Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151341153816314&set=a.98545451313.99616.51931216313&type=1&theater
az uccsó két meccsre leszek kíváncsi. A Saintre azért mert öcsém nekik szurkol a dallasi meg szomszédvári meccs 😀
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
"Texans LE J.J. Watt revealed that he played the entire 2012 season with multiple torn ligaments in his elbow."
Egészen hihetetlen ez az ember...Boston
ezért volt rajta az a műkar egész szezonban 😀 de ha fél karral is duplázni kellett végig akkor idén mit fognak kezdeni vele?samu09
quatrozik 😊

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
"Texans LE J.J. Watt revealed that he played the entire 2012 season with multiple torn ligaments in his elbow."
Egészen hihetetlen ez az ember...Boston
ezért volt rajta az a műkar egész szezonban 😀 de ha fél karral is duplázni kellett végig akkor idén mit fognak kezdeni vele?
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
"Texans LE J.J. Watt revealed that he played the entire 2012 season with multiple torn ligaments in his elbow."
Egészen hihetetlen ez az ember...

Do your job
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
hogy tetszett JJ új mock-ja? Én a 2. körös QB-t erősnek érzem mert ha tényleg WR lesz az első akkor a második tuti LB. de amúgy korrekt és amennyire ismerem a játékosokat simán jöhetnek 😀samu09
adam8 az elkövetőHöri
my bad bocsi 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hogy tetszett JJ új mock-ja? Én a 2. körös QB-t erősnek érzem mert ha tényleg WR lesz az első akkor a második tuti LB. de amúgy korrekt és amennyire ismerem a játékosokat simán jöhetnek 😀samu09
adam8 az elkövető

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
hogy tetszett JJ új mock-ja? Én a 2. körös QB-t erősnek érzem mert ha tényleg WR lesz az első akkor a második tuti LB. de amúgy korrekt és amennyire ismerem a játékosokat simán jöhetnek 😀
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Houston Astros új igazolása 😀
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Állítólag a Browns viszi Tatet egy harmadik körösért. LinkDC
én hittem 😀
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Állítólag a Browns viszi Tatet egy harmadik körösért. Link
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Érdekes, hogy Barwin lelépése után még mindig WR-t jósolnak Houstonba pedig abból elég mély a class idén én meg ráadásul másodjára is LB-t húznék hogy legyen valaki Cushing mellett mert James idén nem győzött meg.samu09
De tavaly meg tavaly előtt húztok Mercilust és Brooks Reedet első második körben annak elégnek kellene lennie, WR-ből viszont van Andre meg Keshawn Martin és ennyi, az ILB poszt lyukas abban igazad van, de abból nem nagy szám a class. Én egy ilyesmit várok 1. WR, 2. OLB, 3. ILBadam8
mivel kaptunk egy +3. körös picket én ilyennek várom: 1. LB 2. WR. 3. ILB. 3. TE 4. S 5. OG/OT 6. WR. 7. QBsamu09
Én várok egy DT draftot is első 3 kör valamelyikébe, illetve sok mock draftal ellentétbe szerintem első körbe nem WR-t draftolnak. LB viszont biztos lesz első vagy második körbe.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Érdekes, hogy Barwin lelépése után még mindig WR-t jósolnak Houstonba pedig abból elég mély a class idén én meg ráadásul másodjára is LB-t húznék hogy legyen valaki Cushing mellett mert James idén nem győzött meg.samu09
De tavaly meg tavaly előtt húztok Mercilust és Brooks Reedet első második körben annak elégnek kellene lennie, WR-ből viszont van Andre meg Keshawn Martin és ennyi, az ILB poszt lyukas abban igazad van, de abból nem nagy szám a class. Én egy ilyesmit várok 1. WR, 2. OLB, 3. ILBadam8
mivel kaptunk egy +3. körös picket én ilyennek várom: 1. LB 2. WR. 3. ILB. 3. TE 4. S 5. OG/OT 6. WR. 7. QB
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Érdekes, hogy Barwin lelépése után még mindig WR-t jósolnak Houstonba pedig abból elég mély a class idén én meg ráadásul másodjára is LB-t húznék hogy legyen valaki Cushing mellett mert James idén nem győzött meg.samu09
De tavaly meg tavaly előtt húztok Mercilust és Brooks Reedet első második körben annak elégnek kellene lennie, WR-ből viszont van Andre meg Keshawn Martin és ennyi, az ILB poszt lyukas abban igazad van, de abból nem nagy szám a class. Én egy ilyesmit várok 1. WR, 2. OLB, 3. ILB

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Érdekes, hogy Barwin lelépése után még mindig WR-t jósolnak Houstonba pedig abból elég mély a class idén én meg ráadásul másodjára is LB-t húznék hogy legyen valaki Cushing mellett mert James idén nem győzött meg.
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Leigazoltátok Greg Jones FB-t. de mi van Vonta Leach-el??GhostLead
Lelépett két éve 😀adam8
Igen! már rájöttem! hogy a Ravensba tolja!
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Leigazoltátok Greg Jones FB-t. de mi van Vonta Leach-el??GhostLead
Lelépett két éve 😀

több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Leigazoltátok Greg Jones FB-t. de mi van Vonta Leach-el??
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans offseason schedule
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
 blog.chron.com/ultimatetexans/files/2013/03/BarwinThanks-531x600.jpg Rendes gyerek ez a Connor, minden jót neki Philyben.LanceVance
de reméljük nem lesz jobb mint houstonban volt 😀 😀
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
 blog.chron.com/ultimatetexans/files/2013/03/BarwinThanks-531x600.jpg Rendes gyerek ez a Connor, minden jót neki Philyben.LanceVance
Blaine Gabbert 😀

több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 blog.chron.com/ultimatetexans/files/2013/03/BarwinThanks-531x600.jpg Rendes gyerek ez a Connor, minden jót neki Philyben.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans sign fullback Greg Jones one-year deal.
 blog.chron.com/ultimatetexans/2013/03/texans-sign-fullback-greg-jones-to-a-1-year-deal/swatt99
Remélem itt legalább eljut a ProBowlra. Megérdemelné. Ettől függetlenül rohadt szar lesz Texans mezben látni. Főleg ellenünk.iktriad
Egyébként valószínű, ha akartátok volna, simán megtartjátok. Mi csak 1 éves szerződést adtunk neki és a szűk capünk miatt nem is adhattunk túl sokat.DC
Greg Jones one year deal with texans is worth $1 mil. $840 base, $160 to sign. $240 is guaranteed.swatt99
K..va jó vételt csináltunk 😀LanceVance
(Sajnos) igen, azt.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Texans sign fullback Greg Jones one-year deal.
 blog.chron.com/ultimatetexans/2013/03/texans-sign-fullback-greg-jones-to-a-1-year-deal/swatt99
Remélem itt legalább eljut a ProBowlra. Megérdemelné. Ettől függetlenül rohadt szar lesz Texans mezben látni. Főleg ellenünk.iktriad
Egyébként valószínű, ha akartátok volna, simán megtartjátok. Mi csak 1 éves szerződést adtunk neki és a szűk capünk miatt nem is adhattunk túl sokat.DC
Greg Jones one year deal with texans is worth $1 mil. $840 base, $160 to sign. $240 is guaranteed.swatt99
K..va jó vételt csináltunk 😀

több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans sign fullback Greg Jones one-year deal.
 blog.chron.com/ultimatetexans/2013/03/texans-sign-fullback-greg-jones-to-a-1-year-deal/swatt99
Remélem itt legalább eljut a ProBowlra. Megérdemelné. Ettől függetlenül rohadt szar lesz Texans mezben látni. Főleg ellenünk.iktriad
Egyébként valószínű, ha akartátok volna, simán megtartjátok. Mi csak 1 éves szerződést adtunk neki és a szűk capünk miatt nem is adhattunk túl sokat.DC
Greg Jones one year deal with texans is worth $1 mil. $840 base, $160 to sign. $240 is guaranteed.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Én is akartam kérdezni,hogy ha már Barwin elment (jó helyre)akkor hogy fog kinézni a front 7??