NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Reed 3év/15 milla, 5 millió garantált.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Reed a valaha volt egyik legnagyobb S. Lehet már megkopott a tudása, de még most is a liga egyik legjobb Safety-je. Igazi vezére lesz a hátsó sorban. Szerintem remek deal ez. Hozhatunk egy fiatal safety-t a draftról, aki majd tud tanulni Manning-től és Reed-től. Remek páros lesz ez 😊Bondi
Pont erre gondoltam én is hogy a hátsó rész sokat tanulhat tőle, én örülök neki 😀

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Reed a valaha volt egyik legnagyobb S. Lehet már megkopott a tudása, de még most is a liga egyik legjobb Safety-je. Igazi vezére lesz a hátsó sorban. Szerintem remek deal ez. Hozhatunk egy fiatal safety-t a draftról, aki majd tud tanulni Manning-től és Reed-től. Remek páros lesz ez 😊

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
küzdeni tud, és még akar is, egy évet lehet neki adni és lássuk be hogy Quinnt rövid távon tökéletesen pótolták.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Nem is tudom, hogy érzek Ed Reed szerződtetésével kapcsolatban. Pontosan még nem lehet ismerni a szerződés részleteit, így nehéz is megítélni azt (amit BaltimoreDefense ír az még nem hivatalos, máshol 2 évet olvastam).
De őszintén, azt hittem, mi már túl vagyunk azon a korszakon, hogy kiöregedett sztár neveket igazolunk. Reed 35 éves lesz a szezon kezdetekor, azért az egy safetynél nagyon sok. Mindenesetre kint sokan örülnek neki és a GM-ünk Rick Smith is sokat bizonyított már, bízok az itélőképességében, mégha én nem is vagyok odáig Reedért.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
@JasonLaCanfora: Ed Reed's deal with the Texans is for 2 years. While he struggled w/leaving BAL, his only team, the Texans courted him heavily all alongBondi
Nem tudom mennyire lesz kedve új színekbe játszani...FearTomi
Ettől nem félnék.

Ez viszont baráti 😊
@JasonLaCanfora
Maximum value of Ed Reed's deal with the Texans is $16 million for 3 years. Very strong deal for an older safety, especially in this market.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
@JasonLaCanfora: Ed Reed's deal with the Texans is for 2 years. While he struggled w/leaving BAL, his only team, the Texans courted him heavily all alongBondi
Nem tudom mennyire lesz kedve új színekbe játszani...

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
@JasonLaCanfora: Ed Reed's deal with the Texans is for 2 years. While he struggled w/leaving BAL, his only team, the Texans courted him heavily all along

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
amilyen a szerencsénk AJ is lesérül a rajtig 😕samu09
Gyorsan üss a szádra!DC
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀 😀 elnézést kívánok csak a megszokás 😕
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
amilyen a szerencsénk AJ is lesérül a rajtig 😕samu09
Gyorsan üss a szádra!
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
a Jackson JoJo Reed Manning secondary jónak tűnik így leírva de azt hiszem a sérülékenységük miatt McCainre többször lesz szükség majd mint kellene

Watt-Cody-Smith Mercilus-Cushing-James-Reed JoJo-Jackson-Manning-Reed.
világverőnek tűnik, de tartom magam ahhoz hogy gyengébbek lesznek mint tavaly. Viszont hogy az nfl.com 8. helyre sorolta a power rankingben tegnap azt nem értem.
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Brice Mccain marad nálunk. 3 éves szerződést kötöttünk vele.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
amilyen a szerencsénk AJ is lesérül a rajtig 😕
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Nagy volt a csend az utóbbi napokban Reed körül, de most úgy tűnik, hogy a tárgyalások tovább folytatódnak.
Sőt, állítólag már meg is van az egyezség. 3 év, évente 4 millióról írogatnak jelenleg.

Sajnos egy kis rossz hír is. Posey nem fog felépülni a szezonkezdésre.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
x=2adam8
Mi kaptuk a legjobb picket (3. kör 95. pozi) + egy 6. köröst, elég jó.DC
legalább egy ismeretlen megvan 😀
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
x=2adam8
Mi kaptuk a legjobb picket (3. kör 95. pozi) + egy 6. köröst, elég jó.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Manning azért még odatehető főleg most hogy quinn és ball elhúzott nagyobb flelőssége leszhátul, és ami engem illet, nem értem miért kap olyan sokat Joseph mikor egyáltalán nem nyújtott olyan teljesítményt mint tavaly előtt.samu09
Hát igen Manning határeset, végül is olyan nagyon sokat se keres (évi 5 milla), és most tényleg kell a safety, de azért kicsit szürkének éreztem tavaly, főleg a playoffban vártam többet tőle (oké volt egy szép visszahordása a Pats ellen). De igen, ő kb. annyit kap, amennyit ér.
JoJo fizetését meg nem hiszem, hogy sajnálja bárki, ha visszaemlékszik a 2010-es borzalomra (liga utolsó secondary).DC
Hát igen és ugye mikor leigazolták még nem volt megegyezés a szakszervezetek között, pedig ha utánna igazolják le, biztos figyeltek volna arra hogy 2-3 év után kitehessék nagy veszteség nélkül ha nem úgy teljesít ahogy kell. Mert ugye jobb egy 30as CB-nél egy frissen draftolt játékos főleg most hogy megvátoztatták a rookie szerződéseket. De most lesz rá 7 + x kör hogy megoldják azt, hogy legalább a PO meglegyen...samu09
x=2

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Manning azért még odatehető főleg most hogy quinn és ball elhúzott nagyobb flelőssége leszhátul, és ami engem illet, nem értem miért kap olyan sokat Joseph mikor egyáltalán nem nyújtott olyan teljesítményt mint tavaly előtt.samu09
Hát igen Manning határeset, végül is olyan nagyon sokat se keres (évi 5 milla), és most tényleg kell a safety, de azért kicsit szürkének éreztem tavaly, főleg a playoffban vártam többet tőle (oké volt egy szép visszahordása a Pats ellen). De igen, ő kb. annyit kap, amennyit ér.
JoJo fizetését meg nem hiszem, hogy sajnálja bárki, ha visszaemlékszik a 2010-es borzalomra (liga utolsó secondary).DC
Hát igen és ugye mikor leigazolták még nem volt megegyezés a szakszervezetek között, pedig ha utánna igazolják le, biztos figyeltek volna arra hogy 2-3 év után kitehessék nagy veszteség nélkül ha nem úgy teljesít ahogy kell. Mert ugye jobb egy 30as CB-nél egy frissen draftolt játékos főleg most hogy megvátoztatták a rookie szerződéseket. De most lesz rá 7 + x kör hogy megoldják azt, hogy legalább a PO meglegyen...
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Manning azért még odatehető főleg most hogy quinn és ball elhúzott nagyobb flelőssége leszhátul, és ami engem illet, nem értem miért kap olyan sokat Joseph mikor egyáltalán nem nyújtott olyan teljesítményt mint tavaly előtt.samu09
Hát igen Manning határeset, végül is olyan nagyon sokat se keres (évi 5 milla), és most tényleg kell a safety, de azért kicsit szürkének éreztem tavaly, főleg a playoffban vártam többet tőle (oké volt egy szép visszahordása a Pats ellen). De igen, ő kb. annyit kap, amennyit ér.
JoJo fizetését meg nem hiszem, hogy sajnálja bárki, ha visszaemlékszik a 2010-es borzalomra (liga utolsó secondary).
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Manning azért még odatehető főleg most hogy quinn és ball elhúzott nagyobb flelőssége leszhátul, és ami engem illet, nem értem miért kap olyan sokat Joseph mikor egyáltalán nem nyújtott olyan teljesítményt mint tavaly előtt.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
nekem bárki megérne most már csak lássam a szándékot hogy SB esélyes csapatot akarnak építeni 😕 mert eddig ha jól emlékszem 5 olyan játékos ment el aki a szezon nagy részét végigjátszotta. Vagy ennyire bíznak az utánpótlásban/gyakorló csapatban??samu09
Nincs igazából választásunk. 10 millával vagyunk a sapka alatt, ez elég egy évi 5 millás játékosra (amivel egy lyukat lehet betömni) + a rookiekra.
Igazából mindenkinek nagyon szűk a fizetési sapka. Nem nagyon nőtt az elmúlt 2 év alatt. Láthatóan a tulajok jártak jól a 2011-es szerződéssel.
El lehet kezdeni átstruktúrálni, meg tologatni a pénzeket, de azzal szinte garantált, hogy pár éven belül szét fog esni a csapat. Amit lehet tenni, hogy a csapat megtartja az igazán fontos játékosokat (Watt, AJ, Cushing, Schaub, Foster, Brown és még talán Myers, JoJo és OD) a maradékot pedig megpróbálja kinevelni vagy olcsóbb játékosokkal megoldani.
Most úgy érzem azért még van egy-két játékos a csapatnál, aki túl van fizetve (Wade Smith, D.Manning, Antonio Smith, mindegyikük jó játékos, csak mégsem a csapat magjai és ahhoz képest sokat kapnak).
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
nekem bárki megérne most már csak lássam a szándékot hogy SB esélyes csapatot akarnak építeni 😕 mert eddig ha jól emlékszem 5 olyan játékos ment el aki a szezon nagy részét végigjátszotta. Vagy ennyire bíznak az utánpótlásban/gyakorló csapatban??
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Egy próbát szerintem azért megérne. Egy rookie-nál többet tud, ha meg tényleg barom akkor ki lehet vágni a csapatból.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
A mi vezetőségünk az átlagos nfl front officenál is konzervatívabb. Kétlem, hogy foglalkoznának Chad Jonsonnal, legyen akármilyen jóbarátja Andrenak. Anyagilag nyilván nem lenne nagy kockázat, de training camp snapek nagyon értékesek, nem fogják rá vesztegetni, kell a játékidő a fiataloknak.
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
2 teljesen új hír:
- Állítólag érdekel minket is Dumervil szerződtetése. Szerintem jobb játékos mint Barwin, örülnék neki, de kétlem hogy többet tudnánk adni neki mint a többi iránta érdeklődő csapat.
- És akkor a meglepőbb de valószínűbb. Andre Johnson beszélt Chad Johnsonnal, aki elmondta neki hogy nagyon szeretne még kapni az NFL-ben 1 utolsó utáni lehetőséget. Habár nem játszott tavaly, edzett végig, jó erőben van. Azt nyilatkozta mostmár tényleg megtanulta a leckét. Ő már biztos nem kerülne sokba, a képességeit ismerjük és őszintén semmi kockázatot nem vállalnánk ha adnánk neki még 1 esélyt. Max. ha hülye lenne mi is kivágjuk mint tavaly a Miami oszt mehet a levesbe. Andreval is jóban vannak. Hozzuk vagy sem draftolni ígyis meg úgyis kell legalább 1 ügyes WR-t.