Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Houston Houston Texans 38 — Texans
Miért szerencse! Minek hagyta ki ö bénázta el esélyt adva a másik csapatnak! Ez kb a TD-vel felérö eset hogy lent volt a könyöke meg a lába meg mindene nem fujt a biró és nem állt meg ez sem a játékos vagy a csapat hibája hanem a biróké! De jó kicsit a szerencse is kelet! Igen Mascherano én is a D-re tippelek föleg ugy hogy a Tennessee ellen már páran csatlakoztak JJ.Watt hoz Sackek terén! PL foxsports
27-22-re 67.5%-ra a Texans-ra fogad! De szerintem ez hülyeség szoros lesz és gyöz a jobbik vagy a szerencsésebb csapat! De utólag kiegésziteném annyival Atlanta gyözelmét 80% ra becsülte 😀
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Nagy meccs lesz!! De a Texans se tombolán kapta a 11-1 et 😀Houston
Én nagyon tartok ettől a meccstől mert a deffetek képes megfogni a pats o-t és szerintem a támadósorotok fog kellemetlen percet okozni a pats deffensenek. Ilyen meccsek nagyon szenvedősek részünkről

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Nagy meccs lesz!! De a Texans se tombolán kapta a 11-1 et 😀Houston
azért a lions ellen kellettz a szerencse mikor 40ről mellérúgták 😀samu09
Jó csapatokat a szerencse is segíti 😉

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Nagy meccs lesz!! De a Texans se tombolán kapta a 11-1 et 😀Houston
azért a lions ellen kellettz a szerencse mikor 40ről mellérúgták 😀
több mint 11 éve
Houston Houston Texans 38 — Texans
Nagy meccs lesz!! De a Texans se tombolán kapta a 11-1 et 😀
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Abból a szempontból jó meccs hogy a két kedvenc csapatom. Viszont ha megfordítjuk az egyenletet, a Patriots defensenek is fel van adva a lecke rendesen, csak ebből a "ki dob több pontot" játékból mindíg ők jönnek ki győztesen. De azért hajrá Texans!!!LanceVance
Szar a Pats Def ez egyértelmű, de futás ellen egész tűrhetőek vagyunk, ami ugye nálatok a legnagyobb fegyver. Passz ellen sebezhetőek vagyunk, de azért Foxboroban nem lesz egyszerű passzolni főleg ha még a hó is esik majd. Arról nem is beszélve, hogy a Def az elmúlt 24 meccsen mindig szerzett labdát. Ez a Defense arra van kalibrálva, hogy a futást fogja és kulcsszitukban meg labdát szerezzen. Egyértelmű, hogy abban látom a Texans esélyét, hogy nagy nyomás Bradyre és kizökkenteni a ritmusából, aki a rövid passzokhoz kell. Ha ez meglesz, akkor szerintem nyertek.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
remélem a houston hétfőn mindent belead hogy lássák bírni fogják-e a PO-t illetve elég-e egy patriots ellen ha beleszakadnak a meccsbesamu09
Nagyon nehéz meccs lesz nektek. Decemberben a hóban fagyban nem szokott meccset veszteni a Pats. Ha jól tudom 2009 óta nem kaptunk ki a szezon második felében főleg nem hazai pályán. FViktor93
hát ha a D úgy fog teljesíteni ahogy a jax v a detroit ellen akkor el se menjenek...habár brady ellen meg is halhatsz a pályán ő odadobja ahova akarja 😀samu09
Abból a szempontból jó meccs hogy a két kedvenc csapatom. Viszont ha megfordítjuk az egyenletet, a Patriots defensenek is fel van adva a lecke rendesen, csak ebből a "ki dob több pontot" játékból mindíg ők jönnek ki győztesen. De azért hajrá Texans!!!

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
remélem a houston hétfőn mindent belead hogy lássák bírni fogják-e a PO-t illetve elég-e egy patriots ellen ha beleszakadnak a meccsbesamu09
Nagyon nehéz meccs lesz nektek. Decemberben a hóban fagyban nem szokott meccset veszteni a Pats. Ha jól tudom 2009 óta nem kaptunk ki a szezon második felében főleg nem hazai pályán. FViktor93
hát ha a D úgy fog teljesíteni ahogy a jax v a detroit ellen akkor el se menjenek...habár brady ellen meg is halhatsz a pályán ő odadobja ahova akarja 😀
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
remélem a houston hétfőn mindent belead hogy lássák bírni fogják-e a PO-t illetve elég-e egy patriots ellen ha beleszakadnak a meccsbesamu09
Nagyon nehéz meccs lesz nektek. Decemberben a hóban fagyban nem szokott meccset veszteni a Pats. Ha jól tudom 2009 óta nem kaptunk ki a szezon második felében főleg nem hazai pályán.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
remélem a houston hétfőn mindent belead hogy lássák bírni fogják-e a PO-t illetve elég-e egy patriots ellen ha beleszakadnak a meccsbe
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Én örülök neki, Ulpi tőletek miért lett kirúgva?adam8
A Raidersben túlfizették, és nem bírták tartani az összeget a sapka alatt szezon végén. Mi pedig Brandon Carr (->Dallas) pénzét nem akartuk megfizetni.
Így ~jó áron (oaklandi kevesebb mint feléért) aláírt.

Csakhogy míg a Raidersben alapfilozófia volt a szabálytalanság, ami Routt fegyvere, itt már nem engedélyezett. Eleinte jöttek is a zászlók.
Másrészt itt zónázni kell, de a pálya széle a CB felelőssége egyedül. Ha futás ha passz, ha Megatron vagy Fitz jut Flowersre (CB1 strong side), ha a CB2re (Carr, Routt most Arenas). Ott ő van és kész, oldja meg ami jön.
Routt azonban képtelen volt jó döntéseket hozni. Akkor futott hátra, mikor nem kellett, akkor maradt, mikor menni kellett volna, ha embert kellett váltani, azt későn vagy egyáltalán nem tette meg. És a szabályosságra kiemelten figyelve még többet vesztett a cover koncentrációból. (Ami tehát cover 3, vagyis ember-zóna hibrid CB szempontból.)

Nem neki való az a játék. Ellenben mikor a Raidersben fizikálisan emberezni kellett izomból és slussz, az elég jól ment. Azt értette.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Jó kis igazolás.
Viszont így Harris-ből és Carmichael-ből nem biztos, hogy megint annyit fogunk látni. Apropó, szerintem Carmichael nem játszott rosszul.Bondi
Szerintem Harris se, bár a végén a hosszú passzokat nyeltük rendesen, lett is belőle egy TD, igaz ekkor már nem számított túlzottan.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Én örülök neki, Ulpi tőletek miért lett kirúgva?

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Jó kis igazolás.
Viszont így Harris-ből és Carmichael-ből nem biztos, hogy megint annyit fogunk látni. Apropó, szerintem Carmichael nem játszott rosszul.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Stanford Routt CB állítólag ideszerződik.ulpianus
Hát nem lenne meglepő, hirtelen elég vékonyak lettünk CB pozícióban.
Ugye Brice McCain (kezdő nickel cornerbackünk) IR-re került (de valami spéci IR-re, SB-re visszajöhet 😊 ). Alan Ball és JoJo sérüléssel küszködnek, az év eleji kezdőből gyak. csak Kareem Jackson teljesen egészséges.
De legalább most többet láthatunk Brandon Harrisből, ezért sírtunk már egy ideje.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Stanford Routt CB állítólag ideszerződik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szép győzelem volt idegenben a Titans ellen.

Bent vagyunk a playoffban!
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
hát vagy 10 évig biztos nem kell balra néznie schaubnak 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 703 — Scream and scout
Már egy ideje úgy gondolom h Duane Brown a liga legjobb LT-je, most egy kis igazolás a PFF-ről:  www.profootballfocus.com/blog/2012/11/28/analysis-notebook-week-12-2/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
és a no1 seed? 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
mercilus és braman fogják rotálni egymást hétvégén de sztem előbbi lesz fent többet amúgy ha nyernek a titans ellen akkor megvan a po és simán hátradőlhetnek játszhatnak a cserék ráfér a kezdőkre a pihenés
több mint 11 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Ez legalább jó hír. 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Reedet 3-4 hétig kell nélkülöznünk úgy tűnik, ágyéksérülése van. Playoffra már rendben lesz, korábban felesleges lenne visszatérnie kb. 😊

több mint 11 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
barwin elmegy? 😮 nemár senki nem tud futni az ő oldalánsamu09
Gondolom, ez amolyan HA elmegy... 😊
Ki tudja mit akarunk majd neki fizetni és Ő mit akar kapni. Bár szerintem eddig nem fut egy túl jó szezont. 😕

és még így is a legjobb a defenseből 😀mustaine
Ez az ami miatt elég tragikus felétek a helyzet. 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Elfogynak a linebackerek. 😕 😕Johnny_X
Ryans-t vissza nem adunk 😀dande
Pedig most milyen jó lenne. 😕
Eagles-ben amúgy (kevés meccset láttam) mintha elfelejtett volna játszani... 😛 😛Johnny_X
és még így is a legjobb a defenseből 😀