Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
hát ezt nehezen de megszültük 😀 jó adag szerencse is kellett és hiányzott deniels is. Wattot egész meccsen duplázták és így nehezen tudtak futni meg a dobásra is kevesebb idejük volt de ezt 3 falemberrel egy csapat se tudta volna megoldani. Manning kifejelte Cutlert a meccsből azóta biztos meg is kapta a bouty bónuszt 😀 de végülis ez volt a bears vége meg persze az is hogy telibe verték a kapufát (amiért én 5 pontot adnék mert csak nehezebb eltalálni mint belőni😀) na de jövő héten levezetik a fezültséget a jaxen és találkozunk a super bowlon 😀
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Csak én félek a mai meccstől??? LanceVance
Én is! 😀
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Csak én félek a mai meccstől???

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
tud valaki valamit denielsről? felépül a meccsig? samu09
Nem edzett egész héten, de Kubiak azt mondta, hogy ha kell tud játszani vasárnap, akkor fognak dönteni.

Lett három új CSK-ja a csapatnak. Offense: Myers, D#: Watt és speckó team-ben KeoBondi
és ennek van valami jelentősége vagy valakitől elvették egbyen? Myersről azt hittem már rég az Watt meg nem is volt kérdéssamu09
Csak adtak, elvenni nem vettek.

Cody Out vasárnapra. Mitchell ezzel első NFL meccsén lehet kezdő.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
tud valaki valamit denielsről? felépül a meccsig? samu09
Nem edzett egész héten, de Kubiak azt mondta, hogy ha kell tud játszani vasárnap, akkor fognak dönteni.

Lett három új CSK-ja a csapatnak. Offense: Myers, D#: Watt és speckó team-ben KeoBondi
és ennek van valami jelentősége vagy valakitől elvették egbyen? Myersről azt hittem már rég az Watt meg nem is volt kérdés
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
tud valaki valamit denielsről? felépül a meccsig? samu09
Nem edzett egész héten, de Kubiak azt mondta, hogy ha kell tud játszani vasárnap, akkor fognak dönteni.

Lett három új CSK-ja a csapatnak. Offense: Myers, D#: Watt és speckó team-ben Keo

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
tud valaki valamit denielsről? felépül a meccsig?
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Hááááát lényeg a WIN.LanceVance
21-9-es eredménynél nem hiszem, hogy húzhatjuk a szánkat. Mivel letettek volna elégedettek, 45-0? 😊DC
Ja, tudom a győzelmet soha nem kell magyarázni, csak a mutatott játékkal voltak gondjaim.Az igazi nagy próbatétel a Chicago meccs lesz, ott kiderül a csapat igazi ereje.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hááááát lényeg a WIN.LanceVance
21-9-es eredménynél nem hiszem, hogy húzhatjuk a szánkat. Mivel letettek volna elégedettek, 45-0? 😊
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
tartalékoltak a bears ellen 😉
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Hááááát lényeg a WIN.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
úgy kéne ezt a hétvégét lejátszani hogy ne nagyon erőltessék meg magukat mert jövő héten a bears kemény menet lesz bár még nem láttam őket játszani. azt viszont már várom hogy megmutassák williamsnek hogy egy SB esélyes csapatból ment el kicsivel több pénzért 😀
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sharpton közel, hogy újra edzésbe álljon, de ha vissza akarjuk tenni az aktív roster-re akkor nincs sok időnk, három hétig lehet még aktivizálni.Bondi
Ennyi kihagyás után nem tudom mennyit várhatunk el tőle
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A bye week alatt történt egy két roster változás. David Hunter helyére Terrell McClain-t igazoltuk, így első ránézésre nem tűnik rossz húzásnak.
PS-re került Nick Mondek, OT és Keith Browner, OLB.

Sharpton közel, hogy újra edzésbe álljon, de ha vissza akarjuk tenni az aktív roster-re akkor nincs sok időnk, három hétig lehet még aktivizálni.

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Grat srácok, igazi fölény ugyan csak a második negyedben volt, de ott el is dőlt a meccs... ezt így kell a konferencia legjobbjának 😊
Nekünk nehéz dolgunk lesz, de remélem még látjuk idén egymást... persze más eredménnyel (amúgy nem hiszem, de a remény... )

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Múlt héten semmi, most minden össze jött. Örülök, hogy a csapat ismét a remek formáját tudta hozni.
Mercilus végre bemutatkozott az NFL-ben, 1 sack és 1 forced fumble(bár ez egy play alatt).Bondi
Egy passzt is leütött, ha jól láttamDC
Ja igen, megütötte Flacco kezét, de lehet, hogy volt egy beleütése is.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Múlt héten semmi, most minden össze jött. Örülök, hogy a csapat ismét a remek formáját tudta hozni.
Mercilus végre bemutatkozott az NFL-ben, 1 sack és 1 forced fumble(bár ez egy play alatt).Bondi
Egy passzt is leütött, ha jól láttam
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Múlt héten semmi, most minden össze jött. Örülök, hogy a csapat ismét a remek formáját tudta hozni.
Mercilus végre bemutatkozott az NFL-ben, 1 sack és 1 forced fumble(bár ez egy play alatt).

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
egy streamet majd az esti meccsre tud valaki?samu09
Mármint a holnapira?
Ezen tudsz válogatni kedvedre
 www.thefirstrow.eu/sport/american-football.htmlBondi
köszi
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
egy streamet majd az esti meccsre tud valaki?samu09
Mármint a holnapira?
Ezen tudsz válogatni kedvedre
 www.thefirstrow.eu/sport/american-football.html

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
egy streamet majd az esti meccsre tud valaki?
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Amúgy vasárnap játszunk és hát fosok is a meccstől rendesen... egészségetek hogy szolgál? (csapat)Collapo
A mi védelmünk is elég rossz állapotban van egészségügyileg. Nem csak Cushing dőlt ki, de Johnathan Joseph is sérülten játszik az utóbbi 2-3 hétben, most se edzett, de játszani fog valószínűleg.

Egyébként azt olvastam, hogy titkos fegyverünk, Darryl Sharpton (ILB), visszatérhet a bye után. Kiváncsi leszek mit produkál.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
1xre két qb sztem is luxus... annál is inkább, mert így mondjuk egy TE blokk helyett egy QB blokk lenne, de ki akarná szétüttetni a QB-t szándékosan... én inkább a szituációtól függő játszatásukat szerettem volna hangsúlyozni, pl 3&2, runQB, FB, RB... azt kit fogjunk? De ez csak elméleti tökölés, mert nem fog ilyen megvalósulni... már wildcat se nagyon van... pedig nagy divat volt.

Amúgy vasárnap játszunk és hát fosok is a meccstől rendesen... egészségetek hogy szolgál? (csapat)Collapo
ha azt nézzük egy lewis 2.0-át vesztettünk el cushing sérülésével 😀 és ha egyik D sem szedi össze magát akkor a 2 offensen fog múlni hogy egy baylor-stanford féle meccset kihozzanak 😀
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
hát igen schaub tényleg nem elit viszon kiegyensúlyozott és még 5-6 éve biztos van houstonban addig pedig TJ nyugodtan fejlődhet vele és mögötte és amikor #1 lesz nem kell a csapatot egy újonc kezdőre bízni így a magas színvonal megmaradsamu09
Nem tudom TJ-nek lesz e kedve 5-6 évet várni Schaub mögött, az amcsi fociban nagyon sok. Valszeg miután lejár a szerződése megpóbál majd valahol egy kezdő pozíciót kiharcolni.
DC
nekem bejön ez a TJ gyerek és szeretném ha maradna és tanul flynn hibájából aki egész jó irányító lett rogers mögött és úgy gondolta ha eligazol akkor kezdő sztár lesz ehelyett minden meccs után a szálkákat szedi ki a seggéből mert koptatja a kispadot és ráadásul egy újonc cseréje😀samu09
Én is bírom TJ-t. Azért Flynn-t megértem, hogy váltott. Padozott 4 évet és megérett rá, hogy kipróbálja magát máshol kezdőként( más kérdés, hogy ez eddig nem valósult meg) és azért Green Bay-ben igen kevés esélye volt, hogy Rodgers-t kiszorítsa a kezdőből. Yates ebben a tekintetben jobb helyzetben van, hiszen ha egy kicsit türelmes akkor könnyen eljöhet az ideje Houston-ban is.