Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
Ha meg Wernert választják Wattot átképzik OLB-be a gyorsasága már megvan a keze nagyon labdaérzékeny és ahogy a texans oldalán olvastam Brooks Reedet ILB-be akarják berakni szóval van benne ráció.samu09
Hát ezzel kapcsolatban én szkeptikus vagyok, szerintem ami jó azon nem kell változtatni, ezen kívül Wernerért eléggé fel kellene trade-elnünk szerintem.adam8
Anno Williamset is sikerült átképezni és amíg le nem sérült büntetett és szerintem Watt jobb lenne Marionál Werner pedig megállná a helyét. De mivel Smith a KC-hez megy LT vagy DE lesz az első pick ami miatt nagyobb az esélye a többi ilyen posztú játékos kiválasztásának.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha meg Wernert választják Wattot átképzik OLB-be a gyorsasága már megvan a keze nagyon labdaérzékeny és ahogy a texans oldalán olvastam Brooks Reedet ILB-be akarják berakni szóval van benne ráció.samu09
Hát ezzel kapcsolatban én szkeptikus vagyok, szerintem ami jó azon nem kell változtatni, ezen kívül Wernerért eléggé fel kellene trade-elnünk szerintem.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
Ha meg Wernert választják Wattot átképzik OLB-be a gyorsasága már megvan a keze nagyon labdaérzékeny és ahogy a texans oldalán olvastam Brooks Reedet ILB-be akarják berakni szóval van benne ráció.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Én laikusként nagyon eltudnám képzelni Tavon Austint a csapatotokba. Sztem pont egy ilyen stílusú elkapó hiányzott tavaly is Andre Johnson és Daniels mellől. Fosterrel kiegészülve nagyon szigorú O lehetne azzal a fallal és egy kicsit kiegyensúlyozottabb Schaubbal.

Do your job
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Az nfl.com szerint Bjoern Werner vagy Tavon Austin jön az első körben hozzánk, mennyire lehet alapozni ezekre a mock draftokra??? Austin mondjuk a visszahordásoknál is használható lenne , ami nekünk évek óta lukas. DE poszton mennyire állunk jól/rosszul?

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
a houstoni GM a combine-on adott sajtótájékoztatóján azt mondta, elsődleges cél megtartani Barwint és Quint utánna erősítenek a hiányposztokra ha tudnak. ebből arra következtetek hogy a drafton nem lesznek nagy nevű húzások a részükről
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
gyengülni nem gyenkülnénk téjóval, ha nem is olyan mozgékony van annyira biztos pont a védelemben hogy cushing akár folyamatosan törhetne a backfieldre így te'i irányába fordítanák a futások nagy részét amit nagy valószínűséggel jól kezelne. de én konkrétan nem számítok ilyen nagy nevű lb-re a barwin cushing mercilus reed sor nekem tetszik csak azok a ki**********tt sérülések pattannának le róluksamu09
Őszintén jóval nagyobb esélyt látok arra, hogy elengedjük Barwint minthogy megtartjuk. Valahol 5-7 millával vagyunk a cap alatt, ennek legalább a felét elviszi a rookiek fizetése. A maradék még Quin szerződtetésére se elég. Mondjuk Kevin Walter elküldése az szinte biztos, ez ad még 2 millát a kerethez, de még lehet ez se lesz elég. Barwin megtartásához már meglepetés cut(ok) kellenének, vagy komoly fizetés átalakítások, de én nem szeretném (és szerintem az FO sem), hogy a jövőbeli capet terheljük. Ráadásul hamarosan újra kell szerződtetni Cushingot, meg két év múlva JJ Wattot. Szerintem Mercilusnak is sokkal több szerepet szánnak idén. Barwin pedig tavaly elutasította a csapat ajánlatát, mert keveselte, szóval tőle se várjunk nagy engedményeket.
Így végiggondolva, szinte biztosra veszem, hogy elveszítjük Barwint.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
gyengülni nem gyenkülnénk téjóval, ha nem is olyan mozgékony van annyira biztos pont a védelemben hogy cushing akár folyamatosan törhetne a backfieldre így te'i irányába fordítanák a futások nagy részét amit nagy valószínűséggel jól kezelne. de én konkrétan nem számítok ilyen nagy nevű lb-re a barwin cushing mercilus reed sor nekem tetszik csak azok a ki**********tt sérülések pattannának le róluk
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Én nagyon elhoznám Te'o-t az első körben, de ez csak az én véleményem.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ami egyébként nagyon Te'o ellen szól, hogy nem túl atletikus, ami nem jelenti azt, hogy nem lesz jó játékos, de mi (és főleg Phillips) általában a produktív és atletikus játékosokra hajtunk az első kör(ök)ben lásd: Watt, Cushing, Mercilus
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
április 25-27-ig tart azt hiszem de nem tudom tutira. és thx gabriel 😉
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Pontosan mikor kezdődik a draft?

több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Köszi szépen! Egyébként az a 3 játékos, akiket Te is említettél érdekes. Teo'o és Hopkins ugye interjúalany volt, Jenkins meg a 2. listán van jelen. Egyébként a 2. listáról Tavon Austint lefelejtettem. 1-2 FA pletyka is megjelent rólunk ami érdekes lehet. NT posztra Wade állítólag szívesen hozná Jay Ratliffet. 2. körért a miénk is lehetne Percy Harvin. Ha elveszítjük Barwint célpont lehet Shaun Phillips.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Szép munka Gabriel, érdekes lesz majd visszanézni, hogy közülük ki köt majd ki nálunk (az is előfordulhat persze, hogy senki 😊 )
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
És 1 nem hivatalos lista, azokról akik még az érdeklődés középpontjában vannak:

QB: Landry Jones, E.J. Manuel
RB: Giovani Bernard, Kenjon Barner, Jonathan Franklin, Marcus Lattimore, Montee Ball, Robbie Rouse
WR: Kenny Stills, Quinton Patton, Marquise Goodwin, Alec Lemon, Ryan Swope, Conner Vernon, Tavarres King
TE: Vance McDonald
OT: Kyle Long, Eric Fisher
OG: Jonathan Cooper

DE: Datone Jones, Margus Hunt
NT: Sylvester Williams, John Jenkins
OLB: Damontre Moore, Alex Okafor
ILB: Brandon Magee, Zaviar Gooden, Kevin Reddick, Mike Taylor, Nico Johnson
CB: David Amerson, Desmond Trufant, Sheldon Price
S: Robert Lester
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
A compiled list of prospects that the Texans have talked to since the start of the draft process.

East West Shrine Game
Anthony Amos, Wide Receiver, Middle Tennessee State (5-11, 183 lbs.) UDFA
Gerald Hodges, Outside Linebacker, Penn. State (6-1, 239 lbs.) 4. kör
Eric Kush, Center, California (PA) (6-4, 304 lbs.) UDFA
Kayvon Webster, Cornerback, South Florida (5-10, 194 lbs.) UDFA
Sio Moore, Linebacker, Connecticut (6-2, 229 lbs.) 2-3. kör

Senior Bowl
Hugh Thorton, Offensive Guard, Illinois (6-3, 320 lbs.) 5-6. kör
Mike Glennon, Quarterback, N.C. State (6-7, 225 lbs.) 1-2. kör
Markus Wheaton, Wide Receiver, Oregon State (5-11, 183 lbs.) 2. kör
Jordan Poyer, Cornerback, Oregon State (6-0, 182 lbs.) 1-2. kör
Maliciah Goodman, Defensive End, Clemson (6-4, 272 lbs.) 2-3. kör
Jamar Taylor, Cornerback, Boise State (5-11, 192 lbs.) 2. kör
Justin Pugh, Offensive Guard/Tackle, Syracuse (6-4, 307 lbs.) 3. kör
Will Davis, Cornerback, Utah State (5-11, 182 lbs.) 4. kör

2013 NFL Combine
Lane Johnson, Offensive Tackle, Oklahoma (6-6, 303 lbs.) 1. kör
Cobi Hamilton, Wide Receiver, Arkansas (6-2, 199 lbs.) 3. kör
Emmitt Cleary, Offensive Tackle, Boston College (6-7, 315 lbs.) 7. kör- udfa
Robert Woods, Wide Receiver, U.S.C. (6-1, 190 lbs.) 2. kör
Terrance Williams, Wide Receiver, Baylor (6-2, 201 lbs.) 2. kör
Tyler Eifert, Tight End, Notre Dame (6-5, 250 lbs.) 1-2. kör
Sean Porter, Outside Linebacker (6-1, 231 lbs.) 2-3. kör
Manti Te’o, Inside Linebacker, Notre Dame (6-2, 255 lbs.) 1-2. kör
Devin Taylor, Defensive End, South Carolina (6-7 275 lbs.) 3-4. kör
DeAndre Hopkins, Wide Receiver, Clemson (6-1, 200 lbs) 1-2. kör

Kiegészítettem azzal, hogy a CBS Sports hányadik körre értékeleli őket.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
The Texans were one of the first two teams to interview Manti Te’o at the 2013 NFL Scouting Combine.
jó ez nem jelent semmit de a házat feltenném hogy lb lesz az első körös pick houstonban
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Nézegettem draft prospecteket, es a következő játékosok tetszettek, akik talán el is érhetőek a 27. helyen:

Te'o-ILB: totál nem érdekel ez a barátnős mizériája, meg az hogy volt egy rossz meccse, sőt örülök is neki, mert csak ezek miatt van rá esélyünk. Szerintem simán ő a legjobb ILB tehetség idén.
John Jenkins-NT: tudom mi kisebb NT-kel szoktunk dolgozni, de ez a srác egy állat. Néztem róla videókat, szerintem brutális, ahogy néha double teameket is simán előre tol, blokkokról is jól válik le. Ekkora testhez képest iszonyat jó a motorja, sokszor 20-30 yardig is üldözi a labdást. Ha kordába tartja a súlyát és elkerülik a sérülések, szerintem a liga egyik legjobb NT-je lehet majd.
DeAndre Hopkins-WR: fantasztikus 18 TD elkapása volt múlt szezonban. Kiválóan futja a routokat, jók a kezei, a méretei is megfelelőek, jól tud elszakadni az emberétől, produktív, és szuper red zone célpont, ami nagyon kellene nekünk. Mi kell még? Rajta kívül még Terrance Williams tetszik az elkapók közül, hasonló okokból: szuper kezek, jól szakad el, produktív.

akiket szoktak mockolni hozzánk, de nekem nem tetszenek:
Ogletree-ILB: szerintem túl hypeolt, elég könnyen blokkolják, kérdéses az is, hogy OLB-t vagy ILB-t kellene játszania a profik közt. És az nagyon gáz, hogy piás vezetéssel elkapták a combine előtt.
Minter: különösebben nincs vele bajom, de szerintem nem ér első köröst. Elég merevnek tűnik, passzvédekezésbe nem biztos túl hasznos lesz, és őt is sokszor blokkolják 1-1-be. Lehet rám cáfol
Keenen Allen: sok helyen az első számú elkapó, de én semmi extrát nem látok tőle, nem is volt túl eredményes és egyszerűen unom nézni 😊
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
 www.houstontexans.com/news/article-2/NFLCombine-live-Texans-tweets-from-Indy-Day-1/f8f68b06-810e-4517-8b8e-5f60fceadfa1
nem akarom bemásolgatni külön, olvasgassátok el szépen. Annak örülök hogy elsőbbséget élvez Barwin és Quinn újraszerződtetése viszont az, hogy Rick Smith elmondta, nem needekre fognak draftolni az előbbi két személy szerződése miatt,, így biztos nem lesz első körben WR
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
Texans hire Jeff Zgonina as assistant D-line coachswatt99
ha nem is sikerül gatyába ráznia cody-t és smith-t majd beáll ő játszani talán valamivel többet érne vele watt mint az előbbi kettővel 😀samu09
Smithnek azért elég jó éve volt. Zgonina pedig tényleg játszott is nálunk pár évvel ezelőtt, közel 40 évesen, és nem is volt olyan rossz.DC
Nehogy azt hidd, nincs bajom Smith-szel csak idén a szezon második felében és főleg a rájátszásban nagyobb látványosság volt a meccs előtti bevonulása mint a játéka. Ha képességének megfelelően teljesít Wattal szétszedtek volna bármilyen falat.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Texans hire Jeff Zgonina as assistant D-line coachswatt99
ha nem is sikerül gatyába ráznia cody-t és smith-t majd beáll ő játszani talán valamivel többet érne vele watt mint az előbbi kettővel 😀samu09
Smithnek azért elég jó éve volt. Zgonina pedig tényleg játszott is nálunk pár évvel ezelőtt, közel 40 évesen, és nem is volt olyan rossz.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
Texans hire Jeff Zgonina as assistant D-line coachswatt99
ha nem is sikerül gatyába ráznia cody-t és smith-t majd beáll ő játszani talán valamivel többet érne vele watt mint az előbbi kettővel 😀
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans hire Jeff Zgonina as assistant D-line coach
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 940 — I like the Texans, I like who we are
reméljük jövőre 20 perces lesz és benne lesz a SB győzelem 😉
vannak már hírek hogy a ST koordinátor leesett e már a mexikói öbölben a kirúgása óta?samu09
Hát, eddig nem úgy néz ki, hogy lesz itt bármilyen kirúgás.

Egyébként azt olvastam, hogy jelenleg 6.4 millával vagyunk a fizetési sapka alatt. Abból még kb lejön másfél milla a draftolt játékosokra. 5 milliából biztos nem fogjuk megőrizni Quint és Barwint is, de még egyiküket is csak nagyon neccesen. Lehet elbúcsúzunk Kevin Waltertől (4,5 millát kapna, azt hogy capbe mennyit lehet vele spórolni azt nem tudom, 3,5-et olvastam) és lehetnek még egyéb meglepetések, akárcsak tavaly. DC
barwin, qiunn, casey, ruud, cody, forsett, bradie james, butler, demps, ball, jones(punter). ezekből nekem az első 3 lenne fontos a többi után nem sírna senki. az nfl.com azt írja, hogy a legnagyobb need a RT WR és ILB amit akármelyikünk megmondott volna elsőre milliós szakértői fizetés nélkül is 😀 de mindegy a GM-ünk nagyon jól taktikázott eddig most is megoldja okosban és még jobbak leszünk jövőre 😉
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
reméljük jövőre 20 perces lesz és benne lesz a SB győzelem 😉
vannak már hírek hogy a ST koordinátor leesett e már a mexikói öbölben a kirúgása óta?samu09
Hát, eddig nem úgy néz ki, hogy lesz itt bármilyen kirúgás.

Egyébként azt olvastam, hogy jelenleg 6.4 millával vagyunk a fizetési sapka alatt. Abból még kb lejön másfél milla a draftolt játékosokra. 5 milliából biztos nem fogjuk megőrizni Quint és Barwint is, de még egyiküket is csak nagyon neccesen. Lehet elbúcsúzunk Kevin Waltertől (4,5 millát kapna, azt hogy capbe mennyit lehet vele spórolni azt nem tudom, 3,5-et olvastam) és lehetnek még egyéb meglepetések, akárcsak tavaly.