Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Lassan örülnék ha véglegesen kialakulna a staff. Főként ha Crennel kinevezése hivatalossá válna.Bondi
Még a szezonnak sincs vége. Február végére már a stadion melletti kocsma új pultosa is meglesz nyugi 😀samu09
Még a csapost is kirúgták???

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Lassan örülnék ha véglegesen kialakulna a staff. Főként ha Crennel kinevezése hivatalossá válna.Bondi
Még a szezonnak sincs vége. Február végére már a stadion melletti kocsma új pultosa is meglesz nyugi 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Lassan örülnék ha véglegesen kialakulna a staff. Főként ha Crennel kinevezése hivatalossá válna.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Az új ST edzőre leszek kíváncsi. Borzalmas volt eddig ez a csapatrész, rettegtem minden puntnál. Ott nagyon nem bánom hogy vérfrissítés volt.LanceVance
kb minden részre időszerű volt a váltás. kíváncsi leszek egy pats-es támadóbrigáddal erőltetik e majd a no-huddle-t
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Az új ST edzőre leszek kíváncsi. Borzalmas volt eddig ez a csapatrész, rettegtem minden puntnál. Ott nagyon nem bánom hogy vérfrissítés volt.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Most a college foci fél edzői karát idehozzák, legalább olyanokat igazolnak akiknek van nfl tapasztalata?samu09
Az eddig felmerült nevek közül Stan Hixon 8 éven keresztül volt a Redskins és a Bills elkapó edzője. LSU-nek vol egyetem assistant HC-je is, ami szintén nem rossz ajánlólevél.

A támadó koordinátor posztra jósolt Godsey három éve van a Patsnél, két éve ő a tight endek edzője. Még csak 35 éves, 2004-2010 között a Central Floridánál volt segéd majd pozíciós edző. Georgia Technél irányító poszton játszott, amikor O'Brien ott volt assistant HC és támadó koordinátor. Valószínűsíthető, hogy hasonló rendszer lenne itt is HC és OC között, mint ami a Saintsnél van Payton kinevezése óta.

Brian Ferentz szintén a Pats edzőképzőjében töltött el három évet és támadófal edzőnek jönne. Tight end edző volt a Patsnél. Gyerekkora óta minden az amerikaifociról szól körülötte, apja neves OL edző NFL szinten is. Ez alapján ha rutinosabb NFL stáb simán összeállítható, de egyáltalán nem utcáról összeszedett csapat lenne nulla tapasztalattal. Plusz, ami fontosabb, hogy mind dolgoztak már együtt és azonos játékrendszert/edzésmódszert sajátítottak el, abban nőttek fel.

Romeo Crennel NFL resuméját gondolom nem kell bemutatni mint védő koordinátor. Bill Kollar maradt DL edzőnek.

Egyelőre a két DB edzőnek nincsen NFL múltja.

Ez nem olyan rossz.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Ha úgy nézed van egy 4 milliós csere QB-d Schaub személyében....
ha marad 14 ha elmegy 10....Janek
2014-ben 14, mert ha marad akkor jövőre minimum 7, utána pedig min 3,5. Csere Qb-nak azért ez sok.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Most a college foci fél edzői karát idehozzák, legalább olyanokat igazolnak akiknek van nfl tapasztalata?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
PSU recieved resignations from FB coaches Charles London (RBs) Stan Hioxon(WRs) Anthony Midget (S) S&C coach Craig Fitzgerald per @BobbyFlo7

Some more possible Penn State coaches coming to Houston?


Hixonról már ugye biztosan tudtuk eddig is, hogy jön.

Have ben told Bill O'Brien will hire Brian Ferentz as his OL coach w #Texans. Son of Iowa HC Kirk Ferentz. Good choice.

George Godsey as possible Offensive Coordinator for the Texans

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
😓

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Bill O'Brien fired strength coach Cedric Smith and assistant strength coach Matt Schiotz today. 😓

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ha úgy nézed van egy 4 milliós csere QB-d Schaub személyében....
ha marad 14 ha elmegy 10....

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Meg van az első emberünk aki marad a régi stábból....

Bill Kollar

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Schaubért senki nem fog tradelni. Úgyhogy cutolni kell majd. Onnan viszont valaki biztos be fogja húzni backup-nak.

több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Rengetegszer beszéltük itt hogy Schaub jó game manager de SB-t nem fog nyerni vele a Texans. Most van a legnagyobb lehetőség hogy egy rendes QB-t szerezzenek és lehet nem is küldik el hanem tradelnek a Jaxszel egy 2-3. kört, akkor nem terhel a capen. simán el lehet cserélni még nem süllyedt Sanchezi mélységekbe.samu09
Schaub-ot valószínűleg akkor se venne át senki, ha mi adnánk még egy nemtom 4. köröst (nem tudom történt már ilyen az nfl történetében, hogy a játékost adó csapat adott még picket a játékos mellé, csakhogy megszabaduljon a fizetési sapi büntitől), mert óriasi a fizuja, cserébe meg borzasztóDC
nincs értelme, mert cut és trade esetén tök ugyanaz a cap hit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Rengetegszer beszéltük itt hogy Schaub jó game manager de SB-t nem fog nyerni vele a Texans. Most van a legnagyobb lehetőség hogy egy rendes QB-t szerezzenek és lehet nem is küldik el hanem tradelnek a Jaxszel egy 2-3. kört, akkor nem terhel a capen. simán el lehet cserélni még nem süllyedt Sanchezi mélységekbe.samu09
Schaub-ot valószínűleg akkor se venne át senki, ha mi adnánk még egy nemtom 4. köröst (nem tudom történt már ilyen az nfl történetében, hogy a játékost adó csapat adott még picket a játékos mellé, csakhogy megszabaduljon a fizetési sapi büntitől), mert óriasi a fizuja, cserébe meg borzasztó
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Rengetegszer beszéltük itt hogy Schaub jó game manager de SB-t nem fog nyerni vele a Texans. Most van a legnagyobb lehetőség hogy egy rendes QB-t szerezzenek és lehet nem is küldik el hanem tradelnek a Jaxszel egy 2-3. kört, akkor nem terhel a capen. simán el lehet cserélni még nem süllyedt Sanchezi mélységekbe.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
De ezt úgy írod, és írták mások is, mintha teljesen elfelejtettétek volna, hogy volt ő már ligaszinten yardrekorder nálunk, egy franchise QB ennyit keres, és jó pár évig ő az volt.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Schaub még a keret tagja vagy ki lett már vágva?LanceVance
Még a keret tagja és egyelőre nem is tanácsos kidobni. Amint elkezdődik a 2014-es idény - márciusban - viszont már pozitív egyenleggel lehet megválni tőle. A számok: jövőre 14,5 milliója terheli a capet; ha kirúgják "csak" 10,5 millió dead money keletkezik, tehát nyernek is vele 4 milliót.DoM
Köszi, közben én is megtaláltam, vicc amúgy hogy erre a "teljesítményre" ekkora pénzt vág zsebre.  overthecap.com/calculator/?Team=Texans érdemes,es nézgetni.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Schaub még a keret tagja vagy ki lett már vágva?LanceVance
Még a keret tagja és egyelőre nem is tanácsos kidobni. Amint elkezdődik a 2014-es idény - márciusban - viszont már pozitív egyenleggel lehet megválni tőle. A számok: jövőre 14,5 milliója terheli a capet; ha kirúgják "csak" 10,5 millió dead money keletkezik, tehát nyernek is vele 4 milliót.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Schaub még a keret tagja vagy ki lett már vágva?

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Itt írtam bővebben O'Brienről, esetleg még találhattok benne újdonságot. Ami sémát, rendszert illeti:

A leírtak ellenére a játékhívások területén inkább konzervatívnak nevezhető, magas beválási százalékú játékokat preferálta. Ez Josh McDanielshez képest nekem pozitív, másnak kevésbé látványos. Kis túlzással úgy is összefoglalható, hogy nála nagyon érződött, hogy minél közelebb ért a csapat a gólvonalhoz, annál nagyobb mértékben támaszkodott a futójátékra. Akár kiszámíthatónak is nevezhető, de a végrehajtás annyira gördülékeny volt, és olyan volt a playdesign, hogy egyszerűen működött.
Támadójátéknak pedig az Erhardt-Perkins:

O’Briennel együtt érkezne az Erhardt-Perkins támadóséma is, amit irányítóközpontú, nekik kedvező rendszernek tartanak, azonban az NFL-ben komoly kisebbségben van, ezért a passzjáték célpontjait nehezebb megtalálni és beépíteni, mint a West Coast és Air Coryell rendszerekbe.

Válogatottam pár cikket a témában:

Alapvetés: wikipedia :
 en.wikipedia.org/wiki/New_England_Patriots_strategy#Erhardt-Perkins_offensive_system
Chris Brown (Smart football) a játékok hívására használt szakzsargon fontosságáról :
w.grantland.com/story/_/id/8849439/how-terminology-erhardt-perkins-system-helped-maintain-dominance-tom-brady-patriots
rendszerjellegzetességek :
 www.bloggingtheboys.com/2013/6/4/4393140/cowboys-new-offensive-scheme-the-erhardt-perkins-system
a playcallingról: wikipedia. :
 en.wikipedia.org/wiki/Play_calling_system
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Nem néztem meg az interjút, mondtak valamit az irányítóról vagy hogy milyen stílusban fog játszani?
Ha azt nézzük a 14 vereség nagy részét a Houston vesztette el. Nem volt meg az a kis plussz amitől nyerhettek volna, és lehet most az új stáb ad nekik valami újat ha mást nem motivációt mert különben a régi stáb sorsára jutnak 😀samu09
Nem mondott semmi konkrétumot, hogy milyen sémában fogunk játszani. BoB egyik előnye, hogy az aktuális játékosok erősségei szerint szokta megtervezni a playeket. Így gondolom felméri, hogy ki mit tud, persze valamiféle rendszerbe fogja megpróbálni belehúzni őket. Irányító kérdésben sem mondott semmit, gyakorlatilag csak annyit, hogy bárki szóba jöhet. 😊

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Nem néztem meg az interjút, mondtak valamit az irányítóról vagy hogy milyen stílusban fog játszani?
Ha azt nézzük a 14 vereség nagy részét a Houston vesztette el. Nem volt meg az a kis plussz amitől nyerhettek volna, és lehet most az új stáb ad nekik valami újat ha mást nem motivációt mert különben a régi stáb sorsára jutnak 😀
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ezért is kérdeztem én, hogy hogy lesz itt nem teljes rebuilding. Most nagyon úgy néz ki, hogy az lesz. Persze én személy szerint nem bánom.Bondi
Ha új vezetőedzőt nevez ki egy csapat, azért nem meglepő, hogy kitakarítják az edzőstábot. Az FO marad a helyén. Kulcsjátékosok maradnak. Egyedül a támadósort kell az irányítójáték miatt újrakalibrálni. Crennel ilyen emberanyaggal nem jelenthet visszalépést Phillipshez képest.

Brian Ferentz érdekes, de szerintem remek választás lehet. 2011-ben még olyan hangok is voltak JMD visszahozatala előtt, hogy csendben támadó koordinátort csinál belőle Belichick, mint tette Weis távozás után 2005-ben. Tight end edzőként ő volt Gronkowski és Hernandez első edzője is a profik között.