Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
reméljük jövőre 20 perces lesz és benne lesz a SB győzelem 😉
vannak már hírek hogy a ST koordinátor leesett e már a mexikói öbölben a kirúgása óta?
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Találtam egy szuper videót a szezonról, nézzétek meg, ha van időtök, de készüljetek fel, hogy közel 15 perces
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Pár szurkoló kint állítja, hogy Jacoby maga kérte a menesztését, mert kikezdték a szurkolók. Mondjuk, azt nem tudom milyen forrás alapján és valószínű nem is igaz, de kétlem, hogy nálunk ilyen teljesítményre lett volna képes. Itt sokkal nagyobb nyomás lett volna rajta, egy elejtett punt vagy kickoff után a közönség lefügyülte volna a pályáról. Az se felejtsük el, hogy most az SB-be is elejtett mind puntot és kickoffot is, csak nem lett belőle baj. Jó ez így, Jacoby is jól járt, és nekünk sincs gyomorgörcsünk minden egyes returnnél.
Számomra egyébként hihetetlen, hogy a Ravens végigmenetelte a playoffot ezekkel a gyakorlatilag előre vágott labdákkal. Érdekes, hogy a többi csapat nem tudta levédekezni. Nekem valahogy a Ravenssel kapcsolatba az az érzésem, hogy most az egész playoffban minden összejött nekik, de egyszer volt csak Budán kutyavásár. A védelem elöregedésével, és ezzel a stílusú offenssel nagyon kétlem, hogy az SBért harcolnának az elkövetkező években. Persze lehet, hogy tévedek.
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Es le lettem hurrogva anno,mikor sirankoztam,hogy Jacoby-t elengeditek 😕JoeyPorter
Lehetne itt bárki a returner...lásd Holliday...más csapatnál, mind mind jobban teljesít. Mondjuk Jones-t még így sem nagyon bánom, néha egyszerűen borzasztó dolgokat művelt. De mint az ábra is mutatja Jacoby remekül járt a váltással.Bondi
Pedig ebbe a WR corpba boven elfert volna meg 😕

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Es le lettem hurrogva anno,mikor sirankoztam,hogy Jacoby-t elengeditek 😕JoeyPorter
Lehetne itt bárki a returner...lásd Holliday...más csapatnál, mind mind jobban teljesít. Mondjuk Jones-t még így sem nagyon bánom, néha egyszerűen borzasztó dolgokat művelt. De mint az ábra is mutatja Jacoby remekül járt a váltással.

Ami az NT posztot illeti. Cody-nak kéne ajánlani 1-2 éves szerződést és húzni valakit a drafton aki a jövőben megoldás lehet. Én nem hiszem, hogy Cody-ért kapkodnának a piacon, abban meg szinte biztos vagyok, hogy más csapatnál nem lenne kezdő.

több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Es le lettem hurrogva anno,mikor sirankoztam,hogy Jacoby-t elengeditek 😕

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
pláne meg azok a távozók akikre egyáltalán nem számítunk mint tavaly Studdard vagy Briesel, akkor nem tudtam elképzelni hogy fog foster futni de sikerült neki 😀 lehet most Kareemot vagy Myerst rakják ki sose lehet tudni... és Gabrielt kiegészítve ott van még a szabadügynök piac ahol az összes needet pótolhatják.
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Először is engem az lepett volna meg ha nem ő kapja. Ahogy Adam is írta nagyon megérdemelte.
Draftról: A combine és a pro dayek még sokat fognak változtatni a játékosok megítélésén, de összeszedtem jó pár nevet akiknek a kiválasztása benne van a pakliban.
Offense: Nem tudom elképzelni, hogy támadófalembert húzunk az első körben. Ha támadó akkor WR kell hogy legyen. Justin Hunter, Terrance Williams, DeAndre Hopkins, Tavon Austin, Keenan Allen, Cordarrelle Patterson. Ők tűnnek 1. körösnek első ránézésre. Viszont abszolút nem lehetetlen, hogy jövőre tudnánk olyan rövid passzos, 2 tight endes játékot produkálni mint a Pats. Ebben az esetben Tyler Eifert is jó választásnak tűnhet. Akkor lenne 3 jó elkapó TE-nk, és rotálni is lehetne őket. Az abszolút meglepetés pedig akkor érne minket, ha az az irányító akit nézegettünk a Senior Bowlon lecsúszna hozzánk, és őt választanánk gondolván a jövőre. Az ember Mike Glennon.
Defense: Ha ILB akkor 2 jelölt van: Kevin Minter és Alec Ogletree. Ha Cody nem marad és NT-t húzunk sem lepődök meg. Mióta Wade a DC ez minden évben benne van a pakliban. A legjobb képességűnek Jonathan Jenkins tűnik. De ha Wade ragaszkodik a kisebb méretű, ám annál gyorsabb NT-hez, akkor Kawann Short lehet az emberünk. Illetve ott van Jesse Williams, aki olyan átmenet kettőjük között. Ha marad Quin, ha nem, elképzelhető a safety draft is, ide Eric Reid néz ki jónak. És még azt sem tartom kizártnak, hogy CB érkezzen JoJo és Kareem mellé, akkor Xavier Rhodes lehet a pick.
Természetesen ezen az elkövetkező hónapok még sokat változtathatnak, ez csak egy előzetes vízió. És nem említettem olyan játékosok nevét akik szerintem jelen állás szerint már nem lesznek a kalapban amikor mi választunk.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
 www.youtube.com/watch?v=0TSHUZzD0cU
I've eatan bigger burritos than you ááá hatalmas forma 😀😀😀😀
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
50-ből 49 😀😀😀 Miller ilyen wtf fejet vághatott hogy mérnem adták mer neki oda azt az egyet inkább 😀 mind1 eszméletlen teljesítmény ahoz kéest hogy gyakorlatilag 4 éve játszik a legmagasabb szinten mert a wisconsinban harmadévben került a csapatba
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Huhú, nagyon megérdemelte. 😊

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
J.J. Watt wins Defensive Player of the Year

 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000134460/NFL-Honors-J-J-Watt-wins-Defensive-Player-of-the-Yearswatt99
Nagy gratu JJ-nek, igazából nem meglepetés, nehéz lett volna elképzelni, hogy más kapja az idei hihetetlen teljesítménye után (20+ sack, 16 PDEF!, 4 FF és számtalan sok más nagy play). A szavazatok is ezt mutatták, 50-ből 49-en rászavaztak.
Ami viszont igazán naggyá teszi JJ-t az az, hogy a pályán kívül is folyamatosan példát mutat, minden héten lehet olvasni, hogy ha épp nem edz, akkor kórházba látogat beteg gyerekeket, alapítványi rendezvényeken vesz részt vagy csak épp a szurkolóknak kedveskedik valamivel.
Kívánjunk neki hosszú egészséges karriert, valószínű a Texans történetének egyik legnagyobb játékosa lesz ő.
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
J.J. Watt wins Defensive Player of the Year

 www.nfl.com/videos/auto/0ap2000000134460/NFL-Honors-J-J-Watt-wins-Defensive-Player-of-the-Year
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Egy érdekes felvetésről olvastam, miszerint ha megtartjuk Barwint, akkor Reedet átkonvertáljuk ILB-be Cushing mellé és Mercilus kezd majd a másik OLB pozícióban. Lehet 1 próbát megérne a dolog. Nem beszélve arról, hogy, ha ez beválna biztos nem lenne 1. körös linebacker draft.Gabriel
McNair: ILB, WR among Texans’ top prioritiesswatt99
lehet azért egy DB jobb lenne mivel jó slot wr-t, amire igazán szüksége lenne a houstonnak mert rendre a TE-k játszottak ebben a szerepkörben idén 2.-3. körben is lehet szerezni.
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Egy érdekes felvetésről olvastam, miszerint ha megtartjuk Barwint, akkor Reedet átkonvertáljuk ILB-be Cushing mellé és Mercilus kezd majd a másik OLB pozícióban. Lehet 1 próbát megérne a dolog. Nem beszélve arról, hogy, ha ez beválna biztos nem lenne 1. körös linebacker draft.Gabriel
McNair: ILB, WR among Texans’ top priorities
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Egy érdekes felvetésről olvastam, miszerint ha megtartjuk Barwint, akkor Reedet átkonvertáljuk ILB-be Cushing mellé és Mercilus kezd majd a másik OLB pozícióban. Lehet 1 próbát megérne a dolog. Nem beszélve arról, hogy, ha ez beválna biztos nem lenne 1. körös linebacker draft.
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
“Thank you all for the concern. As of now, I have no complications with my blood pumper. There was a casual conversation with a reporter about my particular condition that turned public. But I have not, nor do I plan to anytime in the near future, have conversations with my doctors about any surgery. I am feeling well and am as exuberant as ever. Love and light to all those concerned!”

Foster nyilatkozata

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/01/report-arian-foster-likely-to-undergo-heart-surgery/

Nem értek hozzá, de nekem minden szívműtét komoly...gyors, teljes felépülést neki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fosternek állítólag nemsokára lesz egy kisebb szívműtétje, de azt mondják, nem komoly.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
2002 Carr, 2003 Johnson, 2004 dunta robinson 2005 travis johnson 2006 williams 2007 okoye 2008 duane brown 2009 cushing 2010 jackson 2011 watt 2012 mercilus
10 év alatt 3 első körös O-tag jött. Travis nagy mellé fogás volt Okoye meg nem illett a 3-4es rendszerbe. O-falember biztos nem fog jönni. Tavaly meg voltunk ijedve mikor a fél fal eligazolt de ennek ellenére Foster ugyanúgy teljesített. NT, DE, LB és DB nálamaz esélyes és ebből is inkább az LB.
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Glover Quin, mint a legfontosabb megtartandó szabadügynökünk. Na szerintem ezt se gondoltuk volna 3 évvel ezelőtt.

Az RT posztot én is támogatnám, de szerintem a védelem oldalára fog jönni az első pick. NT/OLB/S pozícióra, persze függ attól is, hogy ki marad vagy ki megy.

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
le tudnátok írni kik lesznek idén FA-k nálunk? samu09
Itt a többi csapatét is meg tudod nézni.

 www.walterfootball.com/offseason2013hou.php

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
le tudnátok írni kik lesznek idén FA-k nálunk?
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Most talán a legtöbben az ILB-t mondják az első körre, de én nem erre tippelnék. Cush mikor játszott, akkor passz szitukban csak ő volt fent ILB-nek, nem hiszem hogy ez változna,és draftolnánk egy two-down kiegészítő ILB-t az elsőben. Ha mégis ILB, akkor Ogletree és Minter jöhet szóba (Teo hamarabb kimegy), mind a kettő szolid játékos, de ahogy néztem sokszor könnyedén blokkolják őket a falemberek.
Én RT-re tenném a voksom, Butler ugye FA, sérüléssel küszködik és előtte se volt túl jó. Newton az kiváló csere lenne, de kezdőnek talán valaki jobb kellene, mert elég sok gond volt a jobb oldali blokkolással. A három legjobb OT hamarabb ki fog menni, valaki kevésbé ismert névre tippelnék mondjuk Oday Aboushi-ra, akinek elég gyorsak a lábai a ZSB-hez és hasonlóan Duane Brownhoz a Virginián játszott.
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Szerintem DT vagy ILB lesz az első körben. Cody free agents lesz + nem is fiatal már. Cushing kiesése után látszott hogy nem az igazi a cseresor. Sok mock draft WR-t jósol első körre de szerintem nem WR lesz első körbe .