Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Múlt héten semmi, most minden össze jött. Örülök, hogy a csapat ismét a remek formáját tudta hozni.
Mercilus végre bemutatkozott az NFL-ben, 1 sack és 1 forced fumble(bár ez egy play alatt).

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
egy streamet majd az esti meccsre tud valaki?samu09
Mármint a holnapira?
Ezen tudsz válogatni kedvedre
 www.thefirstrow.eu/sport/american-football.htmlBondi
köszi
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
egy streamet majd az esti meccsre tud valaki?samu09
Mármint a holnapira?
Ezen tudsz válogatni kedvedre
 www.thefirstrow.eu/sport/american-football.html

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
egy streamet majd az esti meccsre tud valaki?
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Amúgy vasárnap játszunk és hát fosok is a meccstől rendesen... egészségetek hogy szolgál? (csapat)Collapo
A mi védelmünk is elég rossz állapotban van egészségügyileg. Nem csak Cushing dőlt ki, de Johnathan Joseph is sérülten játszik az utóbbi 2-3 hétben, most se edzett, de játszani fog valószínűleg.

Egyébként azt olvastam, hogy titkos fegyverünk, Darryl Sharpton (ILB), visszatérhet a bye után. Kiváncsi leszek mit produkál.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
1xre két qb sztem is luxus... annál is inkább, mert így mondjuk egy TE blokk helyett egy QB blokk lenne, de ki akarná szétüttetni a QB-t szándékosan... én inkább a szituációtól függő játszatásukat szerettem volna hangsúlyozni, pl 3&2, runQB, FB, RB... azt kit fogjunk? De ez csak elméleti tökölés, mert nem fog ilyen megvalósulni... már wildcat se nagyon van... pedig nagy divat volt.

Amúgy vasárnap játszunk és hát fosok is a meccstől rendesen... egészségetek hogy szolgál? (csapat)Collapo
ha azt nézzük egy lewis 2.0-át vesztettünk el cushing sérülésével 😀 és ha egyik D sem szedi össze magát akkor a 2 offensen fog múlni hogy egy baylor-stanford féle meccset kihozzanak 😀
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
hát igen schaub tényleg nem elit viszon kiegyensúlyozott és még 5-6 éve biztos van houstonban addig pedig TJ nyugodtan fejlődhet vele és mögötte és amikor #1 lesz nem kell a csapatot egy újonc kezdőre bízni így a magas színvonal megmaradsamu09
Nem tudom TJ-nek lesz e kedve 5-6 évet várni Schaub mögött, az amcsi fociban nagyon sok. Valszeg miután lejár a szerződése megpóbál majd valahol egy kezdő pozíciót kiharcolni.
DC
nekem bejön ez a TJ gyerek és szeretném ha maradna és tanul flynn hibájából aki egész jó irányító lett rogers mögött és úgy gondolta ha eligazol akkor kezdő sztár lesz ehelyett minden meccs után a szálkákat szedi ki a seggéből mert koptatja a kispadot és ráadásul egy újonc cseréje😀samu09
Én is bírom TJ-t. Azért Flynn-t megértem, hogy váltott. Padozott 4 évet és megérett rá, hogy kipróbálja magát máshol kezdőként( más kérdés, hogy ez eddig nem valósult meg) és azért Green Bay-ben igen kevés esélye volt, hogy Rodgers-t kiszorítsa a kezdőből. Yates ebben a tekintetben jobb helyzetben van, hiszen ha egy kicsit türelmes akkor könnyen eljöhet az ideje Houston-ban is.

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
1xre két qb sztem is luxus... annál is inkább, mert így mondjuk egy TE blokk helyett egy QB blokk lenne, de ki akarná szétüttetni a QB-t szándékosan... én inkább a szituációtól függő játszatásukat szerettem volna hangsúlyozni, pl 3&2, runQB, FB, RB... azt kit fogjunk? De ez csak elméleti tökölés, mert nem fog ilyen megvalósulni... már wildcat se nagyon van... pedig nagy divat volt.

Amúgy vasárnap játszunk és hát fosok is a meccstől rendesen... egészségetek hogy szolgál? (csapat)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
...peterk2005
És ezzel meg is van a válasz... igazából szerintem az van, hogy a csapatok hétről-hétre készülnek az aktuális ellenfél ellen. Ezért addig verik a játékos fejébe azt a szeletet a playbookból, ami kell, amíg azt nem csinálja. Ha nem jött be, akkor talán tudnak korrigálni valamit félidőben, ha nem zakó. Van egy alap pb de annak fontosabb elemeit "tanulják" a játékosok az adott hétre. Ha jól tudom így is 800 oldal egy pb... tehát még tovább fokozni már nincs értelme...
A váltott qb-nál, ott volt a ravens, példának okáért... Flacco+TroySmith. Utóbbi mobilis volt, de nem látott át a falon, előbbi kevésbé mobilis, de magas... ha őket időnként variáljuk, mondjuk Smith is fennvan 3&shortra és az előbb említett RB + FB, na akkor mi történik... az ellen védelme káoszba hull 😀... viszont sose (értsd 1x használtuk ki ezt kb).
De az ilyen lehetőségek baromi sok energiát visznek el és valóban jobb, ha a csapat a kezdőre hangol... de érdekes színfolt lehetne.
Collapo
1-2 hete hallottam egy műsorban hogy a középiskolai csapatok már alkalmaznak olyan taktikát ahol 2 qb van pályán. az egyik jobb kezes a másik bal. és lényegében az elkapók rout-ja ugyanaz csak x qb-nál jobbra fut y-nál meg balra. gondolom külön külön ki van osztva a rövid és hosszú passz meg a qb futás. aztán a D döntse el hogy kinek megy a snap és dobni fog vagy futni mert 2 qb-ra elég nehéz felkészülni és ha beválik miért ne vennék át az egyetemek kesőbb meg az nfl?samu09
Két Qb-t senki sem fog tudni megvédeni 😊
NFL teljesen más tészta. AZ option dolgok se igen működnek hosszú távon, és szerintem ennek sincs jövője. Maximum,ha egymás mellett helyezkednek el a Qb-k ( csak ennek van értelme, hiszen a snapet igencsak nehéz lenne nem a center mögé adni ), akkor lehet megvédeni őket, viszont így teljesen mindegy ,hogy ki kapja, az O# kivett egy embert a játékból, aki ráadásul csak zavarni fogja a dobó játékost...undisputedly
ez igaz tényleg nehéz lehet kivitelezni de ilyenkor ésszerű hogy a labdás qb belép a falba a másik pedig kimegy és vészelkapóvá lép át de amúgy ezt látni kéne hogy megértsük mi ebben az értelem és ha egy csapat meg tudja oldani 2 eltérő stílusú irányító védelmét akkor egy no huddle offenses driveban meg lehet gyalázni a D-t 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
...peterk2005
És ezzel meg is van a válasz... igazából szerintem az van, hogy a csapatok hétről-hétre készülnek az aktuális ellenfél ellen. Ezért addig verik a játékos fejébe azt a szeletet a playbookból, ami kell, amíg azt nem csinálja. Ha nem jött be, akkor talán tudnak korrigálni valamit félidőben, ha nem zakó. Van egy alap pb de annak fontosabb elemeit "tanulják" a játékosok az adott hétre. Ha jól tudom így is 800 oldal egy pb... tehát még tovább fokozni már nincs értelme...
A váltott qb-nál, ott volt a ravens, példának okáért... Flacco+TroySmith. Utóbbi mobilis volt, de nem látott át a falon, előbbi kevésbé mobilis, de magas... ha őket időnként variáljuk, mondjuk Smith is fennvan 3&shortra és az előbb említett RB + FB, na akkor mi történik... az ellen védelme káoszba hull 😀... viszont sose (értsd 1x használtuk ki ezt kb).
De az ilyen lehetőségek baromi sok energiát visznek el és valóban jobb, ha a csapat a kezdőre hangol... de érdekes színfolt lehetne.
Collapo
1-2 hete hallottam egy műsorban hogy a középiskolai csapatok már alkalmaznak olyan taktikát ahol 2 qb van pályán. az egyik jobb kezes a másik bal. és lényegében az elkapók rout-ja ugyanaz csak x qb-nál jobbra fut y-nál meg balra. gondolom külön külön ki van osztva a rövid és hosszú passz meg a qb futás. aztán a D döntse el hogy kinek megy a snap és dobni fog vagy futni mert 2 qb-ra elég nehéz felkészülni és ha beválik miért ne vennék át az egyetemek kesőbb meg az nfl?samu09
Két Qb-t senki sem fog tudni megvédeni 😊
NFL teljesen más tészta. AZ option dolgok se igen működnek hosszú távon, és szerintem ennek sincs jövője. Maximum,ha egymás mellett helyezkednek el a Qb-k ( csak ennek van értelme, hiszen a snapet igencsak nehéz lenne nem a center mögé adni ), akkor lehet megvédeni őket, viszont így teljesen mindegy ,hogy ki kapja, az O# kivett egy embert a játékból, aki ráadásul csak zavarni fogja a dobó játékost...
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
...peterk2005
És ezzel meg is van a válasz... igazából szerintem az van, hogy a csapatok hétről-hétre készülnek az aktuális ellenfél ellen. Ezért addig verik a játékos fejébe azt a szeletet a playbookból, ami kell, amíg azt nem csinálja. Ha nem jött be, akkor talán tudnak korrigálni valamit félidőben, ha nem zakó. Van egy alap pb de annak fontosabb elemeit "tanulják" a játékosok az adott hétre. Ha jól tudom így is 800 oldal egy pb... tehát még tovább fokozni már nincs értelme...
A váltott qb-nál, ott volt a ravens, példának okáért... Flacco+TroySmith. Utóbbi mobilis volt, de nem látott át a falon, előbbi kevésbé mobilis, de magas... ha őket időnként variáljuk, mondjuk Smith is fennvan 3&shortra és az előbb említett RB + FB, na akkor mi történik... az ellen védelme káoszba hull 😀... viszont sose (értsd 1x használtuk ki ezt kb).
De az ilyen lehetőségek baromi sok energiát visznek el és valóban jobb, ha a csapat a kezdőre hangol... de érdekes színfolt lehetne.
Collapo
1-2 hete hallottam egy műsorban hogy a középiskolai csapatok már alkalmaznak olyan taktikát ahol 2 qb van pályán. az egyik jobb kezes a másik bal. és lényegében az elkapók rout-ja ugyanaz csak x qb-nál jobbra fut y-nál meg balra. gondolom külön külön ki van osztva a rövid és hosszú passz meg a qb futás. aztán a D döntse el hogy kinek megy a snap és dobni fog vagy futni mert 2 qb-ra elég nehéz felkészülni és ha beválik miért ne vennék át az egyetemek kesőbb meg az nfl?
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...peterk2005
És ezzel meg is van a válasz... igazából szerintem az van, hogy a csapatok hétről-hétre készülnek az aktuális ellenfél ellen. Ezért addig verik a játékos fejébe azt a szeletet a playbookból, ami kell, amíg azt nem csinálja. Ha nem jött be, akkor talán tudnak korrigálni valamit félidőben, ha nem zakó. Van egy alap pb de annak fontosabb elemeit "tanulják" a játékosok az adott hétre. Ha jól tudom így is 800 oldal egy pb... tehát még tovább fokozni már nincs értelme...
A váltott qb-nál, ott volt a ravens, példának okáért... Flacco+TroySmith. Utóbbi mobilis volt, de nem látott át a falon, előbbi kevésbé mobilis, de magas... ha őket időnként variáljuk, mondjuk Smith is fennvan 3&shortra és az előbb említett RB + FB, na akkor mi történik... az ellen védelme káoszba hull 😀... viszont sose (értsd 1x használtuk ki ezt kb).
De az ilyen lehetőségek baromi sok energiát visznek el és valóban jobb, ha a csapat a kezdőre hangol... de érdekes színfolt lehetne.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem az a fura, hogy ha nem megy a futás, miért nem tudjuk ezt a jól passzoló játékot elővenni, mert mindig lehet olyan meccs, amikor valamiért nem tudunk futni.
tex
Ha engem kérdeztek, akkor ez az NFL közeli szakemberek "betonfejűségéből" adódik... idén megy a futás, azt erőltetjük, menne a passz is, de ha megy a futás az jó... készüljünk arra.Collapo
Szerintem azért nem ilyen egyszerű ez. Egy passzoló csapat máshogy van felépítve, más a személyi állománya, más playbook-al játszik, mint egy futásra alapozó. Annak idején mondjuk 2009-ben időnként még RB sem volt a pályán, és 2TE 3WR-el nyomtátok, mert akkor a futás nem ment, de a passz igen. Idén meg leggyakrabban RB+FB felállásból játszotok, ahol az FB ugyan inkább elkapó, mint klasszikus romboló FB, de ezzel együtt is kevesebb a célpont.

Szóval nemigen lehet meccs közben mondjuk a huszonnyolcadik percben rájönni, hogy oké, ma nem tudunk futni, akkor Fosterék le, és a 2009-es személyzet fel, és vegyük elő a három évvel ezelőtti playbookot. Abból kell főzni ami van. Ha futásra alapozott a csapatjáték, akkor arra kell rájönni, hogy miért nem megy a futás, nem pedig elkezdeni erőltetni azt a passzjátékot, ami szintén feltételezi a jó futást, mert akkor működik igazán.

Persze ez nem jelenti azt, hogy ne legyenek időnként 300-350 passz-yardos meccseitek, de az "magától" jön, ha jól játszotok. Másrészt, valószínűleg szoros meccsekre, kiélezett szituációkra, 2 minute drillekre van kidolgozott passz alapú játékotok is, de az eddigi meccseken igazából nem volt rá szükség/lehetőség.

Kicsit hasonló sztem a helyzet, mint a kőbevésett QB#1-ekkel... soha senki nem csereberéli őket (most Tibó és Szancsó esete talán kivétel a repcsiknél)... holott mondjuk két eltérő képességű qb bizonyos helyzetekben cserélgetve talán jobb megoldás lenne... igaz nehezebb is két szíria játékot betanulni emiatt a játékosoknak....Collapo
Háát, én imádnék egy ilyen csapatot nézni, de nem nagyon látom reálisnak. Először is, két jó QB rosteren tartása nagyon nem olcsó dolog. Gyengével meg nem érdemes kezdeni. A futás se lesz jobb attól, ha egy jó RB helyett két rossz RB-t küld a csapat váltogatva a pályára. 😊

Másrészt ott van az amit írsz: Ha két eltérő stílusú QB van, annak 2 eltérő stílusú playbookot kell írni, és ezt nem csak be kell tanulni, de be is kell gyakorolni. Ha fele annyi snapet gyakorol a kezdő csapat egy QB-val, akkor nem fog vele annyira összeszokni, mintha mindig ugyanazzal gyakorolnának.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
hát igen schaub tényleg nem elit viszon kiegyensúlyozott és még 5-6 éve biztos van houstonban addig pedig TJ nyugodtan fejlődhet vele és mögötte és amikor #1 lesz nem kell a csapatot egy újonc kezdőre bízni így a magas színvonal megmaradsamu09
Nem tudom TJ-nek lesz e kedve 5-6 évet várni Schaub mögött, az amcsi fociban nagyon sok. Valszeg miután lejár a szerződése megpóbál majd valahol egy kezdő pozíciót kiharcolni.
DC
nekem bejön ez a TJ gyerek és szeretném ha maradna és tanul flynn hibájából aki egész jó irányító lett rogers mögött és úgy gondolta ha eligazol akkor kezdő sztár lesz ehelyett minden meccs után a szálkákat szedi ki a seggéből mert koptatja a kispadot és ráadásul egy újonc cseréje😀
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért én nem lennék meglepve ha Schaub nem töltené ki a szerződését amit most kötött.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
hát igen schaub tényleg nem elit viszon kiegyensúlyozott és még 5-6 éve biztos van houstonban addig pedig TJ nyugodtan fejlődhet vele és mögötte és amikor #1 lesz nem kell a csapatot egy újonc kezdőre bízni így a magas színvonal megmaradsamu09
Nem tudom TJ-nek lesz e kedve 5-6 évet várni Schaub mögött, az amcsi fociban nagyon sok. Valszeg miután lejár a szerződése megpóbál majd valahol egy kezdő pozíciót kiharcolni.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Sajnos Schaub nem elég magabiztos mikor kiélezett helyzet van. Tavaly TJ többször is meg tudta fordítani a mérkőzéseket, pedig talán nincsenek olyan irányító adottságai, mint Schaubnak, de igazi vezéregyéniségnek tűnt tavaly.Bondi
hát igen schaub tényleg nem elit viszon kiegyensúlyozott és még 5-6 éve biztos van houstonban addig pedig TJ nyugodtan fejlődhet vele és mögötte és amikor #1 lesz nem kell a csapatot egy újonc kezdőre bízni így a magas színvonal megmarad
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sajnos Schaub nem elég magabiztos mikor kiélezett helyzet van. Tavaly TJ többször is meg tudta fordítani a mérkőzéseket, pedig talán nincsenek olyan irányító adottságai, mint Schaubnak, de igazi vezéregyéniségnek tűnt tavaly.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A szezon első "harmada" alapján úgy gondoltam, hogy messze ti vagytok a legerősebb csapat. Brutális D#, és sztárok az O-ban, futásban és passzolásban egyaránt. És a QB se rossz (Schaub nem elit, de korrekt kis irányító)

Most kicsit másképp látom. Cushing tényleg ekkora tényező lett volna ott középen? Mert most úgy tűnik nekem, hogy Watt csinálja az összes nagy játékot, GOD módban tolja a szezont, és ez húzta fel az egész D-t.
Johnson fele pedig nem értem, mért nem megy több passz, mert hiába állítják rá a legjobb CB-ket álltalában, szinte mindel szemben óriási a fizikai fölénye, mégse tömik labdákkal, vagy futtatják mély routokon. Ha már mély routok, egy Randy Moss féle ember szerintem nagyon hiányzik tőletek, aki mélységben is állandó veszélyt tudna okozni, és így jobban széthúzná a pályát. Ami egy ilyen futóduó ellen óriási veszélyt teremt.

Mit gondoltok ezekről? Nagyon el vagyok tévedve? 😊

Bocsánat, egy kicsit hosszú lett, és sokat okoskodok, így Texans fórum újoncként 😊 flzoli
ami cushingot illeti, az nfl ranking nagyon jól megmondta "someone looks like a football player, someone SOUNDS like a football player" (ez cushing) neki nemis annyira a jelenléte számít itt szerintem hnem hogy a többiek hallják. végigdumálja a meccset hergeli a csapattársait az ellenfelet és magát. akkora lázba tudja hozni a társait hogy azok átugranak a támadófalon és az irányítót a sisakrácsok között húzzák át 😀 de ha nincs ott akkor egyből puff de nagyon remélem hogy majd megszokják hogy cush csak oldalon van. a másik oldalról meg schaub szerintem is nagyon jó de úgy látom, hiányzik belőle a szükséghelyzetben való pontosság :S pl 2 éve a battle red dayen a ravens ellen 2 perc volt hátra és a saját end zonunkban egy üresen álló corner kezébe lökte a labdát amivel vssza is sétált... tehát ha higgadtabban kezelné és 10 másodperccel a vége előtt andrénak cover3-ban oda tudná dobni a labdát nem tudnák kiverni a kezéből szval ez csak matten múlik
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nekem az a fura, hogy ha nem megy a futás, miért nem tudjuk ezt a jól passzoló játékot elővenni, mert mindig lehet olyan meccs, amikor valamiért nem tudunk futni.
tex
Ha engem kérdeztek, akkor ez az NFL közeli szakemberek "betonfejűségéből" adódik... idén megy a futás, azt erőltetjük, menne a passz is, de ha megy a futás az jó... készüljünk arra.
Kicsit hasonló sztem a helyzet, mint a kőbevésett QB#1-ekkel... soha senki nem csereberéli őket (most Tibó és Szancsó esete talán kivétel a repcsiknél)... holott mondjuk két eltérő képességű qb bizonyos helyzetekben cserélgetve talán jobb megoldás lenne... igaz nehezebb is két szíria játékot betanulni emiatt a játékosoknak....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
tex 150
A szezon első "harmada" alapján úgy gondoltam, hogy messze ti vagytok a legerősebb csapat. Brutális D#, és sztárok az O-ban, futásban és passzolásban egyaránt. És a QB se rossz (Schaub nem elit, de korrekt kis irányító)

Most kicsit másképp látom. Cushing tényleg ekkora tényező lett volna ott középen? Mert most úgy tűnik nekem, hogy Watt csinálja az összes nagy játékot, GOD módban tolja a szezont, és ez húzta fel az egész D-t.
Johnson fele pedig nem értem, mért nem megy több passz, mert hiába állítják rá a legjobb CB-ket álltalában, szinte mindel szemben óriási a fizikai fölénye, mégse tömik labdákkal, vagy futtatják mély routokon. Ha már mély routok, egy Randy Moss féle ember szerintem nagyon hiányzik tőletek, aki mélységben is állandó veszélyt tudna okozni, és így jobban széthúzná a pályát. Ami egy ilyen futóduó ellen óriási veszélyt teremt.

Mit gondoltok ezekről? Nagyon el vagyok tévedve? 😊

Bocsánat, egy kicsit hosszú lett, és sokat okoskodok, így Texans fórum újoncként 😊 flzoli
Kiváncsian hallgatjuk a gondolataidat, azért vagyunk itt, hogy szakbarbárkodjunk. 😊

Azt hiszem egy fiatal Randy Moss, minden csapatba elférne 😊, de poénon kívül, tényleg nem ártana egy wr, aki vészélyes mélységben. Már évek óta sok mock draftban 1. körben WR-t húznak nekünk, de a FO eddig "olcsóbb" megoldásokkal próbálta megúszni (Posey, Keshawn 3.-4. körben és ugye az UDFA Lestar Jean). Egyenlőre túl sokat nem láttunk a fiatalokból, de Keshawnnak megvan a sebessége, kérdés mennyire tudja tisztára játszani magát és milyenek a kezei.

Ami Andret illeti, mostanában elég sok interceptiont láttam abból, amikor erőltettük feléje a labdát. Kiváló elkapó még mindig, de a 10 év, mióta a ligában játszik, nem múlt el nyomtalanul. Azért bízok benne, amikor majd kell (playoff), akkor villantani fog.

Amit meg tex írt, hogy nehézkesnek tűnik a támadásunk. Ez már évek óta így van, mert a támadásunk alapja a futás, amikor az megy, akkor működik a play action, bootleg stb., ilyenkor világverőknek tűnünk. Amikor viszont nem megy a futás, akkor lehet szenvedősnek érezni a játékunkat, és a Green Bay ellen nem ment (Foster valami nevetséges 29 yardot futott, 17 próbálkozásból). DC
Azért néhány éve (még Foster és amikor még ment neki, Slaton előtt) egész jó kis passzjátékot produkáltunk, ami miatt Schaub még pro-bowl meghívót is kapott (MVP is lett a meccsen). Akkor mutattak olyan statisztikát is, hogy pl. Schaub azon kevés irányítók egyike, aki két egymást követő évben is 4500 yard fölött passzolt. Nekem az a fura, hogy ha nem megy a futás, miért nem tudjuk ezt a jól passzoló játékot elővenni, mert mindig lehet olyan meccs, amikor valamiért nem tudunk futni. Ráadásul valószínűleg ellenünk inkább a futásra koncentrál az ellenfél, így talán passzolni is könnyebb. Egyébként szerintem azért kíméljük AJ-t, mert a passz játék mindig kockázatosabb, még akkor is ha egy jó formában lévő AJ nagy valószínűséggel megoldaná a dolgot. Ha lesz olyan meccs, amikor a vége felé az ellenfél nem sokkal vezet, biztosra veszem, hogy AJ lesz a fő célpont.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
A szezon első "harmada" alapján úgy gondoltam, hogy messze ti vagytok a legerősebb csapat. Brutális D#, és sztárok az O-ban, futásban és passzolásban egyaránt. És a QB se rossz (Schaub nem elit, de korrekt kis irányító)

Most kicsit másképp látom. Cushing tényleg ekkora tényező lett volna ott középen? Mert most úgy tűnik nekem, hogy Watt csinálja az összes nagy játékot, GOD módban tolja a szezont, és ez húzta fel az egész D-t.
Johnson fele pedig nem értem, mért nem megy több passz, mert hiába állítják rá a legjobb CB-ket álltalában, szinte mindel szemben óriási a fizikai fölénye, mégse tömik labdákkal, vagy futtatják mély routokon. Ha már mély routok, egy Randy Moss féle ember szerintem nagyon hiányzik tőletek, aki mélységben is állandó veszélyt tudna okozni, és így jobban széthúzná a pályát. Ami egy ilyen futóduó ellen óriási veszélyt teremt.

Mit gondoltok ezekről? Nagyon el vagyok tévedve? 😊

Bocsánat, egy kicsit hosszú lett, és sokat okoskodok, így Texans fórum újoncként 😊 flzoli
Kiváncsian hallgatjuk a gondolataidat, azért vagyunk itt, hogy szakbarbárkodjunk. 😊

Azt hiszem egy fiatal Randy Moss, minden csapatba elférne 😊, de poénon kívül, tényleg nem ártana egy wr, aki vészélyes mélységben. Már évek óta sok mock draftban 1. körben WR-t húznak nekünk, de a FO eddig "olcsóbb" megoldásokkal próbálta megúszni (Posey, Keshawn 3.-4. körben és ugye az UDFA Lestar Jean). Egyenlőre túl sokat nem láttunk a fiatalokból, de Keshawnnak megvan a sebessége, kérdés mennyire tudja tisztára játszani magát és milyenek a kezei.

Ami Andret illeti, mostanában elég sok interceptiont láttam abból, amikor erőltettük feléje a labdát. Kiváló elkapó még mindig, de a 10 év, mióta a ligában játszik, nem múlt el nyomtalanul. Azért bízok benne, amikor majd kell (playoff), akkor villantani fog.

Amit meg tex írt, hogy nehézkesnek tűnik a támadásunk. Ez már évek óta így van, mert a támadásunk alapja a futás, amikor az megy, akkor működik a play action, bootleg stb., ilyenkor világverőknek tűnünk. Amikor viszont nem megy a futás, akkor lehet szenvedősnek érezni a játékunkat, és a Green Bay ellen nem ment (Foster valami nevetséges 29 yardot futott, 17 próbálkozásból).
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A szezon első "harmada" alapján úgy gondoltam, hogy messze ti vagytok a legerősebb csapat. Brutális D#, és sztárok az O-ban, futásban és passzolásban egyaránt. És a QB se rossz (Schaub nem elit, de korrekt kis irányító)

Most kicsit másképp látom. Cushing tényleg ekkora tényező lett volna ott középen? Mert most úgy tűnik nekem, hogy Watt csinálja az összes nagy játékot, GOD módban tolja a szezont, és ez húzta fel az egész D-t.
Johnson fele pedig nem értem, mért nem megy több passz, mert hiába állítják rá a legjobb CB-ket álltalában, szinte mindel szemben óriási a fizikai fölénye, mégse tömik labdákkal, vagy futtatják mély routokon. Ha már mély routok, egy Randy Moss féle ember szerintem nagyon hiányzik tőletek, aki mélységben is állandó veszélyt tudna okozni, és így jobban széthúzná a pályát. Ami egy ilyen futóduó ellen óriási veszélyt teremt.

Mit gondoltok ezekről? Nagyon el vagyok tévedve? 😊

Bocsánat, egy kicsit hosszú lett, és sokat okoskodok, így Texans fórum újoncként 😊

több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Jamison helyét David Hunter veszi át a PS-ből. Oda pedig a NT Lamar Divens kerül be. Barwin idei játéka eddig nekem óriási csalódás.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Na az pont jó lesz, ha olcsón megtarthatjuk, a stáb tud hatni a legtöbb játékosra mentálisan, fizikálisan meg nem hiszem, hogy gond lenne.