Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Kiraktuk Kevin Waltert

Kérdés kinek csinálunk helyet

csakhogy kicsit fényezzem magam ezt két hete írtam: "Mondjuk Kevin Walter elküldése az szinte biztos..."
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000149125/article/james-harrison-five-potential-teams-for-linebackerLanceVance
hát neki többet kellene fizetni mint Barwinnak és akármilyen nagy sztár, Connor most lép be abba a korba ahol a LB-k a legjobb teljesítményt nyújtják. samu09
Kb. mekkora összegekről van szó? Tavaly mennyivel kínáltuk meg Barwint???LanceVance
lehet hülyeséget írok de valami 10-et ajánlottak neki de Cushing közeli összeget kért (16)
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000149125/article/james-harrison-five-potential-teams-for-linebackerLanceVance
hát neki többet kellene fizetni mint Barwinnak és akármilyen nagy sztár, Connor most lép be abba a korba ahol a LB-k a legjobb teljesítményt nyújtják. samu09
Kb. mekkora összegekről van szó? Tavaly mennyivel kínáltuk meg Barwint???

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000149125/article/james-harrison-five-potential-teams-for-linebackerLanceVance
hát neki többet kellene fizetni mint Barwinnak és akármilyen nagy sztár, Connor most lép be abba a korba ahol a LB-k a legjobb teljesítményt nyújtják.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/etg7yudgtnssqzhxa4ob
James Harrison: Five potential fits for star linebacker
It'll be bizarre watching James Harrison play for an NFL team other than the Pittsburgh Steelers, but that's what fans will see in 2013. Marc Sessler examines possible destinations for the linebacker.

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Úgy emlékszem tavaly nem volt rossz a punterünk, bár őszintén, fejből a nevét sem tudom. Ezért is meg, a pozíció miatt is fölösleges milliókat költeni rá. Olcsón jöhet.DC
Donnie Jones, csak ő FA.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Úgy emlékszem tavaly nem volt rossz a punterünk, bár őszintén, fejből a nevét sem tudom. Ezért is meg, a pozíció miatt is fölösleges milliókat költeni rá. Olcsón jöhet.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Na neki nagyon örülnék. 😊

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Erősödik a pletyka h Shane Lechlert akarjátok szerződtetni.empty taxi
Jó punter az öreg 😀LanceVance
A legjobb! 😊
Habár 2012-s szezont lassan kezdte (sérülés végett) de azért a végére oda tette magát immáron sokadjára!
Ha esetleg tényleg nálatok köt ki jól jártok majd vele, viszont arra számítsatok,hogy nem lesz olcsó!! 😊



több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Erősödik a pletyka h Shane Lechlert akarjátok szerződtetni.empty taxi
Jó punter az öreg 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Erősödik a pletyka h Shane Lechlert akarjátok szerződtetni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Ez jó lenne, bár Newton se rossz, Brownnak meg hosszútávúja van, dehát egyik kedvenc játékosom, szóval szívesen fogadnám. 😊adam8
Nyilván Newton helyett jönne, ha jön. Kint egyébként elég sokan szidták év közben Newtont, de szerintem sem volt olyan rosszDC
Studdard elküldésén anno jobban meglepődtem, de Winston is kellett volna idén. Viszont kérdem én, kell-e még nekünk egy 1/1-es csapat RT-je?
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ez jó lenne, bár Newton se rossz, Brownnak meg hosszútávúja van, dehát egyik kedvenc játékosom, szóval szívesen fogadnám. 😊adam8
Nyilván Newton helyett jönne, ha jön. Kint egyébként elég sokan szidták év közben Newtont, de szerintem sem volt olyan rossz
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ez jó lenne, bár Newton se rossz, Brownnak meg hosszútávúja van, dehát egyik kedvenc játékosom, szóval szívesen fogadnám. 😊

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Winstont (RT) kirakta a KC és állítólag érdeklődünk utána. Tavaly elég nagy meglepi volt, hogy elküldtük, úgy látszik kevesebbért szivesen újraszerződtetnénk
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000146877/article/connor-barwin-on-joining-patriots-that-would-be-nice LanceVance
kajak lenyilatkozta a rádióban, hogy kevesebbért is leszerződe mikor tavaly pont azért utasította el azt mert többet akart?samu09
Ezek szerint igen 😀

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000146877/article/connor-barwin-on-joining-patriots-that-would-be-nice LanceVance
kajak lenyilatkozta a rádióban, hogy kevesebbért is leszerződe mikor tavaly pont azért utasította el azt mert többet akart?
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hg9oahcwyatboem5tr1v
Connor Barwin on joining Patriots: 'That would be nice'
Connor Barwin might end up right back with the Houston Texans in 2013, but the linebacker sounds like he's looking forward to free agency. Are the Patriots and Colts on Barwin's wish list?

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Általában a GM-ek szeretik lenyilatkozni, hogy ők BPA-t draftolnak (legjobb elérhető játékost) és nem pedig needre mennek, de persze a valóságban ez sokszor nem így van, inkább a kettőt szokták összekombinálni. Nyilván azért is nyilatkoznak így, mert nem akarják, hogy a többi csapat tudja, hogy kik lehetnek a célpontjaik.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Ruck Smith legutolsó beszédében azt mondta, ha meg tudják tartani Barwint és Quint akkor nem fognak tudni needekre draftolni így WR és DB nem lesz első körben LB talán. A comp pickeket április közepén fogják talán kiosztani.
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Szerintem Werner már nem lesz bent amikor mi választunk, fel nem megyünk érte az tuti. És az is biztos hogy nem húzunk defensive endet elsőre. Viszont ha nagyon akarnánk akkor ott van Datone Jones. Austinnak örülnék 1. körben, de WR pozícióban elsőre DeAndre Hopkins és Keenan Allen is megérné a 27. helyen. Feltrade nálam csak akkor lenne elfogadható, ha Fisher vagy Lane Johnson lenne akiért felmegyünk. Egyébként tuti lesz még 2 comp pickünk is. Én számítok egy harmadik körösre Marioért, és egy hatodik körösre Brisiel miatt. Tényleg ezeket mikor osztják?
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Wattot én sem raknám át más posztra. Az hülyeség lenne nagyon már bocs.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Watt minden idők egyik legjobb (ha nem a legjobb) teljesítményét nyújtotta posztján. Zéró az esélye, hogy máshová kerüljön. Williams anno azért játszott OLB-t, mert nem volt hajlandó 3-4-es DE-t játszani, ugyanis félt, hogy leesik a sack számja, ami miatt komoly pénztől eshetett volna el a free agencyn (végülis lesérült pár meccs után).
Ettől függetlenül láttam már mockdraftba DE-t nálunk az első körben: Ugye nem igazán van megfelelő 1. körös ILB prospect, WR meg elég sok csapatnak kell már előttünk is, és egyébként is nagyon ritkán draftolunk offensive játékost az elsőben. Antonio Smithnek idén lejár a szerződése és elég jó kis játékosok lesznek itt a drafton, szóval nem teljesen elvetélt ötlet, bár én elég nagy luxusnak érzem.

Egyébként én nem Tavon Austinnak, hanem csapattársának Stedman Baileynek örülnék a másodikban. Nincs elit sebessége vagy mérete, de ezen kívűl minden meg van benne: kezek, intelligencia, hihetetlen jó routokat fut, mindig őt kereste Geno Smith mikor bajban volt ( legtöbbször eredményesen) és elég csibész is. Ha más nem, egy baromi jó slot elkapó biztos lesz belőle.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 939 — I like the Texans, I like who we are
Ha meg Wernert választják Wattot átképzik OLB-be a gyorsasága már megvan a keze nagyon labdaérzékeny és ahogy a texans oldalán olvastam Brooks Reedet ILB-be akarják berakni szóval van benne ráció.samu09
Hát ezzel kapcsolatban én szkeptikus vagyok, szerintem ami jó azon nem kell változtatni, ezen kívül Wernerért eléggé fel kellene trade-elnünk szerintem.adam8
Anno Williamset is sikerült átképezni és amíg le nem sérült büntetett és szerintem Watt jobb lenne Marionál Werner pedig megállná a helyét. De mivel Smith a KC-hez megy LT vagy DE lesz az első pick ami miatt nagyobb az esélye a többi ilyen posztú játékos kiválasztásának.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ha meg Wernert választják Wattot átképzik OLB-be a gyorsasága már megvan a keze nagyon labdaérzékeny és ahogy a texans oldalán olvastam Brooks Reedet ILB-be akarják berakni szóval van benne ráció.samu09
Hát ezzel kapcsolatban én szkeptikus vagyok, szerintem ami jó azon nem kell változtatni, ezen kívül Wernerért eléggé fel kellene trade-elnünk szerintem.