Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Biztos vagyok benne, hogy ezt samu09 csak poénból írta, mégha ti nem is találjátok viccesnek. De rajta kívűl senki semmi ilyet nem írt, úgyhogy fölösleges ezt túl spilázni, meg általánosítani
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért sérülést "kérni" nem túl sportszerű...
am. ha már, akkor azonos témában a sack és az int "várás" már az... az ugyanis inkább a saját csapat remeklését, mint a szándékos sérülésokozást jelenti...
Ettől még NFC-s Bears (másodlagos) szurkolóként, verjétek csak szépen el az oroszlányokat...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Fafej80 Houston Texans 17
DC:Sajna nem én csináltam,találtam😊

Bazzani: Olvasgasd a saját fórumotokat inkább😊
Ez a szezon elég kemény,minden meccs fontos szerintem.
Nem kell ráizgulni a meccsre nyugi.

JJ tovább növeli a sack-ek számát vagy 2-3-mal és Staff meg elad vagy 2-3 labdát.Ez a forgatókönyv😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatront kiütni, Staffordot agyonverni...
Nem nagyon voltam ráizgulva a meccsre, de most így beolvasva ide remélem elpicsázunk benneteket.
Még a legnagyobb riválisainknál sem szoktak ilyeneket írni.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sziasztok.
Szerintem ez sem lesz könnyebb meccs mint az előzö.
Baszarás idén az NFL😊Fafej80
Hát nem túl sokat pihenhettek a fiúk, biztos kemény meccs lesz.

Egyébként tetszik az avatarod. Te készítetted?
több mint 11 éve
Fafej80 Houston Texans 17
Sziasztok.
Szerintem ez sem lesz könnyebb meccs mint az előzö.
Baszarás idén az NFL😊
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem Kareem a legkiegyensúlyozottabb CB az idén. Sokat fejlődött..végre. Bár nem lennék meglepve ha McCain lenne Johnson-ra állítva ha Joseph nem tudna játszani.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
ha joseph nem játszik ma akkor manningnek nagyon gyorsan ki kell ütnie megatront mert kareem nem hiszem hogy le tudná védekezni :S
de legalább a lions lt-je sérült így watt az újonc beugróval fogja agyonverni staffordot 😀
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Pár adat tegnapról:

Schaub 527 yard, 2. legtöbb az nfl történetében ! 5 TD és 2 INT

AJ 273 yard, karrier legjobbja

Viszont sajnos a secondary a két évvel ezelőtti borzalmakat idézte, Henne 354 yard 4 TD, Blackmon 237 yard. Talán a legnagyobb csalódás az volt, hogy milyen gyengén szereltünk, ezért kaptunk be 60 meg 80 yardos playeket.

Kedvenc idézetem a meccs után:
WIDE RECEIVER KESHAWN MARTIN
(on getting tackled during his punt return) “I was mad. I was mad the punter got me. That was the fastest punter I’ve ever seen in my life. As I was running I told myself I could not let the punter catch me, but he tripped me up. It’s over now. He made a good play so I’ll just move on.”

Tényleg komikus volt, hogy Anger, a jags puntere, utolérte és leszerelte az egyik leggyorsabb játékosunkat, ezzel megmentve csapatát egy biztos TD-től
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Túl vagyunk egy előzetesen könnyűnek ígérkező de végül egy kő kemény, eddig az egyik legjobb, legizgalmasabb meccs amit láttam a csapattól.

Nagyon szoros a schedule. Jól látom, hogy csütörtökön fél 7-kor játszunk? ( Magyar idő szerint) Akkor azt sajnos nem tudom nézni.

több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nagy meccset játszottak a csapataink! Grat! Nekünk meg legalább a hitünket visszahozta egy kicsit. Messze van még, de drukkolok a Texans-nak a PO-ban, hogy összejöjjön a gyűrű. "Nálunk" már írtam, de ez a csapat legalább annyira egyben van, mint a '99-es Jaguars. Úgyhogy megérdemelné.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Grat a Whez. Más csapat 6szor megroppant volna ti meg nem. Ez a csapat NAGYON sokra hívatott. SB szagot érzek. iktriad
Köszi, nektek is nagy meccsetek volt a mai, és azt hiszem egy fontos kérdésre választ kaptattok ma...
A mai meccs pedig bizonyította nem nagyon kellene itt még SBről beszélni, addig amíg nem vagyunk ott. Mindig a következő meccsre kellene koncentrálnia a csapatnak.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 198 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. Más csapat 6szor megroppant volna ti meg nem. Ez a csapat NAGYON sokra hívatott. SB szagot érzek.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Aztak... mekkora meccs volt, Andre!!!

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 198 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aktiváltuk a PUP listáról Sharptont. Nolan cuttal csináltunk helyet neki a rosteren.Gabriel
Ha még nem lett volna elég bajunk... Kuharsky szerint Sharpton elég jó MLB. Azért remélem, ha játszik, egy kicsit még rozsdás lesz.
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Aktiváltuk a PUP listáról Sharptont. Nolan cuttal csináltunk helyet neki a rosteren.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Flacco és Ryan vezetett, és mire mentek velük 😛[/quote]de azért ryan idén odateszi magát a ravenst viszont mindig a D vitte. mondjuk azt láttam schaubon hogy érezte mekkora jelentősége van a bears elleni meccsnek. 3rd és gól elindítja a játékot de nincs célpont addig keres amíg védi a fal majd kimozog és kidobja oldalra. meg is indulhatott volna de nem érte volna el a gólvonalat feleslegesen meg ne sérüljön meg és nem is akarta mindenáron passzolni mert ha csak azért is módon eldobja tuti eladja. 1-2 éve tuti hogy mindenáron passzolt volna de most télleg érezte hogy nagy a tét.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
hétvégén mikor néztem a meccset, pont azon gondolkoztam bár még nem néztem utánna, hogy van vagy volt e olyan franchise amia megalakulását követő 10 éven belül sb-t nyert. de szerintem nem a rutin vagy annak hiánya fog itt dönteni hnem hogy mennyire kerülik el a sérüléseket. schaubot eddig jól megvédték a fülén kívül más nem hiányzik johnson is vigyázott eddig magára, viszont ha a foster schaub johnson watt jackson manning gerincből egy is kiesik már nem lesz bajnoki cím....samu09
Én egyedül Schaub kiesésénél gondolnám, hogy nincs reális esély a bajnoki címre. Johnson vagy Watt kiesése nagy érvágás lenne, de Johnson már azért nem olyan domináns, mint régen, és vannak más playmakerek a támadó egységben. Wade Phillips pedig fantasztikusan oldja meg az ilyen kellemetlen helyzeteket a védelemben.

Nem akarok kliséket durrogtatni, de rájátszás egyébként is egy új szezon szinte. A 12 ből legalább 8 csapatnak komoly esélye lesz megnyerni. Például arra nem is emlékszem mikor volt utoljára az alapszakasz legjobbja Super Bowl győztes...DC
nem akarok magam ellen beszélni de most jöttem rá hogy schaub még nem vezetett po-ba csapatot. ott már minden döntése számít és én olyan meccsekre számítok mint a bears elleni volt ahol nem lehet hibáznisamu09
Flacco és Ryan vezetett, és mire mentek velük 😛

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
hétvégén mikor néztem a meccset, pont azon gondolkoztam bár még nem néztem utánna, hogy van vagy volt e olyan franchise amia megalakulását követő 10 éven belül sb-t nyert. de szerintem nem a rutin vagy annak hiánya fog itt dönteni hnem hogy mennyire kerülik el a sérüléseket. schaubot eddig jól megvédték a fülén kívül más nem hiányzik johnson is vigyázott eddig magára, viszont ha a foster schaub johnson watt jackson manning gerincből egy is kiesik már nem lesz bajnoki cím....samu09
Én egyedül Schaub kiesésénél gondolnám, hogy nincs reális esély a bajnoki címre. Johnson vagy Watt kiesése nagy érvágás lenne, de Johnson már azért nem olyan domináns, mint régen, és vannak más playmakerek a támadó egységben. Wade Phillips pedig fantasztikusan oldja meg az ilyen kellemetlen helyzeteket a védelemben.

Nem akarok kliséket durrogtatni, de rájátszás egyébként is egy új szezon szinte. A 12 ből legalább 8 csapatnak komoly esélye lesz megnyerni. Például arra nem is emlékszem mikor volt utoljára az alapszakasz legjobbja Super Bowl győztes...DC
nem akarok magam ellen beszélni de most jöttem rá hogy schaub még nem vezetett po-ba csapatot. ott már minden döntése számít és én olyan meccsekre számítok mint a bears elleni volt ahol nem lehet hibázni
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
hétvégén mikor néztem a meccset, pont azon gondolkoztam bár még nem néztem utánna, hogy van vagy volt e olyan franchise amia megalakulását követő 10 éven belül sb-t nyert. de szerintem nem a rutin vagy annak hiánya fog itt dönteni hnem hogy mennyire kerülik el a sérüléseket. schaubot eddig jól megvédték a fülén kívül más nem hiányzik johnson is vigyázott eddig magára, viszont ha a foster schaub johnson watt jackson manning gerincből egy is kiesik már nem lesz bajnoki cím....samu09
Én egyedül Schaub kiesésénél gondolnám, hogy nincs reális esély a bajnoki címre. Johnson vagy Watt kiesése nagy érvágás lenne, de Johnson már azért nem olyan domináns, mint régen, és vannak más playmakerek a támadó egységben. Wade Phillips pedig fantasztikusan oldja meg az ilyen kellemetlen helyzeteket a védelemben.

Nem akarok kliséket durrogtatni, de rájátszás egyébként is egy új szezon szinte. A 12 ből legalább 8 csapatnak komoly esélye lesz megnyerni. Például arra nem is emlékszem mikor volt utoljára az alapszakasz legjobbja Super Bowl győztes...
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
hétvégén mikor néztem a meccset, pont azon gondolkoztam bár még nem néztem utánna, hogy van vagy volt e olyan franchise amia megalakulását követő 10 éven belül sb-t nyert. de szerintem nem a rutin vagy annak hiánya fog itt dönteni hnem hogy mennyire kerülik el a sérüléseket. schaubot eddig jól megvédték a fülén kívül más nem hiányzik johnson is vigyázott eddig magára, viszont ha a foster schaub johnson watt jackson manning gerincből egy is kiesik már nem lesz bajnoki cím....
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 354 — "Grammar maci"
nfl.comos pr-en a houston az első és azt írták most már ők a legnagyobb esélyesek sb győzelemre 😀samu09
ez jelenleg igaz is, egyetlen egy dolog szólhat közbe a SB-ba hogy nincs nagy rutinotok a PO-ban sem mint csapat, sem egyénenként. Drukkolok nektek (főleg ha kiesne a Pats), érdekes lenne látni egy fiatal franchise első SB-ját látni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
nfl.comos pr-en a houston az első és azt írták most már ők a legnagyobb esélyesek sb győzelemre 😀
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Most sikerűlt megnéznem a meccset az ESPN-en. Küzdős kis összecsapás volt, igazi védelmek harca, secondaryból mindenki nagyon odatette magát. Offenseből Fostert lehet kiemelni, nem semmi, hogy több, mint 100 yardot futott ez ellen a Bears védelem ellen, gyötörték is rendesen, lassan ideje lesz pihentetni kicsit a rájátszásra, meg jó lenne, ha ez elkövetkező évekre is maradna belőle valami...DC
Szerencsére olyan a sorsolás, hogy lehet majd pihentetni kicsit. Meg szerencsére eddig hoztuk a kötelezőt.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Most sikerűlt megnéznem a meccset az ESPN-en. Küzdős kis összecsapás volt, igazi védelmek harca, secondaryból mindenki nagyon odatette magát. Offenseből Fostert lehet kiemelni, nem semmi, hogy több, mint 100 yardot futott ez ellen a Bears védelem ellen, gyötörték is rendesen, lassan ideje lesz pihentetni kicsit a rájátszásra, meg jó lenne, ha ez elkövetkező évekre is maradna belőle valami...