Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
tex 149
Szerencsére csak a 3. negyedből láttam 10 percet, de az sajnos nem volt túl nagy élmény. Úgy tűnik, hogy az offense teljesen szétesett, a hab a tortán az volt amikor 1&goal a Vikings 1 yardosánál, amiből egy field goal lett. Félek, hogy már a Wild Card körben kell játszanunk, vagy újra a Coltssal, vagy tavalyhoz hasonlóan a Bengalssal, mert az elmúlt 3 hét játéka alapján nem hiszem, hogy jövő héten nyerünk (ne felejtsük el, hogy múlt héten volt egy blocked field goal TD-nk, anélkül nagyon nehéz lett volna a vége).
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
én is szívesebben látnám Jones-t a pro bowl-ban de igazából azt remélem hogy senki nem megy el a csapatból 😉 am nyerünk hétvégén vagy nem akarunk otthon játszani a PO-ban?
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Kitettük a keretből Grimesot, akit rögtön leigazolt a Jaguars. Az ő helyére aktiváltuk a PS-ből Eddie Pleasant safetyt. Ben Jones nagyon pozitív meglepetés. Draftoltuk őt azért mert nem volt biztos hogy meg tudjuk tartani Myerst, de kilépett a cserecenter szerepkörből és kezdő guard lett kiszorítva Caldwellt, és feledésbe merítve az eddig összesen 4 meccsen játszó Brooksot. Abszolút megérdemli, ahogy Watt is.
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Köszi Gyulus

Hatalmas meglepetésre Watt nyerte a házi MVP címet, míg a legjobb rookie Ben Jones lett. Érdekes amúgy, nem tudom néztétek e a Pro Bowl szavazást, de a Guard-ok között Smith-re és Caldwell-re lehetett szavazni, arra a Caldwellre, akit Jones kiszorított a 6. forduló után. Érdekes...

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
In New England, Tom Brady’s wristband is used as more of a secondary guide.

“It really is a means of backup communication in case the headsets go out,” Brady said. “You have all of the plays on there. If for some reason the coach-to-quarterback helmet system doesn’t work. It is pretty small, though I have decent eyesight.”

Ezen a téren McNabb a csúcs... amikor a Redskinsnél felvetették, hogy a playbook-beli hiányosságait esetleg egy "wristband"-dal orvosolhatná, kikérte magának, mondván "It’s bad for my image" 😀
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Schaub csuklóján eddig egyik meccsen se volt odakötözve a playbook. Annyira ismeria a játékokat hogy nincs szüksége rá, vagy 5 játékból dolgoznak egész meccsen? 😀samu09
Veterán irányítóknak általában már nincs erre szükségük, ez inkább csak a rookieknak és a tapasztalatlanabbaknak (huh ezt nem semmi leírni) kell a playhíváshoz.DC
de Bradyn minden meccsen van pl. vagy ők sokkal több játékot visznek egy meccsre?samu09
Brady esetében én szerintem az már csak inkább kabala
Én nem hiszem hogy ne tudná oda vissza a playbookot álmából felkeltve. De ezt egy Patriots fan biztosan jobban tudja 😊

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Schaub csuklóján eddig egyik meccsen se volt odakötözve a playbook. Annyira ismeria a játékokat hogy nincs szüksége rá, vagy 5 játékból dolgoznak egész meccsen? 😀samu09
Veterán irányítóknak általában már nincs erre szükségük, ez inkább csak a rookieknak és a tapasztalatlanabbaknak (huh ezt nem semmi leírni) kell a playhíváshoz.DC
de Bradyn minden meccsen van pl. vagy ők sokkal több játékot visznek egy meccsre?
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Schaub csuklóján eddig egyik meccsen se volt odakötözve a playbook. Annyira ismeria a játékokat hogy nincs szüksége rá, vagy 5 játékból dolgoznak egész meccsen? 😀samu09
Veterán irányítóknak általában már nincs erre szükségük, ez inkább csak a rookieknak és a tapasztalatlanabbaknak (huh ezt nem semmi leírni) kell a playhíváshoz.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
de ahoz csak kellenek a routok mert az oké hogy a teljes front sevent elküldik szotyiért de attól még a cornerek ott vannak 😀
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Minek? Futunk vagy play action fake oszt jóvan 😊

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Schaub csuklóján eddig egyik meccsen se volt odakötözve a playbook. Annyira ismeria a játékokat hogy nincs szüksége rá, vagy 5 játékból dolgoznak egész meccsen? 😀
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Posey végre kapott lehetőséget és mutatta, hogy lehet rá számítani. Lehet, hogy ő lesz a váratlan húzásunk a PO-ra 😊

Harris meg nekem egy kicsit Kareem 2.0

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Nyertünk, és ezzel megnyertük a csoportot is, de nem lehetünk teljesen elégedettek, mert ez a játék a playoffban kevés lesz. AJ és Watt eszméletlen jók, de sokan szürkén játszanak, páran meg egyenesen pocsékok (Manning: missed tackle hegyek, büntetések Barwin: kritikus pillanatban misstackle, garbage time sack, Harris: flag machine).
Támadó játékban is hetek óta nincs ritmus, most is csak garbage timeban, a végén ment csak a futás...

Szerk.: Nagy pozitívum volt viszont Posey játéka, most kapott először lehetőséget és élt is vele (3 elkapás 46 yard)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most 2,3 másodperc alatt engedte el TB a dobásainak jó részéttomi-tomi
Ez pedig akkor a secondary hibája, nincs puss rusher (kivéve, ha üresen marad), aki ennyi idő alatt oda tudna érni. Cornereknek tovább kell tartani az emberüket, és ha QB mégis ilyen rövid idő alatt passzol, akkor meg kell büntetni érte (interception, deflected pass).
DC
Ebben azért - főleg a Pats ellen - a LB-ek cover képessége is komoly szerepet játszik. Három drive-on keresztül JMD leiskolázta Phillips-et.
Ezen kívül a meccs elején mindkét csapatrészt érezhetően sokkolt egy-egy momentum. A védelmet a RZ-ban elpazarolt FF és rögtön TD, a támadókat a RZ INT. A védelem hamarabb magához tért, de érdekes módon a támadók nem a gyengének gondolt (max. jó átlagos) Pats védelem ellen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Most 2,3 másodperc alatt engedte el TB a dobásainak jó részéttomi-tomi
Ez pedig akkor a secondary hibája, nincs puss rusher (kivéve, ha üresen marad), aki ennyi idő alatt oda tudna érni. Cornereknek tovább kell tartani az emberüket, és ha QB mégis ilyen rövid idő alatt passzol, akkor meg kell büntetni érte (interception, deflected pass).
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez konkrétan ordas nagy ráadásul 😊
Azért 4 hit, állandóan úgy kellett kiszedni alóla Bradyt, 2 hurry, meg egy fumble (hát most arról nem ő tehet, hogy még azt is mi szereztük meg, és TD lett belőle), és állandó nyomás jött a részéről, óriási ember
Wyatt
foxsport meccsösszefoglalójából idézek:
"Brady nearly had a fifth as Woodhead broke free on a screen pass early in the fourth period. Texans standout defensive end J.J. Watt, who was pretty much invisible otherwise, forced a fumble, but the ball soared 11 yards into the end zone, where Lloyd fell on it for a 35-7 lead."
mondjuk foxsporttól, epsntől, yahoo sport szintű trashtől jobbat ne várjon az emberDC
Annyira brutálisan látványos, mint egyébként szokott lenni nem volt, de ez köszönhető a valahol idézett (talán Tomitól) félelmetesen gyorsan elengedett labdáknak, ilyen hamar Brady még talán nem is vált meg tőle átlagban, és annak, hogy a fal nagyon odatette magát
Ettől még nem sírnám tele a párnámat, ha Wilfork mellett nálunk lenne 😀 (Mekkora hentelés lenne ott te jó ég...)Wyatt
Most 2,3 másodperc alatt engedte el TB a dobásainak jó részét - a szokásosnál is gyorsabb play-eket hívtunk. Ezen kívül a play action-nel operált JMD, illetve a hosszabb play-eknél kettőzték Watt-ot.
Annyiban tényleg láthatatlan volt, hogy 26 percig közelébe nem jutott sem Brady-hez, sem a labdához. Akkor meg már 21-0 volt, nagyjából eldőlt.
Volt egy nagyon erős 20 perce (2. negyed végétől a 4. elejéig), de Schaub-ék semmit nem tudtak produkálni ezalatt. Ennek az időszaknak a végén volt a FF és belőle a peches (mázlis) TD, onnantól láthatóan elment az egésztől a kedve (érthetően). Kubiak is inkább már pihentette.
Önmagában jó teljesítmény volt, csak az volt a baj, hogy a tőle megszokottól elmaradó részt senki nem pótolta, illetve még így is ő volt a legjobb Texans védő.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
ez is gond a texansnál hogy nincs még egy olyan ember a D-falban akit kettőzni kéne folyamatosan mert se cody se mitchell se smith nem tesznek ki egy wattot 😀 szval egy wolfork 2.0-át kéne behúzni a drafton vagy FA-ből és máris sietősebb lenne az irányítóknak
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez konkrétan ordas nagy ráadásul 😊
Azért 4 hit, állandóan úgy kellett kiszedni alóla Bradyt, 2 hurry, meg egy fumble (hát most arról nem ő tehet, hogy még azt is mi szereztük meg, és TD lett belőle), és állandó nyomás jött a részéről, óriási ember
Wyatt
foxsport meccsösszefoglalójából idézek:
"Brady nearly had a fifth as Woodhead broke free on a screen pass early in the fourth period. Texans standout defensive end J.J. Watt, who was pretty much invisible otherwise, forced a fumble, but the ball soared 11 yards into the end zone, where Lloyd fell on it for a 35-7 lead."
mondjuk foxsporttól, epsntől, yahoo sport szintű trashtől jobbat ne várjon az emberDC
Annyira brutálisan látványos, mint egyébként szokott lenni nem volt, de ez köszönhető a valahol idézett (talán Tomitól) félelmetesen gyorsan elengedett labdáknak, ilyen hamar Brady még talán nem is vált meg tőle átlagban, és annak, hogy a fal nagyon odatette magát
Ettől még nem sírnám tele a párnámat, ha Wilfork mellett nálunk lenne 😀 (Mekkora hentelés lenne ott te jó ég...)

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Ez konkrétan ordas nagy ráadásul 😊
Azért 4 hit, állandóan úgy kellett kiszedni alóla Bradyt, 2 hurry, meg egy fumble (hát most arról nem ő tehet, hogy még azt is mi szereztük meg, és TD lett belőle), és állandó nyomás jött a részéről, óriási ember
Wyatt
foxsport meccsösszefoglalójából idézek:
"Brady nearly had a fifth as Woodhead broke free on a screen pass early in the fourth period. Texans standout defensive end J.J. Watt, who was pretty much invisible otherwise, forced a fumble, but the ball soared 11 yards into the end zone, where Lloyd fell on it for a 35-7 lead."
mondjuk foxsporttól, epsntől, yahoo sport szintű trashtől jobbat ne várjon az ember
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a vereség belefért, de azért aggodalomra ad okot, hogy a GB is hasonló módon dominált minket, mint a Pats. Kérdés tudunk e a playoffban közel hiba nélkül, a legjobbunkat nyútva játszani, mert ha nem, akkor nem sok esélyünk lesz az ilyen szintű csapatok ellen.
Amit komoly gondnak láttam most:
-Schaub egy-két borzasztó döntést hozott, mi ennek az oka? Lámpalázas főműsoridőben?
-Foster, már a Titans ellen se tetszett, most se futott jól, és vagy 2-3 passzt elejtett, nem koncentrált megfelelően, kicsit kezd nagy képűnek tűnni
-A Pats elkapói állandóan a secondarynk mögé került, ennél sajnos jóval több pontot is szerezhettek volna. Manning aludt egész meccsen. Sajnos Harris se tűnik annak a játékosnak, mint reméltük, de még persze fiatal, fejlődhet.
-Pass rushtól is több kell. (Valahol azt olvastam, hogy JJ láthatatlan volt a meccsen, ez hülyeség, állandóan ott láttam Brady közelében, nélküle nagy bajban lennénk)
-Edzőink is lehetnének kicsit kreatívabbak. Olyan volt, mintha Belichekéknek nyitott könyv lenne a playbookunk és jót röhögtem mikor a saját fegyverünkkel, a play actionnel, szivatott meg minket a Pats.

Reméljük összeszedi magát a csapat, és bebiztosítjuk a csoport győzelmet a hétvégénDC
Ez konkrétan ordas nagy ráadásul 😊
Azért 4 hit, állandóan úgy kellett kiszedni alóla Bradyt, 2 hurry, meg egy fumble (hát most arról nem ő tehet, hogy még azt is mi szereztük meg, és TD lett belőle), és állandó nyomás jött a részéről, óriási ember

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Ez a vereség belefért, de azért aggodalomra ad okot, hogy a GB is hasonló módon dominált minket, mint a Pats. Kérdés tudunk e a playoffban közel hiba nélkül, a legjobbunkat nyútva játszani, mert ha nem, akkor nem sok esélyünk lesz az ilyen szintű csapatok ellen.
Amit komoly gondnak láttam most:
-Schaub egy-két borzasztó döntést hozott, mi ennek az oka? Lámpalázas főműsoridőben?
-Foster, már a Titans ellen se tetszett, most se futott jól, és vagy 2-3 passzt elejtett, nem koncentrált megfelelően, kicsit kezd nagy képűnek tűnni
-A Pats elkapói állandóan a secondarynk mögé került, ennél sajnos jóval több pontot is szerezhettek volna. Manning aludt egész meccsen. Sajnos Harris se tűnik annak a játékosnak, mint reméltük, de még persze fiatal, fejlődhet.
-Pass rushtól is több kell. (Valahol azt olvastam, hogy JJ láthatatlan volt a meccsen, ez hülyeség, állandóan ott láttam Brady közelében, nélküle nagy bajban lennénk)
-Edzőink is lehetnének kicsit kreatívabbak. Olyan volt, mintha Belichekéknek nyitott könyv lenne a playbookunk és jót röhögtem mikor a saját fegyverünkkel, a play actionnel, szivatott meg minket a Pats.

Reméljük összeszedi magát a csapat, és bebiztosítjuk a csoport győzelmet a hétvégén
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Még egyszer nem fogunk ilyen gyengén játszani...
A PO-ra szerintem kiszűrik az itt és a Packers ellen elrontott dolgokat.

több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Szerintem se kell temetni a csapatot, egy PO meccsen meg bármi lehet. Menni kell tovább, és az alapszakasban nem lehet több vereség.

több mint 11 éve
tex 149
Hát ez kicsit gáz volt 😕LanceVance
Gáz volt, jah, főleg a bíráskodás, Pass Interference-t mikre nem adtak az első néhány driveban...Pethy
Főleg a Hernandez OPI volt felháborító!
Sokkal jobb bírók voltak a Lions-Texans meccsen.tomi-tomi
Pats is kapott rossz ítéletet, csak addigra már 3 td hátrányban volt a Texans.Pethy
Igen, mindkét oldalon voltak rossz bírói döntések. Nálunk viszont rossz egyéni döntések is, emiatt dobhattak sárga zászlókat a bírók. Szerintem részünkről ugyanolyan meccs volt, mint a Packers ellen, ők hozták a legjobb formájukat, mi meg nem, sokszor nem kipattant a kézből a labda, kulcsfontosságú játékoknál szabálytalankodtunk, ha labdát szereztünk, akkor hozzájuk került vissza stb. Szerintem túlgörcsölték a fiúk.

Viszont az eddigi statisztika azt mutatja, hogy egy ilyen meccs után összekapják magukat a srácok, és jön egy 5-6 meccses győzelmi széria, ami SB-t jelentene...😀 Persze ez nem komoly, az még messze van. Viszont szerintem a PO-ban, ha összejön a visszavágó, sokkal szorosabb meccset fogunk játszani, és helyszíntől függetlenül akár még mi is nyerhetünk.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez mondjuk nem gyengén paraj 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...