Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Míg Schaub irányít itt addig nem lesz semmi, hiába kerülnék el őket a sérülések. Vele soha nem fognak a PO-ban legalább 3 meccset nyerni zsinórban. Kb. most és tavaly volt a legszarabb az AFC amióta NFL-t nézek. Innentől már csak jobb lesz a következő 3-4 évben.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kösz a meccset srácok
Igazából nem akartam elhinni, hogy 38–13 után kell még kicsit izgulni, erről lemondtam volna azért 😊
Ha majd sérülések nélkül sikerül hozni egy évet...

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
na még csak a 2. negyed vége és én eléggé optimista ember vagyok de ennek vége 😕 támadásban nem haladunk előre, cover2-be nem tudjuk megakadályozni hogy az elkapó elkapja a labdát wattot a sack-je óta meg nem láttam...samu09
Biztos vagy benne???Én bízom a srácokban, kell 1-2 jó futás, abból meg már talán Schaub is tud dobni 1-2 jót. LanceVance
még csak 5 éve nézek nfl-t és kezdettől fogva a houstont preferáltam és akoriban a csapat offense és defense 32ből 40. volt 😀 szval elég rég óta várom hogy alkossanak valamit és nagyon szeretném ha ma nyernének de realista vagyok és ennyi elejtett labdával pontatlan passzal na meg hogy kettőzzük az elkapót és úgyse nagyon sikerül levédekezni hát nem fogunk nyerni 😕 szoros meccs lesz az biztos de nem nyerünk.
és ne kezdjetek el ezért fikázni én csak úgy érzem még egy évet erősödnie kell a csapatnak 😊samu09
Nem fikázok, és igazad van, ennyi hiba ez ellen a Pats ellen nem fér bele. Schaub pedig szerintem kevés. Valami nagy gáz van vele, mintha nem tudna átlépni a saját árnyékán. LanceVance
amióta nézem az ilyen kritikus helyzeteket nem tudta megoldani. idén rengeteg 3rd downt nem csináltak meg 2 éve a battle red dayen a ravens ellen hosszabbításban eladja a saját end zone-jától 1 yardra 😕 lehet hogy az összes draft pick a defensé lesz amíg phillips itt van de akkor is lehet még egy jó célpontot találni neki
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
na még csak a 2. negyed vége és én eléggé optimista ember vagyok de ennek vége 😕 támadásban nem haladunk előre, cover2-be nem tudjuk megakadályozni hogy az elkapó elkapja a labdát wattot a sack-je óta meg nem láttam...samu09
Biztos vagy benne???Én bízom a srácokban, kell 1-2 jó futás, abból meg már talán Schaub is tud dobni 1-2 jót. LanceVance
még csak 5 éve nézek nfl-t és kezdettől fogva a houstont preferáltam és akoriban a csapat offense és defense 32ből 40. volt 😀 szval elég rég óta várom hogy alkossanak valamit és nagyon szeretném ha ma nyernének de realista vagyok és ennyi elejtett labdával pontatlan passzal na meg hogy kettőzzük az elkapót és úgyse nagyon sikerül levédekezni hát nem fogunk nyerni 😕 szoros meccs lesz az biztos de nem nyerünk.
és ne kezdjetek el ezért fikázni én csak úgy érzem még egy évet erősödnie kell a csapatnak 😊samu09
Nem fikázok, és igazad van, ennyi hiba ez ellen a Pats ellen nem fér bele. Schaub pedig szerintem kevés. Valami nagy gáz van vele, mintha nem tudna átlépni a saját árnyékán.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
na még csak a 2. negyed vége és én eléggé optimista ember vagyok de ennek vége 😕 támadásban nem haladunk előre, cover2-be nem tudjuk megakadályozni hogy az elkapó elkapja a labdát wattot a sack-je óta meg nem láttam...samu09
Biztos vagy benne???Én bízom a srácokban, kell 1-2 jó futás, abból meg már talán Schaub is tud dobni 1-2 jót. LanceVance
még csak 5 éve nézek nfl-t és kezdettől fogva a houstont preferáltam és akoriban a csapat offense és defense 32ből 40. volt 😀 szval elég rég óta várom hogy alkossanak valamit és nagyon szeretném ha ma nyernének de realista vagyok és ennyi elejtett labdával pontatlan passzal na meg hogy kettőzzük az elkapót és úgyse nagyon sikerül levédekezni hát nem fogunk nyerni 😕 szoros meccs lesz az biztos de nem nyerünk.
és ne kezdjetek el ezért fikázni én csak úgy érzem még egy évet erősödnie kell a csapatnak 😊
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
na még csak a 2. negyed vége és én eléggé optimista ember vagyok de ennek vége 😕 támadásban nem haladunk előre, cover2-be nem tudjuk megakadályozni hogy az elkapó elkapja a labdát wattot a sack-je óta meg nem láttam...samu09
Biztos vagy benne???Én bízom a srácokban, kell 1-2 jó futás, abból meg már talán Schaub is tud dobni 1-2 jót.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
na még csak a 2. negyed vége és én eléggé optimista ember vagyok de ennek vége 😕 támadásban nem haladunk előre, cover2-be nem tudjuk megakadályozni hogy az elkapó elkapja a labdát wattot a sack-je óta meg nem láttam...
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Már akkor sem értettem, hogy miért engedik el Holliday-t, erre tessék. Nagyot fogott a Denver!Béczkó
Azt hiszem akkor lett elküldve, amikor Cushing sérülése után Dobbins is megsérült, és nem maradt egészséges LB-nk, úgyhogy több LB-t kellett hozni a rosterre és kellett nekik a hely. Egyébként csak a preseasonban voltak jó visszahordásai, az ST katasztrófa, így legalább máshol meg tudta mutatni a tehetségét.tex
Így van, Holliday denveri eredményeit tekintve láthatjuk, hogy a hiba a mi rendszerünkben van.Bondi
Nem kérdés, hogy Marcianonak(special team coach) mennie kell az offseasonban. Évek óta cserélgetjük a visszahordókat. Elküldtük Jacobyt majd Hollidayt, mind a ketten kiválóan teljesítenek az új csapataikban. Úgy látszik nem velük volt a gond. És nem csak ez. Folyamatosan rossz field pozícióból jövünk, meccsenként van 2-3 "illegal block in the back" büntetésünk, bekaptunk jó pár TD-t visszahordásból, ez teljesen elfogadhatatlan. Pats elleni meccs is tipikusan olyan, ahol nagyon kellene 1-2 jó spec teames play, de erre nem is számíthatunk, örülhetünk, ha nem engedünk valami nagy visszahordást.DC
Totál így van.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Már akkor sem értettem, hogy miért engedik el Holliday-t, erre tessék. Nagyot fogott a Denver!Béczkó
Azt hiszem akkor lett elküldve, amikor Cushing sérülése után Dobbins is megsérült, és nem maradt egészséges LB-nk, úgyhogy több LB-t kellett hozni a rosterre és kellett nekik a hely. Egyébként csak a preseasonban voltak jó visszahordásai, az ST katasztrófa, így legalább máshol meg tudta mutatni a tehetségét.tex
Így van, Holliday denveri eredményeit tekintve láthatjuk, hogy a hiba a mi rendszerünkben van.Bondi
Nem kérdés, hogy Marcianonak(special team coach) mennie kell az offseasonban. Évek óta cserélgetjük a visszahordókat. Elküldtük Jacobyt majd Hollidayt, mind a ketten kiválóan teljesítenek az új csapataikban. Úgy látszik nem velük volt a gond. És nem csak ez. Folyamatosan rossz field pozícióból jövünk, meccsenként van 2-3 "illegal block in the back" büntetésünk, bekaptunk jó pár TD-t visszahordásból, ez teljesen elfogadhatatlan. Pats elleni meccs is tipikusan olyan, ahol nagyon kellene 1-2 jó spec teames play, de erre nem is számíthatunk, örülhetünk, ha nem engedünk valami nagy visszahordást.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nagyon fogok szurkolni Nektek, de valószínűleg ez a legsimább kimenetelű mérkőzés. De ugye egy meglepetés kell minden fordulóba! 😉
Hajrá Texans!Bruce
Köszi!DC
A meglepetés már megvolt a Ravens - Broncos meccsen...Burkus
Reméljük ez a meglepetések fordulója lesz 😊
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagyon fogok szurkolni Nektek, de valószínűleg ez a legsimább kimenetelű mérkőzés. De ugye egy meglepetés kell minden fordulóba! 😉
Hajrá Texans!Bruce
Köszi!DC
A meglepetés már megvolt a Ravens - Broncos meccsen...
több mint 11 éve
Houston Houston Texans 38 — Texans
Sziasztok ma ugyis kiderül ki nyer Pats vagy mi de én nem mennék el az 1 félidö alatt -yardon tartott Bengals vagy a tegnap esti Ravens ill a Frisco sima gyözelme mellet bármi lehet !!
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Már akkor sem értettem, hogy miért engedik el Holliday-t, erre tessék. Nagyot fogott a Denver!Béczkó
Azt hiszem akkor lett elküldve, amikor Cushing sérülése után Dobbins is megsérült, és nem maradt egészséges LB-nk, úgyhogy több LB-t kellett hozni a rosterre és kellett nekik a hely. Egyébként csak a preseasonban voltak jó visszahordásai, az ST katasztrófa, így legalább máshol meg tudta mutatni a tehetségét.tex
Így van, Holliday denveri eredményeit tekintve láthatjuk, hogy a hiba a mi rendszerünkben van.

több mint 11 éve
tex 150
Már akkor sem értettem, hogy miért engedik el Holliday-t, erre tessék. Nagyot fogott a Denver!Béczkó
Azt hiszem akkor lett elküldve, amikor Cushing sérülése után Dobbins is megsérült, és nem maradt egészséges LB-nk, úgyhogy több LB-t kellett hozni a rosterre és kellett nekik a hely. Egyébként csak a preseasonban voltak jó visszahordásai, az ST katasztrófa, így legalább máshol meg tudta mutatni a tehetségét.
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Már akkor sem értettem, hogy miért engedik el Holliday-t, erre tessék. Nagyot fogott a Denver!
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
 www.nemzetisport.hu/nfl/peyton-manning-az-ev-iranyitoja-megatron-a-legjobb-elkapo-2207047 nagy taps nekik , főleg a JJ.nek.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
tavaly a bengals ellen Yates azt hiszem a liga eddigi leghosszabb ideig tartó drive-ját vezette valami 12 perccel és td-vel fejeződött be. Akkor sok 3rd down-t tudtak megoldani a srácok. Ha Bradyt egy teljes negyed alatt sikerülne padoztatni a bostoni télben lehet az egész meccset befolyásolná. Viszont Schaub és a 3rd downok megoldásának aránya idén nekem nem valami szimpi 😀
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nagyon fogok szurkolni Nektek, de valószínűleg ez a legsimább kimenetelű mérkőzés. De ugye egy meglepetés kell minden fordulóba! 😉
Hajrá Texans!Bruce
Köszi!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Nagyon fogok szurkolni Nektek, de valószínűleg ez a legsimább kimenetelű mérkőzés. De ugye egy meglepetés kell minden fordulóba! 😉
Hajrá Texans!
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nekünk mindenképp a futást kell erőltetnünk a meccsen, mert:
1. Ez a Texans foci: futás és playaction
2. Elit irányítók ellen a legjobb védekezés, ha a pályára se engeded nagyon őket. Kontrolálni kell az órát, amihez sokat kell futni
3. Schaub nem tud egy shootout megnyerni Brady ellen, sok csapat ellen lenne rá esélye, de nem a Pats ellen. Schaub blitzekkel sokkal könnyebben zavarba hozható, mint Brady. A csapat se erre van felépítve, nincs igazán jó 2. számú elkapónk.

Sok futásból eredően sok 3rd downunk lesz, amivel az utóbbi időben gondjaik voltak. Kritikus lesz, hogy minél többet megcsináljuk, ezzel a pályán kívül tartva Bradyéket.

Aztán persze lehet, hogy Kubiak valami teljesen mást eszel ki, átmegy ultraagresszivbe és már az eléjétől mély passzokkal próbálkozunk, meg fake puntokkal és hasonló, de valahogy kétlem, ő nem ez a típusú edző.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval, szerintem messze nem annyira egyértelmű ez a meccs, ahogy sokan írják, vagy csak túl optimista vagyok?tex
Jól összeszedted a pro és kontra érveket. A Texans javára szólókat erősebben, az ellene szólókat halványabban emelted ki. Így is van rendjén itt.
Szerintem túlontúl optimista vagy! 😀

DoM, na, az ilyen adat önmagában semmit nem mond, csak érdekesnek, meglepőnek tűnik. Olyasmi, mint amikor kiírják, hogy ha Gipsz Jakab RB 20x fut egy meccsen, akkor a csapata mérlege nagyon sok - nulla. Akkor az első húsz játékra hívjanak futást; sima győzelem.
Ha netalán ez a mérleg jobb, mint a sima ismétléses PO meccseké (általában dupla győzelem szokott lenni), akkor az jönne ki, hogy érdemes nagyon kikapni az alapszakaszban egy konferencia PO esélyes csapattól. 😀 Ha kb ugyanolyan az arány, akkor mondhatjuk, hogy semmi jelentősége nincs a pontkülönbségnek (s ennél a számnál egyáltalán a végeredménynek). Ha rosszabb ez az arány, akkor ez azt jelenti, hogy szorosabb alapszakasz meccsek után, inkább a korábbi vesztes győz a PO-ban, s nő a valószínűsége az alapszakasz győztesnek a duplázásra, ha blowout volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ESPN Boston stat vadászai bányászták elő, hogy amikor egy csapat olyan ellenféllel találkozik a rájátszásban, melyet az alapszakaszban legalább huszonnyolc ponttal legyőzött, csupán ötven százalékos eredményt tudnak felmutatnia "visszavágón". Számszerűen tizenegy győzelmet és tizenegy vereséget.

Nem tudom Texans beat writereknél, vagy hivatalos oldalon előkerült-e ez az adat.
több mint 11 éve
tex 150
andre johnson kiröhögte az újságírót amikor az azt mondta neki hogy kicsi az esélyük a továbbjutásra a pats ellen 😀
szerintem ha nem is jutunk tovább nem lesz olyan külmbség mint a multkorsamu09
Ez gyakorlatilag biztos. zinedine5
Lehet, hogy én vagyok túl optimista, főleg amikor szinte minden szakértő a múltkorinál kicsit kissebb, de viszonylag sima Pats győzelmet vár holnapra, viszont nekem már múlt héten is fura volt, hogy miért azzal érveltek a Bengals győzelme mellett, mert jó a védelem, főleg a secondary. Mármint azért az nyilvánvaló, hogy ha valahol a secondary kiemelkedő, akkor a jól futó csapatok futással fognak próbálkozni. És ez így is történt, azzal nyertünk.

Most azt olvasom, hogy a Pats nem túl erős passz ellen, gondolom, most egy kicsit arra fogunk jobban koncentrálni, még akkor is, ha Schaub nem volt túl nagy formában az utóbbi pár hétben. Bár láttunk már olyat (pl. tavaly a Ravens ellen a rájátszásban), hogy egy jó futás elleni D ellen Foster és az O-line elképesztőt produkált, múlt hétre is egész jól összeálltak, szóval ez is bíztató.

Másrészt én sajnos nem láttam a Pats-49ers meccset, de gondolom azért a csapat a héten többször megnézte, és ellestek a 49ers védelméből néhány dolgot (bár gondolom ezt nem olyan egyszerű bárkinek lemásolni). Ráadásul az O-line-ba visszajött Newton (aki az előző Pats meccsen nem volt), mögötte Foster jobban tud futni. Rajta kívül Graham is bevethető lesz (és azért nem mindegy, hogy hány TE-t tudunk játszatni), a védelemben pedig Reed nem játszott múltkor, és állítólag az ő játéka Watt-tal együtt sokkal hatékonyabb lehet, mint múltkor Watt kvázi egyedül.

Ehhez képest a másik oldalon "csak" Gronk épült fel, bár lehet, hogy csak vele még így is többet erősödött a Pats, mint mi a visszatérőkkel...
Mindezen felül azon a meccsen nekünk semmi nem sikerült, nekik szinte minden (ahogy a Ravens ellen épp fordítva, akkor szinte minden bejött nekünk).
Szóval, szerintem messze nem annyira egyértelmű ez a meccs, ahogy sokan írják, vagy csak túl optimista vagyok?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
andre johnson kiröhögte az újságírót amikor az azt mondta neki hogy kicsi az esélyük a továbbjutásra a pats ellen 😀
szerintem ha nem is jutunk tovább nem lesz olyan külmbség mint a multkorsamu09
Ez gyakorlatilag biztos.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
andre johnson kiröhögte az újságírót amikor az azt mondta neki hogy kicsi az esélyük a továbbjutásra a pats ellen 😀
szerintem ha nem is jutunk tovább nem lesz olyan külmbség mint a multkor