondta? Schaub? Inkább hagyjuk is ezt. Derek Carr later round project? Nagyon egyedi elképzelése van a játékosok erősorrendjéről. És ha már középső körös projekt játékos...akkor már inkább adjunk egy 3. kört Mallett-ért.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Jadeveon Clowney: He’s the best player in the draft. ... Rafael Palmeiro-style “Period!" He makes that defense straight-up terrifying. Bill O’Brien made it work at Penn State with a walk-on (Matt McGloin) so I suspect he’ll give it a go with Schaub for a year and take a QB project in the later rounds, say Derek Carr or Zach Mettenberger.
gyaa 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
A Cleveland állítólag egyre nagyobb érdeklődést mutat Manziel irányában és talán hajlandóak is lennének feltradelni (bár szerintem felesleges lenne). Mit lehet erre mondani. Hajrá....Bondi
Remélem nekünk nem Manziel kell, én még mindíg Teddyben bízom.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
A Cleveland állítólag egyre nagyobb érdeklődést mutat Manziel irányában és talán hajlandóak is lennének feltradelni (bár szerintem felesleges lenne). Mit lehet erre mondani. Hajrá....

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Crennel az új DC 3 évre írt alá.swatt99
mennyire jó nekünk? (a mostani játékosállományt nézve)samu09
Mindössze 3 SB győzelmet hozott össze a négy szezonja alatt a Patsnek mint DC 😊Burkus
az csak 75%-os 😕 nagy duzzogva elfogadjuk 😀
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Crennel az új DC 3 évre írt alá.swatt99
mennyire jó nekünk? (a mostani játékosállományt nézve)samu09
Mindössze 3 SB győzelmet hozott össze a négy szezonja alatt a Patsnek mint DC 😊
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Crennel az új DC 3 évre írt alá.swatt99
mennyire jó nekünk? (a mostani játékosállományt nézve)samu09
Illeszkedik hozzá. Semmi probléma.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Crennel az új DC 3 évre írt alá.swatt99
mennyire jó nekünk? (a mostani játékosállományt nézve)samu09
És milyen rendszerben gondolkodik? Lehet már valamit tudni?LanceVance
Egész karrierjében egy rendszert alkalmazott (3-4 cover 3), ez 99%, hogy itt is így lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Crennel az új DC 3 évre írt alá.swatt99
mennyire jó nekünk? (a mostani játékosállományt nézve)samu09
És milyen rendszerben gondolkodik? Lehet már valamit tudni?

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Crennel az új DC 3 évre írt alá.swatt99
mennyire jó nekünk? (a mostani játékosállományt nézve)
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Crennel az új DC 3 évre írt alá.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Clowney azt mondta mindenkit túl fog szárnyalni a combine-on, BoB állítólag még nem látta játszani Teddy-t Bortles-nek viszont majdnem szobrot állított interjú közben 😀 Lehet reménykedni
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Egyelőre inkább Penn State kar ez még 😊 Aztán lehet, hogy holnap ilyenkorra már kiegyenlítődik a dolog.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
George Godsey, NE TE coach. Őt emlegetik, másról eddig nem is lehetett hallani.Bondi
Hm....Köszi, eddig erről nem hallottam. Mindenesetre csak remélni tudom, hogy ez a sok pats kötődésű szakember jó munkát tud majd együtt végezni 😊
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
George Godsey, NE TE coach. Őt emlegetik, másról eddig nem is lehetett hallani.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő lesz mostantól, hogy meglegyen az új OC-nk.Bondi
Hát igen... Engem valamilyen szinten meglep, hogy nem is hallottam semmilyen jelöltről OC ügyben. Míg más posztoknál azért lehetett hallani a neveket... Ti hallottatok bármilyen lehetséges személyt erre a nemes feladatra? 😛
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő lesz mostantól, hogy meglegyen az új OC-nk.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Interjú BoB-bal.

 www.houstonchronicle.com/sports/columnists/mcclain/article/O-Brien-sizes-up-his-new-job-with-Texans-5156280.php?t=7ad49ca6eacba496f0

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
na már itt is van amiről beszéltem pár napja...
 bleacherreport.com/articles/1921887-johnny-manziel-rumors-latest-buzz-on-qbs-nfl-draft-stock-and-interested-teams?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national2sevarafa
Azért a bleacherreporttal nagyon óvatosan kell bánni, mint hírforrás (pár éve talán még a fórumszabályzatban is benne volt, hogy nem lehet onnan linkelni 😀). Mellesleg üdv a fórumon. 😊adam8
Ezt nem tudtam, ne haragudjatok akkor. Én nagyjából egy éve használom, és maximálisan megbízom bennük. Eddig nem volt velük problémám... De ez esetben akkor elnézéseteket kérem 😊