Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Reedet 3-4 hétig kell nélkülöznünk úgy tűnik, ágyéksérülése van. Playoffra már rendben lesz, korábban felesleges lenne visszatérnie kb. 😊

több mint 11 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
barwin elmegy? 😮 nemár senki nem tud futni az ő oldalánsamu09
Gondolom, ez amolyan HA elmegy... 😊
Ki tudja mit akarunk majd neki fizetni és Ő mit akar kapni. Bár szerintem eddig nem fut egy túl jó szezont. 😕

és még így is a legjobb a defenseből 😀mustaine
Ez az ami miatt elég tragikus felétek a helyzet. 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Elfogynak a linebackerek. 😕 😕Johnny_X
Ryans-t vissza nem adunk 😀dande
Pedig most milyen jó lenne. 😕
Eagles-ben amúgy (kevés meccset láttam) mintha elfelejtett volna játszani... 😛 😛Johnny_X
és még így is a legjobb a defenseből 😀

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
barwin elmegy? 😮 nemár senki nem tud futni az ő oldalán
több mint 11 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Köszi szépen!
Lehet az a bajom, hogy túl sokat várok tűlük újonc évben.
Végül is Watt sem villogott folyamatosan tavaly (ennek ellenére már újoncként is hihetetlen hasznos és jó játékos volt). Nagyon bírom a figurát, legutóbb az volt az érzésen hogy az oroszlánok falemberei sokszor provokálják, apróbb late hitekkel play utáni lökésekkel, stb, de nagyon nagyon nyugodtan reagálta le őket. (kb sehogy).

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ha már itt tartunk, valaki aki jobban ért hozzá nálam, írhatna pár sort az újoncokról, mert nekem fura, hogy az első körösünk (Merciless)szinte percember (vagy csak észrevehetetlen???), (ő amúgy ilyen hosszú távú projektnek lett hozva?) Martin néha csinál valamit, de szerintem nem túl sokat(mondom nem értek hozzá) Forsett érthető módon háttérben van Foster miatt. Na de kik a többiek, és mit csinálnak? (mondom nem vagyok annyira képben mint itt egyesek. 😛)Johnny_X
Nézzük akkor sorban a rookiekat:
1. kör Whitney Mercilus: OLB rotációs ember, volt pár megvillanása, Reed sérülése esetén gondolom ő kezd. Jövőre ha elmegy Barwin, akkor ő lesz a kezdő
2. kör: elcseréltük
3. kör: DeVier Posey WR: nem volt olyan jó TC-je mint Jeannek és Martinnak, de a rosteren van. Sérülés esetén fog csak komolyabb játékidőt kapni.
3, kör: Brandon Brooks G: tulsúlyos volt TC-n, rosteren van, de a depth chart végén, idén nem valószínű, hogy sokat játszana
4. kör: Ben Jones G: elég sokat játszik, right guardként rotál Caldwellel, de jobb nála, valószínűleg kezdő jövőre
4. kör: Martin WR: 3. számú elkapóvá nőtte ki magát. Ő a visszahordó emberünk is, kb. az a szerepe, mint Jacoby Jonesnak volt a korábbi években
4. kör: Crick DE/DT: DE-ként rota ember, és NT csere, ha sérülés lenne ott
5. kör: Randy Bullock K: IR
6. kör: Nick Mondek T: PS

Forsett FA-volt, Seattleben játszott korábbanDC
Mercilus egyértelműen BPA szerű volt. Nem volt rá feltétlenül szükség, de ha Barwin eligazol jövőre akkor megfelelő pótlása lesz. A kevesebb szerepe ellenére már 3 sack-nél jár.
Posey egyetemi teljesítménye alapján jó kis elkapó...lesz. Martin pedig már szerintem most is elég hasznos tagja a csapatnak. Jövőre még több labdát fog kapni.
Ben Jones eddig a legjobb húzásunk, már a szezon felénél kiszorította Caldwell-t.
Crick kiváló backup.
Bullock pedig remélem hosszú évekre megoldja majd a rúgó feladatokat.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ha már itt tartunk, valaki aki jobban ért hozzá nálam, írhatna pár sort az újoncokról, mert nekem fura, hogy az első körösünk (Merciless)szinte percember (vagy csak észrevehetetlen???), (ő amúgy ilyen hosszú távú projektnek lett hozva?) Martin néha csinál valamit, de szerintem nem túl sokat(mondom nem értek hozzá) Forsett érthető módon háttérben van Foster miatt. Na de kik a többiek, és mit csinálnak? (mondom nem vagyok annyira képben mint itt egyesek. 😛)Johnny_X
Nézzük akkor sorban a rookiekat:
1. kör Whitney Mercilus: OLB rotációs ember, volt pár megvillanása, Reed sérülése esetén gondolom ő kezd. Jövőre ha elmegy Barwin, akkor ő lesz a kezdő
2. kör: elcseréltük
3. kör: DeVier Posey WR: nem volt olyan jó TC-je mint Jeannek és Martinnak, de a rosteren van. Sérülés esetén fog csak komolyabb játékidőt kapni.
3, kör: Brandon Brooks G: tulsúlyos volt TC-n, rosteren van, de a depth chart végén, idén nem valószínű, hogy sokat játszana
4. kör: Ben Jones G: elég sokat játszik, right guardként rotál Caldwellel, de jobb nála, valószínűleg kezdő jövőre
4. kör: Martin WR: 3. számú elkapóvá nőtte ki magát. Ő a visszahordó emberünk is, kb. az a szerepe, mint Jacoby Jonesnak volt a korábbi években
4. kör: Crick DE/DT: DE-ként rota ember, és NT csere, ha sérülés lenne ott
5. kör: Randy Bullock K: IR
6. kör: Nick Mondek T: PS

Forsett FA-volt, Seattleben játszott korábban
több mint 11 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Elfogynak a linebackerek. 😕 😕Johnny_X
Ryans-t vissza nem adunk 😀dande
Pedig most milyen jó lenne. 😕
Eagles-ben amúgy (kevés meccset láttam) mintha elfelejtett volna játszani... 😛 😛

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 11 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
nekem Reed nagyon out for season-nek tűnt.
Azért remélem Daniels nem fog több meccset kihagyni, elég nagy érvágás lenne ő is.
A védelem meg már visszajöhetne a szabadságról, ahova watt kivételével mindenki ment...
Miért van az, hogy a pass rush-unk szart se ér.
Tavaly Reed Barwin szétszekkeltek mindenkit, idén meg nagy semmi.

Ha már itt tartunk, valaki aki jobban ért hozzá nálam, írhatna pár sort az újoncokról, mert nekem fura, hogy az első körösünk (Merciless)szinte percember (vagy csak észrevehetetlen???), (ő amúgy ilyen hosszú távú projektnek lett hozva?) Martin néha csinál valamit, de szerintem nem túl sokat(mondom nem értek hozzá) Forsett érthető módon háttérben van Foster miatt. Na de kik a többiek, és mit csinálnak? (mondom nem vagyok annyira képben mint itt egyesek. 😛)

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
joseph, cody, cushing, reed, james, daniels, dobbins...ha a schaub foster johnson watt kvartettből vki még lesérül nemigazán nyerünk több meccset az idén :S
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
de tényleg csak viccelek jó meccs lesz 😉
itt egy stream engesztelésnek 😀 :  www.thefirstrow.eu/sport/american-football.htmlsamu09
nálam nincs gáz... csak valóban nem jött ki jól... A Detroit egyetlen igazán tökös emberét... mind1, spongyát rá! 😀

Am. fasza kis meccs volt... franc se tudja... jó itt a védelem, de azért van, hogy valahogy kalandozik... 2x ~30 pont... remélem PO-ban egyszer még előjön... mondjuk ellenünk, de akkor mi nem 13 pontot dobunk 😀 😀


Elfogynak a linebackerek. 😕 😕
Johnny_X
ez egy ilyen év... sajnost nagyon sok az afc-s sérülés... :S

Nem kellene inkább a másodlagosból elsődlegest csinálni?😊
Lehet jobban járnál...
Amúgy a Bears-nak is el kell a hétvégén a biztatás a Vikingek ellen...Fafej80
😀 Raven 4 a life... nem tehetek ellene semmit... 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elfogynak a linebackerek. 😕 😕Johnny_X
Ryans-t vissza nem adunk 😀
több mint 11 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Elfogynak a linebackerek. 😕 😕

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kubiak lists Bradie James, Antoine Caldwell and Brooks Reed as big concerns injury-wise.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nem tudom eldönteni, hogy idén visszakaptok minden mákot, amit elszenvedtetek eddig vagy a jövő évi 10 év minden szerencséjét használjátok fel éppen?

Asszem ezzel a Wvel meg is van hivatalosan a playoff szereplés is. iktriad
Reméljük előbbi. Nem semmi kis meccs volt, az biztos.
Watt és Andre Johnson azért elképesztően jó játékosok.

Egyébként szeretnék megkérni minden régi, új és jövőbeni Texans fant, hogy sportszerű kereteken belül szurkoljunk és támogassuk csapatunkat itt a Texans topicban, és az eredménykövetőben is. Köszi
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom eldönteni, hogy idén visszakaptok minden mákot, amit elszenvedtetek eddig vagy a jövő évi 10 év minden szerencséjét használjátok fel éppen?

Asszem ezzel a Wvel meg is van hivatalosan a playoff szereplés is.
több mint 11 éve
Fafej80 Houston Texans 17
egy gyors jj sack...muhaha
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Megatront kiütni, Staffordot agyonverni...
Nem nagyon voltam ráizgulva a meccsre, de most így beolvasva ide remélem elpicsázunk benneteket.
Még a legnagyobb riválisainknál sem szoktak ilyeneket írni.Bazzani
csak poénnak írtam bírom a lionst 😀 az nfl legjobb védelmének nem kell félnie senkitől, manninget azért írtam mert sikerült neki egy két kemény tackle mostanában :d wattról meg azt képzeltem el hogy a lt-vel úgy bánik el mint az avangersben hulk lokival 😀 de tényleg csak viccelek jó meccs lesz 😉
itt egy stream engesztelésnek 😀 :  www.thefirstrow.eu/sport/american-football.html
több mint 11 éve
Fafej80 Houston Texans 17
Azért sérülést "kérni" nem túl sportszerű...
am. ha már, akkor azonos témában a sack és az int "várás" már az... az ugyanis inkább a saját csapat remeklését, mint a szándékos sérülésokozást jelenti...
Ettől még NFC-s Bears (másodlagos) szurkolóként, verjétek csak szépen el az oroszlányokat...Collapo
Nem kellene inkább a másodlagosból elsődlegest csinálni?😊
Lehet jobban járnál...
Amúgy a Bears-nak is el kell a hétvégén a biztatás a Vikingek ellen...
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Biztos vagyok benne, hogy ezt samu09 csak poénból írta, mégha ti nem is találjátok viccesnek. De rajta kívűl senki semmi ilyet nem írt, úgyhogy fölösleges ezt túl spilázni, meg általánosítani
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért sérülést "kérni" nem túl sportszerű...
am. ha már, akkor azonos témában a sack és az int "várás" már az... az ugyanis inkább a saját csapat remeklését, mint a szándékos sérülésokozást jelenti...
Ettől még NFC-s Bears (másodlagos) szurkolóként, verjétek csak szépen el az oroszlányokat...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Fafej80 Houston Texans 17
DC:Sajna nem én csináltam,találtam😊

Bazzani: Olvasgasd a saját fórumotokat inkább😊
Ez a szezon elég kemény,minden meccs fontos szerintem.
Nem kell ráizgulni a meccsre nyugi.

JJ tovább növeli a sack-ek számát vagy 2-3-mal és Staff meg elad vagy 2-3 labdát.Ez a forgatókönyv😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatront kiütni, Staffordot agyonverni...
Nem nagyon voltam ráizgulva a meccsre, de most így beolvasva ide remélem elpicsázunk benneteket.
Még a legnagyobb riválisainknál sem szoktak ilyeneket írni.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sziasztok.
Szerintem ez sem lesz könnyebb meccs mint az előzö.
Baszarás idén az NFL😊Fafej80
Hát nem túl sokat pihenhettek a fiúk, biztos kemény meccs lesz.

Egyébként tetszik az avatarod. Te készítetted?
több mint 11 éve
Fafej80 Houston Texans 17
Sziasztok.
Szerintem ez sem lesz könnyebb meccs mint az előzö.
Baszarás idén az NFL😊