Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor beszéljünk a fantasy-ról 😀 (máraki csinálja)
az enyém Luck, Green-Ellis, Gore, Demaryius Thomas, Wes Welker, Owen Daniels, Jamaes Jones (wr)
cserébe Stafford, Greene, DeAngelo Williams, Sidney Rice (wr), Brandon Myers (te)
védelem a houstoné természetesen 😀samu09
Stafford>>>Luck, futószekció annyira nem tetszik

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Akkor beszéljünk a fantasy-ról 😀 (máraki csinálja)
az enyém Luck, Green-Ellis, Gore, Demaryius Thomas, Wes Welker, Owen Daniels, Jamaes Jones (wr)
cserébe Stafford, Greene, DeAngelo Williams, Sidney Rice (wr), Brandon Myers (te)
védelem a houstoné természetesen 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mostanában 😊)Wyatt
itt most elég nagy időintervallumot jelent a mostanában 😀samu09
TC-kig kb sehol semmi nincs, amiről lehetne csámcsogni, marad az ubisezlony...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Mostanában 😊)Wyatt
itt most elég nagy időintervallumot jelent a mostanában 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mostanában 😊)

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
eléggé inaktívak vagyunk mostanában 😀
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Sztem a csoportgyőzelemre, mivel kb. azonos horderejű 😊

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Akkor ti is bajnokok lettetek az előző idényben? 😊)Wyatt
hogy érted? 😀 afc döntőtől is messze álltak...főleg az ellenetek felállt védelem ellen Hernandez még hátrabilincselt kézzel is bevitte volna a td-t 😀
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Természetesen. 😊

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor ti is bajnokok lettetek az előző idényben? 😊)

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
A. J. McArron az alabamánál egy igazi game manager mint Schaub. Utolsó évét kezdi az egyetemen, és 3 év alatt amíg ezdő volt elég egyenletes teljesítményt nyújtott ráadásul kétszer egymás után lett SEC bajnok.samu09
1) Két évig volt kezdő.
2) Nemzeti bajnoki címet nyert egymást követő két évben, az SEC-ben csak tavaly lett bajnok a Tide.vassadi
My bad 😀 (a bajnoki cím az bajnoki cím 😀 )
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
A. J. McArron az alabamánál egy igazi game manager mint Schaub. Utolsó évét kezdi az egyetemen, és 3 év alatt amíg ezdő volt elég egyenletes teljesítményt nyújtott ráadásul kétszer egymás után lett SEC bajnok.samu09
1) Két évig volt kezdő.
2) Nemzeti bajnoki címet nyert egymást követő két évben, az SEC-ben csak tavaly lett bajnok a Tide.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Azt lehet már tudni, hogy lesz az irányító sorrend? Schaub az alap de mikor utoljára olvastam róla még nem döntöttek Yates és Keenum között. Szerintem amióta a Texansnál van Yates bebizonyította hogy franchise backup 😀 de Keenumban sem látok kezdő potenciált :/samu09
Azért Yates már letett valamit az asztalra, és pont ugyanannyi playoff győzelme van, mint Schaubnak 😊 Igaz tavaly abban a kevés playben, amikor játszott, semmi sem jött össze, ezt Kubiak is lenyilatkozta. Ugyanakkor, ha képes fejlődni és türelmesen kivárja a sorát, akár ő lehet a franchise jövője.
Keenumnak még egy snapje sem volt NFL meccsen, nem tudni mire képes, de egy UDFA QBtől ne várjunk csodát, ha stabil csereirányító lesz belőle, már az is nagy eredmény.DC
Nagyon jól tudja hogy várnia kell, és edzésről edzésre fejlődnie, viszont ahogy eddig Schaub, úgy Yates se fogja tudni meghozni azt a pluszt ami pl egy konf döntőben kell a győzelemhez. Úgyhogy nem értek egyett veled abban hogy ő lenne a jövő 😊 Értem Kubiak gondolatmenetét, hogy egy fiatal irányítót 4-5 szezon alatt kezdővé nevel (aminek van is értelme lsd Aaron Rogers), de Yates-el mellényúlt kicsit. Mert pl A. J. McArron az alabamánál egy igazi game manager mint Schaub. Utolsó évét kezdi az egyetemen, és 3 év alatt amíg ezdő volt elég egyenletes teljesítményt nyújtott ráadásul kétszer egymás után lett SEC bajnok. Na ha őt jövőre behúznánk (Höri vagy JJ 3. körre becsüli már nem nagyon emlékszem), akkor őt lenne értelme padoztatni évekig mert akkor is fejlődne és amikor megkapja a kezdő posztot zökkenőmentesen fogja vinni a csapatot.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Azt lehet már tudni, hogy lesz az irányító sorrend? Schaub az alap de mikor utoljára olvastam róla még nem döntöttek Yates és Keenum között. Szerintem amióta a Texansnál van Yates bebizonyította hogy franchise backup 😀 de Keenumban sem látok kezdő potenciált :/samu09
Azért Yates már letett valamit az asztalra, és pont ugyanannyi playoff győzelme van, mint Schaubnak 😊 Igaz tavaly abban a kevés playben, amikor játszott, semmi sem jött össze, ezt Kubiak is lenyilatkozta. Ugyanakkor, ha képes fejlődni és türelmesen kivárja a sorát, akár ő lehet a franchise jövője.
Keenumnak még egy snapje sem volt NFL meccsen, nem tudni mire képes, de egy UDFA QBtől ne várjunk csodát, ha stabil csereirányító lesz belőle, már az is nagy eredmény.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Azt lehet már tudni, hogy lesz az irányító sorrend? Schaub az alap de mikor utoljára olvastam róla még nem döntöttek Yates és Keenum között. Szerintem amióta a Texansnál van Yates bebizonyította hogy franchise backup 😀 de Keenumban sem látok kezdő potenciált :/
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Reedről azt olvastam, hogy lehet nem épül fel week 1-re.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 910 — I like the Texans, I like who we are
Reed már újra houstonban van. hogy edzeni mikor fog, arról nem találtam infot. Rick Smith pedig a héten nyilatkozta le hogy elkezdték Cushing szerződéstervezetét csinálni. Lehetne már egy olyan szezon ahol Cushing nm sérül le. Főleg a 49ers-seattle-ravens (nemtudom a sorrendet 😀) sorozameccseken fog kelleni.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Tavaly is addig ment nagyona szekér amíg Cushing le nem sérült, nagyon kell.Reedről valami hír ???

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Elvileg Dennis Johnson RB a legjobb UDFA eddig. Cushing felépülésére július 17-én számíthatunk. 😊adam8
Reméljük Cushing megmutatja a training camp alatt, hogy ismét a régi, és megkapja idény előtt a várt hosszabbítást.
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Elvileg Dennis Johnson RB a legjobb UDFA eddig. Cushing felépülésére július 17-én számíthatunk. 😊

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
De nemhiába van ott RayGraham CierreWood a sorba, ezt kamálom, erreis gondolltak. LeccgoRay!sutianap
A 3. számú RB hely kiadó, úgyhogy akár a rosterre is felkerülhet valamelyikük.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
De nemhiába van ott RayGraham CierreWood a sorba, ezt kamálom, erreis gondolltak. LeccgoRay!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Arian Foster (calf) says he'll "more than likely" be ready for training camp.
It's notable because Foster is suggesting there's a chance he won't be ready for camp, even if it's a slight one. It was widely assumed when Foster went down in late May that he'd be 100 percent for camp, which is still over a month away. Foster has spent time in a hyperbaric chamber in an attempt to speed his recovery. It sounds like he would have missed multiple games were it the regular season. Foster has missed just three contests since 2010, but his increasing propensity for leg ailments is a concern going into his age-27 campaign.empty taxi
Mondjuk azt nem tudom, hogy a p*csába hozta össze, hogy az OTA első playén ilyen komolyan lesérült, bosszantó
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Arian Foster (calf) says he'll "more than likely" be ready for training camp.
It's notable because Foster is suggesting there's a chance he won't be ready for camp, even if it's a slight one. It was widely assumed when Foster went down in late May that he'd be 100 percent for camp, which is still over a month away. Foster has spent time in a hyperbaric chamber in an attempt to speed his recovery. It sounds like he would have missed multiple games were it the regular season. Foster has missed just three contests since 2010, but his increasing propensity for leg ailments is a concern going into his age-27 campaign.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brutálisan felesleges is lett volna