Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
 blog.chron.com/ultimatetexans/2013/06/signing-vonta-leach-wouldnt-jeopardize-greg-jones/
innent van, de csak pontentially - ír róla


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Én se tudok róla, hogy leigazoltuk volna Leach-t. Szerintem téves az infó
több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
Vonta Leach nálatok!GhostLead
Én nem találtam róla hivatalos információt hogy nálunk lenne csak szóba hozták szerintem, de ha tévedek akkor valaki erősítse meg egy linkel.swatt99
itt találtam:
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/06/13/FK_Power_Ranking_-_part4/
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Vonta Leach nálatok!GhostLead
Én nem találtam róla hivatalos információt hogy nálunk lenne csak szóba hozták szerintem, de ha tévedek akkor valaki erősítse meg egy linkel.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ha nincs ló...adam8
-vé


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha nincs ló...

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
az is komoly hogy leach nagyon leszólta a texanst mikor elment a ravensbe meg hogy kevés volt a fizetése erre most ittvan? fura
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az mondjuk komoly, van ahol egy fullback sincs, nálatok meg két elit

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
jó is lesz megint az öreg Casey helyére 😊

több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
Vonta Leach nálatok!
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Ha Reed beválik belső LB-ként brutálisak lesznek Cushinggal. Ben Jones tavaly játszott RG-t és szerintem nem szeppenne meg ha idén RT-t kéne játszania legalábbis addig amíg fel nem épülnek a posztra. Dobbinsról nem sokat tudok de talán pont azért játszatják beljebb Brooks-ot mert így már nem számítanak rá potenciális kezdőként. Én draft után számítottam arra hogy valaki az OLB-k közül bemozog középre mert Montgomery simán kezdhet első perctől.
Cushinggal pedig biztos hogy hosszabbítanak. Ő arra született hogy a Texans-t vezesse. Addig fogják cutolni a keretet amíg megfelelő szerződést nem tudnak neki adni 😀 Cush nélkül nem az igazi a védelem ezt láthattuk mindig amikor megsérült. Watt is vezér, de ő inkább csöndben rombol. Cushing viszont folyamatosan pofázik és hajtja előre a védelmet (még egy falembert is kettéfejel sisak nélkül ha pont az kell 😀 ).
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Ideje frissíteni kicsit a topicot.

Még mindig tart az OTA, legfontosabb történések az elmúlt héten:
- Foster vádlija megsérült, de training campre valószínűleg már jó lesz (ahogy empty taxi is említette)
- Duane Browns bokáját megműtik csont probléma miatt, kb 1 hónap a felépülés.
- Brooks Reed ILB-ként edz
- Legnagyobb probléma a jobb tackle pozícióval van. Newtonnak térdsérülése van, a harmadik körben draftolt, Brennan Williamsnek is, úgyhogy most a veterán Ryan Harris a kezdő, aki eddig karrier backup volt, és sok sérülése küzdött korábban.
- Talán a legnagyobb meglepetés, hogy Tim Dobbins nem jött el az OTA-ra, ami elméletileg nem kötelező, de mindenki itt van (kivéve Ed Reedet, aki sérült). Ha csak nincs valami nyomos oka, akkor ez egy óriási fekete pont nála, nem éppen az a super star játékos aki ez megengedhetné magának.
- Kubiak rengeteget dicséri Lestar Jean és Keshawn Martin elkapókat, hogy mennyit fejlődtek. Ennek ellenére nem hiszem, hogy veszélybe lehet DeAndre WR2 helye. Viszont 3-5. számú WR pozikért óriási harc lesz a TC-ben.
- Mind Antonio Smith mind Cushing lenyilatkozta, hogy szívesen hosszabbítanának, bár utóbbi elmondta nem nagyon foglalkozik a témával, a visszatérésére koncentrál. De ez mindenképp nagyon jó hír. Kérdés kap e valamelyikük hosszabbítást az idény előtt (érdekes eset mind a kettő, Smith ugye már nem túl fiatal, Cush meg egy nagyon komoly sérülésből jön vissza).
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Foster vádlija megsérült az OTA-n:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/texans/2013/05/28/arian-foster-calf/2367951/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
gyanús, hogy az összes 😊

na az, hogy hányat tartunk meg, az már más kérdés 😀

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 www.houstontexans.com/news/article-2/Texans-sign-3rd-round-OLB-Sam-Montgomery/51016208-4736-4e6b-b5c1-345faed5fbc7 Kíváncsi leszek hány rookie kap szerződést.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Az OTA 3. napján Ben Jones az egymás elleni játékban LG-t játszott. Tudtok valamit Wade Smith-ről? Eddig ő volt LG bár nem volt meggyőző. Viszont ez a Brown-Jones (-Myers) duó/trió életveszélyes lesz az ellenfél számára a gyenge odali futásoknál 😮

+ egy video Hopkins elkapásairól az edzésen 😀 Remélem ilyen laza lesz egy Patriots vagy 49ers ellen is 😀
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/DeAndre-Hopkins-picture-perfect-catches/0b694956-572f-459e-a733-f6adba92b205
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Superbowl LI (51) -> Reliant Stadiumiktriad
Te amúgy mennyit foglalkozol a Texansel?LanceVance
Csoport rivális, szóval igyekszem követni az eseményeket itt is.iktriad
Ja, aktívabb vagy néha mint mi 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Superbowl LI (51) -> Reliant Stadiumiktriad
Te amúgy mennyit foglalkozol a Texansel?LanceVance
Csoport rivális, szóval igyekszem követni az eseményeket itt is.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Superbowl LI (51) -> Reliant Stadiumiktriad
Te amúgy mennyit foglalkozol a Texansel?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Superbowl LI (51) -> Reliant Stadium
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Ma kezdődik az OTAs

Nick Scurfield ‏@NickScurfield
Brian Cushing (knee) and Ed Reed (hip) will not participate in OTAs. T Derek Newton (knee) also out w/ injury #Texans

Nick Scurfield ‏@NickScurfield
Lots of LB questions for #Texans. Cushing out for OTAs. Brooks Reed could move inside. Mercilus now starting. 2 rookie OLBsswatt99
Cushing júliusra jön teljesen rendbe addig nem is kell erőltetni nehogy valami baj legyen
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ma kezdődik az OTAs

Nick Scurfield ‏@NickScurfield
Brian Cushing (knee) and Ed Reed (hip) will not participate in OTAs. T Derek Newton (knee) also out w/ injury #Texans

Nick Scurfield ‏@NickScurfield
Lots of LB questions for #Texans. Cushing out for OTAs. Brooks Reed could move inside. Mercilus now starting. 2 rookie OLBs
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ez az ember a pályán kívül is példakép.
 ftw.usatoday.com/2013/05/5-coolest-j-j-watt-moments-off-the-field/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Tate-el mi van amúgy? Alig hallani róla mostanában.LanceVance
nemsoksemmi. 2. számú futó lesz és jövőre valszeg nem hosszabbít mert pl egy colts-ban simán kezdő lenne
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Tate-el mi van amúgy? Alig hallani róla mostanában.