NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
tex 150
hát valamennyire az ő sara is az idei pocsék play választás szinte minden esetben úgyhogy had menjen 😀
am ki lehet az utódja? meg tudjuk oldani házon belül a pótlását?samu09
Azért a Patriots elleni meccsig egész jól ment az offense, ha jól emlékszem, azért is volt az nagy meccsnek beharangozva, mert az addigi 2 legtöbb pontot szerzett csapat játszott. Tény, hogy azóta pocsék a támadó játék, de összességében nem volt ez olyan rossz év, csak összejött 12 W, és nem egy győzelem az offense-nek köszönhető.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
hát valamennyire az ő sara is az idei pocsék play választás szinte minden esetben úgyhogy had menjen 😀
am ki lehet az utódja? meg tudjuk oldani házon belül a pótlását?
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Egészségére. Mondjuk csodálkoztam, hogy tavaly is felmerült a neve idén meg még nem. Nem tudom mennyire lenne nagy választás a Chicago részéről.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Offensive coordinátorunk, Rick Dennison interjúra megy head coach posztra a Chicagohoz. Pedig nem mondhatni, hogy hasítana idén az offense.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
grat skacok. odatettétek, ahogy kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
tegnap sokszor láttam a meccs alatt a bengals támadásánál hogy 1 v 2 célpont is üres illetve a belső lb-k későn vették fel te-ket és sztem mire én észreveszem Brady 10szer odadobja 😀
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Schaubnak nem kicsit kéne javulnia, mert ez a Pats passzokkal lenne verhető leginkább. Egy jó izzadós kevéspontos meccsen van csak sanszunk ellenük.

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor jövő héten Pats. A védelem ma eléggé rendben volt, az ST fos mint mindíg, a támadók pedig csak jobbak lehetnek. LanceVance
Welcome to Foxborough! 😊 Remélem, nem lesz jobb a Texans mint tegnap, Fostert megfogja a futás elleni védelmünk és megismételjük az alapszakasz eredményét.

Rettentő gyenge meccs volt a tegnapi, ha nem Dalton a másik irányító és nem Law Firm az első számú futó, hanem van egy jobb futójuk, gondban lehetett volt a Texans.
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Schaub formája nem nagyon javult, Fosterrel ellentétben. Bár az INT nem volt olyan hatalmas hiba, bár egy kicsit Casey mögé dobta, de TD-t már 3 meccse nem szertett. Remélem jövő hétre megszakad a sorozat. Egy valami ad hitet jövő hétre, mégpedig az, hogy még egyszer annyira nem játszhatunk rosszul a Pats ellen, mint múltkor.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hát, nyertünk, ennek örülhetünk, de ha nem Dalton ellen játszunk ma, akkor komolyan megszívhattuk volna, mert AJ Green elég sokszor elszakadt az emberétől csak Dalton folyamatosan alul- vagy túldobta.
Foxboroba nem mi leszünk az esélyesek, nagyon nem, de talán pont ez segíthet a csapaton, mert igazából senki nem várja el tőlük, hogy ott nyerjenek, nem lesz rajtuk túl nagy nyomás.
Bondi jól mondja, sok fog múlni azon, hogy Schaub összetudja e szedni magát.
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
A secondary ma félelmetesen jó volt.
Jövő héten Pats. Nem mi vagyunk az esélyesek. Schaub-nak kéne egy kicsit feljavulnia és akkor több esélyünk lehetne.

több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Akkor jövő héten Pats. A védelem ma eléggé rendben volt, az ST fos mint mindíg, a támadók pedig csak jobbak lehetnek.

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Foster és a védelem hozza a meccset.

több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
A play-hívások megint hulladékok...

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Na akkor 1 nem túl fasza hír. Újabb sérülés a lb-sorban. Tim Dobbins ment IR listára, helyére aktíváltuk a PS-ből Cameron Collinsot. Így este Bradie James és Barrett Ruud kezd védelem közepén.Gabriel
ha ők szerzik meg a vezetést akkor futással simán lejáratják majd az időt-_-
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Na akkor 1 nem túl fasza hír. Újabb sérülés a lb-sorban. Tim Dobbins ment IR listára, helyére aktíváltuk a PS-ből Cameron Collinsot. Így este Bradie James és Barrett Ruud kezd védelem közepén.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
 www.nfl.com/playoffs/story/0ap1000000121543/article/aaron-rodgers-tom-brady-joe-flacco-among-top-playoff-qbs?campaign=Twitter_writers_brandt érdekes írás
LanceVance
nem érdemel 6. helyet. lehet csak azért látom így mert az elmúlt pár meccsen semmit se mutatott de szerintem ehez a 12-4hez nem sok köze volt...samu09
Szerintem az év első felében nagyon jól nyomta.

Engem igazából az lepett meg vele kapcsolatban, hogy korábban már megmutatta, hogy tud a csapatát a hátán cipelő yardgyáros passer QB lenni, aztán idénre előbb átment game manager QB-ba, majd év végére úgy tűnik még a formáját is elveszítette...peterk2005
Ez mind igaz, de azét máshogy beszélnénk most róla, ha AJ elkapta volna a "TD" passzát múlt héten még a 2. interception előtt, még a 3. negyedben. Szóval a lényeg, hogy most az elkapói sem segítik (kb. a Pats meccs óta), és múlt héten már az O-line is gyengélkedett. Persze úgy nehéz segíteni, ha 80%-ban AJ-t keresi - szerintem az utóbbi időben inkább a play hívások kritikán aluliak.tex
Ez igaz, de az nem csak az ő sara. Valami gáz van az egész O-val, de remélem azért a playoffra már összeszedik magukat.

több mint 11 éve
tex 150
 www.nfl.com/playoffs/story/0ap1000000121543/article/aaron-rodgers-tom-brady-joe-flacco-among-top-playoff-qbs?campaign=Twitter_writers_brandt érdekes írás
LanceVance
nem érdemel 6. helyet. lehet csak azért látom így mert az elmúlt pár meccsen semmit se mutatott de szerintem ehez a 12-4hez nem sok köze volt...samu09
Szerintem az év első felében nagyon jól nyomta.

Engem igazából az lepett meg vele kapcsolatban, hogy korábban már megmutatta, hogy tud a csapatát a hátán cipelő yardgyáros passer QB lenni, aztán idénre előbb átment game manager QB-ba, majd év végére úgy tűnik még a formáját is elveszítette...peterk2005
Ez mind igaz, de azét máshogy beszélnénk most róla, ha AJ elkapta volna a "TD" passzát múlt héten még a 2. interception előtt, még a 3. negyedben. Szóval a lényeg, hogy most az elkapói sem segítik (kb. a Pats meccs óta), és múlt héten már az O-line is gyengélkedett. Persze úgy nehéz segíteni, ha 80%-ban AJ-t keresi - szerintem az utóbbi időben inkább a play hívások kritikán aluliak.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.nfl.com/playoffs/story/0ap1000000121543/article/aaron-rodgers-tom-brady-joe-flacco-among-top-playoff-qbs?campaign=Twitter_writers_brandt érdekes írás
LanceVance
nem érdemel 6. helyet. lehet csak azért látom így mert az elmúlt pár meccsen semmit se mutatott de szerintem ehez a 12-4hez nem sok köze volt...samu09
Szerintem az év első felében nagyon jól nyomta.

Engem igazából az lepett meg vele kapcsolatban, hogy korábban már megmutatta, hogy tud a csapatát a hátán cipelő yardgyáros passer QB lenni, aztán idénre előbb átment game manager QB-ba, majd év végére úgy tűnik még a formáját is elveszítette...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/01/03/a_110_kilos_vedo_lerombolta_a_futot/ azt hiszem elférne nálunk 1-2 év múlvaLanceVance
Hát reméljük nem lesz rá esélyünk, mert Clowney valószínűleg top 5-ös draft pick lesz jövőre (ha így folytatja simán 1/1 is lehet)DC
clowney nem 4-3 DE????leksy
mercilus is 4-3 DE volt egyetemen nálunk 3-4 olb és bár nemtudom clowney méreteit, ha nem látnám hova áll fel snap előtt simán lb-nek mondanám
több mint 11 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/01/03/a_110_kilos_vedo_lerombolta_a_futot/ azt hiszem elférne nálunk 1-2 év múlvaLanceVance
Hát reméljük nem lesz rá esélyünk, mert Clowney valószínűleg top 5-ös draft pick lesz jövőre (ha így folytatja simán 1/1 is lehet)DC
clowney nem 4-3 DE????
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/playoffs/story/0ap1000000121543/article/aaron-rodgers-tom-brady-joe-flacco-among-top-playoff-qbs?campaign=Twitter_writers_brandt érdekes írás
LanceVance
nem érdemel 6. helyet. lehet csak azért látom így mert az elmúlt pár meccsen semmit se mutatott de szerintem ehez a 12-4hez nem sok köze volt...
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
 www.nfl.com/playoffs/story/0ap1000000121543/article/aaron-rodgers-tom-brady-joe-flacco-among-top-playoff-qbs?campaign=Twitter_writers_brandt érdekes írás

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
a másik meg hogy cushing watt és mercilus után nehogy megint védelembe húzzunk első körben...idén a támadósor elég gyenge volt pl a vikings ellen 1 és goalnál 3 kísérletből nem tudtuk bevinni 😕samu09
Amikor leszerződtették Wade Phillipset defensive coordinatornak, akkor azt mondta neki Kubiak, hogy a védelemé lehet minden 1. körös draft, amit azóta be is tartották. Bár bizonyára Kubiak félig-meddig viccelt, de általában jellemző a vezetőedzőkre, hogy a magasabb pickeket a szakterületükkel fordított oldalra használják, a sajátjukat (Kubiak esetében az offense) pedig megoldják kicsit kevesebb tehetséggel.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/01/03/a_110_kilos_vedo_lerombolta_a_futot/ azt hiszem elférne nálunk 1-2 év múlvaLanceVance
Hát reméljük nem lesz rá esélyünk, mert Clowney valószínűleg top 5-ös draft pick lesz jövőre (ha így folytatja simán 1/1 is lehet)DC
a másik meg hogy cushing watt és mercilus után nehogy megint védelembe húzzunk első körben...idén a támadósor elég gyenge volt pl a vikings ellen 1 és goalnál 3 kísérletből nem tudtuk bevinni 😕samu09
És mi van ha valaki megsérül? Amúgy tény, inkább támadó oldalon kéne valamit inkább.